AE pamětní medaile na válku 1915 - 1918, BB.573, Mor.93-94, Sign.S.Canevari-SJ, původní stuha

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: 240,-

Záslužný Řád republiky - V.třída - rytíř, na průvleč. stuze, Nimmergut.194/E, závěsná a knoflík. miniatura, původní etue bez označení výrobce

Vyvolávací cena: 2600,- CZK - Vydraženo: --.-

Řád Za zásluhy o národ - III.třída - číslov.(20766), Werl.1357 (str.452), stříbro zlacené nepuncované, na matici signováno "Icom Zagreb"

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: --.-

Řád Dubové koruny - IV.třída (důstojník), BB.37, podobný jako Tammann.623, původní etue

Vyvolávací cena: 5500,- CZK - Vydraženo: --.-

Řád Za mimořádné zásluhy - typ 1964, původní etue

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

Leopold I. - AE medaile za tažení roku 1849, BB.76, Nimmergut.298, bez stuhy

Vojenský zásl. kříž (1866) - typ 1913 - III.třída s meči, BB.211, původní zkrácená stuha, původní etue

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: --.-

AE pamětní medaile na válku proti Francii 1870/1871, BB.119, Nimmergut.1941, bez stuhy

Spojka tří křížů a spojka tří odpovídajících miniat.: Železný kříž 1914 - II,třída, Hamburgský pamětní kříž a Kříž pro bojovníky 1914 - 1918

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2000,-

Kriegsmarine - černá námořnická čepicová stuha 30 mm, dobře

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

Španělský kříž 1939 - III.třída - Nesign., BB.42, Nimmergut.3808 (569), ND.7.02.05.3, 29.969g R!

Vyvolávací cena: 11000,- CZK - Vydraženo: --.-

Železný kříž 1939 - II.třída - Sign."25", BB.72, Nimmergut.590 (3824), D-N.7.03.11, koroze, bez stuhy

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 600,-

Válečný záslužný kříž s meči - II.třída - Nesign., BB.82, Niemmergut.3825 (602), ND.7.04.08.1, přiložen ulomený závěsný kruh a původní stuha

Válečný zásl. kříž bez mečů - II.třída - Sign.88, BB.81, Niemmergut.3836 (603), ND.7.04.07, patinovaný zinek, v aversu mírně kor., bez stuhy

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 500,-

Kříž za 25 let vzorné služby, Nimmergut.3524 (281), DN.6.03.03.d, BB.251, Nesign., původní stuha, původní etue

Vyvolávací cena: 900,- CZK - Vydraženo: --.-

Medaile Za zásluhy o Olympijské hry 1936, BB.482, Nimmergut.332, ND.6.02.21, původní stuha

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 3400,-

Medaile Za obsazení Sudet - 1.X.1938, BB.490, Nimmergut.3517 (273), původní etue

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1300,-

Medaile Za obsazení Sudet - 1.X.1938, BB.490, Nimmergut.273 (3517), bez stuhy

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 320,-

Medaile Za zim.tažení na Východě 1941-1942, Sig."65", BB.500, Nimmergut.3850 (620), ND.7.04.20, bez stuhy

Odznak za zranění - typ 1940 - 2.stupeň - Nesign., BB.53, Niemmergut.3945 (615), postříbřený bronz

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1000,-

Odznak za zranění - typ 1940 - 3.stupeň - Nesign., BB.54, Nimmergut.3946, černě lakovaný mosazný plech

Pěchotní útočný odznak - 2.stupeň - Nesign., BB.115, ND.7.06.02.a3, Nimmergut.663 (3890), Zn+stopy postř.

