Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017

11. eaukce

2017-05-21

Říšské zasedání v koloniích ve Vídni 1939 (Reichskolonialtagung Wien), plech 50x39 mm 8340. Německo - odznaky německých organizací Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8340

Vyvolávací cena: 420 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Blíže neurčený odznak "G. V. T.", zlacený a mořený plech 41x29 mm, AE Plaketa b.l. s hlavou německého vojáka, bronz 60x40 mm, 2x papírový štítek Zotavovací akce 1944 "Odkaz Reinharda Heidricha"_4 ks 8341. Německo - odznaky německých organizací Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8341

Vyvolávací cena: 360 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Soubor odznaků - Předvolební odznak Adolf Hitler, Winterhilfswerk, Werbewtag, bronzový plech, zinek_5 ks 8342. Německo - odznaky německých organizací Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8342

Vyvolávací cena: 480 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Soubor odznaků - Tag der Nationalenarbeit 1933, Svěcení praporu v Berlíně a další, zinek, plech, karton_5 ks 8343. Německo - odznaky německých organizací Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8343

Vyvolávací cena: 380 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

BDM - Výkonostní odznak, číslo 78105, bronz, značeno RZM a M1/15, Niem.6.06.55-b, Hüsken.9215-ab 8344. Německo - odznaky německých organizací Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8344

Vyvolávací cena: 3 000 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

DJ - Výkonostní odznak, miniatura, Niem.6.06.56 8345. Německo - odznaky německých organizací Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8345

Vyvolávací cena: 1 300 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

HJ - Výkonostní odznak, číslo 147526, zinek, značeno RZM, Niem.6.06.57 8346. Německo - Odznaky německých organizací Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8346

Vyvolávací cena: 1 500 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

HJ - Sportovní odznak pro vedoucí, zlatý, bronz zlacený, značeno RZM M1/101, miniatura, Niem.6.06.58 8347. Německo - odznaky německých organizací Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8347

Vyvolávací cena: 2 600 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Odznak vedení pokračovacího zemského tábora pro přemístěné děti (Erweiterte Kinder-Land- Verschickung), zinek 38 mm_R! 8348. Německo - odznaky německých organizací Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8348

Vyvolávací cena: 4 600 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Vlastenecký přívěsek - smaltovaný postříbřený bronz s původním ouškem 8349. Německo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8349

Vyvolávací cena: 420 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Čepicové odznaky_2 ks 8350. Německo - NDR Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8350

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Medaile Wereld - Jamboree 1937, bronz 8351. Nizozemí Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8351

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Řád Polonia restituta, V. třída, typ 1918 - 1939, miniatura 20x16 mm, stříbrný kříž, stříbro, smalty, značeno "SB", puncováno 8352. Polsko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8352

Vyvolávací cena: 1 100 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Řád zásluh Polské lidové republiky, IV. třída, bronz zlacený, smalty, WB.107-IV, etue 8353. Polsko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8353

Vyvolávací cena: 1 300 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Medaile Za zásluhy na poli chvály 1944, stříbrná medaile, stříbro, WB.115-e 8354. Polsko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8354

Vyvolávací cena: 550 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Medaile Ministerstva národní obrany_2 ks 8355. Polsko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8355

Vyvolávací cena: 200 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Tyrolská pamětní medaile na válku 1914 - 1918, Marko.552b 8356. Rakousko - republika Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8356

11. eaukce

2017-05-21

Soubor miniatur - Pamětní medaile pro účastníky I. světové války 1914 - 1918 s meči, Tyrolská pamětní medaile 1914 - 1918, Bulharsko - Pamětní medaile na válku 1915 - 1918_3 ks 8357. Rakousko - republika Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8357

Vyvolávací cena: 380 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Řád pracovní slávy, III. stupeň, var. 2, číslo 364764 (1976 - 1978), stříbro, smalty, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno 8358. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8358

Vyvolávací cena: 800 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Suverénní řád Maltézských rytířů, miniatura 34x17 mm, klopová miniatura 11x8,5 mm_2 ks 8359. Rytířské řády Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8359

Vyvolávací cena: 400 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Zlatá pamětní medaile Kosovo 1912, bronz zlacená, Mar.55 8360. Srbsko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8360

Vyvolávací cena: 300 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Zlatá pamětní medaile Kosovo 1912, Pamětní Kříž 1913, Bulharsko, Pamětní medaile 1915 - 1918, dále maďarká a 2x rakouská medaile z I. sv. války_6 ks 8361. Srbsko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8361

Vyvolávací cena: 1 200 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Kříž milosti 1912, bronz zlacený, smalty, dámská stuha, Mar.70 8362. Srbsko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8362

Vyvolávací cena: 1 900 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Zlatá medaile Za horlivou službu 1913, bronz zlacená, Mar.48 8363. Srbsko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8363

11. eaukce

2017-05-21

Stříbrná medaile Za horlivou službu 1913, bronz stříbřený, 30 mm, Mar.49a 8364. Srbsko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8364

Vyvolávací cena: 360 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Stříbrná medaile Za chrabrost Miloše Obiliče 1913, bronz stříbřený, 36 mm, Mar.43 8365. Srbsko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8365

Vyvolávací cena: 650 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Řád Vasů, miniatura stříbrné medaile, stříbro 16 mm 8366. Švédsko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8366

Vyvolávací cena: 320 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Vojenský záslužný kříž Ukrajinsko-Galicijské armády 1918 (Haličský kříž), číslo 4882, bronz, smaty, neznačeno 8367. Ukrajina Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8367

Vyvolávací cena: 1 600 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Vznešený Podvazkový řád (The Most Noble Order of The Garter), nášivná hvězda na řádový plášť, Kou.A1, MY.1 8368. Velká Británie Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8368

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Řád sv. Jana Jeruzalémského (The Order of St, John), důstojník, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno, MY.23 8369. Velká Británie Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8369

Vyvolávací cena: 1 600 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Řád za službu Britskému impériu (Imperial Service Order), Edward VII., stříbro, zlato, Kou.A20, MY.28 8370. Velká Británie Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8370

Vyvolávací cena: 1 500 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Indická všeobecná služební medaile 1854 - 1895 (India General Service Medal), stříbro, na stuze štítek HAZARA 1888, Kou.C2, MY.117, na hraně Pte. T. Barry 2d. Bn. R. Suss. 8371. Velká Británie Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8371

Vyvolávací cena: 800 CZK CZK - Vydraženo: 800 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Medaile Společnosti Britského severního Bornea 1897 - 1916 (British North Borneo Company´s Medal), stříbro, na stuze štítek PUNITIVE EXPEDITION, Kou.C27, MY.148 8372. Velká Británie Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8372

Vyvolávací cena: 2 200 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Medaile královských dobrovolným námořních rezerv Edward VII. (Royal Naval Volunteer Reserve Long Service and Good Conduct Medal), stříbro, Kou.E3, MY.222 na hraně D. 2515 J. CHANTER SEAN. 1CL. R. N. R. 8373. Velká Británie Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8373

Vyvolávací cena: 1 600 CZK CZK - Vydraženo: 700 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Medaile nezávislosti zemí Společenstva - Pakistán 1947 (Commonwealth Independence Medal), Cu-Ni, Kou.B17, MY.341, na hraně AT/6440798 DRIVER SUDAGAR KHAN R. P. A. S. C. 8374. Velká Británie Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8374

11. eaukce

2017-05-21

Zednářská dekorace lóže OEA - Justice Truth Philanthropy, stříbro zlacené, smalty, značeno L. SIMPSON LONDON LTC, puncováno, na stuze závěs s nápisem OEA LOOGE No 8821 8375. Velká Británie Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8375

Vyvolávací cena: 750 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Medaile s nápisem "R. A. D. - ISKRA - OR PLEŠIVEC" nad medailí vavřínová ratolest, pod medailí zasazeny české granáty, sign. Pichl, na rubu vyryté udělení z 2. X. 1937. Částečně zlacený bronz 65 x 68 mm, nákrční stuha 8376. Zednářské dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8376

Vyvolávací cena: 6 000 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Národní veliká lóže Československá - Mistravský list č.156 Knížka 103 x 168 mm 8377. Zednářské dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8377

11. eaukce

2017-05-21

Národní veliká lóže Československá - Mistravský list č. 261 Knížka 103 x 168 mm 8378. Zednářské dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8378

Vyvolávací cena: 1 000 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Medaile s nápisem "A.L. 1926, Ř. L. CESTOU SVĚTLA O. BRNO". Jednostranný bronz 55 x 70 mm, se závěsem 8379. Zednářské dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8379

Vyvolávací cena: 900 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Čermák K., Skrbek B.: Mince království Českého za panování rodu habsburského od roku 1526, Pardubice 1891 - 1913, 1128 str., 198 tab., 3 díly, vázané 8380. Knihy Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8380

11. eaukce

2017-05-21

Miltner H. O., Neumann J.: Beschreibung der bisher bekannten Böhmischen Privatmünzen und Medaillen, Praha 1852/1870, pouze 85 litograf. tab., Starší potrhaná vazba, podlepený titulní list, některé listy popsané, skvrny 8381. Knihy Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8381

11. eaukce

2017-05-21

Sestava 4 mincovních závaží (2 Dukát, Dukát, Sovrano, 1/2 Sovrano). V původní dřevěné poškozené krabičce. 8382. Různé Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8382

Vyvolávací cena: 1 000 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

10 Krejcar 1860(4x), 1(2x) Gulden 1858, Ri.128(2x), 134(2x), 135a(2x), Pick.A84(2x), A93a(2x), A94(2x), všechny perf. 2~3x otv. 7 mm 6 ks 8383. Rakousko - Uhersko, 1759 - 1918 Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8383

Vyvolávací cena: 1 400 CZK CZK - Vydraženo: 600 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

10 Koruna 1904, série 2958, Baj.RU4, Ri.153, Pick.9, oříznutá 8384. Rakousko - Uhersko, 1759 - 1918 Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8384

Vyvolávací cena: 1 500 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

25 Koruna 1918, série 3140, s rastrem, Ri.448b, Pick.H12 8385. Rakousko - Uhersko, 1759 - 1918 Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8385

11. eaukce

2017-05-21

Braunau (Broumov), Fischer, Spiske, Schubert, 3 Kr C.M. - 1. 2. 1849, VR.140.02.01.F 8386. Nouzovky české 19. století Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8386

Vyvolávací cena: 320 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Carlsbad (Karlovy Vary), A. F. Gottl´s Sohn, 3 Kr C.M. - b.d., VR.185.16.03.a.O 8387. Nouzovky české 19. století Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8387

Vyvolávací cena: 340 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Eger (Cheb), Christoph Adler, 3 Kr. C.M. - 12. 2. 1849, VR.265.02.02.O podlepená 8388. Nouzovky české 19. století Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8388

Vyvolávací cena: 900 CZK CZK - Vydraženo: 800 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Leitmeritz (Litoměřice), C. W. Medau, 2 Kr C.M. - březen 1849, VR.730.14.02.O 8389. Nouzovky české 19. století Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8389

Vyvolávací cena: 600 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK