Vitanovský - Dušan Třeštík / 60 let pobočky 2011 - poprsí mírně zprava, monog., opis / sv.Václav, písmo, Sign., patinov.bronz 40mm, 28.952g, 50ks RR!

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: --.-

Vitanovský - Dušan Třeštík / 60 let pobočky 2011 - poprsí mírně zprava, monog., opis / sv.Václav, písmo, Sign., patinov.měď 40mm, 29.426g, 40ks RR!

Dušek - Výstava medailí - podzim 1985 - městský znak, okolo významné budovy/ repliky medailí, nápis a opis, Nesign., patinovaný bronz 60 mm, BK.6 (70ks) RR!

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: --.-

ČOS - 100.výročí narození Dr.Miroslava Tyrše 1932 - Portrét v sokolské čapce zleva, písmo / nápis a sokol s rozepjatými křídly, Sign., bronz 42 mm, pat., téměř

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 850,-

Emil Novák - předseda pobočky ČNS v Nymburk-Poděbrady 1974 - 1994, Poprsí zprava, opis / Nymburk, znak, vročení, opis, Sign., patin. lité olovo 62 mm, etue

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 300,-

Ústeckoorlická numismatická společnost - PF 1997 - orlice drží tabulku s nápisem / monogram, dvě mince, nápis, Sign., odlitek ze slitiny olova a cínu 35 mm

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: --.-

Ústeckoorlická numismatická společnost - PF 1998 - replika peníze se lvem Jiřího z Poděbrad, opis / monogram, Sign., odlitek ze slitiny olova a cínu 35mm

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 150,-

Ústřední sbor moravské zemědělské rady (vyryto 1926) - kůň zprava / moravská orlice, bez opisů, Sign., patinov. Ag 50mm, 46.542g, dr.hr., dr.rysky

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 1500,-

Znojmo - 500 let radniční věže 1948 - věž, znak a latinský nápis / detaily kamenické práce, 4-řádkový latinský nápis, vinná réva, patinovaný bronz 70 mm

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 650,-

Univ.Prof.MUDr.Jiří Procházka (1749 - 1820) 1949 - poprsí zleva, opis / lipová snítka, hůl s hadem, nápis a opis, Sign., patinov.bronz 70 mm, PZ.186 R!

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: 240,-

Větší medaile na oživenie kremnického baníctva 1934 - klečící sv.Kateřina, znaky, opis / havíři v dole, znak, opis, Sign., Punc., Ag987, 40mm, 20.065g, pat.

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 19000,-

600.výročí zvelebení českého mincovnictví 1900 - koruna, dvojitý opis / český lev, opis, Sign., Punc., Ag900, 30mm, 4.885g, pěkná patina

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

Praha - 8.mezinár. gastroenterologický kongres 1968, J.E.Purkyně zleva ve čtverci, latin. nápis / emblém kongresu, latinský opis, Sign., zlacený bronz 60 mm

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 130,-

Národní divadlo - znovuotevření po rekonstrukci 1983 - část divadelní budovy, lipové ratolesti, písmo / růže a nápis, Sign., patin.bronz 80 mm, původní etue

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 150,-

Universita Karlova - matem.-fyzikální fakulta (1977)- hlava Karla IV. zpředu, pražské budoby, opis / pečeť, symboly stud. oborů, opis, Sign., bronz 80 mm, k.158

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 380,-

Karel IV. - 600 let úmrtí 1978 - korunované poprsí, znaky, opis / panovník klečí před sv. Václavem, Karolinum, opisy, Sign., Punc., Ag900, 38mm, 24.572g

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: --.-

Hradec Králové - 100 let bourání hradeb 1984 - socha Vítěz, pohled na město, písmo / český lev s písmenem "G", dva opisy, Sign., patin.postř.bronz 60 mm, 50ks

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 200,-

Český olympijský výbor - ZOH Nagano 1998 - český lev s olympijskými kruhy, nápis / květ, hokejista, nápis, Sign., Ag900, 31mm, 13.136g, nep.poškr.kapsle

Československá obec sokolská b.l.- skupina sportovců, stadion a továrna/ lipová ratolest a 2-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 100x75 mm

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 170,-

Československá obec sokolská b.l.- skupina sportovců, stadion a továrna/ lipová ratolest a 2-řádkový nápis, Sign., patinovaný postříbřený bronz 100x75 mm

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 190,-

Praha - 20 let republiky a X.všesokolský slet 1938 - mapa republiky, lipová ratolest, písmo / sedící sokol a písmo, Sign., Ag987, 35mm, 14.076g, pat., pův.etue

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 280,-

Praha - 20 let republiky a X.všesokolský slet 1938 - mapa republiky, lipová ratolest, písmo / sedící sokol a písmo, Sign., Ag987, 35mm, 13.928g, pat., pův.etue

Sjezd přírodověd. a lékařské společnosti v Praze 1837 - Staroměstská radnice, latinský nápis / had stočený do kruhu, nápis a opis, měď 45 mm, MZČ.10, pat., tém.

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1000,-

Československá akademie věd b.l. - hlava Jana Evang. Purkyně zprava, opis / lat. nápis, ratolest, tabulka pro udělení, český opis, Sign., bronz 65 mm, etue

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 120,-

Největší osobnosti českého národa - Mikoláš Aleš b.l. - poprsí čelně, vročení, opis / český lev, opis, kruh orlic, Sign., Ag999, 40mm, 29.018g, vlas.škr.

Největší osobnosti českého národa - Leoš Janáček b.l. - poprsí čelně, vročení, opis / český lev, opis, kruh orlic, Sign., Ag999, 40mm, 29.057g

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

Největší osobnosti českého národa - T.G.Masaryk b.l. - poprsí zprava, opis / český lev, opis, kruh orlic, Sign., Ag999, 40mm, 29.195g

Největší osobnosti českého národa - Jan Neruda b.l. - poprsí čelně, vročení, opis / český lev, opis, kruh orlic, Sign., Ag999, 40mm, 29.013g

Největší osobnosti českého národa - Jaroslav Seifert b.l. - poprsí čelně, vročení, opis / český lev, opis, kruh orlic, Sign., Ag999, 40mm, 29.003g

Největší osobnosti českého národa - Svatý Václav b.l. - poprsí zprava, opis / český lev, opis, kruh orlic, Sign., Ag999, 34mm, 16.180g, kapsle

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 100,-

50 Euro 1999 - nová měna - poprsí Jiřího z Poděbrad mírně zleva, opis / korunov.český lev, opis, Nesign., Ag 50mm, 42.0g, kapsle, etue, patina, poškozená karta

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: --.-

Neobsazeno

Vyvolávací cena: 0,- CZK - Vydraženo: --.-

Praha 1896 - II.sjezd studentů pražské techniky z let 1847 - 1851, putti, okolo medailony oborů / český a německý nápis, Sign., Nepunc., Ag 39mm, 23.020g

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 1700,-

Brno - Universita Jana Evangelisty Purkyně b.l. - poprsí J.E.Purkyně zprava, latinský opis / stylizov. DNA, latinský opis, Sign., zlacený bronz 80 mm, téměř

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 140,-

Antonio Canova - medaile na příchod 19.století - poprsí zprava, opis / had stočený do kruhu, antické symboly, 3-řádk.nápis, Sign., měď 34 mm, škr., patina

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 3400,-

Hospodářský spolek ve Vídni b.l. - Čestná cena - sedící Austria, pluh, hrozny, nápis / 5-řádkový nápis v dubovém věnci, Sign., Ag 38mm, 25.907g, hr., rysky

Alfréd rytíř Arneth - rakouský historik 27.XII.1890 - poprsí zleva, opis / ženská postava píšící u pomníku M.Terezie, nápis, Sign., měď 58mm, krásná pat., téměř

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1900,-

Účast Rakouska na Světové výstavě v Paříži 1900 - kráčející Austria, dva muži s kladivem, krajina / výstavní pavilon, nápis, Sign., bronz 53x76 mm

Účast Rakouska na Světové výstavě v Paříži 1900 - stoj. Austria, dva muži s kladivem, krajina / výstav. pavilon, nápis, Sign., Zlac.bronz 53x76 mm, pošk.etue

Karlova Universita - 500.výročí založení 1848 - pomník císaře Karla IV., latin.opis / latin.nápis ve věnci, Sign., bronz 52 mm, MZČ.7, dr.rysky, patina

Mikuláš Aleš - medaile na 60.narozeniny 1912 - poprsí zprava, opis / holčička s kyticí v ruce, vročení a opis, Sign., patinovaný bronz 50 mm, téměř

Vyvolávací cena: 1100,- CZK - Vydraženo: 1200,-

Vyvolávací cena: 1100,- CZK - Vydraženo: 1100,-

Karel B. Mádl - historik (narozen 1859) 1916 - poprsí zprava, nápis / stojící Aténa se štítem a kopím, 2-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 50 mm

Vyvolávací cena: 2800,- CZK - Vydraženo: 3400,-

Antonín Sova - pamětní medaile 1917 - poprsí zleva, perlovec, nápis/ dívka nabírá vodu ze studánky, opis, Sign., patinovaný bronz 50 mm

Vyvolávací cena: 2800,- CZK - Vydraženo: 2800,-

Jan Novotný - vrchní řiditel Čsl.průmysl.banky 1927 - poprsí zprava, nápis / velká "60", vavřínová ratolest a nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, téměř

Vyvolávací cena: 2200,- CZK - Vydraženo: 2200,-

AE Medaile na dokončení velechrámu svatého Víta 1929 - sv.Václav čelně, nápis / budova katedrály, zemské znaky, nápis a opis, Sign., patinovaný bronz 70 mm

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: 18000,-

Dr.Jindřich Vaníček (náčelník ČOS 1892 - 1931) 1933 - poprsí zprava, opis, Sign., jednostranný patinovaný bronz 70 mm, nevhodně čištěno

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 750,-

Dr.František Ulrich - starosta Hradce Králové 1934 - poprsí zprava, nápis / pohled na město, znak, nápis a opis, Sign., patinovaný bronz 70 mm, nep.hr. R!

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: 5000,-

De la Paix Mondial Mouvement - mírová medaile 1979 - žena s dítětem, holubice/ stuha s nápisem, monumenty, vročení, Sign., patinovaný bronz 67 mm, LŠ.253, etue

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 160,-

Mikuláš Aleš - Mánes svým členům na rok 1913 - poprsí zleva, opis, Sign., patinované jednostranné Ag 20mm, 5.905g, jako OŠ.158, Nepunc., revers poškrábaný