SDP (Sudeten Deutsche Partei) - odznak se širokou sponou (na kravatu)

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 550,-

Velká stříbrná medaile za statečnost, Marko.218, VM1.5-V-B (RR!), Sign.I.D.Boehm, dr.škr., rysky, původní stuha

Vyvolávací cena: 30000,- CZK - Vydraženo: --.-

Řád Františka Josefa - II.třída - Marko.86e, náhrdel. dekorace, zlacený bronz, Sign."W.Mayer-Wien", původní zkrácená stuha, nepůvodní etue R!

Vyvolávací cena: 20000,- CZK - Vydraženo: --.-

Zlatý záslužný kříž s korunou, Marko.138e, VM2.6-C-3, zlac.bronz, Sign.Wilh.Kunz-Wien, vady smaltu, etue "Lad.Martínek 1918", pas domobranecký a další dokum.

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 3200,-

Stříbrný zásl.kříž s korunou, Marko.140a, VM.2/6-A-2, I.typ (1867 - 1875), puncované Ag, Sign.Braun-Wien, původní civilní stuha R!

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: 4000,-

Železný záslužný kříž bez koruny (Zn), Marko.143b, VM2.7-E, původní válečná stuha

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 400,-

Válečný kříž za občanské zásluhy, II.třída, VM.15/2, Marko.152, Sign."R&P", puncované pozlacené Ag

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 4600,-

Služební kříž za 25 let - typ 1849, Marko.365b, VM.2-8-1849-A, revers s perletí, původní trojúhelník. stuha

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: --.-

Služební kříž za 25 let - typ 1849, Marko.365a, VM.2-8-1849-A, původní trojúhelníková stuha na upraveném závěsu

Vyvolávací cena: 1800,- CZK - Vydraženo: --.-

Služební kříž za 40 let - typ 1890, Marko.370a, VM.2/8-1869-B, Nesign., smaltovaný, původní stuha

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: 5000,-

Služební kříž za 40 let - typ 1890, Marko.370d, VM.2/8-1869-B, vypouklý státní znak, původní stuha R!

Vyvolávací cena: 7000,- CZK - Vydraženo: 7000,-

Služební kříž za 40 let - typ 1890, Marko.370e, VM.2/8-1869-B, uherský typ (zelený smalt), původní stuha R!

Služební kříž za 25 let - typ 1890, Marko.371a, VM.2/8-1869-C, široký závěs, původní stuha

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2000,-

Služební kříž za 25 let - typ 1890, Marko.371a, VM.2/8-1869-C, úzký závěs, původní stuha

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2200,-

Služební kříž za 25 let - typ 1890, Marko.371b, VM.2/8-1869-C, revers s perletí, původní trojúhelník. stuha

Služební kříž za 25 let - typ 1890, Marko.371b, VM.2/8-1869-C, revers s perletí, malý znak, původní stuha

Vyvolávací cena: 2600,- CZK - Vydraženo: --.-

Služební kříž za 25 let - typ 1890, Marko.371b, VM.2/8-1869-C, revers s perletí, velký znak, původní stuha

Služební kříž za 25 let - typ 1890, Marko.371g, VM.2/8-1869-C, náhr.kov (zinek + Ag), původ.stuha R!

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 3800,-

Služební kříž za 8 let - typ 1849, Marko.372b, VM.2/8-1849-B1, původní průvlečná stuha upravená do trojúhelníka

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2400,-

Služební kříž za 8 let - typ 1849, Marko.372c, VM.2/8-1849-B1, ozdobný závěsný kruh, původní průvlečná stuha

Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: 2600,-

Služební kříž za 8 let - typ 1849, Marko.372d1, VM.2/8-1849-B1, nýtovaný postříbřený medailon bez věnce, původní průvlečná stuha R!

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 3600,-

Služební kříž za 8 let - typ 1849, Marko.372d1, VM.2/8-1849-B1, pozlacený medailon bez věnce, kulový závěs, původní trojúhelníková stuha R!

Služební kříž za 8 let - typ 1849, Marko.372d3, VM.2/8-1849-B1, postříbřený medailon s věncem, kulový závěs, původní trojúhelníková stuha R!

Vyvolávací cena: 3400,- CZK - Vydraženo: --.-

Služební kříž za 16 let - typ 1849, Marko.373b, VM.2/8-1849-B-2, medailon s věncem, původní průvlečná stuha upravená na trojúhelníkovou

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: --.-

Služební kříž za 16 let - typ 1849, Marko.373c, VM.2/8-1849-B-2, medailon s věncem, náhradní kov (patinovaný zinek), původní stuha R!

