Aukce České společnosti přátel drobné plastiky 25. října 2014

2014-10-25

Vojenská jubilejní medaile 1898, zlacený Br, nová stuha, MV 32b

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Jubilejní kříž 1908, na vojenské stuze, nošený, MV37a

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 120,-

2014-10-25

Jubilejní kříž 1908, na původní rudé stuze, nošený, MV37b

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 150,-

2014-10-25

Medaile "Za statečnost", Karel 2. třídy, Ag, punc, sign. Kautsch, MV 5 XIId

Vyvolávací cena: 350,- CZK - Vydraženo: 350,-

2014-10-25

Vyvolávací cena: 350,- CZK - Vydraženo: 400,-

2014-10-25

Medaile "Za statečnost", Karel 2. třídy, náhradní kov, stříbř. setřeno, MV 5 XIId

Vyvolávací cena: 110,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Bronzová medaile "Za statečnost", sign. Kautsch, MV 5/XIIe

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Odznak "Alpských myslivců", br, jehla

2014-10-25

Spolek Němců v Dolním Rakousku, br, 23 x 24, smalt, špendlík

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 100,-

2014-10-25

Odznak politické strany Österreichische Volkspartei, smalt, jehla

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Řád Rumunské koruny, 5. třída, civilní skupina

Vyvolávací cena: 2200,- CZK - Vydraženo: 2200,-

2014-10-25

Pamětní medaile "Vojenské informační a spojovací centrály", JS, Br,o 60,v původní etui + pamětní odznak "50 let Vojenské spojovací centrály", 2 ks

2014-10-25

Pamětní medaile "Vojenské informační centrály", JS, BL (po r.1990) Br, o 70, částečně zlaceno, lak, v původní etuji

2014-10-25

Odznak absolventů Čugujevského vojenského pěchotního učiliště, kolem r. 1900, šroub, stříbro, punc, smalt, matr.č. 7359, výrobce F. Müller, krab.

Vyvolávací cena: 19000,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Miniatura "Vojenský kříž sv. Jiří, 2. stupně", bez matr.č., zlacené Ag, se stuhou

Vyvolávací cena: 900,- CZK - Vydraženo: 1700,-

2014-10-25

Pamětní medaile na 45. výročí okupace ČSSR vojsky Varšavské smlouvy (1968 - 2013), tzv. operací "Dunaj", zlacená, stuha, není znám vydávací stát, ani výrobce medaile + nevyplněný dekret v ruštině

Vyvolávací cena: 290,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Pamětní medaile "65 let vojenského letectva", postříbřený br, na stuze

Vyvolávací cena: 190,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Pamětní medaile "95 let vojenských leteckých sil", zlacený br, lak, na stuze

2014-10-25

Pamětní medaile "20. výročí odchodu vojsk z Afganistánu (1989-2009)", dekret

2014-10-25

Pamětní medaile "Vojínu - internacionalistu z Afghanistánu", zlac, br, dekret

2014-10-25

Čestný odznak pro členy RVHP k 25. výročí (1949-1974), pozlac.br, etue

Vyvolávací cena: 290,- CZK - Vydraženo: 290,-

2014-10-25

Řád Vítězství, kopie, šroub + nevyplněný dekret (Umalatova), krabička

Vyvolávací cena: 1900,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Řád Rudého praporu, 2. typ, matr.č.305228, zn. výrobce Mon. Dvor

Vyvolávací cena: 6000,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Řád Vlasenecké války, 1. trída, vydání ke 40. výročí (1985), zlacený, šroub, matriční č. 6407258, zn. výrobce Mon. Dvor

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 400,-

2014-10-25

Řád Rudé hvězdy, matr. č. 918103, Ag, smalt, šroub, (udělen do roku 1945)

Vyvolávací cena: 1100,- CZK - Vydraženo: 1100,-

2014-10-25

Pamětní odznak na korunovaci krále Eduarda VII., br, smalt, špendlík

2014-10-25

Patriotický odznak čs. vojenská emigrace ve VB v průběhu 2. sv. války, bronz, zlacený, smalt, špendlík, značený rok 1941

2014-10-25

Odznak britského král. pluku "C H S", meziválečný, Ag, punc, zn.výrobce, špendl

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: 240,-

2014-10-25

Odznak Springhill Bowling Club, zlac. bronz, smalt, špendlík, výrobce Miller

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Manžetové knoflíky pro činovníky fotbalového klubu Blackburn Rovers, pozlacen. br, smalt, výrobce W. Reeves, etue

Vyvolávací cena: 170,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Konvolut 5 ks klubových odznaků, br, smalt, lak, část zn. výrobce

Vyvolávací cena: 250,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Odznaky muniční továrny "ELEY", posříbřené, smalt, špendlík, 2 kusy

2014-10-25

Odznak Správce lesů USA, pozlacený, smalt, ouško, značka výrobce

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Pam.med. "125 let Sochy Svobody, o40, pozl.Cu, vyd.9999 ks, proof, cert., krab.

Vyvolávací cena: 490,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Za socialistické Blanensko, BL(1970) - Žena a muž/styliz.město. Br60

Vyvolávací cena: 40,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

170 let Nár.muzea v Praze, 1988 - Hlava dívky zleva, 3 řád.nápis, sign/ český lev, 3 řád.nápis. Br42 postř.

Vyvolávací cena: 15,- CZK - Vydraženo: 30,-

2014-10-25

Jungmann J., 100.výr.nar., BL(1873) - Poprsí zleva, opis, sign./opis, 3 řád.nápis. Sn30, ouško odstraněno, Hy, kor.

Vyvolávací cena: 20,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Ministerstvo vnitřního obchodu. Odborový svaz prac.obchodu. 20 let social.obchodu, Br40x56, měď.patin.

Vyvolávací cena: 15,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Palacký František, 100.výročí narození, 1898 - Poprsí doleva, opis, sign./lip.ratol.,7 řád.nápis, sign., Sn35 s pův.ouš., dHy

2014-10-25

30 let Čs.vědeckotechnické společnosti, BL (1985) - Symbolické znázornění pokroku, nápis, sign./4 řád.nápis. Br59 v etuji s uděl.dekr.pro Krejčovou Ivanu

2014-10-25

Bratislava, moje rodné město, 1975 - Růže, 4 řád.nápis, znak města/pohled na bratisl.stavby, v popředí most, sign., Br60 v etuji, NL.1978, str.124

Vyvolávací cena: 5,- CZK - Vydraženo: 30,-

2014-10-25

The inheritance and the future of old Prague, Helsinki 1976, NN, JS Znak Prahy, histor.budovy. Litý Zn ?? 82 + Znojmo, BL - Hist.budovy, vlajky ČSSR a SSSR, opis/znak města. Žk60 v etuji 2 kusy

Vyvolávací cena: 25,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Interhotel Zlatá Husa Praha, BL - Logo hotelu, opis/Pilsner Urquell. Br29x33 s ouškem a čmb.stužkou 2 kusy

Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

ŽĎAS, a.s., Žďár nad Sázavou. Zařízení válcoven. Tvářecí stroje / Mincovna Kremnica, dukát Karola i.z Anjou, písmo. Al 40

2014-10-25

Upomínka dětské slavnosti na ostr.Velkých Benátkách. Ve prospěch spolku pro české feriální osady měst.Prahy a předměstí, BL Opis, 3 řád.nápis/opis, 4 řád.nápis. Sn30 s pův.ouš.

2014-10-25

Výstava archivních dokumentů Praha Hrad 1958 Pečeť Přemysla Otakara I./opis, 3 řád.nápis. Bílé sklo 31 s ouškem

2014-10-25

10 let dodavat.závodu ČKD, NN, JS, Br49 + 100 let ČKD Praha, 1871-1971. Hvězda nad styliz.továrnou, opis/ logo, lokomotiva, turbína atd., Br60 + dtto odznak Br14, jehla

2014-10-25

Peruc, 1170-1995 - Histor.stavby města, 3 řád.nápis/znak města. Br30 + K.Vary, BL - Kolonáda/kamzík, pramen, nápis. Přívěsek Al 41x41, zlat.elox.

2014-10-25

Chemoprojekt, 25 let projektování, BL (1975) - Atom, logo, 10 řád.nápis/ potrubí chem.továrny, názvy měst. Br70 + dtto Bk70 2 kusy

2014-10-25

25 let Potrubí Praha, 1951-1976, NN - Logo Potrubí, opis/styliz.historické budovy, opis. Žk62 + Pracovník n.p.Potrubí Praha plynovodu Sojuz-SSSR,