Medaile za misi Enduring Freedom v Afghanistánu, jako F-Š.45, ale pouze polotovar med. bez závěsu a stuhy

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: --.-

Čepicový odznak - typ 1993 - praporčík, Ves.neuvádí

Vyvolávací cena: 10,- CZK - Vydraženo: 10,-

Policie České republiky - čepicový odznak - různé varianty (2x smaltovaný) 4ks

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: --.-

Městská policie - čepicový odznak, Nesign., postříbřený bronz 47 mm se čtyřmi upínacími patkami

Pamětní medaile na 100 let narození Viléma I. 1897, BB.136, Nimmergut.1965/1, hr., rysky, bez stuhy

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: --.-

Malá stužka s meči k Pamětnímu kříži 1914 - 1918

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: 85,-

Malá stužka - Válečný záslužný kříž s meči

Pražský groš, Ve.3b, Pinta.III.a/1, 3.496g, nedor., nep.exc., dvojráz, patina

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 280,-

Peníz se lvem a čtyřrázem, K.Hora, Rad.2, nepravidel. tvar střížku, exc., nedor., patina

Vyvolávací cena: 40,- CZK - Vydraženo: 110,-

Peníz se lvem a čtyřrázem, Kutná Hora, podobný jako Rad.2, exc., nedor., patina 3ks

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 240,-

Peníz bez čtyřrázu, po r.1450, K.Hora, Rad.13, podob. jako Cn.60, 0.452g, nedor., nep.napr.okraj, patina

Vyvolávací cena: 75,- CZK - Vydraženo: 95,-

Peníz kruhový bez čtyřrázu, Rad.22, Cn.69 - varianta - měsíčky hřívy lva spojeny do "SSS", 0.383g, nedor.

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: 70,-

Peníz kruhový bez čtyřrázu, Rad.21, exc., nedor., tmavá patina 3ks

Vyvolávací cena: 90,- CZK - Vydraženo: 110,-

Bílý peníz dvoustranný, exc., nedor., patina 3ks

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 170,-

Bílý peníz jednostranný, nedor., exc., patina

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 50,-

Bílý peníz jednostranný, nedor., exc., patina 5ks

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 180,-

Malý peníz, Cn7.2, Sm.46, mírně naprasklý okraj, nedor., skvrna, patina

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 120,-

Malý peníz, Cn7.4, Sm.44, 0.328g, nedor., nep.exc., patina 2ks

Malý peníz, Cn7.6, Sm.45, nedor., mírně exc., tmavá patina 2ks

Malý peníz, Cn7.5, Sm.59, 0.342g, nedor., patina

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 130,-

Malý peníz, Cn7.10, Sm.60, 0.375g, mírně exc., nep.nedor., tmavá patina

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: 100,-

Malý peníz, Cn7.12, podobný jako Sm.60, ale tečka pod písmenem R, 0.452g, nep.exc., nep.nedor., patina

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 150,-

Malý peníz b.l., K.Hora, J.1c, MKČ.82, 0.355g, kraj.střížek, nedor., patina

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 100,-

Malý peníz b.l., K.Hora, J.1e, MKČ.83, 0.366g, nedor., patina

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: 80,-

Malý peníz b.l., K.Hora, J.1h, MKČ.83, 0.417g, nedor., patina

Malý peníz 1535, K.Hora-Běšín a Podivický, J.1o, MKČ.85, 0.355g, nedor., nep.okr., tmavá patina

Bílý groš 1576, Praha-Harder, J.13c, MKČ.186, exc., nedor., patina

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 220,-

3 Krejcar 1622, Praha-Hübmer, J.1c, MKČ.708, 0.915g, nedor., zvlněný, patina

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: --.-

3 Krejcar 1622, K.Hora-Hölzl, J.5b, MKČ.785, 0.816g, nedor., zvlněný, pěkná patina

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 150,-

3 Krejcar 1624, Praha-Suttner, J.27a, MKČ.759, dr.vady materiálu, krajový střížek, nedor., patina

3 Krejcar 1624, Brno-Zwirner a Wohnsiedler, MKČ.883a, nedor., prohnutý, patina R!

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 160,-

3 Krejcar 1625, Brno-Wohnsiedler, MKČ.884, ČS.537, exc., nedor., pěkná tmavá patina

Vyvolávací cena: 140,- CZK - Vydraženo: 180,-

3 Krejcar (1)628, Vratislav-Riedel, MKČ.1020, podobný jako ČS.579, dr.vady materiálu, nedor., skvrny, pat.

Vyvolávací cena: 110,- CZK - Vydraženo: 160,-

3 Krejcar 1630, Vratislav-Hema, MKČ.1021, ČS.581, vady materiálu, nedor., patina

Vyvolávací cena: 110,- CZK - Vydraženo: 180,-

3 Krejcar 1631, Vratislav-Riedel, MKČ.1022, podobný jako ČS.579, velké vady materiálu, nedor., patina

3 Krejcar 1632, Vratislav-Ziesler, MKČ.1023, drobné vady materiálu, nep.nedor., patina

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 180,-

Krejcar 1624, 1624, 1626, vše Brno-Wohnsiedler, nedor., patina 3ks

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 170,-

Krejcar 1632, 16.., Olomouc-Fritsch, 3x Grešle 1624, nedor., patina 5ks

Krejcar 1626 (Vratislav), 1625 (Kladsko), 1625 (Opolí), nedor., zvlněné, patina 3ks

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 190,-

Krejcar 1626, Vratislav-Riedel, MKČ.1033, ČS.593, dr.vady materiálu, mírně exc., nedor., skvrny, patina

Vyvolávací cena: 130,- CZK - Vydraženo: --.-

3 Krejcar 1644 GW, Georg Werner, NŠ.163, MKČ.1339, dr.vady materiálu, skvrny, patina

Krejcar 1630 PH, Petr Hemma, NŠ.136, MKČ.1344, 0.962g, dr.vady materiálu, skvrnky, patina

Vyvolávací cena: 160,- CZK - Vydraženo: 360,-

3 Krejcar 1639, Vratislav-Reichart a Jan, MKČ.1290, podobný jako ČS.702, 1.324g, nedor., skvrny, patina

3 Krejcar 1651, Vratislav-Reichart a Hübner, MKČ.1291, 1.586g, dr.vada materiálu, nedor., pat. R!

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 220,-

3 Krejcar 1658, Vratislav-Hübner, MKČ.1294, podobný jako ČS.705, 1.544g, nep.vada materiálu, patina

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 340,-

3 Krejcar 1668, Vratislav-Hammerschmidt, MKČ.1621, Nech.738, opis aversu dělen "...D.G.R.I.S.(3).A...", mírně zvlněný, skvrnky, patina

3 Krejcar 1698 (Vratislav, dírka), Krejcar 1698 (Břeh, proh.), Grešle 1694 (Břeh), patina 3ks

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 110,-

Krejcar 1698 (Vratislav), Krejcar 1695 (Opolí), Krejcar 1698 (Břeh), nedor., tmavá patina 3ks

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 120,-

Krejcar 1701, Opolí-Nowak, Nech.835, MKČ.1676, nedor., tmavá patina

Krejcar 1698, Břeh-Brettschneider, MKČ.1706, Nech.952, exc., patina

Vyvolávací cena: 110,- CZK - Vydraženo: --.-