Pius IX. - AE pamětní medaile pro dobrovolníky 1849, Nesign., 32 mm, nesprávná nepůvodní stuha

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 200,-

Victoria - AR medaile na potlačení indické vzpoury 1857-1858, Kou.C.5, Josl.101, na hraně udělení "GEO MAHER, 3RD BENGAL EURPN. REGT."

Vyvolávací cena: 5500,- CZK - Vydraženo: --.-

Victoria - Afghánská medaile 1878 - 1880, K-K.C12, Josl.108b, udělení "1855.PTE.ALF:TIPPING.63.:RD.REG:" dr.hr., rysky

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: --.-

Victoria - Egyptská medaile 1882 - 1889, K-K.C15, Josl.111j, udělení "1860.PTE.B.S.LEWIS.1/RL.SUSS.R." (patrně vyryté později), patina, nová stuha

Vyvolávací cena: 3600,- CZK - Vydraženo: --.-

George V. - Řád sv.Jana Jeruzalémského - miniatura řádové medaile, původní stuha

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 300,-

George V. - Řád sv.Jana Jeruzalémského - miniatura kříže sloužících bratrů, ryté věnování, původní stuha

George V. - Hvězda 1914-1915, K-K.C41, Josl.143d, na rubu udělení "SS-3943.PTE.H.HEATON.A.S.C."

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 650,-

George V. - miniatura Válečné medaile 1914 - 1918, jako K-K.C42, jako Joslin.144a, původní stuha

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: --.-

George V. - miniatura Mezispojenc. medaile vítězství 1914 - 1918, jako K-K.C44, Josl.146, dr.hr., dr.rys., původní stuha

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: --.-

George V. - miniatura Korunovační medaile 1911, jako Josl.181cc, avers jako K-K.D5, revers s monogramem, dr.hr., původní stužka

George V. - miniatura Korunovační medaile zdravot. brigády Sv.Jana 1911, jako Josl.181LL, jako K-K.D4.8, původní stužka

George VI. - miniatura Korunovační medaile 1937, jako K-K.D6, jako Josl.181rr, původní stuha

George VI. - Africká služební medaile 1939 - 1945, K-K.C61, Joslin.156, na hraně uděl."N30718 J.MPUNZI"

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 800,-

George VI. - Medaile dobrov. územních sil, K-K.E6ca, Joslin.186f5, uděl."7595944 SJT.W.S.HUBBARD.R.E.M.E", původní stuha R!

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: --.-

George VI. - Medaile leteckých územních sil, K-K.E7a, Joslin.190b1, udělení "846109.A.C.Y.A.C.DRUCE.A.A.F", hr., původní stuha R!

Vyvolávací cena: 6000,- CZK - Vydraženo: 6000,-

Řád Simona Bolívara (založený 1854) - dekorace I. třídy s velkostuhou, zlacené nepuncované stříbro, jako Tammann.1181, jako Wer.1324 RR!

Vyvolávací cena: 6000,- CZK - Vydraženo: --.-

Špánek - 40 let Numismat. společnosti 1959 - sedící pregéř v gotické kružbě / drobné mince, vročení, opis, Sign., patinovaný bronz 31 mm, BK.5 (300ks)

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 300,-

Špánek - 40 let Numismatické společnoti 1959 - sedící pregéř v gotické kružbě / drobné mince, vročení, opis, Nepunc., Ag 31mm, 15.700g, BK.5A, kapsle RR!

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 1300,-

Špánek - Bedřich Skrbek 1860 - 1918 (1964) - poprsí čelně, vročení a opis / kniha, váhy, posuvné měřítko, lupa a písmo, Sign., patinovaný bronz 60 mm, BK.7 R!

Vyvolávací cena: 180,- CZK - Vydraženo: --.-

Plach a Knobloch - 50 let NSČS 1969 - poprsí Eduarda Fialy zleva, 3-řádkový nápis / ratolest se stuhou, nápis a opis, Sign., postř.bronz 45 mm, BK.10A R!

Knobloch - 600.výročí úmrtí Karla IV. 1978 - trůnící císař čelně, písmo / gotické "K", znaky, kružba, opis, Sign., Punc., pat. Ag900, 40mm, 30.976g, patina

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 550,-

Prádler - Karel Castelin - úmrtní medaile 1981 - poprsí zleva, opis / stylizovaná krajina, tři keltské mince, nápis, Sign., patin. bronz 60 mm, BK.24, etue

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: --.-

Hásek - 80.výročí založení ČNS 1919/1999 - Václav II. mírně zleva, replika groše, opis / pregéř, replika groše, opisy, Sign., patin.bronz 60mm, 150ks R!

Hásek - 80.výročí založení ČNS 1919/1999 - Václav II. mírně zleva, replika groše, opis / pregéř, replika groše, opisy, Sign., postř.bronz 60mm, 120ks R!

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: --.-

Oppl - 100 let české secese a 85 let ČNS 2004 - průčelí hlav.nádraží, nápis opis / emblém ČNS, seces. ozdoby, Sign., patin.Ag, 60mm, 82.460g, 20ks, etue

Orava - 850 let korunovace Vladislava II. 1158/2008 - poprsí zprava, písmo / Královská kanonie premonstrátů na Strahově, písmo, patin.Ag 925, 40mm, 31.153g R!

