Brno 1892 - 4.rakouské spolkové střelby - pohled na Brno, znak, terč a puška / znak pod korunou a opis, Sign., Punc., Ag 36mm, 23.123g, nep.rysky, patina

Vyvolávací cena: 14000,- CZK - Vydraženo: --.-

Innsbruck 1885 - II.rakouské spolk. střelby - pohled na město, nápis / terč, znaky, pušky, opis, Nesign., zlacený bronz 34 mm s původním raženým ouškem

Vyvolávací cena: 1800,- CZK - Vydraženo: 2200,-

Jihlava 1894 - 5.moravské zemské střelby - poprsí av. Rainera zpředu, nápis a věnec / znaky pod korunou, nápis na stuze, Ag 34x34 mm, 24.255g, pův.ouško, pat.

Vyvolávací cena: 10000,- CZK - Vydraženo: 12000,-

Linec 1914 - poprsí av. Frant. Salvatora zleva, opis/ pohled na město, nápis, znaky, pušky a terč, Nesign., Punc., patin. Ag 40mm, 24.305g, dr.rysky, skvrnky R!

Vyvolávací cena: 8000,- CZK - Vydraženo: --.-

Lipsko (Leipzig) 1884 - znak ve věnci, opis/ spolkový trubač s praporem, opis, Sign.Helfricht, nepuncovaná Ag klipa 36x36 mm, 27.548g, dr.hr., dr.rysky, patina

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 2800,-

Mnichov 1906 - XV.německé spolkové střelby - korunov. orlice zleva, nápis / šašek nese terč, nápis, Zn."D", Nepunc., Ag 38mm, 29.896g, dr.hr., dr.rysky, patina

Vyvolávací cena: 1600,- CZK - Vydraženo: 2200,-

Vídeň 1902 - AR klipa na svěcení praporu a výroční střelby - střelnice v krajině, opis / terč, znaky, postavy, nápis, Punc., Ag 29x29 mm, 15.384g, pat. R!

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: 5000,-

Indra Jaromír : Spolky c.k.vojenských vysloužilců v Čechách, na Moravě a ve Slezsku, 2010, 134 stran

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 200,-

Kříž válečných veteránů z války 1866, Nesign., zlacený bronz 35x35 mm s postříbřeným středovým medailonem a původní stuhou, Procházka.str.55/446

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 3000,-

Kříž válečných veteránů b.l., Nesign., zlacený bronz 35x35 mm se zlaceným středovým medailonem a původní stuhou

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2000,-

Kříž válečných veteránů za 25 let služby, Nesign., zlacený bronz 34x34 mm s postříbřeným středovým medailonem a původní stuhou

Vyvolávací cena: 2600,- CZK - Vydraženo: 2800,-

Kříž válečných veteránů za 25 let služby, Nesign., zlacený bronz 33x33 mm se zlaceným středovým medailonem a původní stuhou

Vyvolávací cena: 2600,- CZK - Vydraženo: 2600,-

Pamětní medaile pro účastníky bitev 1866 u Custozzy a Lissy, zlacený bronz 32 mm se závěsem a původní světlezelenou stuhou

Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: 8000,-

Pamětní medaile pro účastníky bitev 1866 u Custozzy a Lissy, bílý kov 33 mm se závěsem a původní tmavězelenou stuhou, nep.hr.

Vyvolávací cena: 2200,- CZK - Vydraženo: 5000,-

Hradec Králové 1866/1896 - odhalení pomníku padlých od 49.pěšího pluku svob.pána z Hessů, Nesign., zlacený bronz 35 mm s původní stuhou, nep.hr.

Hradec Králové - pomník bitvy 3.července, Nesign., cín 32 mm s původ. raženým ouškem, hr., škr., rysky

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: --.-

Jičín 1866 - pomník saské pěchoty z bitvy 29.6., Nesign., cín 26 mm, původní ouško odstraněno, úhoz

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 300,-

Říšský spolek vojenských vysloužilců b.l., Sign. Josef Zimbler-Burggasse 33-Wien, zlacený a smaltovaný bronz 58x75 mm s upínací patkou, nep.poškoz.smalt

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 2200,-

Veteránský kloboukový odznak b.l., Nesign., zlacený bronz 45x80 mm se čtyřmi upínacími patkami

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 400,-

Veteránský límcový odznak b.l., Nesign., zlacený bronz 30x42 mm se čtyřmi upínacími patkami

Veteránský odznak na válku 1859 - umírající lev drtí znaky Francie a Itálie, Nesign., mosaz 55x35 mm s upínacím šroubem a částečně setřeným postříbřením

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: --.-

Veteránský odznak bez místa a letopočtu, Nesign., zlacená a postříbřená mosaz 24x38 mm s jehlicí

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 400,-

Veteránský odznak čestného člena bez místa a letop., Nesign., zlacená mosaz 54x46 mm se závěsem a stuhou

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 900,-

Abertham (Abertamy) b.l. - honosný odznak na žerď spolkového praporu, Nepunc., patrně Ag, 35x60 mm s upínacím hřebem, pěkná patina RR!

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 1500,-

Arnau (Hostinné nad Labem) 1890 - 25 let trvání spolku, Nesign., mosaz 28 mm s původ. raženým ouškem, Indra.str.39(odznak), dr.rysky, patina

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 1600,-

Aussee 1890 - 25.výročí trvání spolku 7.9., Nesign., zlacená mosaz 32 mm s původním raženým ouškem

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 2800,-

Aussig (Ústí nad Labem) 1864 - svěcení praporu 21.8., Nesign., cín 26 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.50, nep.hr., nep.rysky, patina, lakov.

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 600,-

Bensen (Benešov u Děčína) 1887 - 25 let trvání spolku 12.6., Sign.R, cín 30 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.36, nedor., dr.hr., úhozy, rysky, patina

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 240,-

Berzdorf (Suchá, dnes Ostašov u Liberce) 1906 - 25 let trvání 15.7., Nesign., mosaz 30 mm s původním raž. ouškem, Indra.neuvádí, nep.hr., nep.rysky, téměř

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 3400,-

Bielau (Bělá) 1902 - svěcení praporu 6.7., Nesign., mosaz 29 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.36, nep.hr., nep.rysky, patina, téměř

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 850,-

Blottendorf (Polevsko u České Lípy) 1886 - svěcení praporu 12.9., Sign.R, cín 27 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.46, nep.hr., nep.rysky, téměř

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

Boskovice 1912 - 40 let trvání spolku 11.8., Nesign., hliník 30 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.36, dr.vady materiálu, dr.hr., dr.rysky, patina

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 260,-

Braunau in Böhmen (Broumov) 1890 - 25 let trání spol. 26.5., Nesign., mosaz 28 mm s původ. raženým ouškem, Indra.str.37, nep.hr., nep.rysky, skvrnka

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 1500,-

Brixen 1882/1883 - spolek arcivévody Karla Ludvíka - svěcení praporu 6.5., Nesign., mosaz 33 mm s původním raženým ouškem, nep.hr., nep.rysky, skvrnky

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

Brno - Maloměřice 1899 - spolek pod protektorátem p.p.Josefa Lišky, Nesign., mosaz 33 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.43, dr.hr., vl.škr., rysky

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 600,-

Brno 1897 - 25 let trvání spolku kor.prince Rudolfa, 4.7., mosaz 31 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.37, nedor., mírně kor., hr., dr.rysky

Brno 1906 - svěcení praporu spolku starých bojovníků, Sign.Pichl, mosaz 30 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.37, nep.hr., nep.rysky, téměř

Brno - Žabovřesky 1908 - 25 let trvání spolku 5.7., Nesign., mosaz 33 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.51, nep.hr., nep.rysky, téměř

Brno - Židenice 1892 - svěcení praporu 12.6., Nesign., mosaz 29 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.51, koroze, dr.hr., nep.úhoz, patina

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 100,-

Brno - Židenice 1909 - 25 let trvání spolku 4.7., Nesign., zlac.bronz 29 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.51

Bürgstein (Sloup v Čechách) 1890 - upomínka na 19 let trvání spolku 24.8., Nesign., cín 32 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.48, nep.hr., nep.rysky

Byšice 1890 - svěcení praporu 17.8., Nesign., cín 30 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.37, vl.rysky

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 440,-

B.Leipa (Česká Lípa) 1895 - svěcení praporu 30.6., Nesign., zlacený bronz 31 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.37, patina

Černý Kostelec 1904 - 25 let trvání spolku 12.6., Sign.Šmakal-Praha, cín 34 mm, původní ouško odlomeno

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 320,-

Tschernoschin (Černošín u Tachova) 1905 - svěcení praporu 16.7., Nesign., mosaz 28 mm, původní ouško odstraněno, Indra.str.37, dr.hr., vlas.rysky, téměř

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 380,-

Čistá 1878 - svěcení praporu 16.6., Nesign., cín 30 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.38

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 1800,-

Dačice/Datschitz 1895 - protektor arcivévoda Otto - svěcení praporu 3.6., Nesign., postříbřená mosaz 31 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.38, patina

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 550,-

Debř n.J. 1899 - svěcení praporu 10.9., Sign.Šmakal, cín 34 mm, původní ouško odstraněno, Indra.str.38, hr., škr., rysky, patina

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: --.-

Dessendorf-Tiefenbach (Desná u Jablonce n.N.) 1892 - slavnost rozvinutí praporu 31.7., Nesign., cín 34 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.38, dr.hr., rys.

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 750,-

Dlouhá Lhota 1898 - upomínka založení spolku 2.11., Nesign., mosaz 33 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.38, dr.hr., dr.rysky

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: --.-