1/4 Ecu 15..(?) T, Nantes, podobný jako Ciani.1487, 9.402g, exc., kraj.střížek, nedor., patina R!

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 650,-

1/4 Ecu 1641 - jednostranná klipa ražená při obléhání francouzské pevnosti Aire Španěly, dražena v aukci UBS 58 (2004) - pol.1568, 6.555g, nedor., patina RR!

Vyvolávací cena: 10000,- CZK - Vydraženo: --.-

Ecu 1768 L, Bayonne, KM.512.12, 29.262g, nepatrná stopa po oušku, dr.hr., dr.rysky

Vyvolávací cena: 1100,- CZK - Vydraženo: 1300,-

5 Sols 1792 - IV.rok revoluce - medailová ražba - bankovní poukázka (token), KM.Tn31, krásná patina, téměř

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1000,-

5 Frank 1810 A, Paříž, KM.694.1, 24.952g, stopa po oušku, hr., vlas.rysky

Vyvolávací cena: 4600,- CZK - Vydraženo: --.-

5 Frank 1812 A, Paříž, KM.694.1, 24.867g, nep.hr., dr.rysky

Vyvolávací cena: 3600,- CZK - Vydraženo: --.-

5 Frank 1812 A, Paříž, KM.694.1, 25.028g, dr.hr., dr.rysky, pěkná tmavá patina

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 4000,-

5 Frank 1820 W, Lille, KM.711.13, 24.766g, dr.hr., dr.rysky, patina

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 1100,-

5 Frank 1826 D, Lyon, KM.720.4, 24.576g, dr.vady materiálu, dr.hr., vl.škr., rysky, patina

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 850,-

5 Frank 1841 BB, Strasbourgh, KM.749.3, 24.831g, dr.hr., dr.rysky, patina

Vyvolávací cena: 440,- CZK - Vydraženo: 550,-

5 Frank 1848 A, Paříž, KM.756.1, 24.601g, hrany, rysky, patina

Vyvolávací cena: 360,- CZK - Vydraženo: 420,-

5 Frank 1851 A, Paříž, KM.761.1, 24.822g, dr.hr., dr.rysky, patina

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 550,-

5 Frank 1868 BB, Strasbourgh, KM.799.2, 24.895g, nep.hr., nep.rysky, pěkná tmavá patina

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 600,-

5 Frank 1869 BB, Strasbourgh, KM.799.2, 24.676g, dr.hr., škr., rysky, patina

Vyvolávací cena: 360,- CZK - Vydraženo: 380,-

2 Frank 1868 A, Paříž, KM.807.1, 9.789g, dr.hr., vlas.škr., dr.rysky, patina

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 320,-

50 Centimes 1867 A, Paříž, KM.814.1, 2.493g, nep.hr., nep.rysky, téměř

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

50 Centimes 1865 BB, Strasbourgh, KM.814.2, 2.487g, nep.hr., nep.rysky

5 Frank 1875 A, Paříž, KM.820.1, 24.699g, hr., rysky, patina

Vyvolávací cena: 360,- CZK - Vydraženo: 360,-

5 Frank 1873 K, Bordeaux, KM.820.2, 24.865g, hr., škr., rysky, patina

Vyvolávací cena: 440,- CZK - Vydraženo: 440,-

2 Frank 1910, KM.845.1, 10.015g, nep.rysky, patina

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 340,-

50 Euro 2003 - Europa, KM.1340 (Ag999, 100mm, 1000g, pouze 2.000ks), kapsle RR!

Vyvolávací cena: 20000,- CZK - Vydraženo: --.-

Luigini (10 Sol) 1666 T, KM.neuvádí, FW.II.11078, 2.092g, dr.vady materiálu, dr.vada razidla, rysky R!

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 600,-

Luigini (10 Sol) 1667 A, KM.neuvádí, FW.II.11078-pod. 2.025g, dr.vada materiálu, dr.vada razidla, nedor., pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 950,-

Luigini (10 Sol) 1668 A, KM.neuvádí, FW.II.11078-pod. 1.643g, nep.okroj., skvrna, patina R!

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: --.-

XII Groš 1616 - s obrazem svatého Štěpána, Sa.1905, KM.2, 7.048g, napr., okr., nedor., patina R!

Vyvolávací cena: 900,- CZK - Vydraženo: 950,-

1/4 Tolar (Ort) 1624, KM.15.2, Kop.7505, 6.893g, dr.vady materiálu, nep.vady razidla, mírně just., patina R!

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1100,-

5 Gulden 1923, KM.147, 24.234g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina RR!

Vyvolávací cena: 3400,- CZK - Vydraženo: 4400,-

2 Gulden 1923, KM.146, 9.922g, dr.hr., dr.rysky, patina R!

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 2000,-

2 Gulden 1932, KM.155, 9.941g, nep.hr., nep.rysky R!

Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: 6000,-

Gulden 1932, KM.154, 4.915g, dr.hr., dr.rysky

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: 900,-

1/2 Gulden 1927, KM.144, 2.470g, dr.hr., dr.rysky R!

Vyvolávací cena: 900,- CZK - Vydraženo: 900,-

10 Fenik 1920 - malé číslo, KM.Tn1, 1.943g, skvrny, hr., patina

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 200,-

20 Öre 1910 - token Thule Kap York, KM.Tn5, hliník, 20mm, 0.686g R!

10 Soldi 1811 M, Milano, Cr.6.1, 2.490g, vl.rysky, dr.hr.ražbou, patina

3 Centesimi 1813 M, Milano, Cr.2.2, 6.131g, dr.hr., dr.rysky, nep.skvrnky, patina

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: --.-

5 Lira 1878 R, Řím, KM.8.4, 24.913g, hr., dr.škr., rysky

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: --.-

5 Lira 1879 R, KM.20, 24.794g, dr.hr., dr.rysky, vlas.škr. R!

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2000,-

20 Lira 1928 R - rok VI.- král v přilbě zleva, KM.70, 19.911g, dr.hr., dr.rysky R!

Vyvolávací cena: 3400,- CZK - Vydraženo: --.-

Tallero 1795, Cr.137, 27.916g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 2400,-

10 Paoli (Scudo) 1797, podobný jako KM.339-340, ale drobné rozdíly v kresbě aversu i reversu, 29.015g, nep.nedor., nep.hr., nep.rysky, patina R!

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: --.-

60 Grani (1/2 Piastra) 1753 DeG/MMR, Cr.22, 12.335g, dr.vady materiálu, mírně just., dr.hr., škr., rysky, patina R!

Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: 2400,-

10 Soldi 1815, Cr.27, 2.459g, dr.hr., dr.rysky, patina

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 800,-

5 Soldi 1815, Cr.26, 1.246g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 1400,-

Piastra 1678, Florencie, Dav.4209, 30.981g, hlazen v ploše aversu, dr.hr., vlas.rysky, patina R!

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: 6500,-

50 Dinár 1932 - bez značky mincovny, KM.16, 22.967g, dr.hr., dr.rysky, patina

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 650,-

18 Piastr 1901, Y.7, 11.040g, dr.hr., rysky, patina

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 600,-

45 Piastr 1928 - 50 let britské správy, KM.19, 28.200g, hr., nep.rysky, patina

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1500,-

1 Piastr 1934, KM.21, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 150,-

5 Koruna 1900, Y.4 (pouze 5.000 ks), 23.855g, stopa po oušku, dr.hr., dr.škr., rysky, patina

2 Koruna 1912, Y.3 (pouze 50.000 ks), 9.992g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!