Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017

13. eaukce

2017-12-03

Medaile Za službu vlasti, I. a II. vydání, Vyznamenán Za vynikající práci, II. vydání, Medaile Za upevňování přátelství ve zbrani, III. třída_4 ks 7591. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7591

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Řád rudého praporu práce, I. vydání, číslo 4254, stříbro zlacené, značeno ZUKOV, puncováno puncem a "900", VM.45-I, stužka, pův. etue 7592. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7592

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 1 100 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Řád rudého praporu práce, I. vydání, číslo 3948, stříbro zlacené, značeno ZUKOV, puncováno puncem a "900", VM.45-I, pův. etue 7593. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7593

Vyvolávací cena: 1 100 CZK CZK - Vydraženo: 700 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Řád rudého praporu práce, II. vydání, číslo 11118, stříbro zlacené, značeno ZUKOV, puncováno puncem "2" (0,925), (na závěsu "900"), VM.45-II, malá stužka, pův. etue 7594. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7594

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Řád rudého praporu práce, I. vydání, číslo 3228, značeno ZUKOV, II. vydání, číslo 15311, značeno "MK", etue k II. vydání_2 ks 7595. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7595

Vyvolávací cena: 1 600 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Řád rudého praporu práce, I. vydání, číslo 2218, II. vydání, číslo 12814, oba ZUKOV_2 ks 7596. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7596

Vyvolávací cena: 1 900 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Řád rudé hvězdy práce, I. vydání, stříbro, číslo 5407, značeno ZUKOV, puncováno puncem, "900" a "P", VM.46-I, malá stužka, pův. etue 7597. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7597

Vyvolávací cena: 1 300 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Řád rudé hvězdy práce, I. vydání, stříbro, číslo 2860, značeno ZUKOV, puncováno puncem a "900", VM.46-I, malá stužka 7598. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7598

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Řád rudé hvězdy práce, I. vydání, dekret na jméno Rudolf Staša, udělen 9. 9. 1959, podpis ministr paliv Jonáš 7599. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7599

Vyvolávací cena: 1 500 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Řád rudé hvězdy práce, II. vydání, číslo 10110, stříbro, značeno "MK" (Kremnica), puncováno puncem a "925", VM.46-II, malá stužka, pův. etue 7600. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7600

Vyvolávací cena: 1 000 CZK CZK - Vydraženo: 900 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Řád rudé hvězdy práce, I. vydání, stříbro, číslo 1347, II. vydání, číslo 7966, značeno ZUKOV, puncováno, VM.46-I, II_2 ks 7601. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7601

Vyvolávací cena: 2 600 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Řád rudé hvězdy práce, II. vydání, číslo 11670, stříbro, značeno "MK" (Mincovna Kremnica), Vyznamenání Za zásluhy o výstavbu, II. vydání, číslo 31338, obě v pův. etuích_2 ks 7602. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7602

13. eaukce

2017-12-03

Medaile Za pracovní věrnost, I. vydání, stříbro, značeno ZUKOV, puncováno puncem a "900", VM.47-I, malá stužka 7603. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7603

Vyvolávací cena: 340 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Medaile Za pracovní věrnost, II. vydání, stříbro, značeno ZUKOV, puncováno puncem a "925", VM.47-II, malá stužka 7604. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7604

13. eaukce

2017-12-03

Medaile Za pracovní věrnost, II. vydání, stříbro, značeno "MK" (mincovna Kremnica), puncováno puncem a "925", VM.47-II, malá stužka 7605. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7605

13. eaukce

2017-12-03

Medaile Za pracovní věrnost, II. vydání, stříbro, značeno "MK", Medaile Za pracovní obětavost, I. a II. třída_3 ks 7606. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7606

13. eaukce

2017-12-03

Medaile Za pracovní věrnost, I. vydání, stříbro, punc., mincovna Kremnica, VM.47-I, stužka + Bronzová Dukelská medaile_2 ks 7607. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7607

Vyvolávací cena: 340 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Medaile Za pracovní obětavost, I. vydání, VM.48-I 7608. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7608

13. eaukce

2017-12-03

Medaile Za pracovní obětavost, II. vydání, VM.48-II, malá stužka 7609. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7609

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Vyznamenání Za zásluhy - 10 let Lidových milicí, I. a II. třída, VM.49-I, II, kovové štítky, značeno na matici J. B. 16 JABLOMEC n. N., pův. etue_2 ks 7610. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7610

Vyvolávací cena: 700 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Vyznamenání Za zásluhy - 10 let Lidových milicí, I. třída, VM.49-I, Hvězda Čs. partyzán, Odznak Vzorný střelec LM (Lidové milice), Čestný odznak ÚRD_4 ks 7611. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7611

Vyvolávací cena: 850 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Čestný odznak Mateřství, I., II. a III. třída_3 ks 7612. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7612

Vyvolávací cena: 600 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Soubor dokladů - Dukelská pamětní medaile, Odznak partyzánské brigády Jánošík, vyznamenání a pamětní odznak Ščorse, Čs. vojenská pamětní medaile se štítkem SSSR, Potvrzení československým partyzánem, jmenovací dekret státních drah_7 ks 7613. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7613

Vyvolávací cena: 3 400 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Dukelská pamětní medaile, Pamětní medaile k 20. výročí SNP, Pamětní medaile k 20. výročí osvobození ČSR, malé stužky_3 ks 7614. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7614

