Aukce České společnosti přátel drobné plastiky 25. října 2014

2014-10-25

Protektorát Čechy a Morava - odznak DORZOČÍ SLUŽBA CENOVÁ, matr.č.1289, smalt, Br ovál 33x41

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Německo - 3.říše - odznak Stenograf, značeno, zlac.Br12x19, smalt, jehla,

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2000,-

2014-10-25

Sportovní odznaky - Německo - Ag?21x22, Švédsko - zlac.Br25, Rakousko - zlac.Br25x22, všechny smaltované, 3ks

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Albrecht z Valdštejna, poprsí Albrechta/budova Akademie Altdorf 1578-1809, sada medailí: Ag35, Ag23, tombak 23, 3 ks

Vyvolávací cena: 2500,- CZK - Vydraženo: 2500,-

2014-10-25

Albrecht z Valdštejna, poprsí Albrechta/pohled na město Memmingen 1630, pamětní medaile na 400 let naroz., Ag35, certifikát

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 1500,-

2014-10-25

Pamětní medaile X.finále Středoevropského fotbalového poháru 1936, mezi AC Sparta Praha a FK Austria (Masarykův stadion), Br36, hrany

Vyvolávací cena: 190,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Československo - 20 hal. 1921, zlacený, mince je vsazena do Ag medaile vydané k 75.výročí ražby první Čs. mince, Ag999, 40mm, 29,5g, etue

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Kolekce medailí, vydaných k 90.výr.muzejnictví v Kremnici, autor L.Bódi: městský znak,opis/alegorie: meč,lis,nádoba,mince, nápis, stříbřená Br50, další jednostranné medaile: znaky: Banská Belá, Banská Bystrica, Pukanec, Banská Štiavnica, Lubietová, Nová Baňa, stříbřená Br40, 7 ks v kazetě

Vyvolávací cena: 290,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Odznaky Polska a PLR - 1 plato - celkem 90 ks, např.: města, podniky, atp. plátěný odznak na rukáv příslušníka ozbrojených sil

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: 60,-

2014-10-25

Odznaky Ruska a SSSR - 2 plata - celkem 260 ks, např.: města a zajímavá místa, podniky, OH Moskva, čestná medaile k 50. výročí SSSR a odznaky historických měst-hrdinů, odznaky kremelských věži atp.

Vyvolávací cena: 90,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Vostal, Ryant - Nouzové peněžní poukázky 1848-1850, brožované, téměř

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

2014-10-25

Novák - Korunovace a korunovační ražby 1526 - 1918, III.díl, brožované

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 150,-

2014-10-25

Max Wilberg - Regenten Tablen, Frankfurt 1906, reprint, vázané

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 300,-

2014-10-25

Gütersloh - 50 jubil.katalog mincí, medailí, bankovek atd., 1000stran, vázané

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Saurma - Schlesische Münzen und Medaillen, Breslau 1883, reprint, vázané

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Suchomel,Wideman - Mincovnictví olomouckých biskupů a arcibiskupů, ČNS Kroměříž 1997, vázané

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 600,-

2014-10-25

O.Vejskal - Sokol, Orel, DTJ, FPT - medaile,plakety,odznaky, 4 díly

Vyvolávací cena: 250,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Frankfurt n.M. - Aukční katalog č.370/2001, popis 8888 položek, obrázky, 2 tabule zlato, 197 tabulí ostatní, brožované, téměř

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Hlinka - Atentáty na peníze, Svoboda Praha 1987, vázané

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Otto Helbig - Münzen und Medaillen - Cabinets, I.díl, Mnichov 1902, 693 stran, plátěná vazba, velmi dobře zachovalé

2014-10-25

Cajthaml - České chmelové známky, Chomutov 2001, vázané

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Šmerda - České a moravské denáry, Datel Brno 1996, vázané

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 130,-

2014-10-25

Polívka - Mincovní památky šlechtických rodů v českých zemích, vázané

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Das Münzen Buch, Gold und Silber Münzen alter Welttheile und Staaten, 116 stran vyobrazení perokreseb mincí s určením a převodem na tehdejší rakouskou a německou měnu, Brémy 1871

2014-10-25

Oesterheld - Die Legende vom Gold, Lipsko 1941, 258 stran, text, obrázky, fotografie, mapy, grafy atp., vázané

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 50,-

2014-10-25

Josef Cejnek - Österreichische, Ungarische, Böhmische und Schlesische Münzprägnungen von 1519 bis 1705, Vídeň b.l., brožované

2014-10-25

Friedrich Umlauft - Geographisches Namenbuch von Osterreich-Ungarn : Eine Erklarung von Lander-, Volker-, Gau-, Berg-, Fluss- und Ortsnamen. 304 stran starých názvů měst, vesnic atp., Vídeň 1886, vázané

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 200,-

2014-10-25

Numismatisches Wappen Lexikon, Numismatisches Legenden Lexikon, Erklärung der Abkürzungen auf Münzen der neueren Zeit, des Mittelalters und des Altertums sowie auf Denkmünzen und münzartigen Zeichen. Berlín 1876, Berlín 1865, Berlín 1896, 3 svazky, reprint, vázané, velmi dobře

2014-10-25

Honzák, Pečenka, Stelle, Vlčková - Evropa v proměnách staletí, 768 str. text, obrázky, mapy, plány, erby atd., vázané, Libri Praha 1997

2014-10-25

60.výročí narození Prof.MuDr.Michala Valenty DrSc., 1929-89 Poprsí zprava, opis, sign., Br70

2014-10-25

Palacký František, Otec národa - Palacký v postavě po kolena zpředu, opis, sign./pohled do sněmovní síně v Kroměříži, dole 2 řád.nápis Bílý kov 34, postř.část.setřeno

2014-10-25

Palacký František, 150.výr.naroz.a 100.výr.říš.sněmu v Kroměříži, BL(1948)-Postava, opis, sign./sněmovní síň, 2 řád.nápis, sign., Br60

2014-10-25

Kroměříž, kostel sv.Křtitele, BL-Pohled na kostel, 2 řád.nápis, sign., Br93x84

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Kroměříž 1848-1948, JS - Pohled na náměstí, nápis, sign., Br76x94

2014-10-25

Zavoral Methodius J., 35 let opatského úřadu, 1941 - Poprsí zprava, latin.opis, sign./Strahov.klášter, latin 5 řád.nápis. Br55, Kodič.34

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 120,-

2014-10-25

Protest proti mnichovskému diktátu, 1938 - Postava ženy, opis, sign./obrys republiky, ruce s dýkami, opis. Br65 + Praha, osvobození 5.5.1945-Zaťatá pěst rozbíjí hák.kříž, opis, sign./žena s ratol., vlajky spojenců, písmo, sign. Br65. Oba kusy ve společ.pův.etuji se štítkem s nápisem NEZAPOMEŇ!

Vyvolávací cena: 180,- CZK - Vydraženo: 180,-

2014-10-25

Fr.L.Rieger (1819-1903), BL - Poprsí zprava. Patin.litina 97x215 na dřevěné podložce k zavěšení

Vyvolávací cena: 450,- CZK - Vydraženo: 450,-

2014-10-25

Fr.Palacký (1798-1876), BL - Poprsí zleva. Patin.litina 97x215 na dřevěné podložce k zavěšení

2014-10-25

Památník národního písemnictví, Hálek Vítězslav, 100.výr.nar.1974 Popr.zleva, opis/lví hlava zleva, část tlapy na hřbetu knihy, nápis, sign. Br75 v etuji + dtto Br35 2 k

2014-10-25

Památník národního písemnictví, Hálek Vítězslav, 100.výr.nar.1974 Poprsí zleva/lví hlava, část tlapy na hřbetu knihy, sign., Br35

Vyvolávací cena: 20,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Jihlava - 15 let pob.ČNS - Razič při ražbě, letopočty 1969,1984/pražský groš s jihlav.kontramarkou, jihl.haléř. Br64 - raž.400ks, BK.18/2

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: 100,-

2014-10-25

Mácha K.H., 1982 - Portrét zleva, opis, sign./poutník v noční krajině pod Bezdězem. Br40 postř.

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Konec poroby českého národa 1620-1918 - Polopostava trhající okovy, znaky českých zemí, sign., Br80x104

Vyvolávací cena: 900,- CZK - Vydraženo: 900,-

2014-10-25

Jan Amos Komenský, BL, JS J.A.K. sedící za stolem, v ruce Labyrint světa, sign., Zn140x190, dr.škrce

2014-10-25

AZNP Mladá Boleslav - Syliz.okřídlený šíp, 2 řád.nápis, sign./logo, automobil Škoda Favorit. Br60 v etuji

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Mladá Boleslav, 1000.výročí založení města, 1974 - Továr.objekty, hrad, zn.Škodovky, sign./znak města, opis. Br70 stř.patin., NL.1976, str.56

Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Přeborník MV ČSTV Praha 1989, JS - Znak Prahy, písmo, sign. Br30x42 s červenožlutou stuhou v etuji

2014-10-25

Krajinská výstava v Budějovicích 1884. Alegorie, čs.něm.opis/znak města, sign., Br43 zlac.

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

F.Šrámek 1877-1955, 100.výr.narození 1977 Poprsí zleva, opis, sign./styliz.květ růže na větvi, nápis, Br60

2014-10-25

Ondřej Kubes, zakladatel prvního kroměřížského závodu železářského 1946 Popr.část.vlevo., opis, sign./horník získává rudu ze symb.hojnosti, v oblacích Merkur, v pozadí pohled na město, 3 řád.nápis. Br60 zlac.

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 3100,-