Vyvolávací cena: 1400,- CZK - Vydraženo: --.-

Orava - 850 let korunovace Vladislava II. 1158/2008 - poprsí zprava, písmo / Královská kanonie premonstrátů na Strahově, písmo, patinov.měď 40mm, 31.030g R!

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 400,-

Baják a Slezák - Frederic Chopin 1976 - poprsí zleva, opis a nápis / emblém pobočky a zvlněný 2-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, BK.1 (240ks)

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 360,-

Haimann a Černý - Mezinár. numismat. konference 1986 - replika Av. krnovského dukátu z roku 1557, opis, Sign., měděný jednostr. útes 41x41 mm, BK.12 (200ks)

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: --.-

Malátová - 25 let pobočky 1952/1977 - replika aversu tolaru Rudolfa II./ znak města, vročení, opis, Sign., Ag900, 42mm, 29.528g, BK.1 (40ks), skvrnka RR!

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1000,-

Malátová - 25 let pobočky 1952/1977 - replika Av. tolaru Rudolfa II./ znak města, vročení, opis, Sign., Punc., pat. Ag900, 42mm, 28.513g, BK.1, 50ks RR!

Lahoda - upomínka na manévry v Zákupech 1899/1999 - Fr.Josef I. zprava, vojenské atributy, opis / vojsko v krajině, nápis, Ag925, 30mm, 14.307g, 85ks RR!

Lahoda - upomínka na manévry v Zákupech 1899/1999 - Fr.Josef I. zprava, vojenské atributy, opis / vojsko v krajině, nápis, Ag925, 30mm, 27.414g, 25ks RR!

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: --.-

Lahoda - upomínka na manévry v Zákupech 1899/1999 - Fr.Josef I. zprava, vojenské atributy, opis / vojsko v krajině, nápis, bronz 30mm, 18.328g, 50ks RR!

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 170,-

Lahoda - upomínka na manévry v Zákupech 1899/1999 - vojsko v krajině, nápis, technologický odražek Rv., olovo 43x22mm, 37.757g, 2ks RRR!

Dluhoš a Karel - 5 let numismatického kroužku 1967 - most přes Labe, zámek, emblém, opis/znak města, opis, hliník 52mm, BK.9/1A (pouze 10ks), patina, téměř RRR!

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 320,-

Dluhoš a Karel - 5 let numismatického kroužku 1967 - most přes Labe, zámek, emblém, opis/znak města, opis, bronz 52mm, BK.9/1C (pouze 10ks), patina, téměř RRR!

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 600,-

Kratochwil - 900 let družebního města Pirny 1989 - znak Děčína, nápis a opis / znak Saska, opis, Sign., měď 31 mm, kapsle R!

Harcuba - 125 let bitvy u Hradce Králové 1991 - památník bitvy, opis / bitevní scéna, opis, Sign., patinovaný postříbřený bronz 50 mm, FM.15a, 100ks

Kolářský - 20 let pobočky - dvoutolar 1989 - Albrecht z Valdštejna mírně zprava, opis / korunov.znak, opis, Punc., Ag900, 42mm, 55.704g, FM.14A (pouze 35ks) RR!

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 7000,-

Kolářský - 20 let pobočky - tolar 1989 - Albrecht z Valdštejna mírně zprava, opis / korunov.znak, opis, Sign., Punc., Ag900, 42mm, 28.776g, FM.14 (300ks)

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 3200,-

Kolářský - Karel Huss, numismatik a poslední kat 2004 - poprsí mírně zleva, katovna, písmo/ zámek Kynžvart, meč, písmo, Sign., patinovaný bronz 40 mm, 65ks RR!

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 550,-

Kolářský - Karel Huss, numismatik a poslední kat 2004 - poprsí mírně zleva, katovna, písmo/ zámek Kynžvart, meč, písmo, Sign., patin.Ag 40mm, 28.757g, 75ks RR!

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: --.-

Vitanovský - 30 let pobočky 1969/1999 - horník, vročení, opis/ žena se znakem, město, mince, vročení, opis, Sign., pat.Ag, 60mm, 103.199g, FM.6 (70ks) RR!

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: --.-

Manina - medaile na 30 let pobočky 1976/2006 - keltská plastina z Kamenných Žehrovic, opis / koník a opis, Sign., Ag925, 55mm, 71.949g, FM.0, certifikát

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2000,-

Manina - medaile na 30 let pobočky 1976/2006 - keltská plastika z Kamenných Žehrovic, opis / koník a opis, Sign., patin.bronz 55mm, 82.245g, certifikát

Manina - medaile na 30 let pobočky 1976/2006 - keltská plastika z Kamenných Žehrovic, opis / koník a opis, Sign., patin.měď 55mm, 63.166g, certifikát

David - úmrtní medaile medailéra Antona Háma 1965 - poprsí zleva, opis / pohled na město Kremnica, dva opisy, Nesign., patinovaný bronz 60mm, BK.23/2 R!

Vyvolávací cena: 180,- CZK - Vydraženo: 180,-

Zeman - obnovení budovy mincovny 1998 - biskup Karel Liechtenstein, raziči, písmo / budova, znak, písmo, Sign., Ag999, 50mm, 50.389g, FM.11A, patina, etue

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 1100,-

Oppl - 1.výročí povodní na Moravě 1998 - znaky Moravy a Slezska, nápis, opisy/ povodí Moravy a Odry, opisy, Sign., Ag900, 50mm, 42.165g, FM.17A, etue