Diplomový odznak Karla IV., vydání 1934 - 1938, důstojnický stupeň, I. třídas mečíkovým závěsem, VM.74-II-a-I, DOK.3.a1 1601. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1601

Vyvolávací cena: 24 000 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK

Diplomový odznak Karla IV., vydání 1934 - 1938, důstojnický stupeň, II. třídas mečíkovým závěsem, VM.74-II-a-II, DOK.3.b1 1602. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1602

Vyvolávací cena: 24 000 CZK CZK - Vydraženo: 4 000 CZK CZK

Záslužný řád Československého národního svazu střeleckého, IV. stupeň, VM.83-IV 1603. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1603

Vyvolávací cena: 3 400 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

Záslužný řád Československého národního svazu střeleckého, IV. stupeň,VM.83-IV, nepůvodní stuha 1604. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1604

Vyvolávací cena: 2 800 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK

Pamětní odznak 2. jezdeckého pluku Sibiřského Olomouc, bronz, smalty, značenoKARNET-KYSELÝ PRAHA 1605. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1605

Vyvolávací cena: 10 000 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

Čestný odznak I. čs. partyzánské brigády "Stalin" hrdiny SSSR mjr. A. S. Jegorova,číslo 2923, neznačeno, upínání na dvě jehly, VM.134a, dekret na jméno JánPlánočka, nepův. etue 1606. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1606

Vyvolávací cena: 1 900 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK

Diplomový odznak Karla IV., vydání 1945 - 1948, důstojnický stupeň, I. třídas mečíkovým závěsem, VM.159-III-a-1, DOK.13.a1, malá stužka a špendlíková miniatura 1607. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1607

Vyvolávací cena: 4 000 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

Diplomový odznak Karla IV., vydání 1945 - 1948, čestný stupeň, I. třída s mečíkovýmzávěsem, VM.159-IV-a-1, DOK.14.a1 1608. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1608

Vyvolávací cena: 6 000 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

Diplomový odznak Karla IV., vydání 1945 - 1948, čestný stupeň, II. třída bezmečíkového závěsu, VM.159-IV-b-2, DOK.14.b2 1609. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1609

Medaile Karla IV. Za věrnost a branné zásluhy, I. třída, zlacený bronz, VM.161a,DOK.16a, malá stužka, špendlíková miniatura 1610. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1610

Vyvolávací cena: 1 700 CZK CZK - Vydraženo: 800 CZK CZK

Junácký kříž Za vlast 1939 - 1945, II. stupeň, postříbřený postříbřený, VM.165b 1611. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1611

Vyvolávací cena: 3 600 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

Junácký kříž Za vlast 1939 - 1945, III. stupeň, bronz, VM.165c 1612. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1612

Vyvolávací cena: 2 200 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK

Pamětní kříž Akademické legie, číslo 42, uděleno pouze 100 ks, VM.168, stuhamírně vybledlá 1613. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1613

Vyvolávací cena: 17 000 CZK CZK - Vydraženo: 8 000 CZK CZK

Pamětní kříž Celostátní odbojové organizace Černý lev, číslo 127, stříbro, značenoARCH. PARKMAN JAVŮREK-VRABEC, puncováno puncem a "900", VM.176c,průkazka na jméno Josef Doubrava, bez data udělení, Členský průkaz číslo 132b,2x nášivka na oděv, černý lev na červeném pozadí, velikost 9x7,5 cm a 12x10,5 cm 1614. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1614

Vyvolávací cena: 12 000 CZK CZK - Vydraženo: 7 000 CZK CZK

Pamětní odznak bojovníků o rozhlas, číslo 579, stříbro, neznačeno, nepuncováno, VM.190a 1615. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1615

Vyvolávací cena: 8 500 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK

Pamětní kříž Podkrkonošského partyzána, na stuze štítek s nápisem, VM.207a 1616. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1616

Vyvolávací cena: 8 500 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK

Pamětní medaile Železnobrodského odboje, zlatá medaile, na stuze štítek s nápisem, VM.209c 1617. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1617

Pamětní odznak partyzánské brigády Klementa Gottwalda, bronz, lak, VM. - 1618. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1618

Vyvolávací cena: 2 400 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK

Soubor vyznamenání - Řád Sokola s meči, Čs. revoluční medaile, těžký typ, nastuze štítky "ČD", "1", "2" a "ZBOROV", Čs. medaile za chrabrost před nepřítelem,Pamětní medaile Za věrnost a brannost, Pamětní medaile manifestačního sjezdudobrovolců, Vojenský kříž sv. Jiří, bez stupně a bez čísla, pražská výroba _6 ks 1619. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12.…

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 12 000 CZK CZK

Odznak Tankového učiliště Klementa Gottwalda, číslo 0666, stříbro, smalty,značeno ZUKOV, puncováno puncem a "900", nepův. matice, Krubl.tab.7/2 1620. Československo - odznaky vojenských škol Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1620

Vyvolávací cena: 6 500 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

Odznak Polní pilot-letec, po roce 1923, bronz zlacený, neznačeno, dubleta na pracovníuniformu, Krubl.tab.11/1 1621. Československo - letecké dekorace Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1621

Vyvolávací cena: 1 300 CZK CZK - Vydraženo: 1 300 CZK CZK

Odznak Polní pilot-letec, po roce 1923, číslo 1934, stříbro, stříbro zlacené, značenoPROVAZNÍK A SPOL. PRAHA VII, nepuncováno, Krubl.tab.11/1, průkazka čís. 857vojenského letce RČS na jméno Alfons Koblížek 1622. Československo - letecké dekorace Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1622

Vyvolávací cena: 16 000 CZK CZK - Vydraženo: 4 600 CZK CZK

Odznak Letecký mechanik, po roce 1953, stříbro, značeno "FP" (F. Provazník),puncováno a značeno "800", Krubl.tab.12/6 1623. Československo - letecké dekorace Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1623

Vyvolávací cena: 9 000 CZK CZK - Vydraženo: 4 000 CZK CZK

Odznak 2. čs. paradesantní brigády, neoficiální odznak, hliník, na Rv. nápisS.S.S.R. - Č.S.R. - 24. VII. 1944, Krubl.tab.22/1, Odznak 2. čs. paradesantníbrigády, bronz, smalty, neznačeno, Krubl.tab.22/2, k tomu soubor dokladůna jméno Ján Šurina - Vojenská legitimace čs. vojenské jednotky v SSSR č. 6781,fotografie v uniformě s těmito odznaky + další fotografie a písemnosti 1624. Československo…

Vyvolávací cena: 20 000 CZK CZK - Vydraženo: 20 000 CZK CZK

Odznak za výtečné řízení útočných vozidel, do roku 1939, odznak pro důstojníkya rotmistry, neznačeno Krubl.tab.20/1 1625. Československo - vojenské odznaky Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1625

Vyvolávací cena: 7 000 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

Odznak za výtečné řízení útočných vozidel, po roce 1945, odznak pro důstojníkya rotmistry, neznačeno, Krubl.tab.20/1 1626. Československo - vojenské odznaky Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1626

Vyvolávací cena: 3 000 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

Odznak za výtečné řízení útočných vozidel, po roce 1945, odznak pro důstojníkya rotmistry, značeno "Z" (Zukov), Krubl.tab.20/1, opravované úchyty 1627. Československo - vojenské odznaky Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1627

Vyvolávací cena: 2 000 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK

Odznak za výtečné řízení útočných vozidel, soubor miniatur pro důstojníky,rotmistry a mužstvo_ 5 ks 1628. Československo - vojenské odznaky Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1628

Vyvolávací cena: 2 600 CZK CZK - Vydraženo: 1 200 CZK CZK

Odznak za výtečné řízení útočných vozidel, do roku 1939, odznak pro mužstvo,špendlíková miniatura, Krubl.tab.20/3 1629. Československo - vojenské odznaky Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1629

Vyvolávací cena: 2 400 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK

Odznak za výtečné řízení útočných vozidel, po roce 1945, odznak pro mužstvo,značeno "Z" (Zukov), Krubl.tab.20/4 1630. Československo - vojenské odznaky Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1630

Řád Tomáše Garrigue Masaryka, III. třída, bez čísla, stříbro zlacené, smalty, značeno"UŘ 2" (Ústředí uměleckých řemesel), puncováno puncem a "900", Nov.193c, stužka 1631. Česká a Slovenská federativní republika Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1631

Vyvolávací cena: 100 000 CZK CZK - Vydraženo: 50 000 CZK CZK

Řád Tomáše Garrigue Masaryka, V. třída, bez čísla, stříbro zlacené, smalty, značeno"ÚŘ 2" (Ústředí uměleckých řemesel), puncováno puncem a "900", Nov.194b, malástužka s miniaturou, malá stužka 1632. Česká a Slovenská federativní republika Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1632

Vyvolávací cena: 24 000 CZK CZK - Vydraženo: 10 000 CZK CZK

Řád Milana Rastislava Štefánika, II. třída, bez čísla, stříbro zlacené, značeno "MK"(Mincovna Kremnica), puncováno puncem a "925", Řádová hvězda, stříbro, smalt, značeno "MK"(Mincovna Kremnica), puncováno puncem a "925", Nov.195b, malá miniatura s mečia dvě špendlíkové miniatury 1633. Česká a Slovenská federativní republika Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1633

