Služební kříž za 6 let - typ 1913, Marko.381b2, VM.2/8-1913-F, zlacený bronz, větší medailon bez věnce (17 mm), ražba vcelku, původní stuha

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

Služební kříž za 6 let - typ 1913, Marko.381b3, VM.2/8-1913-F, zlacený bronz, nýtovaný medailon bez věnce, původní stuha

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: --.-

Služební kříž za 6 let - typ 1913, Marko.381d, VM.2/8-1913-F, zlacený zinek, medailon bez věnce, skvrny, bez stuhy

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 200,-

Služební kříž za 6 let - typ 1913, Marko.381d1, VM.2/8-1913-F, zlacený zinkový kříž, medailon zinkový bez věnce, původní stuha, medailon opravený v poli!

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 320,-

Služební kříž za 6 let - typ 1913, Marko.381d2, VM.2/8-1913-F, zinkový kříž, medailon zinkový zlacený bez věnce, původní stuha

Služební kříž za 6 let - typ 1913, Marko.381f, VM.2/8-1913-F, zinkový kříž, zinkový medailon bez věnce, původní stuha

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 420,-

Služební kříž za 6 let - typ 1913, Marko.381f, VM.2/8-1913-F, zinkový kříž, medailon s hladkým kruhem, Sign."S", nesprávná stuha (od Karlova kříže)

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 300,-

Služební kříž za 6 let - typ 1913, Marko.381g1, VM.2/8-1913-F, zlacený kříž, nýtovaný postříbřený medailon s věncem, původní stuha R!

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1000,-

Služební kříž za 6 let - typ 1913, Marko.381g2, VM.2/8-1913-F, zlacený kříž, nýtovaný pozlacený medailon s věncem, původní stuha R!

Služební kříž za 6 let - typ 1913, Marko.381i2, VM.2/8-1913-F, zinkový kříž, nýtovaný zinkový medailon s věncem, původní stuha

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 650,-

Jubilejní kříž 1908 - pro vojenské osoby, Marko.402a, VM.37a, zlacený bronz, původní stuha

Mobilizační kříž 1912-1913 - letop.vyvýšené, bronz, VM.2-13-a, Marko.411a, původní stuha

Vyvolávací cena: 340,- CZK - Vydraženo: 360,-

Signum Laudis - zlac.bronz - typ 1895, Marko.148b, VM1.29-II-B, bez stuhy

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 550,-

Signum Laudis - zlac.bronz - uherský typ, Marko.148d, podobný jako VM.29-II-B, na původní válečné stuze s meči

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: --.-

Červený kříž - kříž II.třídy - válečná skupina, VM.2-14-4-B, Marko.161a, ušpiněná stuha

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2000,-

Červený kříž - kříž II.třídy - mírová skupina, VM.2-14-4-A, Marko.161a, původní stuha

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 3800,-

Červený kříž - stříbrná medaile - mírová skupina, Marko.162b, VM.14-5-A, náhr.kov (zinek), původ.stuha

Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: 3200,-

Červený kříž - stř.medaile - válečná skupina, Sign.WA (Winter-Adler-Wien), Punc., VM.2-14-5-B, Marko.163a, původní stuha

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2800,-

Červený kříž - bronzová medaile - mírová skupina, Marko.164a, VM.2-14-6-A, tmavý bronz, původní stuha

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 1400,-

Červený kříž - bronzová medaile - mírová skupina, Marko.164a, VM.2-14-6-A, světlý bronz, nepůvod.stuha

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1400,-

Červený kříž - bronzová medaile - válečná skupina, Marko.165b, VM.2-14-6-B, zlacený bronz, původní stuha

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: --.-

Velká stříbrná medaile za statečnost, Marko.230a, VM1.5-X-d, vydání z let 1914 - 1917, Sign.Leisek, puncované Ag, dr.hr., pěkná patina, původní stuha

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 1500,-

Malá stříbrná medaile za statečnost, Marko.231a, VM1.5-X-G, Sign.Tautenhayn, Nepunc., bez stuhy

Vyvolávací cena: 260,- CZK - Vydraženo: --.-

Malá stříbrná medaile za statečnost, Marko.231a, VM1.5-X-G, Sign.Tautenhayn, Nepunc., nepůvodní stuha

Vyvolávací cena: 320,- CZK - Vydraženo: 320,-

Vyvolávací cena: 320,- CZK - Vydraženo: --.-

Malá stříbrná medaile za statečnost, Marko.231e, VM1.5-X-H, Nesign., náhradní kov (zinek), skvrny, původní stuha

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 150,-

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: --.-

Bronzová medaile za statečnost, Marko.232a, VM1.5-XI-A, Sign.Tautenhayn, nepůvodní stuha

Vyvolávací cena: 160,- CZK - Vydraženo: 180,-

Bronzová medaile za statečnost, Marko.232a, VM1.5-XI-A, Sign.Tautenhayn, původní stuha

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 220,-

Válečná pamětní medaile 2.DEC.1873, Marko.364a, VM1.28a, skvrny, původní stuha

Vojenská zásl. medaile za 40 let služby, Marko.383a, VM1.34a, nepůvodní stuha

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 340,-

Vojenská zásl. medaile za 40 let služby, Marko.383b, VM1.34a, zlacený bronz, původní stuha

Jubilejní vojenská pamětní medaile 1898, Marko.396a, VM1.32a, původní stuha

Jubilejní vojenská pamětní medaile 1898, Marko.396a, VM1.32a, dr.hr., dr.rysky, skvrnky, původní stuha

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 120,-

Jubilejní vojenská pamětní medaile 1898, Marko.396b, VM1.32b, zlacený bronz, původní stuha

Jubil. dvorní medaile 1898, Marko.399a, VM1-35-b-B, oválná stříbrná medaile, původní civilní stuha, původní etue firmy Jauner-Wien R!

Vyvolávací cena: 12000,- CZK - Vydraženo: 13000,-

Jubil. dvorní medaile 1898, Marco.400a, VM1-35-b-C, oválná bronzová medaile, původní civilní stuha, původní etue R!

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: 6000,-

Quinque lustra - čestná medaile za 25 let členství v domobraneckých sborech, VM.1-40-II, Marko.385

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: --.-

Neoficiál.pam.medaile 1906 - na 100. výročí založení Würtemberského 4.(122.) pěšího pluku, Nesign., zlacený bronz 28 mm s původním ouškem a záv. kruhem

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: --.-

Neoficiál.pam.medaile 1909 - na 100.výročí obrany Korutan, Sign.E.Imurner, postř.bronz 36 mm s původní stuhou

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 1100,-

Neoficiel.pam.medaile 1913 - na 150.výročí založení 58.pěšího pluku av.Salvátora, Sign.Christlbauer-Wien, bronz 37x58 mm, krásná patina, původní etue

Červený kříž - odznak pro sanitní sbor, Sign.W&A (Winter-Adler), smalt.postř.bronz 25x30 mm s patkou

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 600,-

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: --.-

Humanitas - odznak spolku nemocničních zřízenců, Nesign., zlacený bronz 48x37 mm s jehlicí

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: --.-

Odznak odhadce vzdáleností - II.varianta, Marko.474b, Nesign., masivní bronz 46 mm s upínací patkou, patina

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: --.-

Armádní velký čepicový odznak pro důstojníka, Nesign., zlacená mosaz 73x78 mm se čtyřmi upínacími patkami R!

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: --.-

Karlův vojenský kříž, Marko.419a, VM2.18, Nesign., původní stuha

Velká stříbrná medaile za statečnost, Marko.234a, VM1.5-XII-C, Sign.Kautsch, Punc."A", vydání z let 1917 - 1918, hr., škr., rysky, původní stuha

Vyvolávací cena: 900,- CZK - Vydraženo: --.-