2000 Koruna 2003 - Štíty domů ve Slavonicích, 6.246g, kapsle, etue, karta

Vyvolávací cena: 7000,- CZK - Vydraženo: 9500,-

2000 Koruna 2003 - Zámek Buchlovice, 6.236g, kapsle, etue, karta

Vyvolávací cena: 7000,- CZK - Vydraženo: 8500,-

2000 Koruna 2004 - Zámek Kačina, 6.302g, kapsle, etue, karta

Vyvolávací cena: 7000,- CZK - Vydraženo: 9000,-

2000 Koruna 2004 - Zámek Hluboká, 6.278g, kapsle, etue, karta

Vyvolávací cena: 7000,- CZK - Vydraženo: 11000,-

2000 Koruna 2005 - Lázeňský dům v Lázních Bohdaneč, 6.300g, kapsle, etue, karta

Vyvolávací cena: 7000,- CZK - Vydraženo: 8000,-

2000 Koruna 2005 - Tančící dům v Praze, 6.289g, kapsle, etue, karta

Sada zlatých mincí - 10 stol. architektury 2001-2005, 10x 2000 Kč, 10x kapsle, 10x karta, společná luxusní dřevěná kazeta 10ks

Vyvolávací cena: 120000,- CZK - Vydraženo: 140000,-

Dukát 1658 - tři bratři, Fr.3200, Sa.327 (obr.121), 3.265g, stopa po oušku, na hraně stopa po zkoušce kovu, mírně zvlněný, patina RR!

Vyvolávací cena: 12000,- CZK - Vydraženo: 15000,-

Dukát 1671 MF, KM.122, Fr.1656, 3.431g, mírně zvlněný, vlas.rysky, patina, téměř R!

Vyvolávací cena: 24000,- CZK - Vydraženo: --.-

1/4 Dukát b.l. - poprsí zprava, opis / tři znaky pod kardinálským kloboukem, S-V.774 (C/C), 0.848g, nep.nedor., patina RR!

Vyvolávací cena: 12000,- CZK - Vydraženo: 12000,-

Müller - 3-dukát. litá medaile 1688 - poprsí zprava, opis / rod.znak s korunou a kloboukem, opis, Nesign., 25mm, 10.178g, Don.4634, BPM.705, na hr.zk.kovu, rys.

Vyvolávací cena: 50000,- CZK - Vydraženo: 62000,-

Dukát 1677, Sv.Rupert, opis / znak, opis, Fr.813, Zot.1945, Pr.1622, 3.466g, na hraně stopy po uchycení

Vyvolávací cena: 20000,- CZK - Vydraženo: --.-

1/4 Dukát 1725, svatý Rupert, opis / znak, opis, Zot.2384, Pr.1989, KM.297, 0.808g, patina R!

Vyvolávací cena: 5500,- CZK - Vydraženo: --.-

Dukát 1629 NB, Nagybanya, KM.191, Fr.366, 3.332g, okrájený, nedor., mírně zvlněný, dr.úhoz, patina R!

Dukát 1716, Praha-Scharff, tři světci nad znakem Šliků, opis / císařský znak, opis, Don.3844, MN.502, 3.490g, krajový střížek, nedor., téměř RR!

Vyvolávací cena: 120000,- CZK - Vydraženo: --.-

10 Marka 1909 G, KM.282 (pouze 86.000 ks), 3.963g, dr.hr., nep.rysky, pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 18000,- CZK - Vydraženo: 18000,-

Dukát 1649, KM.69, Fr.1100, 3.481g, mírně zvlněný, nep.napr., pěkná patina

Vyvolávací cena: 22000,- CZK - Vydraženo: --.-

10 Marka 1879 A, KM.504, 3.956g, dr.hr., dr.rysky

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: 4000,-

10 Marka 1890 F, KM.630, 3.944g, dr.hr., nep.rysky R!

Vyvolávací cena: 14000,- CZK - Vydraženo: --.-

5 Diners (1/20 Unce) 1994 - veverka, KM.111, 1.564g

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 1200,-

20 Koruna 1873 CS, KM.791.1, 8.951g, dr.hr., nep.rysky, téměř

Vyvolávací cena: 7500,- CZK - Vydraženo: 8000,-

20 Koruna 1873 CS, KM.791.1, 8.954g, dr.hr., dr.rysky, patina, téměř

20 Koruna 1873 CS, KM.791.1, 8.960g, hrany, dr.rysky, patina

Vyvolávací cena: 7500,- CZK - Vydraženo: 8500,-

20 Koruna 1877 CS, KM.791.1, 8.963g, nep.hr., nep.rysky, patina, téměř

Vyvolávací cena: 7500,- CZK - Vydraženo: 7500,-

20 Marka 1913 S, Helsinki, KM.9.2, 6.454g, dr.hr., nep.rysky

Vyvolávací cena: 8500,- CZK - Vydraženo: 8500,-

2 Luisdor 1786 K, Bordeaux, KM.592.8, 15.195g, hr., dr.rysky, patina

Vyvolávací cena: 22000,- CZK - Vydraženo: 24000,-

20 Frank 1813 A, KM.695.1, 6.423g, nep.hr., dr.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 6000,- CZK - Vydraženo: 6000,-

20 Frank 1813 A, KM.695.1, 6.396g, dr.hr., dr.rysky

40 Frank 1835 A, Paříž, KM.747.1, 12.831g, revers poškrábaný, dr.hr., dr.rysky

Vyvolávací cena: 10000,- CZK - Vydraženo: 11000,-

10 Frank 1850 A, KM.770, 3.190g, dr.hr., dr.rysky, patina

50 Frank 1904 A, KM.831 (pouze 20.000 ks), 16.111g, nep.hr., dr.rysky, téměř R!

Vyvolávací cena: 20000,- CZK - Vydraženo: 32000,-

10 Frank 1895 A, KM.830, 3.219g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 3600,- CZK - Vydraženo: --.-

20 Euro 2003 - hlava Europy, vlajky, hvězdy, eura / franc.mince a stuhy se jmény zemí, KM.1339, 16.977g

Vyvolávací cena: 14500,- CZK - Vydraženo: 16000,-

40 Lira 1812 M, Milano, Cr.12 (pouze 56.000 ks), 12.860g, dr.hr., dr.rysky, patina R!

Vyvolávací cena: 7500,- CZK - Vydraženo: 13000,-

20 Lira 1873 M/BN, Milano, KM.10.3, 6.451g, nep.hr., nep.škr., nep.rysky, téměř

Vyvolávací cena: 6500,- CZK - Vydraženo: --.-

20 Lira 1882 R, Roma, KM.21, 6.436g, nep.hr., nep.rysky

1 Marka 2001 G, KM.203, 11.988g, kapsle

Vyvolávací cena: 10000,- CZK - Vydraženo: 12000,-

Brandenburg - 10 Dukát b.l./2007 (Au585, 18mm, 2.045g)

Vyvolávací cena: 1800,- CZK - Vydraženo: --.-

Brandenburg - Guinea-Dukát 1683/2008 (Au585, 18mm, 2.039g)

Německá Nová Guinea - 20 Marka 1895A / 2008 (Au585, 18mm, 2.045g)

10 Gulden 1912, KM.149, 6.718g, nep.hr., nep.rysky

Vyvolávací cena: 5500,- CZK - Vydraženo: 6500,-

Dukát 1928, KM.83.1, 3.492g, nep.hr., nep.rysky

Vyvolávací cena: 4400,- CZK - Vydraženo: --.-

100 Šilink 1928, KM.2842, 23.532g, vlas.rysky, patina

Vyvolávací cena: 15000,- CZK - Vydraženo: 20000,-

100 Šilink 1928, KM.2842, 23.521g, nep.hr., dr.rysky, téměř

100 Šilink 1931, KM.2842, 23.535g, vlas.rysky, patina

Vyvolávací cena: 15000,- CZK - Vydraženo: 18000,-

100 Šilink 1934, KM.2842 (pouze 9383 ks), 23.528g, hr., vlas.rysky R!

25 Šilink 1930, KM.2841, 5.883g, nep.hr., nep.rysky

Vyvolávací cena: 6000,- CZK - Vydraženo: --.-

1000 Šilink 1976 - milenium Babenberků, KM.2933, 13.499g, nep.rysky

Vyvolávací cena: 11000,- CZK - Vydraženo: 11000,-

1000 Šilink 1976 - milenium Babenberků, KM.2933, 13.494g

1000 Šilink 1995 - 100 let olympijských her, KM.3028, 17.022g, zcela nepatrné skvrnky, kapsle

Vyvolávací cena: 15000,- CZK - Vydraženo: --.-