Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017

11. eaukce

2017-05-21

Čestný kříž německých matek, II. typ, I. stupeň ve zlatě, bronz zlacený, smalty, Medaile za zimní boje na východě 1941 - 1942, zinek_2 ks 8290. Německo - III. říše Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8290

Vyvolávací cena: 1 300 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Čestný kříž německých matek, II. typ, II. stupeň ve stříbře, bronz, smalty 8291. Německo - III. říše Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8291

Vyvolávací cena: 850 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Čestná medaile Německé národní péče, bronz stříbřený, Niemann.6.02.32h 8292. Německo - III. říše Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8292

Vyvolávací cena: 1 200 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Medaile za práci při obraně Německa, bronz, Niemann.6.02.33-a1, orig. papírový sáček 8293. Německo - III. říše Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8293

Vyvolávací cena: 750 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Záslužný kříž za dlouhletou věrnou službu u policie, 1. stupeň za 25 let (1938 - 1944), bronz zlacený, Niemann.6.03.02-b, Nim.3526, nová stuha, na stuze odznak za účast v soutěži (na Rv. číslo 24), odznak pravděpodobně dodatečně přidělán (pravost?), dekret na jméno Gendarmerie-Meister Josef Zilch, udělen 30. 9. 1940 8294. Německo - III. říše Aurea Numismatika…

Vyvolávací cena: 1 400 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Záslužný kříž za dlouhletou věrnou službu u policie, 2. stupeň za 18 let, bronz stříbřený, Niemann.6.03.02-d, Nim.3527, na stuze odznak za účast v soutěži (na Rv. W4), odznak dodatečně přidělán (pravost?), dekret na jméno Gendarmeriehauptwachtmeister Josef Zilch, udělen 26. 9. 1938 8295. Německo - III. říše Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8295

Vyvolávací cena: 1 600 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Služební vyznamenání NSDAP, 3. stupeň za 10 let, bronz, Niemann.6.03.08-c, Nim.3763, opravovaný závěs 8296. Německo - III. říše Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8296

11. eaukce

2017-05-21

Říšský sportovní odznak DRL, 2. model s hákovým křížem, stříbrný odznak, bronz stříbřený, značeno WERNSTEIN JENA D R G M 35269, Niemann.6.06.04-b-1 8297. Německo - III. říše Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8297

11. eaukce

2017-05-21

Říšský sportovní odznak DRL, 2. model s hákovým křížem, bronzový odznak, bronz, značeno WERNSTEIN JENA D R G M 35269, Niemann.6.06.04-c-1 8298. Německo - III. říše Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8298

Vyvolávací cena: 1 100 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Sportovní výkonnostní odznak SA, bronzový odznak, 2. typ, číslo 175124, bronz, značeno E. SCHNEIDER LÜDENSCHEID, Niemann.6.06.30-c-2 8299. Německo - III. říše Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8299

Vyvolávací cena: 1 000 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Medaile za zimní boje na východě 1941 - 1942, zinek, Niemann.7.04.20, Nim.3850 8300. Německo - III. říše Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8300

11. eaukce

2017-05-21

Odznak pěšího vojska, stříbrná verze, zinek stříbřený, značeno "R. S. S.", Niemann.7.06.02-a-3, stříbření setřeno 8301. Německo - III. říše Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8301

Vyvolávací cena: 2 000 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Odznak pěšího vojska, bronzová verze, zinek pobronzovaný, značeno monogramem "JFS", Niemann.7.06.02-b-3 8302. Německo - III. říše Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8302

Vyvolávací cena: 3 200 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Bojový odznak tankisty, zinek, neznačeno, Niemann.7.06.03-a3 8303. Německo - III. říše Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8303

Vyvolávací cena: 2 600 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Všeobecný útočný odznak, masivní tombak stříbřený, neznačeno, Niemann.7.06.05-a-3 8304. Německo - III. říše Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8304

Vyvolávací cena: 2 000 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Odznak protiletadlového dělostřelectva Luftwaffe, zinek, neznačeno, Niemann.7.07.14-a2, opravovaný (přiletovaná orlice) 8305. Německo - III. říše Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8305

Vyvolávací cena: 1 800 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Odznak za pozemní boj, zinek, neznačeno, Niemann.7.07.16-b, chybí vrchní orlice 8306. Německo - III. říše Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8306

Vyvolávací cena: 1 900 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Identifikační známka "5038 A 2. Kp. JnF. Ers. BtL. 111", hliník 50x70 mm 8307. Německo - III. říše Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8307

Vyvolávací cena: 400 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Soubor identifikačních známek, zinek, olovo_3 ks 8308. Německo - III. říše Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8308

Vyvolávací cena: 320 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Čepicové označení (orlice) Wehrmachtu, plech stříbřený 34x67 mm, 28,5x66 mm_2 ks 8309. Německo - III. říše Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8309

11. eaukce

2017-05-21

Čepicové označení (orlice) Wehrmachtu, plech stříbřený 34x58,5 mm, značeno RZM a M1/16 8310. Německo - III. říše Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8310

Vyvolávací cena: 700 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Čepicové označení (orlice) říšské policie, bronz stříbřený 36x94 mm, značeno M 8311. Německo - III. říše Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8311

Vyvolávací cena: 1 400 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Čepicové označení (dubové ratolesti) zinek 42x69 mm 8312. Německo - III. říše Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8312

Vyvolávací cena: 650 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Soubor čepicových označení (dubové ratolesti, lebka, odznáček s hákovým křížem), značeno středový kruh - RZ M1/63, dvě dubové ratolesti - RZM M/16, čepicový odznak Wehrmacht, dubové ratolesti stříbrné - RZM M1/38_4 ks 8313. Německo - III. říše Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8313

Vyvolávací cena: 4 000 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Orlice s hákovým křížem na sako (na koženou leteckou bundu, nebo vycházkové sako), hliník 40x85 mm 8314. Německo - III. říše Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8314

Vyvolávací cena: 1 200 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Německá fronta práce (DAF Deutsche Arbeitsfront), značeno "RZM", Odznak pro sympatizanty NS_3 ks 8315. Německo - odznaky německých organizací Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8315

Vyvolávací cena: 380 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Říšský svaz německých úředníků (RDB Reichsbund der Deutschen Beamten), odznak, 2. typ, bronz, značeno RZM 63, Hüsken.3508b 8316. Německo - odznaky německých organizací Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8316

11. eaukce

2017-05-21

Říšská pracovní služba pro muže (RAD/M Reichsarbeitsdiebst der Männer), odznak, zinek, hliník, oba značené_2 ks 8317. Německo - odznaky německých organizací Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8317

Vyvolávací cena: 900 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Říšská pracovní služba pro dívčí mládež (RAD/wJ Reichsarbeitsdiebst der weiblichen Jugend), odznaky, bílý kov_3 ks 8318. Německo - odznaky německých organizací Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8318

Vyvolávací cena: 2 000 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Německá nacionálně socialistická dělnická strana (NSDAP), rukávová páska s hákovým křížem, červeno-bílo-černá látka 104x178 mm 8319. Německo - odznaky německých organizací Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8319

Vyvolávací cena: 2 800 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Německá nacionálně socialistická dělnická strana (NSDAP), členský odznak, oba značené "RZM" + číslo_2 ks 8320. Německo - odznaky německých organizací Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8320

Vyvolávací cena: 1 000 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Německý červený kříž, civilní odznak, 16. typ, bronz stříbřený, smalty, , Hüsken.5601-ar 8321. Německo - odznaky německých organizací Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8321

11. eaukce

2017-05-21

Německý červený kříž, odznak, 5. typ, bronz, smalty, Hüsken.5601-be 8322. Německo - odznaky německých organizací Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8322

11. eaukce

2017-05-21

Německý červený kříž, odznak sestra pomocnice, 3. typ, bílý kov, smalty, značeno F. & R. ST., Hüsken.5601-dc 8323. Německo - odznaky německých organizací Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8323

Vyvolávací cena: 1 100 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Říšský svaz nezávislé unie sester pečovatelek (Reichsbund der Freien Schwestern und Pflegerinnen), 1. velký typ, stříbro, smalty, 39 mm, Hüsken.5615a 8324. Německo - odznaky německých organizací Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8324

Vyvolávací cena: 1 500 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Německý červený kříž, odznak Clementinen Institut Frankfurt a/M., porcelán, bílý kov, značeno H. W. WENZEL CASSEL, 38 mm, opravené zavírání 8325. Německo - odznaky německých organizací Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8325

11. eaukce

2017-05-21

Německý alpský spolek (DAV Deutscher Alpenverein), odznaky ve tvaru protěže, dále Členský odznak NSRL, pozdější typ_3 ks 8326. Německo - odznaky německých organizací Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8326

Vyvolávací cena: 550 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Nacionálně socialistický ženský spolek (NS Frauenschaft), odznak, stříbro, smalt, 5. velký typ, značeno RZM 63, 44x39,5 mm, Hüsken.9118-f 8327. Německo - odznaky německých organizací Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8327

11. eaukce

2017-05-21

Nacionálně socialistický ženský spolek (NS Frauenschaft), odznak, stříbro, smalt, 9. velký typ, značeno RZM a M1/34, Hüsken.9118-k 8328. Německo - odznaky německých organizací Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8328

Vyvolávací cena: 460 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Hitler-Jugend (HJ), odznak, bronz stříbřený, smalty, značeno RZM a M1/77, Hüsken.9280i 8329. Německo - odznaky německých organizací Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8329

11. eaukce

2017-05-21

Hitler-Jugend (HJ), soubor odznaků a nášivka (2x značeno "RZM" a čísla)_4 ks 8330. Německo - odznaky německých organizací Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8330

11. eaukce

2017-05-21

Hitler-Jugend (HJ), opasková spona, značeno RZM a M4/30, 48x62 mm 8331. Německo - odznaky německých organizací Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8331

11. eaukce

2017-05-21

Nacionálně socialistický letecký sbor (NSFK Nationalsozialistisches Flieger-Korps), odznak, bílý kov, značeno CB 1889, opravované uchycení 8332. Německo - odznaky německých organizací Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8332

11. eaukce

2017-05-21

Německý kulturní spolek (DKV Deutsche Kulturverband), odznaky, bronz, smalty, plech, dřevo_4 ks 8333. Německo - odznaky německých organizací Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8333

Vyvolávací cena: 220 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Sudetoněmecká strana (SdP Sudetendeutsche Partei), plechové odznaky_2 ks 8334. Německo - odznaky německých organizací Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8334

Vyvolávací cena: 440 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Sudety, Soutěžní boj SA skupiny Sudety 1939 (značeno "RZM" a M1/176)Sudetoněmecký den řemesel, zinek, bronz_2 ks 8335. Německo - odznaky německých organizací Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8335

Vyvolávací cena: 340 CZK CZK - Vydraženo: 150 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Sudety, soubor sportovních odznaků Harta 1934, Aussig 1937 (Ústí nad Labem), Harrachsdorf 1937 (Harrachov), bronzový plech_3 ks 8336. Německo - odznaky německých organizací Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8336

11. eaukce

2017-05-21

Sudety, soubor odznaků Karlovy Vary 1924 (1. celosvazová tělocvičná slavnost), Weimar 1936 (10 let stranického sjezdu), Den německých řemesel, Sudetská župa Jablonec, - 1. Mai 1939 bronzový plech, zinek (většina oznaků značena výrobcem)_5 ks 8337. Německo - odznaky německých organizací Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8337

Vyvolávací cena: 1 700 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Slovensko, 2. německý družstevní den na Slovensku v Bratislavě 6. - 7. 9. 1941, bronzový plech 30x35 mm 8338. Německo - odznaky německých organizací Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8338

11. eaukce

2017-05-21

Sjezd strany v Norimberku (Reichsparteitag), odznak 1934, 1936 (bronz, zinek), 1938, 1939, bronz, zinek, (všechny odznaky značeny výrobcem)_5 ks 8339. Německo - odznaky německých organizací Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 8339