Medaile Jana Žižky z Trocnova, číslo 4, bílý kov, výroba sochařské dílny v Ufaleji,neudělený exemplář, široký závěs se stuhou, VM.3 1551. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1551

Vyvolávací cena: 48 000 CZK CZK - Vydraženo: 20 000 CZK CZK

Řád Sokola (Štefánikův řád) s meči, vydání Tokio 1918, VM.4-A-I 1552. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1552

Vyvolávací cena: 7 000 CZK CZK - Vydraženo: 4 000 CZK CZK

Řád Sokola (Štefánikův řád) s meči, vydání Praha 1945, VM.4-A-III 1553. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1553

Vyvolávací cena: 6 500 CZK CZK - Vydraženo: 4 000 CZK CZK

Řád Sokola (Štefánikův řád) bez mečů, vydání Tokio 1918, VM.4-B-I 1554. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1554

Vyvolávací cena: 8 500 CZK CZK - Vydraženo: 4 000 CZK CZK

Řád Bílého lva, kolana řádu, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno,původní etue značená KARNET A KYSELÝ PRAHA XI., VM.9-F, velmi vzácné 1555. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1555

Vyvolávací cena: 2 350 000 CZK CZK - Vydraženo: 300 000 CZK CZK

Řád Bílého lva, vojenská skupina, I. třída, stříbro zlacené, smalty, značeno "KK"(Karnet a Kyselý), puncováno puncem a "900", Řádová hvězda, stříbro, smalty,značeno "KK" (Karnet a Kyselý), puncováno puncem a "900", orig. etue neznačená,VM.9-a-A, velmi vzácné 1556. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1556

Vyvolávací cena: 280 000 CZK CZK - Vydraženo: 150 000 CZK CZK

Řád Bílého lva, vojenská skupina, II. třída, stříbro zlacené, smalty, neznačeno,nepuncováno, Řádová hvězda, stříbro, smalty, značeno "KK" (Karnet a Kyselý),puncováno puncem a "900", původní etue značená KARNET & KYSELÝ Praha,VM.9-a-B 1557. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1557

Vyvolávací cena: 130 000 CZK CZK - Vydraženo: 100 000 CZK CZK

Řád Bílého lva, vojenská skupina, III. třída, stříbro zlacené, smalty, neznačeno,nepuncováno, původní etue značená KARNET & KYSELÝ PRAHA XI, VM.9-a-C 1558. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1558

Vyvolávací cena: 42 000 CZK CZK - Vydraženo: 30 000 CZK CZK

Řád Bílého lva, vojenská skupina, IV. třída, stříbro zlacené, smalty, značeno"KK" (Karnet a Kyselý), puncováno puncem a "900", původní etue značená KARNET& KYSELÝ Praha, VM.9-b-D, malá stužka s rozetou a miniaturou 1559. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1559

Vyvolávací cena: 30 000 CZK CZK - Vydraženo: 22 000 CZK CZK

Řád Bílého lva, vojenská skupina, V. třída, stříbro, smalty, značeno "KK" (Karneta Kyselý), puncováno puncem a "900", orig. etue značená KARNET & KYSELÝ Praha,VM.9-b-E, etue od řádu IV. třídy 1560. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1560

Řád Bílého lva, vojenská skupina, zlatá medaile, stříbro zlacené, neznačeno,nepuncováno, VM.9-a-G 1561. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1561

Vyvolávací cena: 32 000 CZK CZK - Vydraženo: 18 000 CZK CZK

Řád Bílého lva, vojenská skupina, stříbrná medaile, stříbro, značeno "KK" (Karneta Kyselý), puncováno puncem a "C", VM.9-a-G 1562. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1562

Řád Bílého lva, civilní skupina, II. třída, stříbro zlacené, smalty, značeno "KK"(Karnet a Kyselý), puncováno puncem a "900", Řádová hvězda, stříbro, smalty,výroba Karnet a Kyselý (chybí středový štítek s označením výrobce), orig. etueneznačená, VM.9-b-B, jinak 1563. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1563

Vyvolávací cena: 95 000 CZK CZK - Vydraženo: 55 000 CZK CZK

Řád Bílého lva, civilní skupina, III. třída, stříbro zlacené, smalty, značeno "KK"puncováno puncem a "900", orig. etue neznačená, VM.9-b-C, klopová miniatura 1564. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1564

Řád Bílého lva, civilní skupina, IV. třída, stříbro zlacené, smalty, značeno "KK"(Karnet a Kyselý), puncováno puncem a "C", orig. etue neznačená, VM.9-b-D 1565. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1565

Vyvolávací cena: 26 000 CZK CZK - Vydraženo: 20 000 CZK CZK

Řád Bílého lva, civilní skupina, V. třída, stříbro, smalty, značeno "KK" (Karneta Kyselý), puncováno puncem a "900", orig. etue značená KARNET & KYSELÝPRAHA, VM.9-b-E 1566. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1566

Vyvolávací cena: 32 000 CZK CZK - Vydraženo: 20 000 CZK CZK

Řád Bílého lva, civilní skupina, miniatura V. třídy, stříbro, smalty, značeno nakroužku "Z II", puncováno nečitelně 1567. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1567

Vyvolávací cena: 4 000 CZK CZK - Vydraženo: 4 000 CZK CZK

Řád Bílého lva, civilní skupina, zlatá medaile, stříbro zlacené, značeno "KK"(Karnet a Kyselý), puncováno (900/1000), orig. etue značená KARNET & KYSELÝPRAHA, VM.9-b-G, etue poškozená 1568. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1568

Vyvolávací cena: 17 000 CZK CZK - Vydraženo: 15 000 CZK CZK

Řád Bílého lva, civilní skupina, stříbrná medaile, stříbro, neznačeno, nepuncováno,orig. etue značená KARNET & KYSELÝ PRAHA, VM.9-b-H 1569. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1569

Vyvolávací cena: 19 000 CZK CZK - Vydraženo: 15 000 CZK CZK

Řád Bílého lva, civilní skupina, I. třída, vydání 1961, bronz zlacený, smalty,neznačeno, Řádová hvězda, stříbro, smalty, značeno "MK" (Mincovna Kremnica),puncováno puncem a "925", orig. etue neznačená, VM.10-b-A, výroba v 80. letech 1570. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1570

Vyvolávací cena: 220 000 CZK CZK - Vydraženo: 120 000 CZK CZK

Řád Bílého lva, civilní skupina, III. třída, vydání 1961, stříbro zlacené, smalty,neznačeno, nepuncováno, pův. etue neznačená, VM.10-a-C, klopová miniatura,výroba Mincovna Kremnica 80. léta 1571. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1571

Vyvolávací cena: 55 000 CZK CZK - Vydraženo: 40 000 CZK CZK

Československý vojenský řád Bílého lva Za vítězství, hvězda II. stupně, stříbro,smalty, značeno KARNET A KYSELÝ PRAHA a "KK", puncováno puncem a "900",VM.15-II-B, 2x stužka s miniaturou, pův. etue 1572. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1572

Vyvolávací cena: 32 000 CZK CZK - Vydraženo: 24 000 CZK CZK

Československý vojenský řád Bílého lva Za vítězství, kříž řádu, stříbro zlacené,smalty, značeno "KK" (Karnet a Kyselý), puncováno puncem a "900", VM.15-III-B,stužka s miniaturou, pův. etue 1573. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1573

Vyvolávací cena: 36 000 CZK CZK - Vydraženo: 24 000 CZK CZK

Československý vojenský řád Bílého lva Za vítězství, zlatá medaile, stříbrozlacené, značeno "K" (Kremnica), puncováno "800" a "POZLACENO", VM.15-IV-B,dvě stužky s miniaturou, pův. etue 1574. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1574

Vyvolávací cena: 24 000 CZK CZK - Vydraženo: 10 000 CZK CZK

Československý vojenský řád Bílého lva Za vítězství, stříbrná medaile, stříbro, značeno "K"(Kremnica), puncováno "800", VM.15-V-B, 2 stužky s miniaturou, pův. etue 1575. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1575

Vyvolávací cena: 20 000 CZK CZK - Vydraženo: 10 000 CZK CZK

Řád Slovenského národního povstání, I. třída, bronz zlacený, číslo 1299, VM.16-I,stužka s miniaturou, původní etue 1576. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1576

