Universita Harvard - 300.výročí založení 1936 - tři knihy, palmové ratolesti, vavříny a opis / 10-řádkový nápis, Nesign., patinovaný bronz 81 mm, téměř

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 600,-

Lokomotiva General b.l. (cca 2000), Nesign., Ag999, 50x29 mm, 31.070g, etue

Vyvolávací cena: 440,- CZK - Vydraženo: 440,-

NASA - 40.výročí přistání na Měsíci 1969/2009 - medaile ražená z kovu lunárního modulu, Nesign., 44mm, 26.404g, pěkná patina, téměř R!

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 1800,-

R.Marchall - pamětní medaile na rok 1900 - poprsí zprava, nápis / tři palmy na skále, v dáli chrám sv.Petra, nápis, Sign., patinovaná měď 60 mm, dr.rys.

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: 240,-

William Shakespeare - pamětní medaile 1842 - poprsí čelně, opis a nápis / rodný dům, opis a vročení, Sign.Young-Taylor, bronz 38 mm, pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 650,-

Exhibe (místo neuvedeno) 1965 - anděl s mečem a štítem / 2-řádk.nápis a vyraž.udělení "LEOPOLD W.", zlacené puncované Ag950, 50mm, 61.313g, skvrna, pat.

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: --.-

Habria 1971 - výstava Dolnosaského filatel. spolku, Nesign., Punc. Ag925, 46x46 mm, 48.398g, patina, tém.

Vyvolávací cena: 750,- CZK - Vydraženo: --.-

Kiel 1967 - výstava 23.-24.9. - smaltovaný monogram ve vavřínovém věnci / emblém, opis a nápis, Nesign., Punc., Ag925, 60mm, 90.799g

Vyvolávací cena: 1400,- CZK - Vydraženo: 1400,-

Landau 1965 - 60 let trvání filatelistického spolku - putti s pošt.trubkou, opis / 5-řádk.nápis, udělení, Nesign., zlacené Ag900, 46mm, 36.022g, ryté udělení

Vyvolávací cena: 550,- CZK - Vydraženo: --.-

London 1970 - mezinárodní filatelistická výstava, smaltovaný znak se štítonoši, opis, Sign.J.T.C., Punc.Ag, 45mm, 40.782g, 2-řádkové ryté věnování

Vyvolávací cena: 650,- CZK - Vydraženo: --.-

Luxembourg 1963 - mezinárodní výstava "Melusina", Nesign., zlacené Ag950, 40mm, 30.537g, vyraž. udělení

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

Paris 1964 - mezinár.(?) výstava poštov.známek- řecký trubač a běžec s dopisem / třídění obálek, udělení, opis, Sign.Devigne, zlac.Ag, 67mm, 147.982g, nep.hr.

Vyvolávací cena: 2100,- CZK - Vydraženo: --.-

Vaduz 1972 - Mezinárodní výstava "LIBA", Nesign., patinované Ag925, 35mm, 19.568g

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: --.-

Vídeň 1972 - Mezinárodní výstava "LIBA", Nesign. patinované Ag925, 35mm, 19.568g

Vídeň 1965 - Mezinárodní výstava "WIPA" - brána Hofburgu, emblém, opis, Nesign., Punc., patinované Ag900, 55mm, 45.467g, 4-řádkový nápis

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: --.-

Nürburgring b.l. - smaltovaná plaketa na chladič - hrad, vycházející slunce, zeleno-bílá vlajka, opis, Sign.Karl Kolbach-Remagen, 51x59 mm, 2 upínací otvory

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1200,-

Belgie - Gent - Dělnický konsum - 5 Frank 1918, KM.Tn7, 16.305g, nep.vady materiálu, nedor., patina

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: --.-

RČs - president T.G.Masaryk - zasloužil se o čsl. samostatnost b.l., Nesign., bronzový plech 24x44 mm s jehlicí

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: --.-

Hrubý Rohozec - pivovar - 1 LTR. (piva), mosaz 22 mm, dr.hr., patina

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 260,-

Microphona, Bělehradská 3 - radiopřijímač MK 303, měď 26 mm, nep.hr., patina

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: --.-

Tichý V., hotel na Žižkově - 10 Koruna, mosaz 30 mm, pěkná patina

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: --.-

Tichý V., hotel na Žižkově - 5 Koruna, měď 30 mm, pěkná patina

Tichý V., hotel na Žižkově - 1 Koruna, nikl 25 mm, pěkná patina

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: --.-

Tichý V., hotel na Žižkově - 20 Haléř, mosaz 22 mm, pěkná patina

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: --.-

Tichý V., hotel na Žižkově - 10 Haléř, mosaz 19 mm, pěkná patina

Kolovraty (okr.Říčany) b.l. - číslo 253 - mosaz 40x27 mm s původním otvorem pro zavěšení

