Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017

11. eaukce

2017-05-21

Československý válečný kříž z roku 1914 - 1918, II. vydání 1920 - 1938, typ B, VM.5-II-B, na stuze 2x lipová ratolest za udělení kolektivní pochvaly, bronzová hvězdička na stuze za individuální pochvalu 8040. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8040

Vyvolávací cena: 1 000 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Československá revoluční medaile, lehký typ bez podpisu medailéra, Řád 25. února, III. třída_2 ks 8041. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8041

Vyvolávací cena: 700 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Československá revoluční medaile, těžký a lehký typ, VM.6-C, D_2 ks 8042. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8042

Vyvolávací cena: 650 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Československá medaile Za vítězství, s podpisem medailéra, VM.7-A 8043. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8043

Vyvolávací cena: 950 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Československá medaile Za vítězství, bez podpisu medailéra, VM.7-B 8044. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8044

Vyvolávací cena: 800 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Mezispojenecká medaile Za vítězství, Belgie, značeno LA (Alexandr Leisek Litoměřice) 8045. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8045

Vyvolávací cena: 750 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Mezispojenecká medaile Za vítězství, Belgie, neznačeno 8046. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8046

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Mezispojenecká medaile Za vítězství, Belgie, Francie (Morlon)_2 ks 8047. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8047

Vyvolávací cena: 460 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Mezispojenecká medaile Za vítězství, Francie, signováno Morlon 8048. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8048

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Mezispojenecká medaile Za vítězství, USA, bez pásku na stuze 8049. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8049

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 800 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Mezispojenecká medaile Za vítězství, Velká Británie, na hraně věnování 6932 S. J. T. HOUGHTON. MIDD X. R. 8050. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8050

Vyvolávací cena: 460 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Mezispojenecká medaile Za vítězství, Velká Británie, na hraně věnování 5983 PTE. H. STOCK. 1 - LOND. R. 8051. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8051

11. eaukce

2017-05-21

Mezispojenecká medaile Za vítězství, Belgie a Velká Británie_2 ks 8052. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8052

Vyvolávací cena: 650 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Československý válečný kříž z roku 1939, II. vydání Praha 1945 - 1946, VM.11-C 8053. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8053

11. eaukce

2017-05-21

Československý válečný kříž z roku 1939, r§zné varianty, VM.11_2 ks 8054. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8054

Vyvolávací cena: 1 400 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Československá medaile Za chrabrost před nepřítelem, vydání Londýn 1940 - 1941, varianta 2, VM.12-A2 8055. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8055

11. eaukce

2017-05-21

Československá vojenská medaile Za zásluhy, stříbrná medaile, vydání Spink & Son Londýn, VM.13-I-A, na stuze hvězdička 8056. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8056

Vyvolávací cena: 500 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Spojka vvznamenání - Československá vojenská medaile Za zásluhy, bronzová medaile, vydání Spink & Son Londýn, Dukelská pamětní medaile 8057. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8057

Vyvolávací cena: 850 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Pamětní medaile československé armády v zahraničí, I. vydání Praha 1945, na stuze štítek SSSR, VM.14-B 8058. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8058

Vyvolávací cena: 1 100 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Pamětní medaile československé armády v zahraničí, II. vydání Praha 1945 - 1947, značeno "Z" (Zukov Praha), na stužce štítek "SSSR", VM.14-C 8059. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8059

Vyvolávací cena: 900 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Pamětní medaile druhého národního odboje, VM.20, blíže neurčená hvězda ČŠC, blíže neurčený odznak SKŽD, značen A. LOUDA ŽEL. BROD_3 ks 8060. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8060

Vyvolávací cena: 300 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Zborovská pamětní medaile, bronz postříbřený, VM.23 8061. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8061

11. eaukce

2017-05-21

Bachmačská pamětní medaile, VM.24 8062. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8062

11. eaukce

2017-05-21

Československé vyznamenání práce, dekorace národní soutěže ve výstavbě republiky Za práci 1948, měď, značeno monogramem, VM. - , KH.5c 8063. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8063

Vyvolávací cena: 340 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Řád 25. února, II. a III. třída, stříbrná a bronzová medaile, miniatura, VM.28-II, III_3 ks 8064. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8064

11. eaukce

2017-05-21

Řád práce, I. vydání, číslo 333, stříbro, značeno "KK" (Karnet a Kyselý) puncováno puncem a "900", VM.32-I, malá stužka, poškoz.. smalt na dvou ramenech hvězdy 8065. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8065

Vyvolávací cena: 1 900 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Medaile Za zásluhy o obranu vlasti, typ do roku 1960 a typ od roku 1961. Oboustranné zkušební(?) bronzové odražky bez ouška, dr. oxidace_2 ks 8066. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8066

11. eaukce

2017-05-21

Medaile Za zásluhy o obranu vlasti, I. vydání, II. varianta, Medaile Za zásluhy o výstavbu, obě stříbrné, Zukov a Kremnica_2 ks 8067. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8067

Vyvolávací cena: 550 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Medaile Za zásluhy o obranu vlasti, II. vydání, stříbro, značeno ZUKOV, puncováno puncem a "925", VM.43-II, minitura, průkazka na jméno Ludvík Kycl, uděleno 24. 2. 1977 8068. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8068

11. eaukce

2017-05-21

Čestný titul Laureát státní ceny Klementa Gottwalda, stříbro, číslo 176, značeno "KK" (Karnet a Kyselý), puncováno puncem a "900", VM.60, pův. etue se 2 stužkami 8069. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8069

Vyvolávací cena: 1 700 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Čestný titul Vzorný učitel, česká verze, stříbro, nepuncováno, neznačeno, Mistr sportu, značeno ZUKOV a "925"_2 ks 8070. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8070

11. eaukce

2017-05-21

Čestný titul Zasloužilý vynálezce, stříbrný odznak, Čestný titul laureát státní ceny Klementa Gottwalda_2 ks 8071. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8071

Vyvolávací cena: 2 200 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Čestný titul Zasloužilý mistr sportu, Čestný titul Mistr sportu, neznačeno_2 ks 8072. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8072

11. eaukce

2017-05-21

Čestný titul Mistr sportu, stříbro, číslo 91, značeno ZUKOV a "900", Čestný titul Mistr sportu, nečíslováno, značeno ZUKOV a "925"_2 ks 8073. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8073

11. eaukce

2017-05-21

Pamětní odznak pro československé dobrovolníky z let 1918 - 1919, vydání 1938 a 1945/46_2 ks 8074. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8074

11. eaukce

2017-05-21

Pamětní odznak svazu příslušníků bývalé československé domobrany z Itálie, vydání 1938 a 1945, VM.64, 65_2 ks 8075. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8075

11. eaukce

2017-05-21

Odznak Svazu čs. důstojnictva, stříbro, smalty, značeno "KK" (Karnet a Kyselý) a "900", na matici KARNET - KYSELÝ PRAHA a "900" 8076. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8076

11. eaukce

2017-05-21

Stříbrná a bronzová pamětní medaile IV. pluku Stráže svobody, VM.71, 70_2 ks 8077. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8077

11. eaukce

2017-05-21

Pamětní medaile 2. střeleckého pluku Jiřího z Poděbrad, VM.84 8078. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8078

Vyvolávací cena: 600 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Pamětní medaile 3. střeleckého pluku Jana Žižky z Trocnova, VM.85 8079. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8079

11. eaukce

2017-05-21

Pamětní medaile 3. střeleckého pluku Jana Žižky z Trocnova, VM.85 8080. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8080

11. eaukce

2017-05-21

Pamětní medaile 4. střeleckého pluku Prokopa Velkého, VM.86 8081. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8081

Vyvolávací cena: 1 200 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Pamětní medaile 4. střeleckého pluku Prokopa Velkého, VM.86 8082. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8082

11. eaukce

2017-05-21

Pamětní medaile 6. střeleckého pluku Hanáckého, VM.88 8083. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8083

Vyvolávací cena: 1 700 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Pamětní nášivka k 20. výročí 6. střeleckého pluku Hanáckého Janina, plechová číslice 6_2 ks 8084. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8084

Vyvolávací cena: 420 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Pamětní medaile 8. střeleckého pluku Slezského, VM.90 8085. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8085

11. eaukce

2017-05-21

Pamětní medaile 9. střeleckého pluku K. H. Borovského, VM.91 8086. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8086

Vyvolávací cena: 1 900 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Pamětní medaile 10. střeleckého pluku Jana Sladkého Koziny, VM.92 8087. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8087

Vyvolávací cena: 1 300 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Pamětní medaile 11. střeleckého pluku Františka Palackého, VM.93 8088. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8088

11. eaukce

2017-05-21

Pamětní kříž 1. jízdního pluku Jana Jiskry z Brandýsa, VM.95 8089. Československo Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8089

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 9 000 CZK CZK