Tolar 1782 M, Zot.3218, Pr.2435, KM.435, 28.018g, nep.just., nep.hr., nep.rysky, téměř

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: --.-

G.Manzu - 1200 let založení dómu 1974 - poprsí zprava a opis / dva kněží nesou model dómu, opis, Sign., patinované Ag900, 55mm, 52.961g, nep.hr., nep.rysky

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: --.-

1 Koruna b.l. (1914), znak kláštera / číslice "1" v ozdobné kartuši, nikl 20mm, PR.224, Hána.166, 2.772g, pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 1300,-

3 Krejcar 1616, Sa.88 (tab.XII/33), 1.577g, nedor., exc., pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: --.-

Svěcení praporu 1864 - Svatí Cyril a Metoděj, opis / moravská orlice, opis, Nesign., cín 28 mm s původním ouškem, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

5 Krejcar 1748 WF, KM.322, 2.067g, pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 420,-

Praha 1575/1880 - Jan Nepomucký klečící před Pannou Marií, opis/ Blahoslavený Edmund Kampian, český opis, zlac.stříbro 28x33 mm s raženým ouškem, 12.345g, rys.

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1100,-

Sv.Václav, 2-řádkový nápis / sv.Ludmila, sv.Václav a kníže Bořivoj ve čtvercovém orámování, Sign.K.Holan, patinované Ag987, 30mm, 12.571g R!

Vyvolávací cena: 650,- CZK - Vydraženo: 650,-

5 Koruna 1925, 10.127g, nep.hr., dr.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 650,- CZK - Vydraženo: --.-

5 Koruna 1926, 9.992g, nep.hr., nep.rysky, patina, téměř

Vyvolávací cena: 1100,- CZK - Vydraženo: 2800,-

5 Koruna 1927, 9.853g, dr.hr., vl.škr., rysky R!

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 1700,-

5 Koruna 1931, 7.018g, nep.skvrnka, nep.hr., nep.rysky, patina, téměř

5 Koruna 1931, 6.980g, nep.hr., nep.rysky, téměř

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: --.-

5 Koruna 1932, 7.049g, nep.hr., nep.rysky, skvrnky, patina, téměř R!

5 Koruna 1932, 7.020g, dr.hr., dr.rysky R!

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 600,-

5 Koruna 1932, 6.915g, nep.hr., vlas.rysky, pat. R!

5 Koruna 1932, 7.014g, nep.hr., nep.rysky, skvrnka, patina, téměř R!

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: --.-

1 Koruna 1925, 6.638g, nep.hr., nep.rysky, patina, téměř

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 400,-

1 Koruna 1929, 6.666g, pěkná patina

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 400,-

50 Haléř 1922, 4.991g, dr.hr., patina, téměř

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: --.-

50 Haléř 1924, 4.949g, pěkná patina

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: 340,-

50 Haléř 1925, 4.850g, nep.hr., nep.rysky R!

50 Haléř 1926, 4.965g, dr.hr., dr.rysky, patina R!

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 500,-

50 Haléř 1927, 5.007g, nep.hr., pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 1500,-

50 Haléř 1927, 5.090g, pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 1100,- CZK - Vydraženo: 1300,-

25 Haléř 1933, 3.998g, krásná patina

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 200,-

20 Haléř 1921, 3.385g, pěkná patina, téměř

20 Haléř 1931, 3.361g, nep.nedor., pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 420,- CZK - Vydraženo: 600,-

20 Haléř 1933, 3.322g, dr.hr., dr.rysky, patina R!

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1800,-

10 Haléř 1922, 2.003g

Vyvolávací cena: 320,- CZK - Vydraženo: --.-

10 Haléř 1923, 1.857g

Vyvolávací cena: 340,- CZK - Vydraženo: --.-

10 Haléř 1929, 1.947g, patina R!

Vyvolávací cena: 650,- CZK - Vydraženo: 950,-

5 Haléř 1925, 1.670g, pěkná patina

Vyvolávací cena: 260,- CZK - Vydraženo: 260,-

5 Haléř 1927, 1.718g, pěkná patina

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: 240,-

5 Haléř 1928, 1.675g, krásná patina

50 Haléř 1953, 0.662g, nep.hr. R!

Vyvolávací cena: 320,- CZK - Vydraženo: 320,-

25 Haléř 1954, 1.425g, dr.hr., dr.rysky, mírně kor., patina R!

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: --.-

3 Haléř 1962 - původní ražba, 0.656g, nep.hr., vlas.rysky, nep.skvrnky, téměř

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 5000,-

10 Haléř 1983 - zmetek - krajový střížek, dr.hr.

1 Kčs 1986 - zmetek, patina

10 Kčs 1990 - TGM, Sign.MR (bez teček, svislé stojny písmene M, výška písmen cca 0.8mm), patina R!

Vyvolávací cena: 1300,- CZK - Vydraženo: 1600,-

25 Kčs 1969 - SNP

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2000,-

Ročník 1986 - v etui 7ks

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 1700,-

200 Kč 1993 - ústava České republiky, kapsle, etue, karta

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 2400,-

200 Kč 1994 - 650 let chrámu Sv.Víta, kapsle, etue, karta

Vyvolávací cena: 25000,- CZK - Vydraženo: 25000,-

200 Kč 1994 - koněspřežná tramvaj, kapsle, etue, karta

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 4400,-

200 Kč 1994 - životní prostředí, kapsle, etue, karta

Vyvolávací cena: 8000,- CZK - Vydraženo: 11000,-

200 Kč 1995 - vítězství nad fašismem, kapsle, etue, karta

Vyvolávací cena: 12000,- CZK - Vydraženo: 18000,-

2 Euro 2008 - zkušební ražba - T.G.Masaryk, opis, hvězdy / svatý Václav na koni, opis, Nesign., bimetal 25 mm, kapsle R!

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 700,-

Sada oběhových mincí v původní etui - ročník 1997, navíc 10 Kč 1997 - mincovní město Jáchymov, průvodní text, etue, skvrna na 50 Kč 10ks

Vyvolávací cena: 18000,- CZK - Vydraženo: --.-