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 150,-

Skomelno (okr. Rokycany) b.l. - číslo 15 - zinkový kosočtverec 36x28 mm s původním otvorem pro zavěšení

Slivenec (okr.Praha-venkov) 1937 - číslo 258 - mosaz. kosočtverec 40x27 mm s původním otvorem pro zavěšení, skvrnky

Berlín 1936 - účastnický odznak olympijských her - Braniborská brána, olympijské kruhy, nápis, Sign.FA, zlac. a smalt. bronz 30x32 mm se zavíracím špendlíkem

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 190,-

Cyklistický závod Praha-Varšava-Berlín 1960 (XIII.), odznak Národní cyklistické federace Velké Británie, dva smaltované odznaky ve společné původní etui

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 200,-

Plzeň 1868 - slavnost svěcení praporu Sokola 1.VI. - městský znak / emblém, opis a nápis, Sign.Braun, cín 27 mm s původním raženým ouškem, patina

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: --.-

Baden 1883 - III. dolnorakouské spolkové střelby, sedící Austria se znakem a terčem / znak ve věnci, opis, Sign. Leisek, Punc., Ag 33mm, 17.465g, patina

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: 4800,-

Berlín 1890 - X.německé spolkové střelby - střelec se znakem a puškou, písmo/ pohled na město, znak, věnec, Nepunc., Ag 40mm, 26.660g, stopa po oušku, pat., tém.

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: --.-

Graz (Štýrský Hradec) 1889 - pohled na město, nápis / znaky, pušky, terč, dubové věnce a německý opis, zlacený bronz 34 mm s původ.ouškem, Haus.5157, hrany

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

Komotau (Chomutov) 1911 - cena za 6.místo v jubilej. střelbách 16.-23.VII., znač.Ges.-Gesch., postříbřený a pozlac. obecný kov 53x70 mm se závěsným otvorem R!

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 3000,-

Nový Jičín 1891 - IV. moravské zemské střelby - moravská orlice / znak města v kartuši, německý opis, Sign.Christlbauer, Ag 37mm, 18.395g, patina, téměř

Vyvolávací cena: 7000,- CZK - Vydraženo: 9500,-

Nusle 1938 - 20 let čsl.republiky - střelec s puškou před mapou republiky, znak, nápisy, Nesign., patinovaný bronz 52x73 mm

Ober Lungwitz, Ursprung, Hermsdorf (v Sasku) 1926 - 30.5., Nesign., částečně smaltovaný zlacený kříž 40x40 mm se závěsem a stuhou

Sasko (bez uvedení místa) 1927, Sign.K.Bodenstedt, částečně smaltov. postříbřený bronzový kříž 36x36 mm se závěsem a stuhou

Svaz národních gard 1939 - IV.národní střel. závody, střelec s kuší, terč, v pozadí hrad/ 6-řádkový nápis, Sign.Znoj, patinovaný bronz 48x88 mm, ryté udělení R!

Floridsdorf u Vídně 1903 - vojenský spolek arcivév. Jindřicha - 30 let trvání, poprsí císaře zprava, opis / nápis a opis, bronz 28 mm s původním ouškem, patina

Třebenice a okolí 1896 - svěcení praporu 12.7., Nesign., cín 40 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.50, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina

Bushey Park Lodge 1966 - "PC", Sign.F&S, zlac. smalt. bronz 25x42 mm se závěsem, stuha se smaltov.ráhnem

Vyvolávací cena: 900,- CZK - Vydraženo: --.-

Coronation Lodge No.7442 - ROH - modrá obřadní šerpa se zlatou dracounovou výšivkou, cca 10x150 cm R!

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: --.-

Duke of Wellington Lodge No.3063 - ROH, Nesign., zlac.smalt.bronz 27 mm s přívěskem ve tvaru hvězdy, v reversu vyryto udělení, chybí jehla zavír.špendlíku

River Arle Lodge No.6134, Nesign., zlac. smalt. bronz 27 mm se závěsem, stuha s výšivkou "BRAO-GLE", smalt. ráhno, v reversu udělení s datem "7-2-1949"

Royal Masonic Benevolent Institution 1961 - Steward, Sign.J.Pinches-London, zlac.smalt.bronz 35x38 mm, stuha se smaltovaným ráhnem

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: --.-

Royal Masonic Benevolent Institution 1974 - Steward, Sign.Toye Kenning & Spencer-London, zlac.smalt.bronz 38x46 mm, stuha se smaltovaným ráhnem

RMIG (Royal Masonic Institution for Girls) 1954 - Steward, Sign.Toye & Co.-London, zlacený smaltovaný bronz 35x53 mm , řetízek s ráhnem

RMIG (Royal Masonic Institution for Girls) 1954 - Steward, Sign.Toye & Co.-London, zlacený smaltovaný bronz 35x53 mm , řetízek s ráhnem, mírně poškoz.smalt