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Pamětní medaile k 20. výročí osvobození Československa, Pamětní medaile k 25. výročí Vítězného února, Medaile Za obětavou práci pro socialismus, Pamětní medaile II. národního odboje, Medaile Vojenské tábory nucených prací_5 ks 7615. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7615

13. eaukce

2017-12-03

Vyznamenání Za zásluhy o Lidové milice, I a II. třída, VM.54-I, II, stužky s miniaturou_2ks 7616. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7616

Vyvolávací cena: 300 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Vyznamenání Za zásluhy o Lidové milice, I a II. třída, VM.54-I, II, 3 stužky s miniaturou, 2x pův. etue_2ks 7617. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7617

13. eaukce

2017-12-03

Medaile Za upevňování přátelství ve zbrani, I. - III. třída, VM.55-I-III, stužky_3 ks 7618. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7618

Vyvolávací cena: 750 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Medaile Za upevňování přátelství ve zbrani, I., II. a III. třída, 3x malá stužka_3 ks 7619. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7619

Vyvolávací cena: 700 CZK CZK - Vydraženo: 600 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Čestný titul Zasloužilý učitel, česká verze, číslo 149, stříbro, značeno ZUKOV PRAHA XI., puncováno puncem a "900", VM. - , VP.25a 7620. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7620

Vyvolávací cena: 400 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Čestný titul Zasloužilý učitel, slovenská verze, stříbro, značeno "MK" (Mincovna Kremnica), puncováno puncem a "900", VM. - , VP.25a 7621. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7621

Vyvolávací cena: 360 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Čestný titul Zasloužilý školský pracovník, česká verze, číslo 104, stříbro, značeno ZUKOV PRAHA XI, puncováno puncem a "900", VM. - , VP.25c, ulomená jehla 7622. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7622

Vyvolávací cena: 550 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Čestný titul Zasloužilý školský pracovník, slovenská verze, stříbro, značeno "MK" (Mincovna Kremnica), puncováno puncem a "900", VM. - , VP.25c 7623. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7623

13. eaukce

2017-12-03

Čestný titul Vzorný učitel, česká verze, číslo 1129, stříbro, puncováno, značeno ZUKOV, puncováno puncem a "900", VM. - , VP.25e 7624. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7624

13. eaukce

2017-12-03

Čestný titul Vzorný učitel, slovenská verze, stříbro, puncováno, značeno "MK" (Mincovna Kremnica, puncováno puncem a "900", VM. - , VP.25e 7625. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7625

Vyvolávací cena: 420 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Čestný titul Vzorný pracovník ve zdravotnictví, česká verze, stříbro, neznačeno, Nejlepší pracovník, stříbro, 1x značeno ZUKOV a puncováno, 1x neznačeno_3 ks 7626. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7626

Vyvolávací cena: 2 600 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Čestný titul Mistr sportu, stříbro, značeno "MK" (Mincovna Kremnica), puncováno puncem a "925", VM. - , VP.C30d 7627. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7627

Vyvolávací cena: 950 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Čestný titul Zasloužilý trenér, zlatý, stříbrný (číslo 374) a bronzový odznak, VM. - , VP.30g_3 ks 7628. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7628

13. eaukce

2017-12-03

Pamětní odznak pro československé dobrovolníky z let 1918 - 1919, vydání 1938, tmavší a světlejší bronz, VM.63a, b_2 ks 7629. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7629

Vyvolávací cena: 500 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Pamětní odznak pro československé dobrovolníky z let 1918 - 1919, vydání 1945/46, VM.63d 7630. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7630

13. eaukce

2017-12-03

Pamětní odznak pro československé dobrovolníky z let 1918 - 1919, vydání 1945/46, pro významné osoby, bílý kov, stužka, VM.63e 7631. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7631

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 1 800 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Pamětní medaile Za věrnost a brannost, bronz, VM.66a1, 2, obě varianty_2 ks 7632. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7632

Vyvolávací cena: 750 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Pamětní medaile manifestačního sjezdu dobrovolců z let 1918 - 1919, silnější válcovité ouško, VM.67b 7633. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7633

13. eaukce

2017-12-03

Pamětní medaile Svazu československého důstojnictva, VM.68, na stuze hvězdička 7634. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7634

Vyvolávací cena: 650 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Stříbrná a bronzová pamětní medaile IV. pluku Stráže svobody, VM.71, 70_2 ks 7635. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7635

13. eaukce

2017-12-03

Diplomový odznak Karla IV., vydání 1934 - 1938, důstojnický stupeň, I. třída s mečíkovým závěsem, VM.74-II-a-I, DOK.3.a1, pův. etue značená KARNET A KYSELÝ PRAHA XI. 7636. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7636

Vyvolávací cena: 4 200 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Bronzová medaile DOK Za věrné služby 1914 - 1919, VM.76a, DOK.6.a, hvězdička na stuze 7637. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7637

Vyvolávací cena: 1 100 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Bronzová medaile DOK Za věrné služby 1918 - 1919, VM.76b, DOK.6.b, hvězdička na stuze 7638. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7638

13. eaukce

2017-12-03

Bronzová medaile DOK Za věrné služby 1918 - 1919, VM.76b, DOK.6.b, hvězdička na stuze 7639. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7639

13. eaukce

2017-12-03

Pamětní odznak SNG - Kříž za věrné služby, vydání 1938, světlejší a tmavší bronz, úzké a široké závěsné ouško, VM.77_2 ks 7640. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7640

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK