Malá stříbrná medaile za statečnost, Marko.235a, VM1.5-XII-D, Sign.Kautsch, Punc., původní stuha

Vyvolávací cena: 320,- CZK - Vydraženo: 320,-

Vyvolávací cena: 320,- CZK - Vydraženo: --.-

Bronzová medaile za statečnost, Marko.236a, VM1.5-XII-E, Sign.Kautsch, poškozená původní stuha

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 150,-

Medaile pro válečné invalidy, VM.43-a, Marko.425, Sign.W&A 1918 (Winter-Adler), vl.škr., původní stuha

Vyvolávací cena: 440,- CZK - Vydraženo: --.-

Císař František Josef I. a císař Vilém II. 1914, Nesign., postříbřený bronz 22 mm s jehlicí

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 150,-

Řád sokola bez mečů - tokijské vydání, VM.4-II-A (meče odstraněny), poškozené smalty, původní stuha s hvězdičkou, etue

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: --.-

Československý válečný kříž 1914-1918, VM.5-I-B, I.vydání (1918 - 1920), varianata B

Vyvolávací cena: 460,- CZK - Vydraženo: --.-

Československý válečný kříž 1914-1918, VM.5-I-D, I.vydání (1918 - 1920), varianata D

Československý válečný kříž 1914-1918, VM.5-II-A, II.vydání (1920-1938), tmavý bronz, kulovité ouško

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

Československý válečný kříž 1914-1918, VM.5-II-A, II.vydání (1920-1938), tmavý bronz 38.5 mm, kulovité ouško, na stuze lipová ratolest

Vyvolávací cena: 550,- CZK - Vydraženo: --.-

Československý válečný kříž 1914-1918, VM.5-II-B, II.vyd.(1920-38), tmavý bronz 37.5mm, kulovité ouško

Čs.revoluční medaile (světlý těžký kov), VM.6-B, II.vydání (1920-1938), se signaturou medailera

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 280,-

Čs.revoluční medaile - světlá, těžká, Sign., VM.6-B, II.vydání (1920-1938), nová stuha

Čs.revoluční medaile - světlá, lehká, Sign., VM.6-B, II.vydání (1920-1938)

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 320,-

Čs.revoluční medaile - tmavá, lehká, Nesign., VM.6-D, II.vydání (1920-1938)

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 360,-

Československá medaile Vítězství, VM.7-A, Laslo.23, Sign.O.Španiel, tmavý kov

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 400,-

Československá medaile Vítězství, Sign., VM.7-A, Laslo.23, tmavý kov, etue

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 480,-

Československá medaile Vítězství, Nesign., VM.7-B, Laslo.23, světlý kov, zkrácená stuha

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: 300,-

Pamětní kříž čsl. dobrovolce 1918 - 1919, VM.8-A, matný bronz, nevýrazný okraj, ostrý hrot stát. znaku

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 200,-

V těžkých dobách - pamět.kříž čsl.dobrovolce, VM.8a, matný bronz, nevýrazný okraj, ostrý hrot stát. znaku

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 240,-

V těžkých dobách - pamět.kříž čsl.dobrovolce, VM.8b3, světlý lesklý bronz, výraznější okraj, tupý hrot státního znaku

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 220,-

Československý válečný kříž 1939, VM.11-A, londýnské vydání 1940-1941

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 1500,-

Československý válečný kříž 1939, VM.11-B, 1.pražské vydání z roku 1945

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 550,-

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 600,-

Československý válečný kříž 1939, VM.11-C, 2.pražské vydání z let 1945 - 1946

Československý válečný kříž 1939, VM.11-D, 3.pražské vydání z let 1946 - 1948

Medaile Za chrabrost před nepřítelem, VM.12-A-1, londýnské vydání z let 1940 - 1941, slovenský nápis

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 750,-

Medaile Za chrabrost před nepřítelem, VM.12-A-2, londýnské vydání z let 1940 - 1941, český nápis

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 1300,-

Medaile Za chrabrost před nepřítelem, VM.12-B, I.pražské vydání z roku 1945

Stříbrná vojenská medaile Za zásluhy - pražské vydání, postříbřený bronz, VM.13-I-B

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: 280,-

Bronzová vojenská medaile Za zásluhy - pražské vydání, VM.13-II-B

Vyvolávací cena: 180,- CZK - Vydraženo: 240,-

Medaile čsl. armády v zahraničí, VM.14-B, I.pražské vydání z roku 1945

Řád SNP - II.třída, VM.16-II, se signaturou K, postř. bronz, bez stuhy

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 480,-

Pamětní medaile druhého národního odboje, VM.20, zkrácená původní stuha

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: --.-

Pamětní medaile druhého národního odboje, VM.20

Vyvolávací cena: 180,- CZK - Vydraženo: --.-

Odznak československého partyzána, VM.22, nečíslov., Nesign.

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 260,-

Sokolovská pamětní medaile, VM.25, malá stužka

Vyvolávací cena: 4800,- CZK - Vydraženo: 7000,-

Vyznamenání Za práci 1947, VM.neuvádí, VPÚ.5b, masivní bronzový odznak 28x38 mm s opravenou jehlicí

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: --.-

Řád 25.února - III.třída, VM.28-3, nečíslovaný

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: --.-

Medaile Za zásluhy o výstavbu ČSSR, VM.33-2, číslov. (24822), punc. Ag925, výroba Zukov, malá stužka

Vyvolávací cena: 260,- CZK - Vydraženo: 260,-

Medaile Za vynikající práci ČSSR, VM.34-2, číslovaná (13638), stužka, původní etue

Medaile Za vynikající práci ČSSR, VM.34-2, číslovaná (26991), původní etue

Medaile Za zásluhy o obranu vlasti ČSR, VM.43-1, puncov. Ag900, výroba Zukov, průkaz na jméno pplk. Oldřich Pezl ze dne 9.května 1955

Vyvolávací cena: 260,- CZK - Vydraženo: 280,-

Medaile Za zásluhy o obranu vlasti ČSR, VM.43-1, puncov. Ag900, výroba Zukov

Vyvolávací cena: 280,- CZK - Vydraženo: 280,-

Medaile Za zásluhy o obranu vlasti ČSR, VM.43-1, puncov. Ag900, výroba Zukov, poškozená původní etue

Medaile Za zásluhy o obranu vlasti ČSSR, VM.43-III, punc. Zukov Ag900, stužka s miniaturou, původní etue, průkaz s udělením "Ing.pplk.Slavoji Kunovi 4.6.1964"

Medaile Za zásluhy o obranu vlasti ČSSR, VM.43-III, puncov. Ag900, Sign.Zukov, stužka, původní etue

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: 240,-