Vitanovský - Frant. Farber na 90.narozeniny 2003 - poprsí zprava, město, písmo / kroměřížská synagoga, písmo, Sign., patinovaný bronz 50mm, 70ks, etue R!

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: 260,-

Tkadleček - AR jeton 2006 - arcibiskupský zámek, znak a opis/ biskupská mincovna, balanciér, opis, Nesign., patinované stříbro 24mm, 7.561g (raženo 20ks) RR!

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 1600,-

Přibyl - 25 let pobočky 1949/1974 - replika aversu pražského groše Jiřího z Poděbrad / znaky Liberce a Jablonce, písmo, bronz 27mm, BK.25/3A (5ks) RRR!

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 600,-

Přibyl - 25 let pobočky 1949/1974 - replika revers pražského groše Jiřího z Poděbrad / znaky měst, písmo, bronz 27mm, BL.25/4A (5ks), vl.škr., pat. RRR!

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: --.-

Kozák - AE medaile na 75.narozeniny Emila Nováka 1999 - poprsí zprava, dva opisy / znak Nymburka, opis, Sign., patinovaný bronz 35 mm, nep.skvrnky

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: --.-

Kozák - AE medaile na 40 let pobočky 1961 / 2001 - barokní znak Poděbrad, opis / renesan. znak Nymburka, nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, pouze 50ks RR!

Charvát - Bohumil Hrabal - 90 let narození 2004 - hlava čelně, kniha, hradby, nápis / znak Nymburka, opis, Punc., patinov. Ag, 40mm, 28.276g, číslo 03 RR!

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: --.-

Charvát - Bohumil Hrabal - 90 let narození 2004 - hlava čelně, kniha, hradby, nápis / znak Nymburka, opis, Punc., hliník 40mm, 11.839g, pouze 2ks RRR!

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 1500,-

Hladík - Madona nad moravskou orlicí, opis na stuze / chrám na Kopečku u Olomouce, opis a nápis, 1932, Sign., patinovaný bronz 44mm, 34.773g, BK.3 R!

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 800,-

Hladík - arcibiskup František S. Bauer 1949 - poprsí zleva, latinský opis / znak, latinský opis, Sign., patinovaný bronz 55 mm, BK.28/11

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 1200,-

Pelikán - biskup Jan Skála (1480 - 1553) 1966 - poprsí zprava, opis / dva rybáři vytahující síť, latinsko-český opis, Sign., patin.bronz 50 mm, FM.14

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 650,-

Pelikán - biskup Jan Skála (1480 - 1553) 1966 - poprsí zprava, opis / rybáři vytahující síť, latinsko -český opis, Sign., Ag937, 50mm, 69.736g, FM.14A RR!

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 4200,-

Pelikán - MUDr.Antonín Taul - 65.narozeniny 1970 - poprsí zprava, opis / Aeskulap. hůl, stuha s nápisem, lipové snítky, opis, Sign., pat.bronz 50mm, BK.28/16

Vyvolávací cena: 180,- CZK - Vydraženo: --.-

Doležal - Mezinár.speleologický kongres 1973 - pohled na město, znaky a 3-řádkový nápis / emblém, opis, Sign., zlac.bronz 50 mm, BK.20A (70ks), dr.hr. RR!

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 300,-

Soušek - AR medaile (2007)- Berthold Oppenheim čelně, svícen, Davidova hvězda, opis / synagoga a písmo, Sign., Punc., 40mm, 38.095g, 30ks, vlas.rysky, etue

Vyvolávací cena: 1100,- CZK - Vydraženo: 1100,-

Soušek - AE medaile (2007)- Berthold Oppenheim čelně, svícen, Davidova hvězda, opis / synagoga a písmo, Sign., 40mm, 100ks, průvodní text

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: 240,-

Soušek - Sn medaile (2007)- Berthold Oppenheim čelně, svícen, Davidova hvězda, opis / synagoga a písmo, Sign., 40mm, 100ks, nep.hr., nep.rysky, text

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 200,-

Šlosar - novoročenka - 20.výročí osvobození 1965 - dva překrývající se znaky města, opis, Nesign., patinov. jednostranný bronz 30 mm, BK.9 (40 ks) RR!

Vyvolávací cena: 360,- CZK - Vydraženo: --.-

Vitanovský - Přemek Opavský (1365-1433) 1985 - stoj. kníže s mečem a praporcem, budovy, opis / monogram, kaple svatého Kříže, opisy, Sign., bronz 60mm, BK.17

Vyvolávací cena: 160,- CZK - Vydraženo: --.-

Vitanovský - Mikuláš I. Opavský (1254-1318) 1987 - Kníže se štítem a přilbicí, kůň, opis / hrad Cvilín, znak, opis, Sign., bronz 60 mm, BK.29/18

Havelka - medailér Antonio Abondio (1538-1591) 1980 - poprsí mírně zleva, opis / salamandr, monogram, opis a emblém, Sign., patinovaný bronz 70 mm, BK.30/4

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 130,-

Šindelář - Erwin Schulhoff (1894 - 1942) 1982 - tvář mezi notovou osnovou a ostnatými dráty, nápis / notový zápis, písmo, Sign., patin.bronz 70 mm, BK.5

Vyvolávací cena: 160,- CZK - Vydraženo: 160,-

Vítek a Jarý - 600 let povýšení na město 1940 - Zelená brána, znak, opis a nápis / zámek, 4 erby majitelů, opis, Sign., bronz 50mm, BK.1 (60ks) RR!

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: --.-

Vítek a Jarý - 600 let povýšení na město 1940 - Zelená brána, znak, opis a nápis / zámek, erby majit. a opis, Sign., postř.bronz 50mm, BK.1A (20ks) RR!

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: --.-

B.Jarý - Jan z Pernštejna - 400.výročí úmrtí 1948 - Poprsí zprava, vročení, opis / rodový znak a latinský opis, Sign., patinovaný bronz 40 mm, 41.491g, BK.3

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: --.-

Zahradník - postř. medaile na 25 let pobočky 1979 - jako replika tolaru Jana z Pernštejna, ale místo kladského znaku nápis, 42mm, 26.199g, BK.31/5A

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: --.-

Kozák - Kryštof Harant z Polžic a Bezdružic 1984 - poprsí mírně zprava, opis / plachetnice na moři, brk, noty, Sign., Ag900, 40mm, 36.310g, BK.8, kapsle

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 800,-

Kozák - Kryštof Harant z Polžic a Bezdružic 1984 - poprsí mírně zprava, opis / plachetnice na moři, brk, noty, Sign., postř.bronz 40mm, BK.8A (10ks) RRR!

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1000,-

L.Kozák - 700 let Plzně - císař Zikmund 1993 - poprsí zleva, znak, opis/ chrám, madona, znak, písmo, Ag 900, 60mm, 99.546g, FM.18 (25ks), patina, etue RR!

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 4400,-

L.Kozák - 700 let Plzně - gen. Mansfeld 1993 - poprsí zpředu, znak, opis / Gerlachův dům, písmo, Sign., Ag900, 60mm, 105.067g, FM.20 (25ks), patina RR!

Vyvolávací cena: 3600,- CZK - Vydraženo: 4400,-

Šlosar a Špánek - VII.numismatické dny 1962 - znak města, opis / ženský akt zezadu stojící na denáru, Sign., patinovaný bronz 31 mm, BK.1, 180ks R!

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: --.-

Peter - Prof.MUDr.Sigmund Freud (1856 -1939) 1981 - portrét, Aeskulapova hůl, opis / pomník, měst.pečeť, nápisy, Sign., postř.bronz 60mm, BK.3 (20ks) RR!

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: --.-

Vitanovský - 100 let kutnohorského dvouzlatníku 1987 - replika reversu mince / havíř s kladivem a kahanem, opisy, Sign., Punc., Ag900, 36mm, 25.795g, FM.7

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 700,-

Čáka a Peter - 100 let důlní katastrofy 1892/1992 - pomník, kříže, opisy / truchlící rodina, hornické znamení smutku, Sign., Ag900, 50mm, 74.344g, FM.8 R!

Vyvolávací cena: 1400,- CZK - Vydraženo: 1500,-

Čáka a Peter - 100 let důlní katastrofy 1892/1992 - pomník, kříže, opisy / truchlící rodina, hornické znamení smutku, Sign., postř.bronz 50 mm, FM.8A RR!

Vstupenka na 44.aukci 6.11.1999 - replika reversu příbramského zlatníku / 6-řádkový nápis a opis, Nesign., Punc., Ag925, 27mm, 9.844g, pouze 30ks RR!

Vstupenka na 45.aukci 4.3.2000 - důlní vozík č.1, nápis / 6-řádkový nápis a opis, Nesign., Punc., Ag925, 27mm, 9.257g, pouze 30ks RR!

Vstupenka na 46.aukci 4.11.2000 - replika odznaku důlního inspektora / 6-řádkový nápis a opis, Nesign., Ag925, 27mm, 9.834g, pouze 30ks RR!

Vstupenka na 47.aukci 10.3.2001 - replika medaile dolu Vojtěch 1975 / 6-řádkový nápis a opis, Nesign., Ag925, 27mm, 13.559g, pouze 30ks, vl.škr. v Rv. RR!

Vyvolávací cena: 260,- CZK - Vydraženo: --.-

Vstupenka na 48.aukci 3.11.2001 - 100 let opery Rusalka / 6-řádkový nápis a opis, Nesign., Ag925, 27mm, 14.848g, pouze 30ks RR!

Vstupenka na 49.aukci 30.3.2001 - památník obětí důlní katastrofy / 6-řádkový nápis a opis, Nesign., Ag925, 27mm, 14.747g, pouze 30ks, vlas.rysky RR!

Vyvolávací cena: 320,- CZK - Vydraženo: --.-

Vitanovský - Julius Payer - 50 let pobočky 2001 - hlava zleva, loď na moři, nápis/ městský znak, mince, nápis, Sign., Ag925, 40mm, 41.179g, 50ks, etue RR!

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: --.-

Vitanovský - Vojtěch Preissig - 55 let pobočky 2006 - hlava zleva, lev, monogram, opis / mince, nápis, Sign., patinovaný bronz 40 mm (pouze 3ks) RRR!

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

Vitanovský - Vojt. Preissig - 55 let pobočky 2006 - hlava zleva, český lev, písmo / město, stromy, písmo, Sign., patin. Ag925, 40mm, 32.013g, 25ks, etue RR!

Vyvolávací cena: 1100,- CZK - Vydraženo: --.-

Vitanovský - Vojt. Preissig - 55 let pobočky 2006 - hlava zleva, český lev, písmo / město, stromy, písmo, Sign., nepatinované Ag925, 40mm, 35.659g, 6ks RRR!

Vyvolávací cena: 1600,- CZK - Vydraženo: --.-

Vitanovský - Vojt. Preissig - 55 let pobočky 2006 - hlava zleva, český lev, písmo / město, stromy, písmo, Sign., patinovaná měď 40 mm (pouze 20 ks) RR!

Vitanovský - Vojt. Preissig - 55 let pobočky 2006 - hlava zleva, český lev, písmo / město, stromy, písmo, Sign., patinovaný bronz 40 mm (pouze 10 ks) RR!

Vyvolávací cena: 340,- CZK - Vydraženo: --.-

Vitanovský - Dušan Třeštík / 60 let pobočky 2011 - poprsí mírně zprava, monog., opis / sv.Václav, písmo, Sign., patin.Ag925, 40mm, 28.064g, č.9/50ks, etue RR!

Vitanovský - Dušan Třeštík / 60 let pobočky 2011 - poprsí mírně zprava, monog., opis / sv.Václav, písmo, Sign., lesklé Ag925, 40mm, 26.214g, č.9 z 10ks RRR!

Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: --.-

Vitanovský - Dušan Třeštík / 60 let pobočky 2011 - poprsí mírně zprava, monog., opis / sv.Václav, písmo, Sign., postř.měď 40mm, 29.982g, 40ks RR!