Početní peníz b.l., znak, monogram a opis / znak, monogram a opis, Pro.B.180/3, Don.3666, BPM.324, Pž.186, 24mm, 2.871g, nedor., pěkná patina

Vyvolávací cena: 2600,- CZK - Vydraženo: 3000,-

Nesign. - AR medaile na vítězství u města Rysel 1708 - stavba Babylónské věže, písmo / slunce a měsíc, obležené město, písmo, 49mm, 37.022g, dr.rysky RR!

Vyvolávací cena: 34000,- CZK - Vydraženo: --.-

Početní groš b.l., Pro.B.203/1, BPM.378, Pž.198, 2.475g, nepravidelný okraj, patina

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: --.-

Pichler - AE pamětní medaile, b.l. - poprsí zprava, opis / Mars se štítem a vavřínovou ratolestí, písmo, Sign., 47mm, 54.323g, Don.3889, hr., dr.rysky, patina

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: --.-

Španiel - AE medaile na 70.narozeniny 1930 - poprsí zleva, opis / pětiřádkový latinský nápis a vavřínová snítka, Sign., patin.bronz 75 mm, kartonový stojánek

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 750,-

Groš 1635 - s titulem Ferdinanda II., Planá-Candler, podobný BPM.472, Don.3810, 1.562g, nedor., nep.vady razidla, patina

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 1300,-

Početní peníz b.l., Pro.B.225/1, BPM.558, Don.3928, Pž.206, 22mm, 1.809g, mírně kor., patina

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 400,-

Početní peníz 1610, Don.3908, BPM.LXV/550, 2.333g, nedor., úhoz, nep.rysky, patina

Vyvolávací cena: 1600,- CZK - Vydraženo: 3200,-

3 Krejcar 1630, Zaháň-Jacob, Nech.120, Meyer.243, jako Don.4003, 1.272g, mírně zvlněný, nedor., dvojráz, patina R!

Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: 2400,-

Freibösen - AR odlitek medailky na založení kláštera ve Valdicích 1632 - poprsí čelně/ 7-řádk.nápis, 25mm, 8.118g, NČČS 1934/72, Don.3971, BPM.633, patina RR!

Vyvolávací cena: 10000,- CZK - Vydraženo: --.-

Česká Lípa - tolar.medaile k výročí zavraždění 1934 - poprsí mírně zprava, opis / korun. znak města, opis, Nesign., Ag987, 38mm, 30.345g, nep.hr.,nep.rysky,pat.

Vyvolávací cena: 8000,- CZK - Vydraženo: 9500,-

Kolářský - velká stříbrná medaile (10 Dukát) 1972 - poprsí zprava, opis / znak, opis, Sign.ZK, Nepunc., 40mm, 21.655g, nep.rysky

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 1900,-

Sign.HJ - 300 let bitvy u Alten Veste 3.9.1632 - poprsí Valdštejna a Gustava Adolfa, opis / měst.znak, trofeje, opis, Ag1000, 40mm, 24.735g, číslo 485 R!

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 6000,-

Soušek - klipa na 139.aukci ČNS Brno (1998) - poprsí mírně zprava, opis/ znak s řádem Zlatého rouna, opis, Sign., Nepunc.(Ag900), 29x28 mm, 12.311g, nedor.,pat.

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

Vaszary - medaile na udělení Řádu Marie Terezie 1917 - poprsí zleva, opisy / klenot řádu, opis, Sign., patinovaný zinek 70 mm, 183.135g, téměř R!

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2400,-

Početní peníz b.l., Don.4054, BPM.657, 2.352g, mírně kor., patina R!

Vyvolávací cena: 420,- CZK - Vydraženo: --.-

24 Krejcar kiprový 1622 bz, Sa.256 (obr.106), 4.012g, nedor., patina

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1000,-

24 Krejcar kiprový 1622 bz, Sa.257 (obr.107), 5.207g, nedor., patina R!

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 600,-

Eliáš oživující chlapce, opis / Kristus oživující syna vdovy, b.l., Nesign., Katz.471, Don.4366, lité stříbro 48mm, 25.046g, vylomený okraj cca 25mm

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 1500,-

Prorok Isaiáš pod obloukem, dva jezdci, 5-řádk.nápis/ ve sloupové síni Marie a 6 andělů u kolébky, nápis, (cca 1550), Nesign., Ag 40mm, 13.240g, m.o., pat. RR!

Vyvolávací cena: 14000,- CZK - Vydraženo: 14000,-

VI Krejcar 1683, S-V.360 (B3/D2 - varianta - značka v závorce, vnitřní kruh z jemného perlovce), 3.180g, nep.nedor., pěkná patina

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1200,-

1/2 Krejcar 1695, S-V.306 (B), 0.471g, skvrnky, patina R!

Vyvolávací cena: 6000,- CZK - Vydraženo: --.-

VI Krejcar 1709, S-V.548 (B3/D1 - varianta : tečka na konci opisu v aversu), 2.523g, vada materiálu, nedor., patina

Vyvolávací cena: 280,- CZK - Vydraženo: 280,-

Tolar 1718, S-V.743 (D/D), 28.445g, vady materiálu, dr.vady razidla, dr.rysky, patina

Würt - menší intronizační jeton 1779 - poprsí zprava, opis / Boží ruka ochraňuje stavení, opis a 4-řádkový nápis, Sign., Ag 25mm, 3.976g, Taul.265, just., pat.

