Theodor Sickel - profesor na vídeňské universitě 1887 - poprsí zprava, opisy / alegorie, nápisy, Sign., měď 58 mm, Bach.134a, hr., krásná patina

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 1700,-

Vídeň - 100 let založení Rakouské národní banky 1916 - císař František předává listinu guvernérovi banky, opis / nápis ve věnci, Sign., bronz 65 mm, skvrnky

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 440,-

Otev. železnice Praha - Drážďany 6.4.1851 - Bohemia a Saxonia si podávají ruce, lokomotiva, opis a nápis/ Mostec.věž, opisy, Ag 48mm, 52.639g, vl.rys.,pat. RR!

Vyvolávací cena: 32000,- CZK - Vydraženo: 32000,-

Václav Hanka - měděná úmrtní medailka 12.1.1861 - hlava zprava v lipovém věnci / šestiřádkový nápis, Sign., 26mm, 7.913g, MZČ.150/34, skvrnky

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

Vysoké Mýto - 600 let založení Přemys.Otakarem 1867 - poprsí zpředu, opis / městská brána v kartuši, opisy, Sign., cín 39mm, MZČ.150/50, hr., dr.rysky, skvrnky

Vyvolávací cena: 340,- CZK - Vydraženo: 340,-

Vysoké Mýto - 600 let založení Přemys.Otakarem 1867 - korun. poprsí zpředu, opis / městská brána v kartuši, opisy, Sign., zlac.bronz 39 mm, 24.129g, MZČ.150/50

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 1300,-

Zeměděl.rada pro Království české - uznání zásluh - Přemysl Oráč sedící na pluhu, lípa, opis/ český znak, nápis a opis, Sign., Ag 55mm, 60.288g, vl.rys., pat.

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 3000,-

Kníže Krok - jednostranná plaketa b.l. (1900) - hlava zprava, nápis, Sign., patinov. bronz 49x55 mm, MZČ.200/13, pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 1400,-

Vltava a Praha - AE jednostranná plaketa b.l. (1902) - dvě alegorické postavy, v pozadí město, 4-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 58x72 mm, dr.hr., tém.

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: 750,-

Odhalení pomníku Františka Palackého 1.VII.1912 - poprsí zleva, nápis / pohled na pomník, 2-řádk.nápis, Sign., patinovaný bronz 57x60 mm, téměř

Josef Svatopluk Machar - na 50.narozeniny 1914 - poprsí zprava, opis / stojící básník předčítá sedící dívce, opis a nápis, Sign., patinovaný bronz 50 mm

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 3200,-

Václav Klofáč - I.ministr národní obrany 1920 - poprsí zprava, opis / klečící voják míří puškou, znak, nápis, Sign., patinov.bronz 59 mm, MZČ.222/41

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 8000,-

Přemysl Šámal - kancléř presidenta ČSR 1926 - poprsí zprava, nápis a opis /průčelí Pražského hradu, zářící znak, písmo, Sign., patinovaný bronz 60 mm

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 8500,-

AE Medaile na dokončení velechrámu svatého Víta 1929 - sv.Václav čelně, nápis / budova katedrály, zemské znaky, nápis a opis, Sign., bronz 70 mm, patina

Vyvolávací cena: 7000,- CZK - Vydraženo: 15000,-

Vilém Pospíšil - I.guvernér Čsl. národní banky 1933 - poprsí zprava, opis / antický chrám, Šejnostův návrh dukátu, nápis, Sign., patinovaný bronz 70 mm, téměř

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 6500,-

Mistr Jan Hus b.l. (1924) - poprsí zleva, trnový věnec, nápisy, Sign., jednostranná litá plaketa, patrně slitina olova a cínu 80x104 mm R!

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 300,-

Orlická numismatická společnost 2003 - znaky tří měst, orlice a nápis na stuze/ anděl a muž s mincemi, písmo, Sign., Ag925, 60mm, 180.481g, čísl.7/10 RRR!

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: 6000,-

Orlická numismatická společnost 2003 - znaky tří měst, orlice a nápis na stuze/ anděl a muž s mincemi, písmo, Sign., patin.bronz 60mm, 147.524g (30ks) RR!

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 600,-

Orlická numismatická společnost 2003 - znaky tří měst, orlice a nápis na stuze/ anděl a muž s mincemi, písmo, Sign., patin.bronz 40mm, 59.993g (65ks) RR!

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 440,-

PNP - 100.výročí úmrtí Boženy Němcové 1962 - postava zleva, opis / kytice polního kvítí, 3-řádkový nápis a opis, Sign., patinovaný bronz 70 mm

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 100,-

Prof. Otakar Ševčík - houslová soutěž v Písku 1964 - poprsí zprava, opis / znak města, noty, opis a místo pro vyrytí jména, Sign., patinov. bronz 70 mm, Po.74

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 150,-

Hořice - Hospodářská, prům. a umělecká výstava 1903 - Čechie, znak, výstaviště / dva sedláci, nápis a socha v krajině, Sign., bronzová plaketa 50x42 mm, dr.úhoz

Vyvolávací cena: 420,- CZK - Vydraženo: 440,-

Alois Jirásek - Mánes svým členům na rok 1918 - poprsí zprava, opis, Sign., jednostranný zinek 62 mm, OŠ.162, patina

Vyvolávací cena: 130,- CZK - Vydraženo: --.-

Mistr Jan Hus - Nade vším vítězí pravda (1918) - poprsí zleva, nápisy / muž a žena u hořícího kalichu nápis, Sign., patinovaný bronz 72x88 mm, OŠ.165

Vyvolávací cena: 480,- CZK - Vydraženo: 500,-

Bratislava - založení University Komenského 1919 - poprsí Komenského zprava, opis a nápis / pohled na město, znaky, lipové snítky, opis, Sign., bronz 80mm

Vyvolávací cena: 480,- CZK - Vydraženo: 1700,-

Jsem ražen z českého kovu - 10.výročí republiky 1928 - sv.Prokop orá s čertem, havíř, opis / státní znak, sv.Václav s rytíři, Ag987, 34mm, 19.886g, rysky, pat.

Jsem ražen z českého kovu - 10.výročí republiky 1928 - sv.Prokop orá s čertem, havíř, opis / svatý Václav s rytíři, znak, Sign., Ag987, 34mm, 19.995g, nep.rys.

Vyvolávací cena: 360,- CZK - Vydraženo: 600,-

Větší medaile na milénium sv. Václava 1929 - svatý Václav na koni, andělé, vročení / svatý Václav, znak, opis, Punc., Ag987, 40mm, 29.952g, nep.hr., vlas.rys.

Vyvolávací cena: 900,- CZK - Vydraženo: 2400,-

Menší medaile na milénium sv. Václava 1929 - svatý Václav na koni, andělé, vročení / svatý Václav, znak, opis, Punc., Ag987, 28mm, 15.008g, nep.hr., nep.rysky

Vyvolávací cena: 480,- CZK - Vydraženo: 1600,-

Medaile na 1000 let zavraždění svatého Václava 1929 - scéna zavraždění, opis/ sv.Václav v čele blanických rytířů, opis, Sign., Ag987, 30mm, 10.010g, nep.rysky

Vyvolávací cena: 550,- CZK - Vydraženo: 3000,-

Jan Evangelista Purkyně - Spolek čsl. mediků (1937) - poprsí zleva, opis / Aeskulap.hůl, vavřínová a lipová snítka, 10-řádk.nápis, Sign., pat.bronz 80mm, nep.hr.

Vyvolávací cena: 440,- CZK - Vydraženo: 480,-

Petr Bezruč - světové kulturní výročí 1867 / 1967 - portrét zleva, opis / stránka s citátem, vavřínová ratolest, dům, opis, Sign., patinovaný bronz 80 mm

Otakar Španiel - AR medaile na 70.narozeniny 1951 - poprsí zprava, opis / návrh mince, "70", ratolesti, vročení, opis, Sign., patin. Ag987, 60mm, 107.790g R!

Vyvolávací cena: 1800,- CZK - Vydraženo: 2600,-

Otakar Španiel - úmrtní medaile 15.2.1955 - poprsí zprava, opis / vavřínová ratolest, 3-řádkový latinský nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm

Vyvolávací cena: 320,- CZK - Vydraženo: 1800,-

Alois Pižl, profesor matematiky na obch.akademii 1938 - poprsí zleva, opis / 7-řádkový nápis sestavený ze zkratek, Sign., patinovaný bronz 30 mm R!

Vyvolávací cena: 170,- CZK - Vydraženo: --.-

Anton Stein, profesor vídeňské university b.l. (1834) - poprsí zleva, lyra, opis / Aténa učí dítě, symboly moudrosti, opis, Sign., měď 52mm, 60.888g, patina R!

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: --.-

Nesign. - Společenstvo hostinských a výčepníků 1935 - zámek, lipová snítka, opis a nápis / jména vydavatelů v ozdobném mezikruží, patinovaný bronz 52 mm, etue R!

Vyvolávací cena: 680,- CZK - Vydraženo: --.-

Moravské živnostenské muzeum 1873 - moravský znak v kartuši, něm.opis / něm.opis a kartuše pro udělení, Nesign., Ag 37mm, 24.252g, nep.hr., nep.rysky, téměř

Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: 2400,-

Německá vysoká technická škola - 75 let založení 1924 dvě postavy stojící na lodi, německý opis / strom vědění, vročení, opisy, Nesign., bílá keramika 60 mm

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: --.-

Nesign. - Mezinárodní letecký meeting 1935 - letadlo nad siluetou Brna, 4-řádk.nápis, měď 80x56 mm, patina

Vyvolávací cena: 440,- CZK - Vydraženo: 440,-

Neuberger - AR medaile na 100 let založení lázní 1908 - medailonky s portréty zakladatelů, nápis / postava, pavilon a vročení, Nesign., 40mm, 25.070g, dr.rysky

Vyvolávací cena: 3600,- CZK - Vydraženo: --.-

M.Vitanovský - 100 let úmrtí Prof.J.L.Píče 2011 - poprsí mírně zleva, vročení, opis / městský znak, písmo, Sign., Punc., patinov. Ag 40mm, 34.001g, etue

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 1200,-

Výstava drůbeže a ptactva 1926 - žena nese kohouta, husu a klec s holuby, dům v pozadí / rytý něm. nápis ve věnci, Nesign., patinovaný postříbřený bronz 51 mm

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 1600,-

Šantrůček - odhalení pomníku králi Jiřímu 1896 - pomník zleva lipové ratolesti, opis / znak města v kartuši, opis, Sign., měď 52mm, hrany, škr., patina

Vyvolávací cena: 650,- CZK - Vydraženo: --.-

Pěvecká slavnost Hlaholu 16.V.1864 - Pražský hrad, opis a nápis / český znak v kartuši, opis, Nesign., cín 26 mm s raž.ouškem, Don.4905, dr.hr.,dr.rys.,pat.

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 200,-

Vltavan - svěcení spolk. praporu 14.7.1872 - korunov. český znak ve věnci, nápis na stuze / kotva s lanem, opis, cín 27 mm s raž.ouškem, Don.4939, nep.rys.,tém.

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 1500,-

Bratřím Čechům americkým k milé upomínce 1885 - Národní divadlo, český opis / znak USA, český opis, Sign.Kříž, měď 37mm, jako Don.5018, nep.hr., patina

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 2800,-

Pichl - svěcení praporu cukrářské besedy 2.8.1896 - honosný dort, datum / 3-řádkový nápis a opis, Sign., cín 31 mm s původním raženým ouškem a stužkou, téměř

Vyvolávací cena: 420,- CZK - Vydraženo: 420,-

Pichl - Jubilejní výstava poštovních známek 1927 - personifikace Prahy, opis / 7-řádkový nápis, Sign., zlac. Ag900, 48mm, 32.975g, pův.etue, uděleny 4ks RR!

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 1500,-

Jubilejní výstava poštovních známek 1927 - 7-řádkový nápis a lipové lístky, Nesign. (patrně Pichl), bronz 47x47 mm, původní etue, uděleno 11ks RR!