Medaile Za službu vlasti ČSR, VM.44-I-A (základní typ s hvězdou pod státním znakem), poškoz. původní etue

Vyvolávací cena: 180,- CZK - Vydraženo: --.-

Medaile Za pracovní věrnost ČSSR, VM.47-II, puncov. Ag 925, Sign.Zukov, malá stužka

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: 240,-

Medaile Za obětavou práci pro socialismus, VM.62, stužka s miniaturou, původní etue, malá stužka, průkaz s udělením "Ing.Slavoji Kunovi 1.X.1979"

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 100,-

Pamětní medaile pro dobrovolníky 1918-1919, VM.63-a, I.vydání (1938), Sign.OP, "červený" bronz

Vyvolávací cena: 260,- CZK - Vydraženo: --.-

Pamětní medaile pro dobrovolníky 1918-1919, VM.63-b, I.vydání (1938), Sign.OP, světlý bronz

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: --.-

Pamětní medaile pro dobrovolníky 1918-1919, VM.63-d, II.vydání (1945 - 1946), bez signatury

Vyvolávací cena: 220,- CZK - Vydraženo: 220,-

Za věrnost a brannost, VM.66-a-1, ražba do hloubky, na stuze slovenský znak s meči

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: --.-

Za věrnost a brannost, VM.66-a-1, ražba do hloubky, na stuze slovenský znak s meči, malá stužka s miniat.

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 240,-

Za věrnost a brannost, VM.66-a-2, vypouklá ražba, malá stužka s miniaturou

Medaile manifest. sjezdu dobrovolců v Brně, VM.67-b, síla medaile cca 3 mm

Svaz čsl.důstojnictva - pamětní medaile 1945, VM.68b, II.stupeň (stuha bez hvězdičky)

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 500,-

IV.pluk Stráže svobody - bronz.pamět.medaile, VM.70

IV.pluk Stráže svobody - stř.pamětní medaile, VM.71, postř.bronz

Diplomový odznak Karla IV. - důst. stupeň - 3.třída s mečíkovým závěsem, I.vydání z let 1934 - 1936, VM.74-II-a-3, DOK.A.3c1

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: 6500,-

Národní garda - za věrné služby 1918 - 1919, VM.76-B, DOK.6b, nesprávná stuha od kříže "V těžkých dobách"

Národní garda - za věrné služby 1918 - 1919, VM.76-B, DOK.6b, bez mečů, stuha s dírkou od hvězdičky

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 300,-

NSG - Národní garda - kříž za věrné služby, VM.77a, Sign.Znoj, vydání z roku 1938 z mat.bronzu, skvrnky

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: --.-

NSG - Národní garda - kříž za věrné služby, VM.77a, Sign.Znoj, vydání z roku 1938 z matového bronzu

NSG - Národní garda - kříž za věrné služby, VM.77b, Sign.Znoj, vydání z roku 1938 z lesklého bronzu

NSG - Národní garda - kříž za věrné služby, VM.77c, Nesign., vydání z roku 1945 z leštěného bronzu

Národní garda - čepicový odznak, Nesign., pozlacený bronz 51x39 mm se dvěma upínacími patkami

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 1500,-

Národní garda - čepicový odznak, Nesign., postříbřený bronz 51x39 mm s jednou upínací patkou, druhá ulomena

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 1400,-

2.stř.pluk Jiřího z Poděbrad - pam.medaile, VM.84

Vyvolávací cena: 900,- CZK - Vydraženo: --.-

6.stř.pluk Hanácký - pamětní medaile, VM.88

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: --.-

1.jízdní pluk Jana Jiskry z Brandýsa - rukávová nášivka na uniformu legionáře, mimořádná zachovalost!

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

Itálie - pamětní medaile Čsl. dobrovoleckého sboru, VM.113

FIDAC - pamětní medaile bez letopočtu, VM.123a2, Nesign., francouzské vydání

Vyvolávací cena: 180,- CZK - Vydraženo: 200,-

I.partyzán.brigáda Jana Žižky - pam.medaile, VM.130a

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 800,-

I.partyzán.brigáda Jana Žižky - pam.medaile, VM.130a, skvrnka

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

Karel IV. - stříbrný odznak za budování brannosti, postř.bronz, VM.162b, DOK.19b

Černý lev - pam.kříž odbojové organizace, VM.176c, stříbrný puncovaný Ag 800, zlacený věnec, čísl.(388)

Vyvolávací cena: 7000,- CZK - Vydraženo: --.-

Nejvyšší rada vojáků a pracujícího lidu, VM.179b, postříbřený bronz, mírně setřený, nepůvodní jehlice

Masarykovy Lány - pamětní medaile odbojové skupiny, VM.192a, na stuze páska s nápisem

Vyvolávací cena: 1400,- CZK - Vydraženo: 1400,-

Českosl.národní stráž Jana Jiskry z Brandýsa - bronz. pamětní medaile odbojové skupiny, VM.193c

Vyvolávací cena: 2800,- CZK - Vydraženo: 2800,-

Šumava II. - pamět. medaile odbojové skupiny, VM.200, číslov. (1926), hr.

Svaz protifašist.bojovníků - stř. medaile, VM.217b, postříbřený bronz, poškozená původní etue

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: --.-

Sever-Zábřeh - partyzánská jednotka - pamět.medaile, VM.neuvádí, Nesign., bronz 31 mm s původní stuhou

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 600,-

Velitelský řád Jana Žižky - I.třída, jako VM.19a (na palcátech stopy původního zlacení)

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 160,-

Vojenská akademie ČSSR - typ 1960, puncovaný Ag925, Sign.Zukov, Bartko.51, Krubl.5/8 (text str.31)

Vyvolávací cena: 160,- CZK - Vydraženo: 260,-

Odznaky posluchačů vysokých vojenských škol, vojenské fakulty Vysoké školy dopravní a Vojenského lékařského výzkumného a doškol.ústavu, Krubl.tab.8 (text str.36)

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 400,-

Vzorný voják týlu - typ 1951 - čísl.06019, Bartko.16, Krubl.tab.25/4 (text str.48), Sign.ZUKOV-Praha XI.

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 700,-

Střelec z lehkého kulometu - III.třída - výroba "HSH- Naše vojsko" - lehký typ, Bartko.5, Krubl.tab.16/4 (text str.43)

Vyvolávací cena: 340,- CZK - Vydraženo: 400,-

Střelec ČSLA - Mistr - typ 1951 - Sign. Kremnica, Bartko.12, Krubl.tab.19 (text str.43)

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 400,-

Polní pilot letec - typ 1923 - nečíslovaná miniatura, podobná jako Bartko.3, Krubl.tab.11 (text str.39)

Polní pilot letec - typ 1923 - nečíslovaná miniatura, podobná jako Bartko.3, Krubl.tab.11/1 (text str.39)

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: --.-

Pilot II.třídy - typ 1968 - Sign. Zukov - číslo 0147, Bartko.34, Krubl.14/6 (text.str.40), tři upín. patky

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 220,-

Letovod I.třídy - typ 1968 - Sign. Zukov - čísl.0068, Bartko.37, Krubl.tab.14 (text str.40), tři upín.patky

Palubní radista I.třídy - typ 1968 - Sign.Zukov - číslo 0238, Bartko.40, Krubl.15/1 (text.str.41), tři upínací patky

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 800,-

Pozemní technik I.třídy - 1968 - Sign.Kremnica - čísl."0066", Bartko.44, Krubl.tab.15 (text.str.41), tři upínací patky

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 300,-