Odznak člena Generální rady, bronz zlacený, smalty, značeno LAGBERT PARIS,pův. neznačená etue 1651. Francie Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1651

Vyvolávací cena: 2 600 CZK CZK - Vydraženo: 2 400 CZK CZK

Odznak člena Poslanecké sněmovny, stříbro zlacené, smalty, značeno "AC", puncováno,pův. etue značená A. Chobillon PARIS (etue poškozená), velikost odznaku 63x42 mm 1652. Francie Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1652

Vyvolávací cena: 4 400 CZK CZK - Vydraženo: 4 400 CZK CZK

Řád Italské koruny, I. třída, klenot, zlato, smalty, neznačeno, nepuncováno,hvězda, zlato, stříbro, smalty, značeno GRAVANZOLA SUCC. RAVIOLO & GARDINOROMA, orig. etue značená L. RAVIOLO E. GARDINO SUCCESOOSORI... 1653. Itálie Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1653

Vyvolávací cena: 24 000 CZK CZK - Vydraženo: 18 000 CZK CZK

Řád Italské koruny, V. třída, rytíř, zlato, smalty, neznačeno, nepuncováno,miniatura a klopová miniatura, orig. etue s monogramem Vittoria Emanuela 1654. Itálie Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1654

Vyvolávací cena: 5 500 CZK CZK - Vydraženo: 4 800 CZK CZK

Záslužný řád Italské republiky, II. třída, velkokomandér, stříbro zlacené,smalty, neznačeno, nepuncováno, hvězda, stříbro, stříbro zlacené, smalty,značeno E. GARDINO SUCC. CRAVANZOLA ROMA, puncováno "925",orig. etue značená Arturo Pozzi ROMA 1655. Itálie Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1655

Vyvolávací cena: 12 000 CZK CZK - Vydraženo: 8 500 CZK CZK

Řád nezávislosti, I. třída, bílý kov, bílý kov zlacený, smalty, neznačeno, hvězda,bílý kov, bílý kov zlacený, smalty, neznačeno, puncováno, miniatura a klopováminiatura, orig. etue značená ARTHUS BERTRAND PARIS, k tomu udělovacídoklady Ministerstva zahraničních věcí Jordánska z 15. 7. 1971 na jméno Dr. VladimírŽák, 2 listy v arabštině a 2 listy ve francouzštině 1656. Jordánsko Aurea…

Vyvolávací cena: 15 000 CZK CZK - Vydraženo: 14 000 CZK CZK

Řád jugoslávské koruny, IV. třída, stříbro zlacené, smalty, nepuncováno, neznačeno,Mar.97, bez stuhy 1657. Jugoslávie Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1657

Řád Za národní zásluhy, III. třída, číslo 20766, stříbro, stříbro zlacené,nepuncováno, značeno na matici IKOM ZAGREB, Mar.140 1658. Jugoslávie Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1658

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 900 CZK CZK

Řád národní vlajky, III. třída, klenot + hvězda, bílý kov, smalty, značenokorejsky, malá stužka, orig. neznačená etue 1659. Korea, lidově demokratická republika Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1659

Vyvolávací cena: 12 000 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK

Národní řád cedru, I. třída, klenot, stříbro zlacené, smalty, neznačeno,nepuncováno, hvězda, stříbro zlacené, smalty, značeno "HF", ryzostní číslo"925", klopová stužka, orig. etue značená HUGENIN LE LOCLE / SUISSE,k tomu francouzský překlad dekteru z arabštiny (dekret chybí) na oficiálnímpapíře Libanonské ambasády v Praze ze dne 17. 7. 1972 na jméno Dr. Vladimír Žák 1660. Libanon Aurea…

Vyvolávací cena: 16 000 CZK CZK - Vydraženo: 10 000 CZK CZK

Řád tří hvězd, II. třída, stříbro zlacené, smalty, značeno "FM" (F. Müller),puncováno "875", hvězda, stříbro, stříbro zlacené, smalty, značeno W. F. MÜLLERRIGA a "FM", puncováno "875", chybí jehlice u hvězdy, jinak 1661. Lotyšsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1661

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 40 000 CZK CZK

Řád tří hvězd, III. třída, komandér, stříbro zlacené, smalty, značeno F.M.(F. Müller Riga), puncováno "875", pův. neznačená etue 1662. Lotyšsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1662