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 4200,-

Služební kříž za 12 let - typ 1867, Marko.374a, VM.2/8-1869-E, menší medailon bez věnce (15.5 mm), původní trojúhelníková stuha

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 800,-

Služební kříž za 12 let - typ 1867, Marko.374a, VM.2/8-1869-E, větší medailon bez věnce (17 mm), původní trojúhelníková stuha

Služební kříž za 18 let - typ 1869, Marko.375, VM.2/8-1867-D, původní průvlečná stuha upravená na trojúhelníkovou

Vyvolávací cena: 7000,- CZK - Vydraženo: 11000,-

Služební kříž za 18 let - typ 1869, Marko.375, VM.2/8-1867-D, původní trojúhelníková stuha

Vyvolávací cena: 9000,- CZK - Vydraženo: 9000,-

Služební kříž za 24 let - typ 1867, Marko.376, VM.2/8-1869-D, původní trojúhelníková stuha

Služební kříž za 24 let - typ 1867, Marko.376-var., VM.2/8-1869-D, původní trojúhelníková stuha

Služební kříž za 24 let - typ 1867, Marko.376, VM.2/8-1869-D, nepůvodní stuha

Vyvolávací cena: 2600,- CZK - Vydraženo: 2600,-

Služební kříž za 24 let - typ 1890, Marko.377b, VM.2/8-1869-E, stříbrný medailon s věncem, pův.stuha

Služební kříž za 12 let - typ 1890, Marko.378a1, VM.2/8-1869-E, menší medailon bez věnce (16mm), ražba vcelku, původní stuha

Služební kříž za 12 let - typ 1890, Marko.378a2, VM.2/8-1869-E, větší medailon bez věnce (18mm), ražba vcelku, původní stuha

Služební kříž za 12 let - typ 1890, Marko.378a3, VM.2/8-1869-E, medailon bez věnce nýtovaný ke kříži, původní stuha

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: --.-

Služební kříž za 12 let - typ 1890, Marko.378c, jako VM.2/8-1869-E, stříbřený medailon s věncem, původní stuha

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: --.-

Služební kříž za 12 let - typ 1890, Marko.378d, jako VM.2/8-1869-E, zlacený medailon s věncem, původní stuha R!

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: --.-

Služební kříž za 20 let - typ 1913, Marko.379b, VM.2/8-1913-D, středový medailon s věncem, původní stuha

Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: 2400,-

Služební kříž za 20 let - typ 1913, Marko.379b-var., VM.2/8-1913-D, středový medailon s věncem, původní stuha

Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: 3000,-

Služební kříž za 20 let - typ 1913, Marko.379e, VM.2/8-1913-D, středový medailon s věncem, náhradní kov (zinek), původní stuha

Vyvolávací cena: 1400,- CZK - Vydraženo: 1800,-

Služební kříž za 10 let - typ 1913, Marko.380a, VM.2/8-1913-E, postříbř.středový medailon bez věnce, kříž měděný patinovaný, původní stuha

Vyvolávací cena: 1600,- CZK - Vydraženo: 1600,-

Služební kříž za 10 let - typ 1913, Marko.381b1, VM.2/8-1913-E, postříbř.středový medailon bez věnce, kříž pozlacený, původní stuha

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 1500,-

Služební kříž za 10 let - typ 1913, Marko.381b2, VM.2/8-1913-E, pozlac. středový medailon bez věnce, kříž pozlacený, závěs válcový, původní stuha

Služební kříž za 10 let - typ 1913, Marko.381b3, VM.2/8-1913-E, pozlac. středový medailon bez věnce, kříž pozlacený, závěs kulovitý, původní stuha

Služební kříž za 10 let - typ 1913, Marko.380c, VM.2/8-1913-E, postříbř.středový medailon s věncem, původní stuha R!

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 3000,-

Služební kříž za 10 let - typ 1913, Marko.380d, VM.2/8-1913-E, postříbř.středový medailon s věncem, kříž zinkový s nepatrnými stopami zlacení, pův.stuha

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1000,-

Služební kříž za 6 let - typ 1913, Marko.381a1, VM.2/8-1913-F, medailon ražený s křížem, původ. stuha

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 550,-

Služební kříž za 6 let - typ 1913, Marko.381a2, VM.2/8-1913-F, medailon nýtovaný, původní stuha

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

Služební kříž za 6 let - typ 1913, Marko.381b, VM.2/8-1913-F, zlacený bronz, malý medailon bez věnce (16 mm), ražba vcelku, původní stuha