Vyvolávací cena: 140 000 CZK CZK - Vydraženo: 60 000 CZK CZK

Řád Milana Rastislava Štefánika, III. třída, bez čísla, stříbro zlacené, značeno "MK"(Mincovna Kremnica), puncováno puncem a "925", Nov.195c, malá stužka, špendlíkováminiatura 1634. Česká a Slovenská federativní republika Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1634

Vyvolávací cena: 75 000 CZK CZK - Vydraženo: 50 000 CZK CZK

Řád Milana Rastislava Štefánika, V. třída, číslo 201, stříbro zlacené, smalty,značeno "MK" (Mincovna Kremnica), puncováno puncem a "925", Nov.196b,malá stužka 1635. Česká a Slovenská federativní republika Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1635

Vyvolávací cena: 11 000 CZK CZK - Vydraženo: 9 000 CZK CZK

1636. STAŽENO / WITHDRAWN Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1636

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: undefined CZK

Řád knížete Pribiny, I. třída, Velkokříž, stříbro zlacené, smalty, neznačeno,nepuncováno, Řádová hvězda, stříbro zlacené, zelené a modré smalty, značeno "K"(Kremnica), puncováno "987" (112,37 g), orig. velká řádová stuha, MJ.3.3 1637. Slovensko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1637

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 380 000 CZK CZK

Vojenský vítězný kříž, V. třída bez mečů, bronz zlacený, MJ.7.7 1638. Slovensko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1638

Odznak nočního pilota, bez čísla (soukromá výroba), zlacené stříbro, masivní kovse sponou, neznačeno, nepuncováno, Marcinko.109.1 var. 1639. Slovensko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1639

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 30 000 CZK CZK

Zlatá hvězda hrdiny socialistické práce, 3. typ 1970 - 1990, zlato, neznačeno,nepuncováno, původní neznačená etue, celková hmotnost 18,32 g 1640. Albánie Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1640

Vyvolávací cena: 30 000 CZK CZK - Vydraženo: 30 000 CZK CZK

Řád sv. Alexandra s korunou bez mečů, IV. třída, důstojník, carská emise,stříbro zlacené, neznačeno, nepuncováno, nepův. etue 1641. Bulharsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1641

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK

Řád Za občanské zásluhy, III. třída s korunou, komandér, první Borisova emise,stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno, pův. neznačená etue 1642. Bulharsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1642

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 8 000 CZK CZK

Řád Stará planina, I. třída bez mečů, klenot + hvězda, stříbro zlacené, smalty,neznačeno, nepuncováno, orig. neznačená etue 1643. Bulharsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1643

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 40 000 CZK CZK

Danilův řád, IV. třída, důstojník, vydání 1893 - 1918, koruna zlatá, stříbro, smalty,neznačeno, puncováno, orig. etue značená V. MAYER´S SÖHNE WIEN, VM.6d, Pog.13 1644. Černá Hora Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1644

Vyvolávací cena: 16 000 CZK CZK - Vydraženo: 10 000 CZK CZK

Medaile přátelství (1949 - 1973), stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno,orig. etue neznačená, legitimace v čínském jazyce a český orig. překlad 1645. Čína Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1645

Vyvolávací cena: 26 000 CZK CZK - Vydraženo: 10 000 CZK CZK

Řád Nilu, III. třída, komandér, stříbro, stříbro zlacené, smalty, nepuncováno,značeno LATTES, orig. etue značená J. LATTES CAIRO 1646. Egypt Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1646

Vyvolávací cena: 16 000 CZK CZK - Vydraženo: 7 000 CZK CZK

Odznak estonských dělostřeleckých sil, bronz stříbřený, smalty, neznačeno,na matici ROMAN TAVAST TALLINN 1647. Estonsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1647

Řád Bílé růže, stříbrná medaile, stříbro, značeno "U7", puncováno puncem a "813" 1648. Finsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1648

Vyvolávací cena: 1 400 CZK CZK - Vydraženo: 1 400 CZK CZK

Řád Finského lva, V. třída, rytíř, stříbro zlacené, smalty, značeno nečitelně, puncováno 1649. Finsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1649

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 3 400 CZK CZK

Řád Čestné legie, III. republika, hvězda velkokříže, stříbro, značeno puncemvýrobce, puncováno, orig. etue značená ARTHUS BERTRAND PARIS 1650. Francie Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1650

Vyvolávací cena: 19 000 CZK CZK - Vydraženo: 10 000 CZK CZK