Karel Hynek Mácha (1810 - 1836) 1982 - poprsí zleva, opis / poutník v krajině pod Bezdězem, Sign., postříbřený bronz 40 mm

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: 60,-

Dr.Emil Holub - 100.výročí první africké cesty (1972) - poprsí v tropické přilbě zleva, vročení, opis / Afrika, Aeskulapova hůl, opis, Sign., pat.bronz 60mm

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 150,-

Josef II. - poprsí mírně zprava, stojící císař, písmo / píšící císař, faksimile česky tištěného cirkuláře b.l. (1912), Nesign., patin.mosaz 50mm, certifikát

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: 110,-

Jan Kupecký - 300 let narození 1967 - polopostava malíře se štětcem, opis/ zvon, latinský nápis a opis, Sign., patinovaný bronz 40 mm

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: 80,-

Marie Majerová - 100.výročí narození 1982 - hlava mírně zleva, nápis / těžní věž a haldy v záři slunce, nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 70,-

A.V.Dědulin (ruský veterinář 1866 - 1924) - poprsí mírně zleva, opis / emblém a 7-řádkový česko-ruský nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, Haim.str.230

Vyvolávací cena: 70,- CZK - Vydraženo: 120,-

Jan Amos Komenský - 50 let Slovenského pedagogického nakladatelství 1970 - hlava mírně zleva, opis / emblém SPN, opis, Sign., patin. postř. bronz 80/77 mm

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: 170,-

Marie Curie-Sklodovská 1967 - hlava zleva, latinský opis / stylizovaný model atomu, dva latinské opisy, Sign., patinovaný bronz 50 mm, nep.rysky, téměř

Vyvolávací cena: 40,- CZK - Vydraženo: --.-

Josef Jungmann - na památku stých narozenin 16.7.1873 poprsí zleva, opis / 5-řádkový nápis, Sign., cín 30mm s původním raženým ouškem, dr.hr., dr.rysky, patina

Max Švabinský - 100.výročí narození 1973 - poprsí zleva, opis / lipová ratolest s plody, nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 150,-

Vojtěch Martínek - 100.výročí narození b.l. (1960) - hlava zprava, opis/ nápis v oblacích, Nesign., patinovaný bronz 70 mm, Haim.str.334, dr.hr., téměř

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: --.-

Brno - Universita Jana Evangelisty Purkyně b.l. - poprsí J.E.Purkyně zprava, latinský opis / stylizov. DNA, latinský opis, Sign., patinovaný bronz 80 mm

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 130,-

Brno - Universita Jana Evangelisty Purkyně b.l. - poprsí J.E.Purkyně zprava, latinský opis / stylizov. DNA, latinský opis, Sign., patinovaný bronz 40 mm

Vyvolávací cena: 40,- CZK - Vydraženo: 40,-

Jan Masaryk (1886 - 1948) b.l. - hlava zprava, faksimile podpisu, vročení, Sign.MP. patin.bronz 45mm

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 200,-

SNB, pohraniční stráž a vojska minist.vnitra b.l. - policista zprava, opis / státní znak, čtyřřádk.nápis, Sign., patinovaný bronz 70 mm, původní etue

Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: 42,-

Kralupy nad Vltavou - 50 let Dvořákova gymnázia 1973 - poprsí A.Dvořáka zleva, opis / notový list, kniha, hvězda, vročení a opis, Sign., patinov. bronz 40 mm

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 50,-

Kralupy nad Vltavou - akadem. malíř Josef Holub b.l. (1966) - hlava zleva, opis / znak města, opis, Sign., patin. postř. bronz 40 mm, na hraně čísl.83, nep.hr.

Vyvolávací cena: 70,- CZK - Vydraženo: 70,-

Hudební skladatel Karol Pádivý (1908 - 1965) 1985 - hlava zpředu, nápis / Trenčínský hrad, část města a nápis, Sign., patinovaný bronz 70 mm, téměř

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: 85,-

Jiří z Poděbrad - 500 let korunovace 1958 - (Mosaz) poprsí zleva, opis / rodový znak pánů z Poděbrad a Kunštátu, opis, Sign., mosaz 29 mm

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 120,-

Jan Amos Komenský - 400 let narození 1992 - hlava mírně zleva, vročení, opis / krajina v záři slunce a měsíce, latinský opis, Sign., bronz 60 mm, etue

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 340,-

Jan Masaryk - In memoriam 10.III.1948 - poprsí zleva, nápis / stařec v kápi a dívka s palmovou ratolestí, vročení a nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, téměř

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 340,-

Petr Bezruč - 100.výročí narození 1967 - poprsí zleva, nápis / postavy vycházející z jeskyně, keř, nápisy, Sign., patinovaný bronz 42/48 mm

Česká republika - 55. výročí konce války b.l.(2000) - lipová snítka a slunce mezi roztrženými mraky, nápis / český lev a opis, Sign., patinov.bronz 40 mm, etue

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: 65,-

Jaroslav Grus - Východočeská galerie Pardubice (1980) - hlava zleva, opis / část hlavy zprava, nápis, Sign., patinovaný bronz 58 mm, téměř

Josef Hrabák - symposium Hornická Příbram b.l. (1974) -poprsí mírně zleva, opis / kladívka, 4-řádk.latinský nápis, znak města, Nesign., patinovaný bronz 50 mm

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: 460,-

Nesign. - odhalení desky Františka Turinského 1882 - poprsí zleva, opis / 5-řádkový nápis a opis, cín 30mm s původním raženým ouškem, dr.hr., rysky, skvrny

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 170,-

Nesign.(Špánek) - 500 let mírových snah krále Jiřího z Poděbrad 1964 - poprsí zleva, opis / pět znaků, opis, zlacený bronz 29 mm se závěsným ráhnem

Sign.JF - Zemská výstava prací učňovských b.l. - znak a opis / letící postava s ratolestmi v rukou, 4-řádk. nápis, bronz 42 mm, pěkná patina

Vyvolávací cena: 55,- CZK - Vydraženo: 55,-

Svěcení praporu Německého tělocvičného spolku 1864 - postava s praporem, v pozadí Hradčany / orel sedící na znaku spolku, nápis, cín 32 mm s ouškem, Don.4903

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 280,-

Fritsche/Thein - česká upomínková medaile - sedící Čechie, opis / Průmyslový palác, atributy průmyslu, Sign., cín 38 mm s původním ouškem, ŠFP.28e, hr.,skv.

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 100,-

Pichl 1895 - Jan Amos Komenský zprava, opis a nápis / královská koruna, Průmyslový palác, opis, Sign., cín 30 mm, původní ouško odstraněno, hrany, škr., patina

Vyvolávací cena: 20,- CZK - Vydraženo: 20,-

Sign.AH - Cena Gustava Klimenta b.l. (cca 1975) - poprsí mírně zprava, opis, jednostr.patin.bronz 70 mm

Em.Suchardová 1893/1934 - Za zásluhy - Český svaz nevidomých a slabozrakých ČSSI, Nesign., patinovaný bronz 51 mm se širokým raženým ouškem, nep.škr.

Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: --.-

Jan Masaryk - poprsí zprava, opis, b.l., Nesign., měděný plech 52 mm, částečně setřené patinování

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: --.-

Sign.JK - kapitán Ján Nálepka čelně, 2-řádkový nápis / znak SZM, 3-řádkový nápis, 1978, patin.bronz 70 mm, dr.hr., dr.rysky

Vyvolávací cena: 20,- CZK - Vydraženo: 46,-

Synek a Vitanovský - 50.výročí vzniku ČSSR 1968 - poprsí zleva, opis / věnec z padesáti lipových lístků a nápis, Nesign., pat.bronz 60mm, Fl.78, Nov1.1.184c

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 140,-

Medailka ve prospěch srbských uprchlíků 1916, Sign. A.Bargas, bronz 32x33 mm s původním raženým ouškem

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: 150,-

FNDIRP b.l. - Národní federace deportov. a vězněných protifašistických bojovníků, Nesign., patinovaný bronz 54 mm, etue

Pamětní medaile ke sportovním hrám GANEFO 1966 - chrám s tvářemi do 4 světových stran, opis / emblém her, opisy, Nesign., bronz 45 mm, původní etue

Vyvolávací cena: 65,- CZK - Vydraženo: --.-

Gross Friedrichsburg 1991 - výročí založení pruské kolonie na pobřeží Guinee, Nesign., zlacený bronz 40 mm, kapsle s označením výrobce

Nesign. - vlak na mostě, okřídlené kolo, opis / císařský znak, opis b.l., postříbřený bronz 26 mm s původním ouškem, pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 120,-

Kruglov - Jurij Gagarin - let do vesmíru 12.4.1961 - poprsí zleva, opis / loď Vostok na dráze kolem Země, opis, Nesign., patinovaný hliník 50 mm, dr.hr., téměř

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 90,-

Sihltalbahn - 75 let železniční tratě 1892/1967 - historický a moderní vlak mezi stromy / šest znaků, opis, Sign.Huguenin, Ag900, 33mm, 14.970g, pat., tém.

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 550,-

Siffert Jo - automobil. mistrovství světa značek 1969 - poprsí zleva, faksimile podpisu, opis / dva závodní automobily, vavříny, opis, Ag900, 33mm, 14.959g

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 220,-

Apollo 16 - přistání na Měsíci 21.4.1972 - portréty astronautů, dva opisy / emblém letu, nápis, Nesign., Ag900, 33mm, 14.960g, nep.hr., nep.rysky, skvrny

Arts Ménagers 1933 - minaret nad starým městem, nápis /2-řádkový nápis, Sign.Rischmann, na hraně značeno "FLOCON BRONZE", patin. postř. bronz 40 mm, pův.etue

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: --.-

Upomínková medaile na návštěvu Španělska b.l.- poprsí zleva, opis/ znak s tiárou a španělský opis, Nesign., zn.italské mincovny, postříbřený bronz 35 mm, téměř

Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: 38,-

Pulečny-Kličnov (u Jablonce nad Nisou) 1924 - 50 let založení sboru, budova zbrojnice, Nesign., zlacený mosazný plech 27x35 mm s jehlicí

Konvolut různých hracích známek, hliník 16-23 mm 5ks

Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: 30,-

Konvolut různých hracích známek, bronz 13-15 mm 5ks