Vyvolávací cena: 1100,- CZK - Vydraženo: 1100,-

Odznak příslušníka ochranného svazu proti minám a ponorkám - Nesign., BB.166, Nimmergut.3923 (706), částečně postříbřený zinek

Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: --.-

Bojový odznak námoř. dělostřelectva - Sign.Schwerin- Berlin, BB.177, Nimmergut.3931 (716), D-N.7.09.06, zinek se stopami postříbření

Vyvolávací cena: 3800,- CZK - Vydraženo: 4000,-

Sportovní výkonnostní odznak DRL (1935) - 3.stupeň, BB.296, Nimmergut.3317 (338), ND.6.06.04.c1, Sign.Wernstein-Jena, bronz, pěkná patina

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 600,-

Sport.výkon.odznak DRL (1935) - 3.stupeň - miniatura, jako BB.296, Nimmergut.3317 (338), ND.6.06.04.c1, Sign.ST.&.L., bronz na jehlici, pěkná patina

Afrikakorps - rukávová páska 25 mm, velmi dobře

Řád Peruánského slunce (založ.1821) - hvězda k velkokříži, podobná jako Tammann.744 RR!

Vyvolávací cena: 6000,- CZK - Vydraženo: --.-

Řád Polonia restituta 1944 - V.třída, WB.94e, původní etue

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: --.-

Pamětní kříž polských jednotek na západní frontě 1939 - 1945, postříbřený a patinovaný bronz 43x43 mm, na stuze štítek "BITWA O ANGLIE"

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 550,-

II.republika - hasičský výkonostní odznak - 2.stupeň, Nesign., částečně smaltovaný postříbřený bronz 47x56 mm se sponou

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 300,-

Válečný kříž 1916 - 1918, VM4.str.62/obr.26, na stuze páska "DOBROGEA"

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: 700,-

Ag pamětní úmrtní medaile 1894, OK.233, puncovaná, 28 mm s původním raženým ouškem, patina, bez stuhy

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1900,-

Ag medaile za chrabrost - IV.stupeň - nízké číslo (31963), OK.238, dr.hr., vl.rysky, patina, bez stuhy

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 3600,-

Pamětní medaile na 300 let vlády rodu Romanovců 1913, OK.281, Wer.129, bez stuhy

Řád Mateřské slávy - III.třída, Herf.2.12.3, Planeta.108, číslováno (2765015)

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 220,-

Řád Velké vlastenec. války - 3.typ (1985) - II.třída, Herf.2.21.6, Planeta.94, číslovaný (4130003)

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 340,-

Jurij Dolgorukij - na 800 let Moskvy 1947, Herf.3.53, Planeta.230

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: --.-

Odznak Červený kříž/červený půlměsíc - sanitární služba SSSR, Nesig., lakovaný bronz 30x38 mm, chybí upínací jehlice

Komandérský kříž - zlacený a smaltovaný bronz na náhrdelní stuze, závěs. miniatura s motýlovou stuhou, původní etue "Grand Prieuré Suise"

Hlinkovy gardy - čepicový odznak, Nesign., patinov. bronzový plech 35x35 mm se dvěma upínacími patkami (jedna z nich odlomena)

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 420,-

Miloš Obilič - Stříbrná medaile za chrabrost (1912), postříbřený obecný kov, C-M.bm.09.v2, bez stuhy

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 200,-

Mečový řád - III.třída - rytíř, Nimmergut.291/c, Wer2.1220, nepuncované Au, 15.777g, poškozený smalt, bez stuhy RR!

Vyvolávací cena: 17000,- CZK - Vydraženo: --.-

Medaile Za úspěchy v leteckých silách, Kerrigan.28b

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: --.-

Medaile Národní obrany (1953), Kerrigan.56a, malá stužka

Vyvolávací cena: 160,- CZK - Vydraženo: --.-

Lev XIII. - zlatý zásl. kříž z roku 1888, VM3.168-d, zlac.bronz, původní stuha, miniatura, nepůvodní etue

Vyvolávací cena: 1800,- CZK - Vydraženo: --.-

Kříž Avvocati di San Pietro, Nesign., zlacený bronz 41x41 mm se závěsem a stuhou, poškozené smalty