Aukce České společnosti přátel drobné plastiky 25. října 2014

2014-10-25

Ptain a Koszalin - Miesko I. (963-992) a Dobrawa (965-977), BL Polopostava panovníka, opis/polopostava Dobrawy, opis, sign., Bk70

Vyvolávací cena: 350,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

1000.let města Gdaňsk, 1997. Svatý Vojtěch, 997 . Histor.stavby Gdaňska, písmo/sv.Vojtěch připlouvá k pruským pohanům, písmo. Bk70

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Baldenbach Peter (1762-1802) - Poprava Marie Antoinetty 1793 - Poprsí zleva, opis, sign./strom, 6 řád.latinský nápis. Ag46 v etuji, dr.škr., nep.hr.

Vyvolávací cena: 4500,- CZK - Vydraženo: 10000,-

2014-10-25

Rudolf a Stefanie, na památku sňatku 10.5.1881. Dvojportrét zprava, opis, sign.Drentwett/ve věnci 6 řád.čes.nápis. Sn34, ouško odstraněno, Hy, škrce

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: 80,-

2014-10-25

Aussig (Ústí nad Labem),všeob.něm.výstava, 1903, NN - Poprsí arcivévody Ferd.Karla část.zleva opis/alegorie, opis. Br61, Hy, ďubky

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Hartig A. - Frant.Ferdinand d´Este, med. na úmrtí 28.6.1914. Poprsí zprava, nápis, sign./trnový věnec a dat.úmrtí, kol vavř.věnec. Br50, DP.1999-str.45

Vyvolávací cena: 1300,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Placht Richard (1880-1962) - Adam a Eva, první hřích, BL, Br18x80

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: 800,-

2014-10-25

Pawlik Franz Xaver (1865-1906) - Sedlák a selka v krajině, 1895, sign., Br80x34

Vyvolávací cena: 450,- CZK - Vydraženo: 600,-

2014-10-25

Scharff Anton (1845-1903) - 50,let spolku přátel starožitností, 1903. Žena za psacím stolem/10 řád.nápis. Br50

Vyvolávací cena: 160,- CZK - Vydraženo: 440,-

2014-10-25

Hartig Arnold (1878-1972) - Poslední večeře Páně podle L.da Vinciho. Br90x50

Vyvolávací cena: 650,- CZK - Vydraženo: 700,-

2014-10-25

Radnitzky - 500.výr.zal.univers.ve Vídni Rudolfem IV. 1365-1865 Sedící císař předává zakl.listinu, opis, letop., sign./oheň poznání, opis, opis, letop., Cu79, n.hry, rys.

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 800,-

2014-10-25

K.Marx, F Engels, 1870 - Dvojport.zprava, opis/paříš.komuna 1871, Br70 Foto viz Aukce č.105, pol.1718

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Sojuz-Apollo, BL, JS, NN - . Žk50, smalt

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 70,-

2014-10-25

Sedmaja spartakiáda narodov SSSR. Šampion rajona. Žk32 na závěsu s zav.šp.

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

John Wayne American - Poprsí herce, opis/kowboy na koni. Cu34mm

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Korunovaná červená růže, heslo Nec Aspera Terrent (Ani obtíže nepolekají). Br47x47, smalt

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 200,-

2014-10-25

Geldmacher - Plastika "švadlenka",sign., Litá mosaz, osmihran 97x137mm (Německo, Rakousko ??)

Vyvolávací cena: 260,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

O.Hofner - Samson (Herkules ?) bojující se lvem, sign, Br osmihran 80x75

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Otáhal Karel - Výstava Slovácka 1937, Uh.Hradiště - Postava ženy v kroji (od J.Úprky), znak města, 3 řád.nápis, sign., Br23x42, jehla

2014-10-25

Skupina kovodělníků Malešice-Hrdlořezy 1907-1937 - Polopostava dělníka s kladivem, kovadlinou a kolem, 3 řád.nápis. Br plech30x34 s jehlicí a s červenou stužkou, dr.kor.

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Odhalení náhrobku Felixe Jeneweina (český malíř) v Kutné Hoře 12.V.1913. Al 18x26 s jehlicí

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 50,-

2014-10-25

K 30letému jubileu Jednoty zaměstnanců čsl.drah 1898-1928 - Lokomotiva, 3 řád.nápis, sign.Pichl. Br plech 37x24 s jehlicí

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 95,-

2014-10-25

9 ks odznaků historických aut Škoda

2014-10-25

MS ve fotbale Francie ´98, oficiální sponzor Hewlett & Packard 7 kusů odznaků s puzetou v etuji

Vyvolávací cena: 110,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

M.G.V.Neustadt 1857 - Lyra, písmo, Br48x36 na závěsu s černočervenozlatou stuhou, smalt dr.poškozen

Vyvolávací cena: 70,- CZK - Vydraženo: 70,-

2014-10-25

Rakousko-uherské knoflíky

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 150,-

2014-10-25

Hornické knoflíky, Žk20 9 kusů

2014-10-25

Policejní knoflíky, Žk9 5 k

2014-10-25

Hasičské knoflíky, Žk24 2 kus

2014-10-25

Vojenské knoflíky, Žk14 (3 kusy) + Žk21 (2 kusy)

Vyvolávací cena: 70,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Přezka na pásek: JUNÁK-Budˇ připraven

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: 120,-

2014-10-25

Pochvalný dekret četaři s důstojnickou zkouškou Fr.Fraňkovi z 29.3.1927

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: 60,-

2014-10-25

Plechový talíř s motivem pijáků. Cu 305 s ouškem pro zavěšení. DRAŽBA JEN NA SÁLE !!!

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

Město Žižkov - znak města, opis, ocel 32

Vyvolávací cena: 450,- CZK - Vydraženo: --.-

2014-10-25

1 G 1858, 1866, 1888, 5 G 1881, 50 G 1884, 1000 G 1880, kopie, 6ks

2014-10-25

1 G 1882, 5 G 1866, 10 G 1880, 50 G 1866, 100 G 1880, kopie, 5ks

2014-10-25

1 K 1916, 2 K 1914 (lehce přeložená), 2 K 1917, 3ks

Vyvolávací cena: 90,- CZK - Vydraženo: 340,-

2014-10-25

1 K 1916, 2 K 1917, 10 K 1915, 20 K 1913, 1000 K 1902, 5ks

Vyvolávací cena: 90,- CZK - Vydraženo: 360,-

2014-10-25

1 K 1916, 2 K 1914, 50 K 1914, 100 K 1910, 100 K 1912, kopie, 5ks

2014-10-25

2 K 1917, světlý a tmavý papír, 2ks

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 100,-

2014-10-25

1 K 1916, 5x 2 K 1917, 10 K 1915, 3x 20 K 1913, 100 K 1912, 11ks

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 170,-

2014-10-25

2x 1 K 1916, 4x 2 K 1917, 2x 10 K 1915, 3x 20 K 1913, 100 K 1912, 12ks

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 200,-

2014-10-25

2 K 1917, 10 K 1900, 20 K 1913, 100 K 1902, 1000 K 1902, kopie, 5ks

2014-10-25

10 K 1904, 2 ks, jedna 2x přeškrtnutá

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 65,-

2014-10-25

20 K 1900, 20 K 1907, 50 K 1912, 200 K 1918, 10000 K 1918, kopie, 5ks

2014-10-25

25 K 1918

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 170,-

2014-10-25

10 K 1915, 20 K 1915, 50 K 1914, kolkované, 3ks

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: 360,-

2014-10-25

10 K 1915, 1000 K 1902, kolkované, 2ks

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: 280,-

2014-10-25

1,5,100 Kč, 1919,19,31, 3ks

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: 140,-

2014-10-25

1,5,10 Kč, 1919,19,27, 3ks

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: 95,-