Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017

11. eaukce

2017-05-21

AE Medaile 1938 - K anšlusu Rakouska - Befreite Ostmark. Mapa s nápisem Deutsch- Oesterreich, vztyčené levé dlaně, opis / Stojící orlice se znaky, opis. Br 36 mm, Kien.545, pův. červená kartónová etue 7940. Německo, Karl Goetz, 1875 - 1950 Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7940

Vyvolávací cena: 3 200 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

AR Medaile 1938 - K obsazení Sudet 1. října 1938. Žena s dítětem se brání hadovi, nápisy / Meč a štít s hákovým křížem, nápisy. Ag 36 mm, Kien.550 (19,66 g), pův. červená kartónová etue 7941. Německo, Karl Goetz, 1875 - 1950 Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7941

Vyvolávací cena: 3 800 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

AR Medaile 1939 - Na zřízení Protektorátu Čechy a Morava, Zn 36 mm, koroze 7942. Německo, Karl Goetz, 1875 - 1950 Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7942

Vyvolávací cena: 1 100 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

AR Medaile 1895 - Křestní medaile, Ag 35 mm (13,25 g) 7943. Polsko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7943

Vyvolávací cena: 900 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

AE Medaile rok 11 (1678, Hamerani) - Na vítězství spojennců nad Turky v Uhrách. Poprsí papeže zprava, opis / Čtyři větry foukají na skálu s křížem v moři, opis. Zlacený bronz 37 mm, nad hlavou a na Rv. navrtané dírky 7944. Vatikán, Innocent XI., 1676 - 1689 Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7944

11. eaukce

2017-05-21

Duchcov / Dux - 50 Haléřů, firma Vichr. Bronz 17 mm 7945. Účelové známky Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7945

Vyvolávací cena: 240 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Praha - Radlická mlékárna, vyraženo č. 39 (Zn 26 mm), Pražské mlékárny, záloha 1 Kč (Ms 26 mm), Trojská roln. družst. mlékárna, vyraženo č. 55 (Ms 22 mm), První čs. akciová parní mlékárna, 30 haléřů, vyraženo č. 38 (Zn 24 mm)_4 ks 7946. Účelové známky Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7946

Vyvolávací cena: 420 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Chmelové, hrací, nápojové a další účelové známky a žetony, 1x dírka_13 ks 7947. Účelové známky Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7947

Vyvolávací cena: 3 000 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

ČSR, cyklistické odznaky - Rychnov nad Kněžnou, Nusle-Pankrác, Vyškov. U Vyškova poškozený zavírací špendlík a smalt_3 ks 7948. Odznaky Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7948

Vyvolávací cena: 320 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Řád zlatého rouna, miniatura 33x16 mm, zlato, smalty (3,22 g), sběratelská kopie (Gold Collectors copy) 7949. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7949

Vyvolávací cena: 11 000 CZK CZK - Vydraženo: 11 000 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Řád svatého Štěpána, miniatura rytířského kříže 35x20 mm, bronz, smalty, sběratelská kopie (Collectors Copy) 7950. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7950

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 4 400 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Vojenský záslužný kříž, III. třída s válečnou dekorací, stříbro, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, puncováno, Marko.136f, krásná stará stuha 7951. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7951

Vyvolávací cena: 2 600 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Vojenský záslužný kříž, III. třída s válečnou dekorací a meči, stříbro, stříbro zlacené, smalty, značeno "VM" (Vincenc Mayer), puncováno, Marko.136 7952. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7952

Vyvolávací cena: 3 000 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Záslužný kříž, miniatura zlatého kříže na malé stužce 7953. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7953

Vyvolávací cena: 300 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Záslužný kříž, stříbrný s korunou na vojenské stuze, stříbro, smalty, značeno V. MAYER´S SÖHNE IN WIEN, puncováno, Marko.140c 7954. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7954

Vyvolávací cena: 1 900 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Záslužný kříž, miniatura stříbrného kříže s korunou na malé stužce 7955. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7955

11. eaukce

2017-05-21

Záslužný kříž, železný s korunou na vojenské stuze, železo patinované, Marko.142a 7956. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7956

Vyvolávací cena: 1 600 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Záslužný kříž, železný na civilní stuze, Jubilejní pamětní medaile z roku 1898, nové stuhy_2 ks 7957. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7957

Vyvolávací cena: 360 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Vojenská záslužná medaile Signum Laudis, Karlova stříbrná medaile na civilní stuze, stříbro, nepuncováno, Marko.147a, nová stuha 7958. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7958

Vyvolávací cena: 1 800 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Vojenská záslužná medaile Signum Laudis, Karlova stříbrná medaile na vojenské stuze, bronzová medaile, bronzová medaile z náhradního kovu_3 ks 7959. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7959

Vyvolávací cena: 600 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Vojenská záslužná medaile Signum Laudis, miniatura Karlovy stříbrné medaile na malé stužce 7960. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7960

Vyvolávací cena: 380 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Vojenská záslužná medaile Signum Laudis, bronzová medaile Fr. Josefa I. na vojenské stuze, bronz zlacený, Marko.148b 7961. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7961

Vyvolávací cena: 700 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Vojenská záslužná medaile Signum Laudis, bronzová medaile Fr. Josefa I. na civilní stuze, bronz zlacený, Marko.148b 7962. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7962

Vyvolávací cena: 950 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Vojenská záslužná medaile Signum Laudis, bronzová medaile Fr. Josefa I. na vojenské a civilní stuze, bronz zlacený, Marko.148b_2 ks 7963. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7963

Vyvolávací cena: 1 200 CZK CZK - Vydraženo: 600 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Vojenská záslužná medaile Signum Laudis, bronzová medaile Fr. Josefa I., různé typy (včetně uherského typu), různí výrobci, vše bez stuhy_7 ks 7964. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7964

Vyvolávací cena: 3 400 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Vojenská záslužná medaile Signum Laudis, bronzová medaile Fr. Josefa I., miniatura, 26x16 mm, bronz 7965. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7965

Vyvolávací cena: 500 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Vojenská záslužná medaile Signum Laudis, Karlova bronzová medaile na vojenské stuze s meči, bronz zlacený, puncováno na hraně BRONZE, Marko.149a 7966. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7966

Vyvolávací cena: 1 100 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž, II. třída s válečnou dekorací, stříbro, smalty, značeno "G.A.S." (G. A. Scheid), puncováno, Marko.161a 7967. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7967

Vyvolávací cena: 3 600 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž, stříbrná medaile s válečnou dekorací, bronzová medaile s válečnou dekorací a bez dekorace_3 ks 7968. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7968

Vyvolávací cena: 1 500 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž, stříbrná medaile s válečnou dekorací, miniatura 17x11,5 mm, bronz stříbřený, smalty, neznačeno 7969. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7969

Vyvolávací cena: 340 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž, bronzová medaile, bronz, smalty, neznačeno, Marko.164a 7970. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7970

Vyvolávací cena: 1 000 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž, bronzová medaile s válečnou dekorací, bronz zlacený, smalty, neznačeno, Marko.165b 7971. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7971

Vyvolávací cena: 1 200 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Řád německých rytířů, kříž Mariánů, II. třída, stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno, Marko.167c, opravy ve středovém medailonu na Av. i Rv. 7972. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7972

Vyvolávací cena: 4 600 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Jubilejní medaile k 200-letému trvání K. u. K. Hoch. u. Deutschmeister Inft. Reg. No. 4, 1696 - 1896, zlacený bronz, značeno SCHWERDTNER, Marko.179 7973. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7973

Vyvolávací cena: 1 000 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, I. třída, VIII. vydání 1914 -1917, František Josef I., stříbro, signováno LEISEK, nepuncováno, Marko.230a 7974. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7974

Vyvolávací cena: 950 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, I. třída, VIII. vydání 1914 -1917, František Josef I., stříbro, signováno LEISEK, puncováno "A", Marko.230a 7975. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7975

11. eaukce

2017-05-21

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, I. třída, VIII. vydání 1914 -1917, František Josef I., stříbro, signováno LEISEK, puncováno "A", Marko.230a 7976. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7976

11. eaukce

2017-05-21

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, I. třída, VIII. vydání 1914 -1917, František Josef I., stříbro, signováno LEISEK, puncováno "A", Marko.230a, pásek za dvojí udělení 7977. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7977

Vyvolávací cena: 1 400 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, I. třída, VIII. vydání 1914 - 1917, František Josef I., velké písmo, bronz stříbřený, nesignováno, Marko.230c, nová stuha 7978. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7978

11. eaukce

2017-05-21

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, II. třída, VIII. vydání 1914 - 1917, František Josef I., stříbro, signováno TAUTENHAYN, nepuncováno, Marko.231a 7979. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7979

Vyvolávací cena: 500 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

404 - Nenalezeno Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7980

Vyvolávací cena: CZK - Vydraženo: nevydraženo

11. eaukce

2017-05-21

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, II. třída, VII. vydání 1866 - 1914, František Josef I., stříbro a bronz, Karlův vojenský kříž_3 ks 7981. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7981

11. eaukce

2017-05-21

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, II. třída, VIII. vydání 1914 - 1917, František Josef I., obecný kov stříbřený, nesignováno, Marko.231b 7982. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7982

Vyvolávací cena: 420 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, II. třída a bronzová, VIII. vydání 1914 - 1917, František Josef I., Marko.231a, ,232a_2 ks 7983. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7983

Vyvolávací cena: 550 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, I. třída, IX. vydání 1917 - 1918, Karel, stříbro, signováno KAUTSCH, nepuncováno, Marko.234a 7984. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7984

Vyvolávací cena: 800 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, I. třída, IX. vydání 1917 - 1918, Karel, stříbro, signováno KAUTSCH, nepuncováno, Marko.234a 7985. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7985

11. eaukce

2017-05-21

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, I. třída, IX. vydání 1917 - 1918, Karel, stříbro, signováno KAUTSCH, nepuncováno, Marko.234a, dva pásky za trojí udělení 7986. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7986

11. eaukce

2017-05-21

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, II. třída, IX. vydání 1917 - 1918, Karel, stříbro, signováno KAUTSCH, nepuncováno, Marko.235a, Válečná medaile 1873_2 ks 7987. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7987

Vyvolávací cena: 440 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

11. eaukce

2017-05-21

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, II. třída, bronzová medaile, František Josef I., Karel, bronzová medaile_3 ks 7988. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7988

11. eaukce

2017-05-21

Čestná medaile za dvacetipětiletou záslužnou činnost na poli hasičském a záchranářském, Jubilejní pamětní medaile z roku 1898, nové stuhy, Karlův vojenský kříž_3 ks 7989. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 11. eaukce 21. 5. 2017 7989