Vyvolávací cena: 7 000 CZK CZK - Vydraženo: 6 000 CZK CZK

Řád Slovenské národní rady Za hrdinství v práci, I. třída, bronz zlacený, VM.17-I,malá stužka, pův. etue 1577. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1577

Vyvolávací cena: 19 000 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK

Řád Slovenské národní rady Za hrdinství v práci, II. třída, bronz postříbřený, VM.17-II,malá stužka, pův. etue 1578. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1578

Vyvolávací cena: 11 000 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

Řád Slovenské národní rady Za hrdinství v práci, III. třída, bronz, VM.17-III, pův. etue 1579. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1579

Vyvolávací cena: 2 400 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK

Československý vojenský řád Za svobodu, I. stupeň, stříbro, stříbro zlacené,značeno, "K" (Kremnica), puncováno "937", VM.18-I, orig. etue, 2x malá stužka,dekret, udělen Im memoriam Josefu Hubertovi, 11. 11. 1948, číslo matriky 225 1580. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1580

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 20 000 CZK CZK

Československý vojenský řád Za svobodu, II. stupeň, I. pražské vydání z roku 1946,VM.18-II-A, stužka s miniaturou 1581. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1581

Vyvolávací cena: 2 000 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK

Československý vojenský řád Za svobodu, III. stupeň, I. pražské vydání z roku 1946,VM.18-III-A, stužka s miniaturou 1582. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1582

Vyvolávací cena: 2 400 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

Československý vojenský řád Za svobodu, III. stupeň, II. pražské vydání z roku 1947 - 1948,VM.18-III-B 1583. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1583

Vyvolávací cena: 3 400 CZK CZK - Vydraženo: 1 200 CZK CZK

Československý velitelský řád Jana Žižky z Trocnova, návrh hvězdy I. stupně,stříbro zlacené, neznačeno (na matici KARNET-KYSELÝ PRAHA), nepuncováno,hvězda je dutá, na zadní straně je zakryta osmicípým krytem, celkem je sestavenaze třech dílů, rozměry - vnější průměr 74 mm (udělovaná hvězda 67,5 mm),tloušťka 13 mm (udělovaná 11 mm), celková hmotnost 72,49 g, velmi vzácné 1584. Československo…

Vyvolávací cena: 80 000 CZK CZK - Vydraženo: 80 000 CZK CZK

Československý velitelský řád Jana Žižky z Trocnova, návrh hvězdy II. stupně,stříbro, neznačeno (na matici KARNET-KYSELÝ PRAHA), nepuncováno,hvězda je dutá, na zadní straně je zakryta osmicípým krytem, celkem je sestavenaze třech dílů, rozměry - vnější průměr 74 mm (udělovaná hvězda 67,5 mm),tloušťka 13 mm (udělovaná 11 mm), celková hmotnost 73,35 g, velmi vzácné 1585. Československo Aurea…

Československý velitelský řád Jana Žižky z Trocnova, I. stupeň, stříbro zlacené,značeno "K" (Mincovna Kremnica), puncováno "937" a "POZLACENO", VM.19-I,stužka s palcáty, orig. etue 1586. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1586

Vyvolávací cena: 48 000 CZK CZK - Vydraženo: 40 000 CZK CZK

Československý velitelský řád Jana Žižky z Trocnova, II. stupeň, stříbro, značeno"K" (Mincovna Kremnica), puncováno "937", VM.19-II, stužka s palcáty, orig. etue 1587. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1587

Vyvolávací cena: 28 000 CZK CZK - Vydraženo: 20 000 CZK CZK

Československý velitelský řád Jana Žižky z Trocnova, III. stupeň, stříbro, značeno"K" (Mincovna Kremnica), puncováno "937", VM.19-III, stužka, orig. etue 1588. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1588

Vyvolávací cena: 8 500 CZK CZK - Vydraženo: 8 000 CZK CZK

Sokolovská pamětní medaile, VM.25 1589. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1589

