Bratislava - Riaditeľstvo dálnic 1980 - otevření dálnice D2 Břeclav-Kúty, Nesign., postř. bronz 40 mm, patina

Vyvolávací cena: 40,- CZK - Vydraženo: 46,-

ČSAV - za zásluhy o rozvoj společenských věd b.l. - hlava Fr.Palackého zprava, opis / stuha, stylizovaný lístek, opis, Nesign., bronz 65 mm, téměř

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 50,-

Španiel - na 85.narozeniny 1935 (patin.bronz 50 mm) - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., Fl.45b, Nov1.1.98e, nep.hr., dr.rysky

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: --.-

Španiel - na 85.narozeniny 1935 (Ag lesklé 32 mm) - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., Fl.41d, Nov1.100a, 14.840g, hr., rysky, patina

Vyvolávací cena: 160,- CZK - Vydraženo: --.-

Španiel - úmrtní medaile 1937 (Ag matové 30 mm) - poprsí zleva, vavřín.ratolest, opis / truchl.postava, palmy, nápis, 14.158g, Fl.54e, Nov1.138a, dr.rysky

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: --.-

Poldaufová - svobodné volby 1990 - hlava zpředu, opis / vlajka, lipové lístky, opis, Nesign., mědinikl 27mm, Nov1.9.3a

Vyvolávací cena: 20,- CZK - Vydraženo: 60,-

Poprsí Napoleona I. zleva, opis / korunované "N" ve věnci, b.l. (cca 1980), Nesign., zlacený bronz 32 mm, zlacení mírně setřeno, patina

Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: 60,-

Caen v Normandii 1944/1994 - 50.výročí osvobození města - panorama, vycházející slunce, vlajky, nápis / 5-řádkový nápis, Nesign., patinovaný bronz 50 mm

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 100,-

Strasbourg 2010 - katedrála Notre Dame, dvojitý opis / kříž, gotická okna, opis, Nesign., bronz 34 mm

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: --.-

Michelangelo b.l. - hlava mírně zleva, opis / sedící postava, Sign.K.K.GY, patinovaný bronz 60 mm, nep.hr.

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 60,-

Ignác Semmelweis - 100.výročí narození 1865/1965 - poprsí částečně zleva, opis / žena s dětmi, Sign.KAN, patinovaný bronz 60 mm, nep.hr.

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 85,-

Nesign. - 100 let narození císaře Viléma I. 1897 - poprsí v přilbě zprava, 8-řádkový nápis / insignie, ratolesti a nápis, bronz 40 mm, odstraněné ouško, hr.

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: --.-

Zmenšená replika řezenského tolaru 1634 / 1982 - pohled na město, opis / anděl se znakem města, opis, Nesign., Nepunc., Ag 30mm, 11.138g

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 140,-

Zmenšená replika mohučského tolaru 1795 / 1985 - poprsí arcibiskupa zprava, opis / pohled na město, opis, Nesign., Nepunc., Ag 30mm, 11.225g

Wolfgang Amadeus Mozart - 200.výročí úmrtí 1991 - Mozart s taktovkou, opis / nápis v kruhu hudebních nástrojů, opis, Nesign., bílý kov 40 mm

Vyvolávací cena: 40,- CZK - Vydraženo: 60,-

Victoria a Albert - výstava v Londýně 1851 - dvojportrét zleva, opis a věnec / Crystalpalace, opis a 11-řádkový nápis, Sign., cín 51 mm, dr.hr., rysky

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: --.-

Kludské Chválovice, mlýn - 4 kg chleba - mosaz 29 mm, dr.hr., dr.rysky, tmavá patina

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 220,-

Pardubice - Rolnické družstvo - 5kg chleba, hliník 35mm, patina

Vyvolávací cena: 20,- CZK - Vydraženo: --.-

Pardubice - Rolnické družstvo - 2kg chleba, hliník 28mm

Vyvolávací cena: 15,- CZK - Vydraženo: 15,-

Vlčí - s erbem Schwarzenbergů - hliník 25 mm, CL.1616, dr.hr., dr.škr., patina

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 380,-

J.L./I04, CL.neuvádí, hliník 22 mm, zbytek zlacení, koroze, rysky, patina

Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: 30,-

Sign.MM/EM - ceny v Německu 1.prosince 1923 - nešťastná rodina mezi trnitými větvemi, opis / loď, 6-řádk. nápis a opis, patinovaný bronz 32 mm, lakov.

Praha 1932 - jezdecké závody / hospodářská výstava, Sign.Hollmann, bronz.plech 45x36 mm s jehlicí, skvr.

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: --.-

Autoklub RČS - malý členský odznak, Nesign., černo-bíle smaltovaný bronz 24x23 mm se třemi upínacími drátky

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 280,-

10 000 Marek 1923 - von Stein, měď 44 mm, dr.hr., vlas.rysky, patina

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 300,-

Brusel 1935 - XII.mezinárodní farmaceutický kongres, Sign.Deureese, postříbřený bronz 30x42 mm se zavír. špendlíkem, černě dopsáno "Oldrich Tomicek ...."

Anonym - 1/2 L.(litr), měď 24 mm, skvrna, patina

Kitzingen - 75 Fenik 1921, hnědý, 27mm, Fra.91.1

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: 120,-

Prostějov 1932 - reklamní jeton firmy Rolný, Nesign., hliník 35 mm, skvrnky

Národní sjednocení (politická strana založená 1934) - členský odznak, Nesign., smalt.bronz 22 mm s jehlicí

Vyvolávací cena: 70,- CZK - Vydraženo: --.-

Praha 1891 - II.všesokolský slet, No.II.3a, ŠFP.21d, Nesign., cín 39 mm s pův. ouškem (slet se konal 28.- 29.VI. při Jubilejní výstavě, proto ŠFP.), hr., skv.

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: 60,-

Otrokovice 1978 - 70 let TJ Jiskra - hlava Miroslava Tyrše, opis / běžecké dráhy a nápis, Nesign., patin. bronz 60 mm

Praha, Sokol Smíchov, 1936 - běh na 2 anglické míle - II.místo, Nesign., postř.bronz 37x42 mm, původ.etue

Praha - Zemská jednota společenstev hostinských - záloha K 1.50 na 1 láhev - hliník 25mm, rysky, patina

Sfinx - Váš vítězný tah knihy b.l., Nesign., postř. bronz 26 mm, patina

Vršovice 1885 - 10 let trvání spolku veteránů 16.8. - Monogram, český opis / píka s praporem, český opis, cín 30 mm, pův.ouško odstraněno, hrany, patina

Služební kříž za 6 let - typ 1913, Marko.381f, VM.2/8-1913-F, zinkový kříž, medailon s hladkým kruhem, Sign."S", skvrnky, bez stuhy

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 320,-

Signum Laudis - zlac.bronz - uherský typ, Marko.148d, podobný jako VM.29-II-B, bez koruny, závěsu a stuhy

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 150,-

Velká stříbrná medaile za statečnost, podobná jako VM1.5-X-F, podobná jako Marko.230e, Nesign., zinek, bez závěsu a stuhy, skvrny, patina

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 300,-

Válečná pamětní medaile 2.DEC.1873, Marko.364a, VM1.28a, bez stuhy 2ks

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: 100,-

Jubilejní vojenská pamětní medaile 1898, Marko.396a, VM1.32a, bez stuhy

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 200,-

Tauglich (schopen vojenské služby) - dutý odznak ze zinkového plechu, Nesign., 25 mm s jehlicí

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: 95,-

Odznak československého partyzána - jehlic.miniatura, Nesign.

Medaile Za službu vlasti ČSR, VM.44-I-A (základní typ s hvězdou pod státním znakem)

Medaile Za službu vlasti ČSSR, VM.44-II

SNP - pamětní medaile na 20.výročí 1944/1964, VM.52, malá stužka

Pamětní medaile na 20 let osvobození - 1965, VM.53

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: --.-

Pamětní medaile 50 let KSČ 1921-1971, VM.56

Pamětní medaile na 25.výročí Února, VM.57, stužka, průkazka "Peša Ludvík"

Vyvolávací cena: 40,- CZK - Vydraženo: 40,-