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 650,-

10 Krejcar 1779, S-V.1101 (A/A), 3.846g, patina R!

Vyvolávací cena: 360,- CZK - Vydraženo: 440,-

Doležal - intronizační medaile 2.V.1848 - poprsí zprava, latinský opis / osobní znak, latinský opis, Sign., patinovaný bronz 50 mm, Taul.406

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: --.-

Walter - Plzeňská Madona, latinský opis / chrám sv.Bartoloměje, plzeňský a český znak, český opis, Sign., patinovaný bronz 45 mm

Vyvolávací cena: 260,- CZK - Vydraženo: --.-

Svěcení zákl.kamene kostela sv.Václava 20.V.1929, Nesign., bronz 30 mm, Přib.722b, krásná patina, původní etue

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 180,-

Svěcení kostela sv.Ignáce 31.7.1678 - poprsí světce zprava, opis / průčelí chrámu, tři opisy, Nesign., bronz 64mm, 47.500g, Don.4637, m.o., rysky, pat. RR!

Vyvolávací cena: 8000,- CZK - Vydraženo: --.-

Putinati - 100 let svatořeč. Jana Nepomuckého 1829 - chrám sv.Víta, opis a nápis/ nápis ve věnci, Sign., Ag 50mm, 62.752g, Don.4654, dr.úhozy, dr.rysky, pat.

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: 5500,-

Putinati - 100 let svatořeč. Jana Nepomuckého 1829 - chrám Sv.Víta, opis a nápis / nápis ve vavřínovém věnci, Sign., bronz 50mm, Don.4655, nep.hr., nep.rys.

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2000,-

M.Uchytilová-Kučová - intronizační medaile 1946 - poprsí zleva, latinský opis / znak s kardinálským kloboukem, latinský opis, Sign., patinov.bronz 50 mm

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 280,-

Sv. Jan Nepomucký mezi anděli v oblacích, opis/ náhrobek sv. Jana, opis a nápis, 1736, Sign.Dockler, Ag 48mm, 41.121g, Přib.566, hlazena v ploše RR!

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 11000,-

Chrám sv. Víta, česko-německý opis / náhrobek sv.Jana Nepomuckého, česko-německý opis, 1850, Sig.Drenwett- Pessina, cín 45mm, 31.901g, Přib.749c, dr.hr., rysky

Vyvolávací cena: 340,- CZK - Vydraženo: 400,-

Scharff - AE pamětní medaile 1880 - poprsí opata zleva, opis / budova kláštera, znak, opisy, Sign., 54mm, 68.677g, krásná patina, téměř

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 3000,-

Tolar 1637 - Madona / sv.Rupert, Zot.1488, Pr.1215, KM.87, 28.400g, dr.hr., dr.rysky, patina

Mazenkopf - medaile na 1200 let arcibiskupství 1782 - poprsí zprava, opis / chrám s 12 sloupy, opis a nápis Sign., Ag 33mm, 12.117g, H.4735, Zot.3190, patina

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 700,-

Tolar 1782 M, Zot.3218, Pr.2435, KM.435, 28.018g, nep.just., nep.hr., nep.rysky, téměř

Vyvolávací cena: 5500,- CZK - Vydraženo: --.-

G.Manzu - 1200 let založení dómu 1974 - poprsí zprava a opis / dva kněží nesou model dómu, opis, Sign., patin. Ag900, 28mm, 11.909g, dr.hr., nep.rysky, téměř

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: --.-

Účelová známka b.l., Sign.Pichl-Praga, Znak v kartuši zdobené mitrou a berlou / 3-řádkový nápis a věnec, mosaz 31 mm, 7.932g, just., skvrnka, patina R!

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 6000,-

Krejcar 1681 LP-H, Sa.183 (obr.70), 0.980g, krajový střížek, pěkná patina

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 300,-

Nesign. - Husův tolar - litý b.l. (cca 18.století) - poprsí zprava, nápis a opis / Hus na hranici, nápis, dva opisy, Ag 42mm, 22.645g, Don.3453, Katz.71-pod.

Vyvolávací cena: 1600,- CZK - Vydraženo: --.-

Nesign. - Jan Hus zprava ve věnci, opis / rodný dům v Husinci, gotická kružba, b.l. (cca 1860), cín 36 mm s původním raženým ouškem, Don.3476, hr., škr., pat.

Vyvolávací cena: 160,- CZK - Vydraženo: --.-

5 Koruna 1927, 10.054g, nep.hr., nep.rysky, téměř R!

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2800,-

5 Koruna 1931, 7.002g, nep.hr., zcela nep.rysky, patina R!

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 1100,-

5 Koruna 1932, 7.005g, nep.rysky, patina R!

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 700,-

25 Haléř 1933, 3.998g, krásná patina

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: --.-

20 Haléř 1933, 3.375g, pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 3000,-

50 Haléř 1940, 3.666g, skvrnky

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: --.-