Vyvolávací cena: 6 000 CZK CZK - Vydraženo: 4 000 CZK CZK

Československé vyznamenání práce, I. třída, Zlatá medaile Hrdina práce, II. vydání,VM.27-B-1, KH.3a, 2x malá stužka s miniaturou, orig, etue, velmi vzácnédle matriky Archivu KPR udělováno pouze v roce 1949, uděleno pouze 7 dekorací 1590. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1590

Vyvolávací cena: 60 000 CZK CZK - Vydraženo: 15 000 CZK CZK

Řád 25. února, I. třída, stříbro zlacené, smalty, značeno "KK" (Karnet a Kyselý),puncováno "900", VM.28-I, stužka s miniaturou, miniatura, orig. etue 1591. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1591

Vyvolávací cena: 18 000 CZK CZK - Vydraženo: 15 000 CZK CZK

Zlatá hvězda hrdiny socialistické práce, II. vydání, číslo 266, zlato, značeno "UŘ 2"(Ústředí uměleckých řemesel), puncováno puncem a "750" a "P", VM.29-II, nositelem bylRSDr. Vasil Bil´ak (1917 - 2014) člen předsednictva a tajemník ÚV KSČ, jedenz předních představitelů normalizace a signatář zvacího dopisu okupačních vojskv roce 1968, hvězda udělena 26. 6. 1987 1592. Československo Aurea…

Vyvolávací cena: 75 000 CZK CZK - Vydraženo: 60 000 CZK CZK

Řád republiky, I. vydání, číslo 134, stříbro, stříbro zlacené, značeno ZUKOV, puncovánopuncem a "900", VM.31-I, malá stužka, pův. etue, průkazka na jméno Ing. Jiří Lammeraner,udělen 30. 4. 1955, dále průkaz o členství Československé akademie věd č. 113 1593. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1593

Vyvolávací cena: 22 000 CZK CZK - Vydraženo: 12 000 CZK CZK

Řád republiky, III. vydání, číslo 748, stříbro zlacené, značeno "MK" ( MincovnaKremnica), puncováno puncem a "925", VM. - , Pulec.C3b 1594. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1594

Řád Klementa Gottwalda Za budování socialistické vlasti, II. vydání, číslo 105,zlato, smalty, briliant, značeno "ÚŘ" (Ústředí uměleckých řemesel), puncovánopuncem a "585", VM.37-II, nositelem byl RSDr. Vasil Bil´ak (1917 - 2014) členpředsednictva a tajemník ÚV KSČ, jeden z předních představitelů normalizacea signatář zvacího dopisu okupačních vojsk v roce 1968, řád udělen v roce 1977 1595. Československo…

Vyvolávací cena: 180 000 CZK CZK - Vydraženo: 150 000 CZK CZK

Řád rudé zástavy, II. vydání, číslo 111, stříbro zlacené, značeno ZUKOV a "P",puncováno "925", VM.41-II, pův. etue, stužka s miniaturou, etue přechodovéhotypu, přelepen nový státní znak na staré etui 1596. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1596

Vyvolávací cena: 16 000 CZK CZK - Vydraženo: 10 000 CZK CZK

Řád Vítězného února, číslo 747, stříbro zlacené, neznačeno, nepuncováno, VM.58malá stužka, orig. etue, zespodu nalepen lísteček se jménem Miroslav Novák 1597. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1597

Řád Vítězného února, číslo 295, stříbro zlacené, neznačeno, nepuncováno, VM.58 1598. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1598

Vyvolávací cena: 8 000 CZK CZK - Vydraženo: 8 000 CZK CZK

Čestný titul Laureát státní ceny Klementa Gottwalda, stříbro, číslo 241, značeno "KK"(Karnet a Kyselý), puncováno puncem a "900", VM.60, pův. etue se 2 stužkami, dekretna jméno Ing. Jiří Lammeraner, uděleno 9. 5. 1953, podpis V. Široký 1599. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1599

Vyvolávací cena: 3 200 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK

Pamětní odznak pro československé dobrovolníky z let 1918 - 1919, vydání 1938,stříbro, značeno "R.M", puncováno puncem a "800", stužka, VM.63c, dlouhá stuhana krk, chybí hvězdička na stuze 1600. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1600

Vyvolávací cena: 4 000 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK