Aukce České společnosti přátel drobné plastiky 25. října 2014

2014-10-25

Čestný odznak "Budovatel Želivky", zlacený br, lak, špendlík

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: 140,-

2014-10-25

Medaile "Zasloužilý pracovník ČKD Praha", BK, 60, zapich. miniatura, etue

Vyvolávací cena: 40,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Odznak "Vzorný pracovník VD", kolem r.1950. Br 29x35mm, smalt

Vyvolávací cena: 180,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Medaile : Ministerstvo výstavby a stavebnictví ČSR, Čs. výbor odborového svazu, "Vzorný stavbyvedoucí stavebnictví", + miniatura Br 18, zapich., vše v etuji, med. V. Housa

2014-10-25

"Zasloužilý pracovník VHJ - 30. výr.osvobození ČSSR", NN, BL Br 30, střbřitě patinována, na závěsu, v etuji

2014-10-25

"Vzorný pracovník státního obchodu" + miniat, smalt, zlac, etue

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

"Nejlepší pracovník polygrafického průmyslu", odznak Bk 28x29, postříbřený + odznak, v etuji

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Odznak "Vzorný pracovník Min.školství ČSR" + miniat. - 2 ks, etue

2014-10-25

Odznak "Vzorný pracovník dopravního podniku METRO " + zapichovací miniatura, bronz, v etuji - 2 ks

2014-10-25

Závody přístrojů a automatizace, Generální ředitelství titul : "Zasloužilý pracovník", BL - Vavřínová ratolest, závod, opis, signována J. Nekvasil/logo závodů, opis, Br , o 70, střibřitá patina + 40 rokov Štátného majetku n.p. v Jelšave, "Vynikajúcí pracovník" BL - Hlava dívky zprava, opis, signována Bódi / 2 řádkový nápis,

Vyvolávací cena: 40,- CZK - Vydraženo: 40,-

2014-10-25

Závody přístrojů a automatizace, Generální ředitelství, titul : "Zasloužilý pracovník", BL - vavřínová ratolest, závod, opis, signována J. Nekvasil / logo závodů, opis, Br o 70, zlacená

2014-10-25

Závody přístrojů a automatizace, Generální ředitelství, titul : "Zasloužilý pracovník", BL - vavřínová ratolest, závod, opis, signována J. Nekvasil / logo závodů, opis, Br, o 70, stříbřitá patina

2014-10-25

Medaile ROH - "Za dlouholetou aktivní práci", JS, NN, BL - moderní stavba, hvězda, logo ROH, Br o 30 zlacená, na připín.závěsu

2014-10-25

Medaile MEZ Broumov "Za zásluhy a obětavou práci", BL, JS, dělník se svařovacím agregátem, opis, sign.AP, Br, o 60, dH

2014-10-25

Ministerstvo stavebnictví ČSR a Český výbor odborového svazu : "Vzorný mistr stavebnictví", BL - lip.ratol., 6 řád.nápis, sign./ 3 řádkový nápis, Br, o 33, na Br připínacím závěsu

2014-10-25

Medaile "10 let věrné práce v Motorletu Jinonice", BL lipová ratolest, opis, 4 řád.nápis / tryskové letadlo, logo podniku, signovaná Milan Kožuch, Br, o 50

2014-10-25

Čestný odznak "Za věrnost energetike" + miniatura, Br, smalt

2014-10-25

Odznak "Budovatel", Žk 25 x 15, smalt, jehla

2014-10-25

Odznak "10 rokov – zakládajúcí člen JRD", Žk, 25,závěs a jehla

2014-10-25

Odznak "Nejlepší pracovník podniku Praga", Br, zlaceno, jehla

2014-10-25

Odznak "Nejlepší pracovník Všeobecného strojírenství" + miniatura

Vyvolávací cena: 70,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Odznak "Nejlepší pracovník stavebnictví", Žk, 33 x 40, smalt, špendlík

2014-10-25

Odznak "Nejlepší pracovník strojírenství", Bk, smalt, 25x31, špendlík

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Odznaky "Nejlepší pracovník hutnictví a strojírenství", Žk, 23 x 34, smalt, lak , 2 ks

2014-10-25

Odzn."Vynikající pracovník socialistického zemědělství", Bk, 24x30

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 50,-

2014-10-25

Odzn."Vzorný prac.Agrostav" + "Za rozvoj městského hospod." + "Zasloužilý pracovník TOS Hostivař" 3 ks

2014-10-25

"Čestný odznak Spotřební družstvo" + miniatura odznaku "II.místo v Mistrovství v orbě 1965", jehly 2 ks

2014-10-25

Odznak "Vynálezce ČSSR", Br pozlacený + lak, připínací, krab.

2014-10-25

Odznak "Budovatel okresu Žilina", na rev. opis "Uděluje okr. nár. výbor v Žilině", BK, závěs

Vyvolávací cena: 70,- CZK - Vydraženo: 70,-

2014-10-25

Členský odznak Bulharského Svazarmu, bronz, smalt, šroub

Vyvolávací cena: 90,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Medaile "25. výročí Bulharské národní armády 1944-1969", zlac.Br, smalt, stuha

2014-10-25

Medaile "40. výročí vítězství nad hitlerovským Německem 1945 - 1985", zlacený Br, na stuze se závěsem

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Odznak Kanadské královské horské policie (R.C.M.P.), zlac. br., smalt, špendlík

2014-10-25

Odznak absolventa Vysoké školy Vilnius, 1993, smalt, šroub

Vyvolávací cena: 290,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Odznaky mládežnické přípravy (smalt a barva), po r.1950 3 ks

2014-10-25

Štítek na žerď praporu Vojenského veteránského spolku, br, černěno, silný br, kolmá jehla, opis: Mil. Vet. u. Krieger Corpus II. Bruch. 9.8.1903, krab.

Vyvolávací cena: 390,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Medailka "Generál Feldmarschall von Hindenburg", JS, NN, BL Br plech, o 21,

2014-10-25

Medailka na hladomor 1712, NN - německý a latin opis "Když se nepolepšíte, nebudete přijati"/"Ach, lepší boží časy a lidi !" klipa, Sn, 27 x 27

2014-10-25

Čestné vyznamenání "Aktivista socialistické práce", zlacený br, špendlík, kat.č. 7

2014-10-25

Medaile pro vítěze na rudé stuze, o37, eloxovaný Al, vyraženo "Sieger", na reversu ve vavřínovém věnci státní znak NDR

Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Medaile Sportovního klubu lodního modelářství NDR na "V. Mezinárodní přátelskou soutěž - Rostock 1970", Br, na trikolórní nákrční stuze

2014-10-25

Pam.med."100 Euro Banknoten/Banknotes of Europas". o70, pozl. a postř.Cu, ražba v roce 2011, vydáno 9999 ks, proof, certifikát

Vyvolávací cena: 490,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Střelecké odznaky NSSF (Národní sportovní federace) Bk, 15 x 30, smalt. 2 různé kusy

2014-10-25

Odznak s padákem, Bk 52x50mm, matr.č. 187, blíže neurčeno

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 100,-

2014-10-25

Odznak na drgounskou jezdeckou čepici, zlacená bronz, 760x980, dvojice pacek, originál, perfektní zachovalost, nepoužitý

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Replika Šlechtického kříže 1813-1814, smalt, zlacený, bílo/červeno/bílá stuha

Vyvolávací cena: 590,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Čestné vyznamenání Červeného kříže "Za zásluhy", II. třídy, s válečnou dekorací, MV 14/4

Vyvolávací cena: 1900,- CZK - Vydraženo: 2400,-

2014-10-25

Stříbrný záslužný kříž s korunou, Ag, punc, výroba W.Kunz Wien, na původní vojenské stuze, na rev. je odštíplý smalt jednoho ramene kříže, MV 6c5

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 800,-

2014-10-25

Železný záslužný kříž bez koruny, náhradní kov, na původní voj. stuze, MV 7e

Vyvolávací cena: 350,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Medaile "Za statečnost", FJI, 1. třídy, náhradní kov, na pův. voj. stuze, MV 5xf

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 400,-