AČR - pilot - typ 1993, Krubl.tab.35/1 (str.71), Nesign.(výroba Kremnica), šroub, podložka a matice

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: 240,-

AČR - pilot mistr - typ 1993, Krubl.tab.35/2 (str.71), Nesign. (Kremnica), šroub, podložka, matice

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 300,-

AČR - specialista řízení letec. provozu - typ 1993, Krubl.tab.35/5 (text str.71), Nesign. (Kremnica), šroub, podložka, matice

Vyvolávací cena: 260,- CZK - Vydraženo: --.-

AČR - inženýr letecké služby (palubní m.) - typ 1993, Krubl.tab.35/7 (text str.71), Nesign. (Kremnica), šroub, podložka, matice

Vyvolávací cena: 280,- CZK - Vydraženo: 280,-

AČR - inženýr letecké služby (pozemní m.) - typ 1993, Krubl.tab.35/9 (text str.71), Nesign. (Kremnica), šroub, podložka, matice

Vyvolávací cena: 220,- CZK - Vydraženo: 220,-

Medaile Za zásluhy o ochranu hranic, Pulec.C.18, stužka, původní etue

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

Čepicový (kloboukový) odznak - legionářský, Ves.C.La, pozlacený bronzový plech 28x32 mm se třemi původními dírkami pro přišití R!

Čepicový (kloboukový) odznak - legionářský, Ves.C.Lb, postříbřený bronzový plech 30x33 mm se čtyřmi původ. dírkami pro přišití R!

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 200,-

Čepicový honosný odznak (1918 - 1939) - blíže neurč., postříbřený bronzový plech 46x46 mm s velkým státním znakem a lipovými lístky, v reversu dvě upínací patky

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 600,-

Čepicový odznak - typ 1930 - důstojník zbraní, Ves.C30.Ba

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 150,-

Čepicový odznak - typ 1930 - praporčík zbraní, Ves.C30.Bb

Čepicový odznak - typ 1930 - důstojník služeb, Ves.C30.Ca

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 120,-

Čepicový odznak - typ 1930 - důstojník služeb, Ves.C30.Ca, nevystřižený polotovar s upín. patkami

Vyvolávací cena: 180,- CZK - Vydraženo: --.-

Čepicový odznak - typ 1930 - praporčík služeb, Ves.C30.Cb, postříbření částečně setřené

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: --.-

Čsl. vojsko na Rusi - důstojnický odznak, Nesign., smaltovaný bronz 25x27 mm se zavíracím špendlíkem, ČLR.str.109 R!

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 850,-

11.střelecký pluk Fr.Palackého 1948 - ke 30.výročí založení pluku a ke 150.narozeninám FR.Palackého, Nesign., bronz.plech 25x32 mm s jehlicí a stužkou

Vyvolávací cena: 160,- CZK - Vydraženo: --.-

Svaz československého důstojnictva b.l., Punc. Ag900, Sign.Pichl, smaltované stříbro 12x25 mm s jehlicí

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: --.-

ČSR - Svaz dobrovolného hasičstva - medaile za 30 let činnosti, Sign.Šmakal, postříbřený bronz 40 mm se závěsem a původní stuhou

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: --.-

Plzeň 1983 - Pamětní medaile na 300.výročí založení bývalého 35.pěšího pluku, Nesign., bronzově patinov. zinek 44 mm se závěsem a stuhou

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: --.-

Trať Družby b.l., Nesign., zlacený a smaltovaný jednostranný bronz 29x40 mm se stuhou, etue

Čsl.finanční stráž (1945 - 1948) - přilbový odznak, Nesign., postříbřené železo 62x62 mm se dvěma nepův. upínacími patkami

Čsl.finanční stráž (1918 - 1939) - čepicový odznak, typ cca 1930, Nesign., postříbř.bronz 43x43 mm se dvěma upínacími patkami

Čsl.finanční stráž (1918 - 1939) - čepicový odznak, typ cca 1930, Nesign., patinovaný bronz 43x43 mm se dvěma upínacími patkami

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 380,-

Skaut/Junák - medaile Syrinx, Nesign., postříbřený bronz 30 mm se závěsným kruhem a stuhou, původní etue

Vyvolávací cena: 550,- CZK - Vydraženo: 550,-

Veteránský severočeský spolek - medaile za 40 let činnosti, číslov.(60), Sign.A-FGS, jednostranný saltovaný bronz 43x43 mm se závěsem a stuhou

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: --.-

Četnictvo - čepicový odznak, Nesign., patin. pozlac. zinek 45x45 mm, upínací patky chybí

