Soubor medailí - Pamětní medaile na Východní války 1853, 1854, 1855, 1856, bronz,Pamětní medaile na památku panování Alexandra III. 1881 - 1894, stříbro, MedaileZa zajištění všeobecné mobilizace 1914, bronz_3 ks 1751. Rusko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1751

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 6 000 CZK CZK

Soubor medailí - Pamětní medaile na památku panování Alexandra III. 1881 - 1894,stříbro, Pamětní medaile na 200. výročí vítězství u Poltavy 1709 - 1909, bronz,Itálie, Pamětní medaile na Kalabrijsko-Sicilské zemětřesení, stříbro_3 ks 1752. Rusko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1752

Medaile Za chrabrost, 4. stupeň, typ 1917, číslo 1326357, prozatímní vláda,bílý kov 28 mm, Čep.1108 1753. Rusko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1753

Vyvolávací cena: 6 500 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

Spojka obsahující Vojenský kříž sv. Jiří, 3. stupeň, číslo 102 159, 4. stupeň,číslo 32 053, Pamětní medaile na památku panování Alexandra III. 1881 - 1894,Pamětní medaile na korunovaci Mikuláše II. 14. 5. 1896_4 ks 1754. Rusko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1754

Vyvolávací cena: 26 000 CZK CZK - Vydraženo: 15 000 CZK CZK

Spojka obsahující Vojenský kříž sv. Jiří, 4. stupeň, číslo 1/M 071 318, Pamětnímedaile na korunovaci Alexandra III. v Moskvě 1883, Pamětní medaile na Rusko -Japonskou válku 1904, Pamětní medaile na 100. výročí Vlastenecké války 1812 -1912_4 ks 1755. Rusko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1755

Vyvolávací cena: 7 000 CZK CZK - Vydraženo: 4 000 CZK CZK

Žeton 111. pluku, stříbro, smalt, Ag 27x10,5 mm, na rev. datum 9. 5. 1915 a vyryté B- z pozůstalosti plk. V. Boháče, legionáře 6. pluku hanáckého 1756. Rusko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1756

Vyvolávací cena: 2 800 CZK CZK - Vydraženo: 800 CZK CZK

Odznak Preobraženského pluku carské stráže, bronz, smalty, neznačeno,Andolenko.2 1757. Rusko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1757

Vyvolávací cena: 19 000 CZK CZK - Vydraženo: 15 000 CZK CZK

Odznak Izmailovského pluku carské stráže, bronz zlacený, smalty, neznačeno,Andolenko.4, chybí matice 1758. Rusko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1758

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 24 000 CZK CZK

Odznak Finského pluku carské stráže, stříbro, bronz, neznačeno, na maticiZ. KORTMAN, Andolenko.9 1759. Rusko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1759

Vyvolávací cena: 15 000 CZK CZK - Vydraženo: 15 000 CZK CZK

Odznak 1. dělostřelecké brigády carské stráže, bronz zlacený, neznačeno, Andolenko.34 1760. Rusko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1760

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 34 000 CZK CZK

Odznak Michajlovské dělostřelecké akademie, stříbro, značeno "DO", puncováno"84" (875/1000), Andolenko.69 1761. Rusko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1761

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 40 000 CZK CZK

Odznak Důstojnické střelecké školy, bronz zlacený a stříbřený, neznačeno, Andolenko.80 1762. Rusko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1762

Odznak Pavlovského vojenského učiliště v St. Peterburgu, bronz zlacený, neznačeno,Andolenko. - , Nagrudnye znaki.1.2.1, chybí matice, opr. dolní rameno 1763. Rusko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1763

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 18 000 CZK CZK

Odznak Nikolajevské jezdecké školy v St. Peterburgu, zlato, značeno "AG",puncováno "56" (583/1000), Andolenko.129 1764. Rusko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1764

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 50 000 CZK CZK

Odznak Dělostřeleckého učiliště knížete Konstantina, bronz zlacený, smalty,neznačeno, 50x38 mm, Andolenko.133 1765. Rusko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1765

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 20 000 CZK CZK

Odznak Dělostřeleckého učiliště knížete Konstantina, stříbro zlacené, smalty,neznačeno, nepuncováno, 31x24 mm, Andolenko.133 1766. Rusko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1766

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 15 000 CZK CZK

Odznak 8. estonského pěchotního pluku, bronz, neznačeno, Andolenko.181 1767. Rusko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1767

Odznak 121. Penzenského pěchotního pluku polního maršála Milyutiny, bronz,značeno na matici Eduard, Andolenko.283 1768. Rusko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1768

Vyvolávací cena: 7 000 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK

Odznak 131. Tiraspolského pěchotního pluku, bronz zlacený a stříbřený, smalty,neznačeno, Andolenko.292 1769. Rusko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1769

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 80 000 CZK CZK

Odznak 8. střeleckého pluku, bronz, neznačeno, Andolenko.351 1770. Rusko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1770

Vyvolávací cena: 8 500 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

Odznak pro obránce pevnosti Sveaborg 1903, bronz, bronz stříbřený, neznačeno,předělané upínání z matice na špendlíkové 1771. Rusko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1771

Odznak Společnosti carevny Marie Feodorovny pro péči o hluchoněmé, I. stupeň,stříbro zlacené, smalty, značeno "DO" (Dmitrij Osipov), puncováno "84", Andolenko. - ,Nagrudnye znaki.3.20 1772. Rusko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1772

Odznak Polytechnického institutu v St. Peterburgu, bronz zlacený, smalty,neznačeno, redukovaná velikost 30x25 mm, Andolenko.707 var. 1773. Rusko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1773

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK

Odznak Alexandrova spojařského učiliště, stříbro, značeno "FG", puncováno"84", značeno na matici "FK" a punc, Andolenko.708, chybí podložka 1774. Rusko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1774

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 12 000 CZK CZK

Odznak Carské technické školy, zlato, stříbro, neznačeno, Andolenko.756 1775. Rusko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1775

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 44 000 CZK CZK

Odznak Společnosti národní střízlivosti, bronz stříbřený, smalty, neznačeno, Andolenko.804 1776. Rusko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1776

Kříž ortodoxního bratrstva sv. Vladimíra v Kyjevě, zlato, smalty, neznačeno.puncováno, 72x30 mm, 20. stol. 1777. Rusko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1777

Odznak Pravoslavného bratrstva svaté Alžběty, stříbro, stříbro zlacené, smalt,značeno "IV", puncováno "84", Andolenko. - , Nagrudnye znaki.15.24 1778. Rusko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1778

Odznak starosty kraje Pernau (Pärnu) s monogramem Alexandra II., 6. 1. 1820,stříbro 35 mm (10,81 g) 1779. Rusko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1779

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 9 000 CZK CZK

Žeton Učiliště Alexandra II. 1863, stříbro, smalty, značeno "IA", puncováno"84" 1780. Rusko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1780

Žeton tenisového turnaje na otevřených dvorcích ve Stokholmu 1912, doryta jménaruských tenistů, stříbro, značeno nečitelně, puncováno "88", Ag 33x21 mm (9,92 g) 1781. Rusko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1781

Vyvolávací cena: 8 500 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK

Čepicový odznak gardových pluků, obecný kov, zlaceno, smalty, 115x115 mm 1782. Rusko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1782

Vyvolávací cena: 24 000 CZK CZK - Vydraženo: 24 000 CZK CZK

Vojenský kříž sv. Jiří, 4. stupeň, číslo 781, "OMO" (Osobnyj Mandžurskij otrjad)vydání Atamana Semenova v Nice v roce 1918 1783. Rusko, Bělogvardějci Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1783

Vyvolávací cena: 28 000 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK

Vojenský kříž sv. Jiří, bez označení stupně a bez čísla, bronz zlacený, pražské vydáníz konce 20. let 20. století 1784. Rusko, Bělogvardějci Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1784

Vyvolávací cena: 4 200 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

Vojenský kříž sv. Jiří, bez označení stupně a bez čísla, bílý kov, pražské vydání konec20. let, Vojenský kříž sv. Jiří pro nekřesťany, bez čísla stupně, pouze slovo STEP_2 ks 1785. Rusko, Bělogvardějci Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1785

Vyvolávací cena: 15 000 CZK CZK - Vydraženo: 4 000 CZK CZK

Vojenský kříž sv. Jiří, bez označení stupně a bez čísla, bronz, pražské vydání, konec 20. let 1786. Rusko, Bělogvardějci Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1786

Vyvolávací cena: 4 400 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK

Kříž Gallipoli 1920 - 1921, miniatura, tombak, 18x18 mm 1787. Rusko, Bělogvardějci Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1787

Vyvolávací cena: 5 500 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

Kříž Čataldža 1920 - 1922, miniatura, stříbro, neznačeno, puncováno "900",21x21 mm 1788. Rusko, Bělogvardějci Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1788

Vyvolávací cena: 32 000 CZK CZK - Vydraženo: 6 000 CZK CZK

Kříž ROVS v Československu 1929 (Russkij obšče-voinskij sojuz), tombak, smalty,18x18 mmm, na rev. vyryto GRADEC KRALOVE a číslo 1. 1789. Rusko, Bělogvardějci Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1789

Vyvolávací cena: 11 000 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK

Kříž ROVS v Československu 1929 (Russkij obšče-voinskij sojuz), tombak, smalty,18x18 mmm, na rev. vyryto PRAGA a číslo 24.4 1790. Rusko, Bělogvardějci Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1790

Řád Říjnové revoluce, typ 1, číslo 48685 (1974), stříbro, zlato, smalty, značenoMONETNYJ DVOR, nepuncováno 1791. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1791

Vyvolávací cena: 6 500 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK

Řád rudého praporu, typ 1, číslo 38321 (1942), stříbro zlacené, smalty,značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno 1792. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1792

Vyvolávací cena: 26 000 CZK CZK - Vydraženo: 6 000 CZK CZK

Řád rudého praporu, typ 3, číslo 242618 (1945), stříbro zlacené, smalty, značenoMONETNYJ DVOR, nepuncováno 1793. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1793

Vyvolávací cena: 5 000 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK

Řád rudého praporu, 2. udělení, typ 2, číslo 18410 (1948 - 1954), stříbro zlacené,smalty, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno 1794. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1794

Vyvolávací cena: 13 000 CZK CZK - Vydraženo: 9 000 CZK CZK

Řád Velké vlastenecké války, II. stupeň, typ 3, číslo 38106 (1943), stříbro,zlato, smalty, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno 1795. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1795

Vyvolávací cena: 3 200 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

Řád Velké vlastenecké války, II. stupeň, typ 3, číslo 126342 (1944), stříbro,zlato, smalty, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno 1796. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1796

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

Řád Velké vlastenecké války, II. stupeň, typ 3, číslo 212093 (1944), stříbro,zlato, smalty, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno 1797. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1797

Vyvolávací cena: 3 000 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

Řád Velké vlastenecké války, duplikát II. stupně, typ 8, číslo 604175 (1945),stříbro zlacené, zlato, smalty, značeno MONETNYJ DVOR 1798. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1798

Řád rudého praporu práce, typ 2, číslo 5770 (1938 - 1939), stříbro, stříbrozlacené, smalty, značeno MONDVOR a JB, nepuncováno, řádová knížka na jménoArtur Ivanovič Daraško, datován 30. 1. 1943 (Řád rudé hvězdy chybí) 1799. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1799

Vyvolávací cena: 34 000 CZK CZK - Vydraženo: 8 000 CZK CZK

Řád rudého praporu práce, typ 5, číslo 330539 (1958), stříbro, stříbro zlacené,smalty, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno, orig. etue, řádová knížka na jménoJiří Lammeraner, udělen 27. 6. 1958 1800. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1800

Vyvolávací cena: 1 600 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK