Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017

11. eaukce

2017-05-21

Praha - Odznak šampionátu Evropy v zápase řecko-římském, bronz, smalty 30 mm 8190. Československo - ostatní dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8190

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Národní souručenství - 3x klopový odznak, značeno KARNET-KYSELÝ PRAHA, Provazník a spol., bronz, smalty_3 ks 8191. Československo - ostatní dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8191

Vyvolávací cena: 200 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Medaile pro předsedu národního výboru (nebo starostu města) po roce 1960, sign. KŠ. Patinovaný bronz 78 mm (+ závěs se stuhou), původní mírně etue(stav II) 8192. Československo - ostatní dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8192

Vyvolávací cena: 650 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Odznak Celostátní přebor Ministerstva vnitra, bronz 71x66 mm, značeno ZUKOV PRAHA 3 8193. Československo - ostatní dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8193

Vyvolávací cena: 500 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

I. svaz německých spolků vysloužilých vojáků pro Severní Čechy, kosočtvrečný smaltovaný odznak se "40" 8194. Československo - ostatní dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8194

Vyvolávací cena: 700 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Severní Čechy - Zemský svaz Spolku vysloužilých vojáků v ČSR, kosočtverečný medailón za 40 let, číslo 60, značeno KGS 8195. Československo - ostatní dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8195

Vyvolávací cena: 500 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Odznak Vzorný střelec Lidových milic, číslo 2170, bromz, smalty 57x45 mm 8196. Československo - ostatní dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8196

Vyvolávací cena: 380 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Odznak 1919, Legionáři - III. divize Sokol Krasnojarsk, litý bronz 37x27 mm 8197. Československo - ostatní dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8197

11. eaukce

2017-05-21

Odznak 1919, Legionáři - III. divize Sokol Krasnojarsk, litý bronz stříbřený 37x27 mm 8198. Československo - ostatní dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8198

Vyvolávací cena: 850 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Odznak 1919, Legionáři - Československý spolek v Irkutsku, plech stříbřený 38x33 mm 8199. Československo - ostatní dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8199

Vyvolávací cena: 2 600 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Moravská zemská jednota hasičská, zlatý kříž Za vynikající zásluhy a úkony ve službě hasičsko-samaritské, bronz zlacený 8200. Československo - hasičské dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8200

Vyvolávací cena: 1 200 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Moravská zemská jednota hasičská, stříbrný kříž Za vynikající zásluhy a úkony ve službě hasičsko-samaritské, bronz stříbřený 8201. Československo - hasičské dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8201

Vyvolávací cena: 2 000 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Moravská zemská jednota hasičská, bronzový kříž Za vynikající zásluhy a úkony ve službě hasičsko-samaritské, bronz 8202. Československo - hasičské dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8202

11. eaukce

2017-05-21

Svaz čs. hasičstva, zlatá medaile Za 50 let činnosti, vavřínový věnec s číslem 50 ve štítě, bronz zlacený 8203. Československo - hasičské dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8203

Vyvolávací cena: 1 100 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Svaz čs. hasičstva, stříbrná medaile Za 40ti letou činnost, bílý kov 8204. Československo - hasičské dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8204

Vyvolávací cena: 600 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Svaz čs. hasičstva, bronzová medaile Za 30ti letou činnost, bronz zlacený 8205. Československo - hasičské dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8205

Vyvolávací cena: 460 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Svaz čs. hasičstva, bronzová medaile Za 20ti letou činnost, bronz 8206. Československo - hasičské dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8206

11. eaukce

2017-05-21

Svaz dobrovolného hasičstva československého, zlatá medaile Za 50ti letou činnost, bronz zlacený 8207. Československo - hasičské dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8207

11. eaukce

2017-05-21

Svaz dobrovolného hasičstva československého, zlatá medaile Za 40ti letou činnost, bronz zlacený 8208. Československo - hasičské dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8208

11. eaukce

2017-05-21

Svaz dobrovolného hasičstva československého, stříbrná medaile Za 30ti letou činnost, bronz stříbřený 8209. Československo - hasičské dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8209

Vyvolávací cena: 360 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Svaz dobrovolného hasičstva československého, stříbrná medaile Za 30ti letou činnost, bronz stříbřený 8210. Československo - hasičské dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8210

Vyvolávací cena: 320 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Svaz dobrovolného hasičstva československého, bronzová medaile Za 20ti letou činnost, bronz zlacený 8211. Československo - hasičské dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8211

Vyvolávací cena: 500 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Svaz čs. hasičstva, odznak Dobrovolného hasiče, bronz 32 mm 8212. Československo - hasičské dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8212

11. eaukce

2017-05-21

Svaz čs. hasičstva, pamětní medaile Na paměť 10 let trvání čsl. republiky 1918 - 1928, bronz zlacený, česká varianta 8213. Československo - hasičské dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8213

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Vyznamenání Přeborník Ď. K. C. Jaroměř, bronz 72x51 mm 8214. Československo - hasičské dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8214

11. eaukce

2017-05-21

Okresní hasičská jednota č. 140 v Polné, medaile Za zásluhy o hasičstvo 1937, bronz zlacený 8215. Československo - hasičské dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8215

Vyvolávací cena: 440 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Sbor dobrovolných hasičů Třeboň, medaile Za 25-letou službu ve sboru dobrovolných hasičů, bronz stříbřený, leštěný 8216. Československo - hasičské dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8216

Vyvolávací cena: 750 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Hasičský sbor, velká a menší medaile Za zásluhy, bronz zlacený 40 a 30 mm_2 ks 8217. Československo - hasičské dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8217

11. eaukce

2017-05-21

Medaile Zahrdinský čin, číslo 201, bronz 8218. Československo - hasičské dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8218

Vyvolávací cena: 650 CZK CZK - Vydraženo: 150 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Zemská hasičská jednota - Odznak Za zásluhy, bronz zlacený a stříbřený, smalty, 60x45 mm, značeno PICHL PRAHA 8219. Československo - hasičské dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8219

11. eaukce

2017-05-21

Zemská hasičská jednota - Odznak Za zásluhy, bronz, smalty, 60x45 mm, neznačeno 8220. Československo - hasičské dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8220

11. eaukce

2017-05-21

Zemská hasičská jednota - Odznak Za zásluhy, bronz, smalty, 60x45 mm, varianta - věnec spojen s odznakem, neznačeno 8221. Československo - hasičské dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8221

11. eaukce

2017-05-21

Zemská hasičská jednota na Slovensku, odznak, bronzový plech, smalty, 80x69 mm, jedna packa pro uchycení ulonemá 8222. Československo - hasičské dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8222

Vyvolávací cena: 1 400 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Soubor odznaků, zlatý, stříbrný, bronzový, vše 50x50 mm, stříbrný odznak 45x47 mm, zlatý odznak 34x33 mm_5 ks 8223. Československo - hasičské dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8223

Vyvolávací cena: 900 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Odznak Moravské zemské hasičké jednoty, bronzový plech, smalty, 45x70 mm 8224. Československo - hasičské dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8224

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Odznak Čsl. zemské hasičké jednoty, bronzový plech, smalty, 48x78 mm 8225. Československo - hasičské dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8225

11. eaukce

2017-05-21

Odznak České zemské hasičké jednoty, bronzový plech, smalty, 66x98 mm 8226. Československo - hasičské dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8226

11. eaukce

2017-05-21

Odznak Svazu dobrovolného hasičstva, bronzový plech, smalty, 54x61 mm 8227. Československo - hasičské dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8227

11. eaukce

2017-05-21

Odznak hasičů, blíže neurčený, bílý kovový plech, 78x94 mm 8228. Československo - hasičské dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8228

Vyvolávací cena: 1 000 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Opasková spona s velkým státním znakem, bronzový plech zlacený 45x80 mm 8229. Československo - hasičské dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8229

11. eaukce

2017-05-21

Opasková spona s malým státním znakem, bronzový plech stříbřený 45x80 mm 8230. Československo - hasičské dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8230

11. eaukce

2017-05-21

Opasek, spona s velkým státním znakem, bronzový plech zlacený 45x80 mm 8231. Československo - hasičské dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8231

Vyvolávací cena: 650 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Opasek, spona s velkým státním znakem, bronzový plech stříbřený 45x80 mm 8232. Československo - hasičské dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8232

Vyvolávací cena: 550 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Opasek, spona s malým státním znakem, bronzový plech stříbřený 45x80 mm 8233. Československo - hasičské dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8233

11. eaukce

2017-05-21

Opasek, spona bez státního znaku, bronzový plech stříbřený 45x80 mm 8234. Československo - hasičské dekorace Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8234

Vyvolávací cena: 850 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Čestný pamětní odznak k 60. výročí ukončení 2. světové války, FŠ.17, malá stužka a průkazka na jméno Jan Szmek, orig. etue 8235. Česká republika Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8235

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Letecká továrna Letov (Flugzeugwerke Letov A. G.), odznak pro vedení továrny, bronz stříbřený 29 mm, smalty, značeno PICHL PRAHA VII. 8236. Protektorát Čechy a Morava Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8236

Vyvolávací cena: 3 600 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Letecká továrna Letov (Flugzeugwerke Letov A. G.), odznak WERK III. s číslem 1575, zinek 38 mm 8237. Protektorát Čechy a Morava Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8237

Vyvolávací cena: 420 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Medaile ke korunovaci Wilhelma II. albánským králem 8. 3. 1914, bronz, vydáno předem, korunovace nebyla uskutečněna 8238. Albánie Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8238

Vyvolávací cena: 1 800 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Odznak pilota, vydání BLR 1973, obecný kov, smalty, neznačeno, Německá demokratická republika, Odznak parašutisty za 500 seskoků_2 ks 8239. Bulharsko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8239