Vyvolávací cena: 8 000 CZK CZK - Vydraženo: 8 000 CZK CZK

Řád dubové koruny, V. třídy, rytíř, zlato, smalty, neznačeno, puncováno,orig etue značená J. M. J. van WIELIK LA HAYE 1663. Lucembursko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1663

Vyvolávací cena: 18 000 CZK CZK - Vydraženo: 12 000 CZK CZK

Řád Rudé zástavy, I. a II. typ, bronz zlacený, smalty, neznačeno, pův. etue_2 ks 1664. Maďarsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1664

Vyvolávací cena: 5 000 CZK CZK - Vydraženo: 4 000 CZK CZK

Hrdina Mongolské lidové republiky, II. typ 1946, číslo 40, zlato, 5x briliant 0,25 ct,značeno na matici MONĚTNYJ DVOR, nepuncováno, hmotnost 39,76 gToto vyznamenání nedostávali pouze Mongolové, dostalo ho i 17 Rusů, mezi nejznámějšípatřil Stalin, polní maršálové Žukov, Vorošilov, Koněv a Brežněv 1665. Mongolsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1665

Vyvolávací cena: 180 000 CZK CZK - Vydraženo: 90 000 CZK CZK

Suchbaatarův řád, číslo 492, zlato, stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno,celková hmotnost 65,69 g, vzácné 1666. Mongolsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1666

Vyvolávací cena: 70 000 CZK CZK - Vydraženo: 30 000 CZK CZK

Za zásluhy, číslo 0438, stříbro zlacené, neznačeno, nepuncováno 1667. Mongolsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1667

Vyvolávací cena: 36 000 CZK CZK - Vydraženo: 36 000 CZK CZK

Řád rudého praporu za vojenské zásluhy, typ 1945, číslo 1808, stříbro zlacené,smalty, neznačeno, nepuncováno 1668. Mongolsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1668

Vyvolávací cena: 9 500 CZK CZK - Vydraženo: 7 000 CZK CZK

Řád rudého praporu za vojenské zásluhy, typ 1970, číslo 5198, stříbro zlacené,smalty, neznačeno, nepuncováno 1669. Mongolsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1669

Vyvolávací cena: 7 500 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK

Řád rudého praporu práce, typ 1945, číslo 2970, stříbro zlacené, smalty,neznačeno, nepuncováno 1670. Mongolsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1670

Vyvolávací cena: 6 500 CZK CZK - Vydraženo: 4 000 CZK CZK

Řád rudého praporu práce, typ 1970, číslo 4467, stříbro zlacené, smalty,neznačeno, nepuncováno 1671. Mongolsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1671

Vyvolávací cena: 4 200 CZK CZK - Vydraženo: 4 000 CZK CZK

Řád za bojové zásluhy, I. typ 1945 - 1970, číslo 3513, stříbro zlacené, smalty,neznačeno, nepuncováno 1672. Mongolsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1672

Vyvolávací cena: 4 200 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

Řád za bojové zásluhy, II. typ 1970 - 2004, číslo 6908, stříbro zlacené, smalty,neznačeno, nepuncováno 1673. Mongolsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1673

Vyvolávací cena: 4 000 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

Řád polární hvězdy, II. typ 1940, číslo 1260, stříbro zlacené, smalty, značenona hvězdě i na matici MONĚTNYJ DVOR, nepuncováno 1674. Mongolsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1674

Vyvolávací cena: 9 000 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK

Řád polární hvězdy, II. typ 1941, číslo 3905, stříbro zlacené, smalty, neznačeno,nepuncováno 1675. Mongolsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1675

Vyvolávací cena: 2 600 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK

Řád polární hvězdy, IV. typ 1970, číslo 16450, stříbro zlacené, smalty, neznačeno,nepuncováno 1676. Mongolsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1676

Vyvolávací cena: 1 900 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

Řád mateřství, I. třída, číslo 30321, bronz zlacený, smalty, neznačeno, udělovánmatkám za 8 a více dětí 1677. Mongolsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1677

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

Řád mateřství, II. třída, číslo 55903, bronz zlacený, smalty, neznačeno, udělovánmatkám za 5 - 8 dětí 1678. Mongolsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1678

Za zásluhy, číslo 0438, stříbro zlacené, neznačeno, nepuncováno 1679. Mongolsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1679

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK

Čestná medaile za bojové zásluhy, číslo 4112, stříbro, smalty, neznačeno, nepunc. 1680. Mongolsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1680

Vyvolávací cena: 1 400 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

Čestná medaile práce, I. typ, číslo 5786, stříbro, smalty, značeno na maticiMONĚTNYJ DVOR, nepuncováno 1681. Mongolsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1681

Vyvolávací cena: 1 200 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

Čestná medaile práce, II. typ, číslo 24085, stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno 1682. Mongolsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1682

Vyvolávací cena: 1 000 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

Medaile Halhin Gol, I. typ 1940 - 1941, bronz, smalty, neznačeno, pravděpodobněpozdější soukromá výroba? 1683. Mongolsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1683

Vyvolávací cena: 2 000 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

Medaile za vítězství nad Japonskem, číslo 31924, bronz zlacený, smalty, značenona matici MOSKOVSKOE T-VO "CHUDOŽNIKOV" 1684. Mongolsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1684

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

Medaile 25 let Mongolské lidové republiky, dva různé typy, číslo 13862 a 19368,bronz zlacený, smalty, značeno na matici EMALERNAJA F-KA MTX_2 ks 1685. Mongolsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1685

Vyvolávací cena: 4 400 CZK CZK - Vydraženo: 1 200 CZK CZK

Medaile 40 let Mongolské lidové republiky, číslo 39906, stříbro, neznačeno, nepuncováno 1686. Mongolsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1686

Vyvolávací cena: 400 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

Medaile 50 let státní bezpečnosti Mongolské lidové republiky, bílý kov zlacený,smalty, neznačeno 1687. Mongolsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1687

Vyvolávací cena: 850 CZK CZK - Vydraženo: 800 CZK CZK

Medaile za zásluhy o obdělání celin, číslo 2789, bronz, lak, neznačeno, nepuncováno 1688. Mongolsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1688

Medaile přátelství, číslo 5599, stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno 1689. Mongolsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1689

Vyvolávací cena: 1 100 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

Odznak Partyzán 1921, číslo 149, bronz, smalty, značeno mongolsky 1690. Mongolsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1690

Vyvolávací cena: 11 000 CZK CZK - Vydraženo: 600 CZK CZK

Odznak Úderník, číslo 4571, stříbro, smalty, značeno na matici ŠMZ NKPS, nepuncováno 1691. Mongolsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1691

Vyvolávací cena: 2 200 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK

Odznak Zasloužilý pastevec, číslo 149, obecný kov zlacený, smalty, neznačeno 1692. Mongolsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1692

Vyvolávací cena: 1 800 CZK CZK - Vydraženo: 700 CZK CZK

Vojenský záslužný kříž, I. třída s meči, II. vydání 1905 - 1913, stříbro, smalty,neznačeno, puncováno, Nim.420 1693. Německo - Bavorsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1693

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 3 400 CZK CZK

Řád Jindřicha Lva, rytířský kříž I. třídy, zlato, smalty, značeno monogramem,nepuncováno, orig. etue značená V. MAYER´S SÖHNE WIEN, zcela nep. odštíplýsmalt na Rv. ve středovém medailonu 1694. Německo - Braunschweig Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1694

Vyvolávací cena: 38 000 CZK CZK - Vydraženo: 30 000 CZK CZK

Spojka 7 ks vyznamenání, Železný kříž II. třídy, Württemberg, záslužná medaile,Vojenský záslužný kříž III. třídy, Medaile na I. sv. válku s meči pro nebojovníky,Medaile za službu v domobraně, Tyrolská pamětní medaile, Pamětní medailepro účastníky války 1695. Německo - císařství Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1695

Vyvolávací cena: 7 500 CZK CZK - Vydraženo: 4 000 CZK CZK

Odznak župního mistra ve střelbě z pistole 1943, zlatý s dubovým věncem, bronz,smalty, neznačeno, průměr 51 mm, Niemann.6.08.13-2 1696. Německo - III. říše Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1696

Vyvolávací cena: 1 800 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

Železný kříž I. třídy, stříbro, železo, značeno na jehle "20", Niemann.7.03.09-d 1697. Německo - III. říše Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1697

Vyvolávací cena: 4 200 CZK CZK - Vydraženo: 3 400 CZK CZK

Železný kříž II. třídy, železo lakované, neznačeno, Niemann.7.03.11-c1,udělovací dekret na jméno Karl Nitsche, udělen 7. 5. 1945 (jeden den předkapitulací Německa), dekret poškozen 1698. Německo - III. říše Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1698

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK

1699. STAŽENO / WITHDRAWN Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1699

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: undefined CZK

Válečný odznak ponorkového loďstva, tombak zlacený, značeno SCHWERINBERLIN 68, Niemann.7.09.01-a 1700. Německo - III. říše Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1700

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 9 000 CZK CZK