Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017

13. eaukce

2017-12-03

Čs. lidová armáda 074456, úřední pečetidlo se státním znakem po r. 1961, úhozy 7741. Československo - ostatní dekorace Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7741

Vyvolávací cena: 320 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Odznak Nejlepší pracovník, číslo 1242, stříbro, značeno ZUKOV, puncováno puncem a "900", 40x30 mm 7742. Československo - ostatní dekorace Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7742

Vyvolávací cena: 600 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Odznak Nejlepší pracovník dopravy, stříbro, značeno "MK" (Mincovna Kremnica), puncováno puncem a "900", dále špendlíková miniatura_2 ks 7743. Československo - ostatní dekorace Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7743

Vyvolávací cena: 900 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Odznak Nejlepší pracovník chemického průmyslu, stříbro, smalty, značeno ZUKOV, puncováno puncem a "900", druhý kus neznačený, nepuncovaný_2 ks 7744. Československo - ostatní dekorace Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7744

Vyvolávací cena: 440 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Odznak Nejlepší pracovník MNO 1959, číslo 633, stříbro, značeno ZUKOV, puncováno puncem a "925", 44x37 mm, Krubl.30/1 7745. Československo - ostatní dekorace Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7745

Vyvolávací cena: 1 200 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Odznak Nejlepší strojírenství, číslo 832, značeno ZUKOV, puncováno puncem a "900", druhý kus nečíslovaný a neznačený_2 ks 7746. Československo - ostatní dekorace Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7746

Vyvolávací cena: 380 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Odznak Nejlepší pracovník zahraničního obchodu, stříbro zlacené, smalty, značeno ZUKOV PRAHA 3, puncováno puncem a "925", další kus neznačený a nepuncovaný_2 ks 7747. Československo - ostatní dekorace Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7747

Vyvolávací cena: 500 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Odznak Českých drah Jezdím bez nehod a bez závad I. II. a III. stupeň, číslované, ZUKOV, Bezpečně a bez závad II. a III. stupeň, Mincovna Kremnica_5 ks 7748. Československo - ostatní dekorace Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7748

Vyvolávací cena: 420 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Odznak Vzorný pracovník státního obchodu, číslo 698 A, bronz zlacený, značeno ZUKOV PRAHA 3 7749. Československo - ostatní dekorace Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7749

Vyvolávací cena: 460 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Soubor odznaků - Vzorný cvičitel, Za zásluhy o rozvoj tělesné výchovy, Mateřství, 2x letecký odznak_8 ks 7750. Československo - ostatní dekorace Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7750

Vyvolávací cena: 380 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Odznak Přeborník ČSR 1954, číslo 095, stříbro, značeno ZUKOV, puncováno "900" 7751. Československo - ostatní dekorace Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7751

Vyvolávací cena: 480 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Odznak Přeborník ČSR 1956, číslo 0871, stříbro, značeno ZUKOV, puncováno "900" 7752. Československo - ostatní dekorace Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7752

13. eaukce

2017-12-03

Odznak Přeborník ČSR 1957, číslo 0901, stříbro, značeno ZUKOV, puncováno "900" 7753. Československo - ostatní dekorace Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7753

13. eaukce

2017-12-03

Odznak "Vynikající pracovník socialistického zemědělství". Postříbřený obecný kov 24 x 30 mm, smalt, vodorovný zavírací špendlík 7754. Československo - ostatní dekorace Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7754

Vyvolávací cena: 200 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Svatohelénská medaile, Koun.příloha I-1 7755. Francie Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7755

Vyvolávací cena: 600 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Pamětní medaile na Italsko - Rakouskou válku 1915 - 1918, Pamětní medaile za sjednocení Itálie 1848 - 1918_2 ks 7756. Itálie Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7756

Vyvolávací cena: 400 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Pamětní medaile na Italsko - Rakouskou válku 1915 - 1918, Bini.115, různé varianty_3 ks 7757. Itálie Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7757

Vyvolávací cena: 600 CZK CZK - Vydraženo: 600 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Řád Vycházejícího slunce, 7. třída, stříbro, nepuncováno, klopová miniatura, pův. lakovaná etue se zlatým textem 7758. Japonsko Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7758

Vyvolávací cena: 550 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Řád Vycházejícího slunce, 8. třída, stříbro, nepuncováno, klopová stužka, pův. lakovaná etue se zlatým textem 7759. Japonsko Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7759

Vyvolávací cena: 500 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Řád Posvátného pokladu, 7. třída, stříbro, neznačeno, nepuncováno, klopová miniatura, pův. lakovaná etue se zlatým textem 7760. Japonsko Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7760

Vyvolávací cena: 850 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Pamětní medaile na druhý čínsko - japonský incident 1937 - 1945, na stuze štítek, bronz, pův. etue se stříbrným textem 7761. Japonsko Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7761

Vyvolávací cena: 1 500 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Východoasijská válečná medaile 1944, na stuze štítek, bronz stříbřený 7762. Japonsko Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7762

Vyvolávací cena: 1 600 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Blíže neurčený japonský vojenský odznak, pův. dřevěná etue se zlatým tiskem 7763. Japonsko Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7763

Vyvolávací cena: 550 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Hasičská záslužná medaile za 40 let služby, vydání 1924 - 1928), bronz, Nim.544, dále NDR, 2x čepicový odznak, Francie, AE Medaile b.l. - FNDIP, Tunisko, Medaile Arts ménagers 1933_5 ks 7764. Německo - Bavorsko Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7764

Vyvolávací cena: 300 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Německá záslužná medaile "O červený kříž", III. třída, bronz 7765. Německo - Prusko Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7765

13. eaukce

2017-12-03

Železný kříž 1914-1918, miniatura na stužce 7766. Německo - císařství Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7766

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Baltský kříž, bronz, značen FRIEDR. SEDLATZEK BERLIN, Niemann.2.01.08a 7767. Německo - císařství Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7767

Vyvolávací cena: 3 000 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Pamětní medaile na 1. říjen 1938 (Sudety), bronz, Niemann.6.02.27aa, Nim.3518, na stuze štítek Hradčany, miniatura, pův. etue 7768. Německo - III. říše Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7768

Vyvolávací cena: 3 600 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Čestná medaile Německé národní péče, bronz stříbřený, Niemann.6.02.32h 7769. Německo - III. říše Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7769

Vyvolávací cena: 1 300 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Záslužná medaile za dlouholetou věrnou službu u policie, 3. stupeň za 8 let, bronz stříbřený, Niemann.6.03.02-f, Nim.3528 7770. Německo - III. říše Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7770

Vyvolávací cena: 1 200 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Odznak pro vítěze říšských profesních soutěží, okresní vítěz 1938, bronz stříbřený, smalty, značeno G. BREHMER MARKNEUKIRCHEN, Niemann.6.06.02-d 7771. Německo - III. říše Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7771

Vyvolávací cena: 11 000 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Odznak pro vítěze říšských profesních soutěží, krajský vítěz 1939, bronz, smalty, značeno A. G. THAM GABLONZ A. N., Niemann.6.06.02-h 7772. Německo - III. říše Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7772

Vyvolávací cena: 3 200 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Železný kříž I. třídy, stříbro, železo, upínání na jehlu, neznačeno, Niemann.7.03.09-e 7773. Německo - III. říše Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7773

Vyvolávací cena: 4 800 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Železný kříž II. třídy, železo lakované, značeno na kroužku "65", Niemann.7.03.11-c-2, Nim.3824/4 7774. Německo - III. říše Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7774

Vyvolávací cena: 2 200 CZK CZK - Vydraženo: 800 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Soubor dekretů k dekoracím - Železný kříž II. třídy, Medaile za zimní boje na východě, Vojenský válečný kříž II. třídy s meči, Pamětní medaile 1. Oktober 1938, vše na jméno Heinz Böttger, uděleno od 14. 8. 1939 až do 29. 8. 1942_4 ks 7775. Německo - III. říše Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017…

Vyvolávací cena: 2 800 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Válečný záslužný kříž I. třídy s meči, zinek, značeno "3", Niemann.7.04.06-2, Nim.3833 7776. Německo - III. říše Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7776

Vyvolávací cena: 3 400 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Válečný záslužný kříž II. třídy, bronz, neznačeno, Niemann.7.04.07, Nim.3836 7777. Německo - III. říše Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7777

Vyvolávací cena: 1 200 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Odznak za zranění stříbrný, zinek stříbřený, neznačeno, Niemann.7.04.14-2, Nim.3845 7778. Německo - III. říše Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7778

Vyvolávací cena: 1 400 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Odznak za zranění černý, lakovaný plech, značeno na jehle "4", Niemann.7.04.15-2, Nim.3846 7779. Německo - III. říše Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7779

Vyvolávací cena: 750 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Medaile za zimní boje na východě 1941 - 1942, zinek, Niemann.7.04.20, bez stuhy 7780. Německo - III. říše Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7780

Vyvolávací cena: 3 200 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Služební vyznamenání Wehrmachtu 4. třídy za 4 roky služby v armádě a námořnictvu, stříbřené železo, Niemann.7.04.25a 7781. Německo - III. říše Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7781

13. eaukce

2017-12-03

Odznak pěšího vojska, bronzová verze, zinek pobronzovaný, značeno monogramem "JFS", Niemann.7.06.02-b-3 7782. Německo - III. říše Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7782

Vyvolávací cena: 1 700 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Bojový odznak tankisty, zinek, neznačeno, Niemann.7.06.03-a3 7783. Německo - III. říše Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7783

13. eaukce

2017-12-03

Německá nacionálně socialistická dělnická strana (NSDAP), rukávová páska s hákovým křížem, červeno-bílo-černá látka 104x178 mm 7784. Německo - odznaky německých organizací Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7784

Vyvolávací cena: 2 600 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Odznak organizace Ocelová přilba 1924, postříbřený tombak, značeno STH a "A", doryto udělení, Niemann.5.03.03-g 7785. Německo - odznaky německých organizací Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7785

Vyvolávací cena: 2 200 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

HJ - Zlatý čestný odznak, číslo 32640, bronz, značeno RZM a M1/52, Niem.6.05.04-1, 29x18 mm, odznak SDP, 17,5x14 mm_2 ks 7786. Německo - Odznaky německých organizací Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7786

Vyvolávací cena: 7 000 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

HJ - Výkonnostní odznak, zinek, značeno RZM a M 1/72, Niem.6.06.57 7787. Německo - Odznaky německých organizací Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7787

Vyvolávací cena: 700 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Řád svatého Sávy, III. třída, komandér, sv. Sáva v červeném rouchu (1882 - 1903), stříbro zlacené, smalty, značeno "G.A.S" (G. A. Scheid), puncováno, chybí dva orli mezi rameny a stuha 7788. Srbsko Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7788

Vyvolávací cena: 4 200 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Řád svatého Sávy, IV. třída, důstojník, sv. Sáva v zeleném rouchu (1921 - 1941), stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno, orig. etue značená HUGUENIN FRÉRES LE LOCLE, chybí stuha 7789. Srbsko Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7789

Vyvolávací cena: 3 000 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Vznešený Podvazkový řád (The Most Noble Order of The Garter), nášivná hvězda na řádový plášť, Kou.A1, MY.1, 140x115 mm 7790. Velká Británie Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7790

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK