Památník národního písemnictví - K.H.Borovský 1971 - poprsí mírně zleva, vročení, opis / lev držící knihu, opis a nápis, Sign., patinovaný bronz 70 mm

Vyvolávací cena: 70,- CZK - Vydraženo: 85,-

Bedřich Smetana - 150 let narození 1824/1974 - hlava částečně zprava, vročení, opis / symbol. znázornění hudby, nápis, Sign., patinovaný bronz 35 mm

Vyvolávací cena: 40,- CZK - Vydraženo: 55,-

Vítězslav Nezval - 75.výročí narození 1975 - hlava mírně zprava, opis / stylizovaná kytice, nápis, Sign., patinovaný bronz 75 mm

Vítězslav Nezval - 75.výročí narození 1975 - hlava mírně zprava, opis / stylizovaná kytice, nápis, Sign., patinovaný bronz 35 mm

Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: 44,-

František Palacký - 100.výročí úmrtí 1976 - hlava mírně zleva, vročení, nápis / slunce, prapor, husí brk a 3-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 75 mm

Vyvolávací cena: 70,- CZK - Vydraženo: 90,-

ČVUT - fakulta jaderná a fysikálně inženýrská 1979 - znak ČVUT, budovy, opis / symboly jaderné fysiky, opis, Sign., patinovaný postř. bronz 80 mm, k.156

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 320,-

František Skopalík - 150.výročí narození 1972 - poprsí zleva, opis / srdce, ze kterého vyrůstají tři růže, opis, Sign., patinovaný bronz 35 mm, téměř

Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: 42,-

Zdeněk Nejedlý - 100.výročí narození 1978 - poprsí zleva, vročení a opis / kytice s nápisem na stuze, opis, Sign., patinovaný bronz 50 mm, nep.škr.

Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: --.-

Zeměděl.rada pro Království české - Za zásluhy b.l. - český lev, dvojitý česko-německý opis / česko-německý nápis ve věnci, Sign., bronz 42 mm, skvrna, patina

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: 170,-

Alois Jirásek - 125.výročí narození 1976 - poprsí zprava, opis / faksimile podpisu, data narození a úmrtí, Sign., patinovaný bronz 60 mm

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: --.-

Ostrava - důl Jan Šverma b.l. - poprsí Jana Švermy, nápis a opis / havířská kladívka, opis, opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm

Vyvolávací cena: 40,- CZK - Vydraženo: 42,-

Banská Štiavnica - 350 let výbušnin v hornictví 1977 - pohled do důlní šachty, opisy / podzemní výbuch, nápis, Sign., patinovaný bronz 70 mm

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 220,-

Žilina - 25 let Vysoké školy dopravní 1953/1978 - hlava zleva, emblémy fakult, kniha / emblémy a nápis, Sign., patinovaný postříbřený bronz 78 mm, téměř

Muzeum Kremnica - Andrej Peter k sedmdesátinám 1982 - autoportrét s rydlem, nápis / múza sedící na návrzích československých mincí, Sign., postříbř.bronz 50 mm

Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: 50,-

Památník národ. písemnictví - Jaroslav Vrchlický 1972 - hlava mírně zprava, vročení, opis / lev s listinou, opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm

Vyvolávací cena: 70,- CZK - Vydraženo: --.-

Památník národ. písemnictví - Jaroslav Vrchlický 1972 - hlava mírně zprava, vročení, opis / lev s listinou, opis, Sign., patinovaný bronz 35 mm

Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: 30,-

Kralupy nad Vltavou - 50 let Dvořákova gymnázia 1973 - poprsí A.Dvořáka zleva, opis / notový list, kniha, hvězda, vročení a opis, Sign., pat.postř.bronz 40 mm

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: 75,-

PSVB - 25 let dobrovolné práce ve prospěch lidu 1977, Sign., patinovaný jednostranný bronz 60 mm

Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: 320,-

Výzkumný ústav pro sdělovací techniku A.S.Popova 1982 - poprsí zleva, opis / emblém, vročení a opis, Sign., patinovaný bronz 50 mm, původní etue, téměř

Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: 46,-

Pražský Schillerův spolek - 100 let narození 1859 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis a dvě vavřínové snítky, Sign., bronz 26 mm, Don.4891, vl.škr., skvr.

Vyvolávací cena: 70,- CZK - Vydraženo: 70,-

Šedesát let Československých aerolinií 1923 / 1983 - historické letadlo, vročení, opis / moderní letadla, nápis, Sign., patinovaný bronz 49 mm, původní etue

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 95,-

ČVUT - Prof.Dr. Viktor Felber b.l. - poprsí zprava, opis / symboly tech. oborů a 3-řádkový nápis, Sign., zlac.bronz 80 mm, dr.hr., skvrnky (setřené zlacení?)

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: --.-

ČVUT - Prof.Dr. Viktor Felber b.l. - poprsí zprava, opis / symboly technických oborů a 3-řádkový nápis, Sign., patinovaný postříbřený bronz 80 mm, téměř

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 100,-

Praha - odznak na milenium svatého Václava, 929-1929, stojící svatý Václav, nápis, Sign., masivní bronz 25x30 mm s jehlicí

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 55,-

ČSAV - Za zásluhy o rozvoj chemických věd (1967) - struktura organické látky, opis / stylizovaná DNK, graf, opis, Sign., patinov. bronz 67 mm, LŠ.39, téměř

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 240,-

Prostějov - 75 let narození J.Wolkera 1975 - poprsí mírně zleva, ratolest, vročení a nápis / karafiáty, opis, Sign., patinovaný bronz 80 mm, dr.hr., dr.rysky

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 70,-

Dvacáté výročí osvobození b.l. (1945 - 1965) - dívka v montérkách s vavřínovou ratolestí, stavby, opis, Sign., jednostranný patinovaný bronz 70 mm

Vyvolávací cena: 20,- CZK - Vydraženo: 36,-

SPŠ - 250 let odborného hornického školství 1735/1985 - budova SPŠ, kladívka, vročení, opis / emblém, opis, Nesign., patinovaný bronz 70 mm

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 60,-

B.Jahoda - 600 let založení města 1368/1968 - znak města, opis / dvě postavy, opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm

Frigera Kolín - 30 let trvání podniku 1941/1971, Nesign., jednostranný postř.bronz 60 mm, původní etue

Vyvolávací cena: 20,- CZK - Vydraženo: --.-

Městský národní výbor - pamět. medaile b.l. - radnice a opis / teplárna, chemička a sídliště, Sign.O.Sukup, patinovaný bronz 50 mm, nep.hr., téměř

Nesign. - Banícka fakulta VŠT Košice b.l. (cca 1980) - trejv, tři horníci při práci, latinský opis / znak, slovenský nápis, patinovaný postříbřený bronz 60 mm

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: 60,-

Remeň - Banícka fakulta VŠT Košice 1762/1992 - Marie Terezie mírně zprava, opisy / znak, budovy, slovenský opis, patinovaný bronz 60 mm

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: 85,-

Nesign. - TU Košice - fakulta Berg b.l. (cca 2010) - Marie Terezie, 2x hornická kladívka / znak s korunou, prapory, slovenský opis, patinovaný bronz 60 mm

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 120,-

Výstava mincí - Ag replika dukátu Karla Roberta 1954 - stojící sv.Ladislav, dvojitý opis / čtyřdílný znak, opis, Nesign., Nepunc., Ag 20mm, 2.456g, patina, tém.

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: --.-

Liberecké výstavní trhy b.l. (cca 1965) - dvě sedící postavy, opis, Sign.VJ, jednostr. patin. bronz 65 mm

Vyvolávací cena: 40,- CZK - Vydraženo: 40,-

Pátek - výstava k 250.výročí gymnasia 1894 - městský znak v kartuši, opis / pohled na město, nápis, Nesign., Punc., Ag 32mm, 14.529g, stopa po sponě, hr.

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 400,-

VŠB Ostrava - Fakulta strojní a elektrotechnická b.l. - znak města, důl, nápis / emblém školy, důl, opis, Sign.Novotný, patinovaný postříbřený bronz 70 mm

Vyvolávací cena: 90,- CZK - Vydraženo: --.-

VŠB Ostrava - Fakulta strojní a elektrotechnická b.l. - znak města, důl, nápis / emblém školy, důl, opis, Sign.Novotný, patinovaný bronz 70 mm

Kvasnička - odhalení pomníku Josefa Jungmanna b.l. - poprsí zleva, opis / pomník v ozdobné kartuši a opis, Sign., cín 30 mm s původním raženým ouškem, dr.rysky

Sign.HP - 100 let narození Josefa Jungmanna 16.7.1873 - poprsí zleva / 4-řádkový nápis a opis, cín 27 mm s původním raženým ouškem, PZ.202, pěkná patina, tém.

Kvasnička - 100 let naroz. Josefa Jungmanna 16.7.1873 - poprsí zleva, opis / 5-řádkový nápis, Sign., cín 30 mm s původním raženým ouškem, PZ.201, skvrnky, patina

Nesign. - odhalení pomníku Josefa Jungmanna 15.5.1878 - pomník, opis/ 6-řádkový nápis, cín 27 mm s původním raženým ouškem, PZ.207, dr.hr., tmavá patina

Sign.Š - na paměť úmrtí F.L.Riegra 3.3.1903 - poprsí mírně zleva, opis / ratolest a 5-řádkový nápis, cín 33 mm s původním raženým ouškem, PZ.352, patina

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: 110,-

Fritsche/Thein - malá česká upomín. medaile - sedící Čechie v perlovci / Průmyslový palác, opis, Sign., cín 30 mm s pův.ouškem, ŠFP.32b, dr.hr.,vl.škr.,skvr.

Nesign. - stojící sv. Václav, opis/ Průmyslový palác, královská koruna a opis, cín 31 mm s původním raženým ouškem, nedor., patina

Pichl - upomínka na výpravu Čechů amerických, svatý Václav, dvojitý opis / americká orlice, nápisy, Sign., cín 39 mm s původním raženým ouškem, dr.rysky

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 110,-

Gál a Bódi - 700 let města 1271 / 1971 - historické budovy, "700" / orlice, opis, Sign., pat.bronz 60 mm

Vyvolávací cena: 40,- CZK - Vydraženo: 60,-

Výstava Komenský v umění 1952 - poprsí zleva, opis / znak města a dvouřádkový nápis, Sign., patinovaný postříbřený bronz 40 mm, dr.hr., téměř

Výstava Komenský v umění 1952 - poprsí zleva, opis / znak města a dvouřádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 40 mm, téměř