Četnictvo - čepicový odznak, Nesign., patin. postříb. zinek 45x45 mm se dvěma upínacími patkami

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 700,-

Četnictvo - čepicový odznak, Nesign., postříb. zinek 45x45 mm se dvěma upínacími patkami

Vyvolávací cena: 360,- CZK - Vydraženo: 700,-

Četnictvo - čepicový odznak, Nesign., patinov. zinek 45x45 mm, nepůvodní upínací patky

Vyvolávací cena: 280,- CZK - Vydraženo: --.-

Četnictvo - miniatur.odznak, Nesign., zlacený bronz 13x15 mm se zkrácenou jehlicí

Hasičský nárameníkový odznak s číslem župy "17", Nesign., bronz 27x58 mm se dvěma upínacími patkami, jedna upínací patka opravena

Vyvolávací cena: 180,- CZK - Vydraženo: 180,-

Hasičský nárameníkový odznak s číslem župy "39", Nesign., postř. bronz 27x58 mm se dvěma upín. patkami

Hasičský nárameníkový odznak s číslem župy "64", Nesign., bronz 27x58 mm se dvěma opravenými upínacími patkami

Vyvolávací cena: 140,- CZK - Vydraženo: 280,-

Hasičský nárameníkový odznak s číslem župy "82", Nesign., zlac. bronz 27x58 mm se dvěma upín. patkami, skvrny, patina

Vyvolávací cena: 280,- CZK - Vydraženo: 400,-

Hasičský nárameníkový odznak s číslem župy "102", Nesign., zlac. bronz 27x58 mm se dvěma upín. patkami

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 420,-

Hasičský nárameníkový odznak s moravským znakem bez čísla župy, Nesign., postř.bronz 28x59 mm se dvěma upínacími patkami

Vyvolávací cena: 180,- CZK - Vydraženo: 300,-

Vládní vojsko - čepicový odznak - pozlacený zinek 53x46 mm s dvěma opravenými upínacími patkami

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: --.-

Vládní vojsko - čepicový odznak - postříbřený zinek 50x49 mm s dvěma upínacími patkami

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 2000,-

Vládní vojsko - čepicový odznak - barevně smaltovaný bronz 20 mm s upínacím šroubem (smalt poškozen), meče na polní čapku 32x15 mm s upínacími patkami 2ks

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 800,-

Četnictvo - přilbový odznak, Nesign., patinovaný postříbřený bronz 77x77 mm se šesti upínacími patkami

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1000,-

Řád Leopolda II. - typ 1908 - rytíř, BB.229, podobný jako VM.157a, nepuncované stříbro, pův.poškoz.etue

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 800,-

Leopold III. - záslužný civilní kříž - I.třídy s poch s pochodněmi (provedení pro hasiče), BB.109, původní stuha s páskou, původní etue, nep.poškozený smalt

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: --.-

Medaile Vítězství (cca 350.000 ks), Nesign. (patrně Alexander Leisek - Litoměřice), BB.145, Laslo.13/1

Medaile Vítězství (cca 350.000 ks), Nesign., zn.LA (Alexander Leisek - Litoměřice), BB.145, Laslo.13/1

Danilovův řád za nezávislost - typ 1893 - IV.třída - důstojník, VM4.6-c, BB.51, punc.Ag, původní stuha, drobné vady smaltu RR!

Vyvolávací cena: 22000,- CZK - Vydraženo: --.-

Kalifova hvězda "EGYPT 1882", BB.1a, K-K.C16.b, nečíslovaná, původní stuha

Vyvolávací cena: 2800,- CZK - Vydraženo: --.-

Řád Finského lva - typ 1942 - rytíř, BB.218, zlacené a smaltované stříbro, puncov., původní stuha

Vyvolávací cena: 3800,- CZK - Vydraženo: --.-

Pamětní medaile pro bojovníky 1914 - 1918, VFR.16, BB.393, Sign.Morlon, původní stuha s kovovou páskou pro dobrovolníky "ENGAGÉ VOLONTAIRE"

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 200,-

Pilotní odznak - číslo "31158", kolem roku 1950, Nesign., zlacený a stříbřený bronz se dvěma úchyty

Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: --.-

Řád Italské koloniální hvězdy - typ 1911 - klenot 2.třídy, BB.818, Nimmergut.192, puncované zlato, nep.poškoz.smalt, etue značená "Unione Milirare Roma"

Vyvolávací cena: 12000,- CZK - Vydraženo: 12000,-