Řád rudého praporu práce, číslo 909934 (1973 - 1974), Řád pracovní slávy,III. stupeň, číslo 186879 (1976 - 1978), stříbro, stříbro zlacené, smalty, značenoMONETNYJ DVOR, nepuncováno_2 ks 1801. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1801

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

Řád rudé hvězdy, číslo 1707178 (1945), 2973665 (1949 - 1951), stříbro, smalty,značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno, chybí 1x matka_2 ks 1802. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1802

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 2 400 CZK CZK

Řád Za službu vlasti v ozbrojených silách SSSR, I. třída, číslo 0034, stříbrozlacené, stříbro, smalty, značeno MONĚTNYJ DVOR, nepuncováno 1803. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1803

Vyvolávací cena: 30 000 CZK CZK - Vydraženo: 15 000 CZK CZK

Řád Za službu vlasti v ozbrojených silách SSSR, II. třída, číslo 0475 (1981 - 85),stříbro zlacené, stříbro, smalty, značeno MONĚTNYJ DVOR, nepuncováno 1804. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1804

Vyvolávací cena: 20 000 CZK CZK - Vydraženo: 10 000 CZK CZK

Řád Za službu vlasti v ozbrojených silách SSSR, III. třída, číslo 137124, stříbro,smalty, značeno MONĚTNYJ DVOR, nepuncováno 1805. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1805

Vyvolávací cena: 7 000 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK

Neobsazeno 1806. Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1806

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: undefined CZK

Řád slávy, III. stupeň, typ 2, číslo 58575 (1975), stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno 1807. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1807

Vyvolávací cena: 3 000 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

Řád pracovní slávy, I. stupeň, číslo 0141 (1988), II. stupeň, číslo 49569 (1987), III. stupeň,číslo 555980 (1986), vše stříbro, stříbro zlacené, smalty, značeno MONETNYJ DVOR,řádová knížka na jméno Maria Ivanovna Kostjučik, datovaná 23. 6. 1986_3 ks 1808. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1808

Vyvolávací cena: 34 000 CZK CZK - Vydraženo: 6 000 CZK CZK

Spojka vyznamenání - Řád Znamení cti, číslo 1016296 (1974 - 1976), Medaileza vítězství nad Německem, Medaile 20. let vítězství ve velké vlastenecké válce,Medaile za rozvoj celin, Medaile za 15 let a 10 let bezúhonné služby_6 ks 1809. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1809

Medaile Za odvahu, typ 1c, číslo 131712 (1942 - 1943), stříbro, smalty, neznačeno,nepuncováno, chybí matice 1810. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1810

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK

Medaile Za bojové zásluhy, typ 1c, číslo 123983 (1942 - 1943), stříbro, smalty,značeno na matici MONETNYJ DVOR DVOR, nepuncováno 1811. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1811

Medaile Za výtečnou práci, typ 1, číslo 1587 (1939), stříbro, smalty, značenona matici MONDVOR, nepuncováno 1812. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1812

Vyvolávací cena: 11 000 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK

Odznak Vzorný výrobce tanků (Otlichnik socsorevnovania Narkomtankoproma),bronz, smalty, Avers8.578b, chybí matice 1813. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1813

Odznak Otličnik socsorevnovanija železnodarožnogo transporta, 2. typ 1957 - 1965,číslo 49380, tombak, smalty, Avers8.751b 1814. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1814

Odznak Člena spolku leteckých svazů (ODVF) severo-západní oblasti, 1923 - 1925,stříbro, smalty, značeno nečitelně, puncováno "84", Avers8.1416c 1815. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1815

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 13 000 CZK CZK

Odznak Osoaviachim Turkmenské SSR, 30. léta 20. stol., stříbro zlacené, smalty,značeno "SB", puncováno "875", Avers8.1515a 1816. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1816

Vyvolávací cena: 38 000 CZK CZK - Vydraženo: 30 000 CZK CZK

Odznak Za vzornou střelbu v ozbrojených silách SSSR, 1938 - 1941, tombak,smalty, Avers8.2010, chybí závěs na řetízek 1817. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1817

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 6 000 CZK CZK

Odznak Partizánu a krasnoarmějci v Krivoroží 1917 - 1919 (1927), bronz stříbřený,smalty, Avers8.2079, nápis Na Krivoroží vyškrábán 1818. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1818

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 40 000 CZK CZK

Odznak XX let armádních pěveckých sborů 1929 - 1949, stříbro, značeno nečitelně,puncováno "875" 1819. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1819

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 12 000 CZK CZK

Soubor odznaků SSSR - Vorošilovský střelec, 2x Osoaviachim, 2x zdravotník,KIM, odznaky s portrétem Lenina, Stalina, Vorošilova apod._16 ks 1820. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1820

Vyvolávací cena: 5 500 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

Řád Ortodoxního Jeruzalémského patriarchátu, komandér, stříbro zlacené, smalty,neznačeno, nepuncováno 1821. Řecko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1821

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 28 000 CZK CZK

Kříž milosti 1912, bronz zlacená, smalty, dámská stuha, Mar.70 1822. Srbsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1822

Vyvolávací cena: 1 300 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

Řád za občanské zásluhy, I. třída, klenot a hvězda, stříbro, smalty, neznačeno,nepuncováno, orig. etue značená arabsky, doklady Puncovního úřadu o provedenízkoušky kovu 1823. Sýrie Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1823

Vyvolávací cena: 15 000 CZK CZK - Vydraženo: 14 000 CZK CZK

Řád Vasů, Velkokříž, zlato, smalty, neznačeno, nepuncováno, Řádová hvězda,stříbro, neznačeno, nepuncováno, původní etue značená C. F. CARLMANSTOCKHOLM, mimořádná zachovalost 1824. Švédsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1824

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 120 000 CZK CZK

Řád bílého slona, I. třída, klenot + hvězda, stříbro zlacené, stříbro, smalty,značeno thajsky, na hvězdě ještě číslo 42/1, orig. etue značená thajsky 1825. Thajsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1825

Vyvolávací cena: 7 500 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK

Řád Siamské koruny, I. třída, klenot + hvězda, stříbro, stříbro zlacené, smalty,značeno thajsky, nepuncováno, orig. etue značená thajsky 1826. Thajsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1826

Vyvolávací cena: 4 600 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

Medaile za vítězství nad Řeckem (17. 4. 1897), stříbro, pův. dírka, chybí závěs a stuha 1827. Turecko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1827

Řád Železného kříže armády ukrajinské národní republiky, pro účastníky zimního pochodu6. 12. 1919 - 6. 5. 1920, I. vydání, číslo 739, železo lakované, bronz, smalty 1828. Ukrajina Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1828

Vyvolávací cena: 85 000 CZK CZK - Vydraženo: 50 000 CZK CZK

Řád Železného kříže armády ukrajinské národní republiky, pro účastníky zimního pochodu6. 12. 1919 - 6. 5. 1920, II. vydání, bez čísla, železo lakované, bronz, smalt, bez stuhy 1829. Ukrajina Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1829

Vyvolávací cena: 24 000 CZK CZK - Vydraženo: 24 000 CZK CZK

Řád Železného kříže armády ukrajinské národní republiky, pro účastníky zimního pochodu6. 12. 1919 - 6. 5. 1920, dekret číslo 662, bez data udělení, tisk Lit. Art W. GtowczewskiWarszawa, velmi vzácné 1830. Ukrajina Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1830

Vyvolávací cena: 70 000 CZK CZK - Vydraženo: 50 000 CZK CZK

Odznaky ukrajinské emigrace, bronz, smalty_6 ks 1831. Ukrajina Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1831

Řád svatého Řehoře Velkého za vojenské zásluhy, rytíř, zlato, smalty, neznačeno,nepuncováno, orig. etue značená C. F. ROTHE JOYERO VIENA 1832. Vatikán Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1832

Vyvolávací cena: 28 000 CZK CZK - Vydraženo: 12 000 CZK CZK

Zednářská dekorace lóže Osborne, zlato, smalty, značeno IOK, nepuncováno,na rev. vyryto TO C. f. DARALL P. P. 1919 FROM LODGE OSBORNE No. 22,na stuze závěs s nápisem S. O. E. 1833. Velká Británie Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1833

Vyvolávací cena: 4 000 CZK CZK - Vydraženo: 4 000 CZK CZK

Zednářská dekorace lóže Stafford, stříbro zlacené, smalty, značeno STERLING,nepuncováno, na rev. vyryto TO BRO. C. Mc. KEOWN. P. P. from Lodge Stafford,No. 32 1937, na stuze závěs s nápisem S. O. E. 1834. Velká Británie Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1834

Vyvolávací cena: 1 500 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK