Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017

13. eaukce

2017-12-03

AR Medaile b.l. (sign. MR) - Slovenský olympijský výbor. Ag 40 mm (0,900) 37,92 g, nep. oxid. 6755. Slovensko Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6755

Vyvolávací cena: 300 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

AR Medaile 1912 (Lindner) - Petr I. Karađorđević. Pohled na baziliku, datum 23.IX.1912 / 5-řádkový nápis. Ražba Mnichov. Nepuncované Ag 33 mm, dobové ouško 6756. Srbsko Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6756

Vyvolávací cena: 460 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

AE Plaketa b.l. (Nesig.) - "Za zásluhy". Svaz německých chovatelů drobného zvířectva v ČSR, na Rv. vyryté udělení. Postříbřený bronz 58 x 50 mm 6757. Sudety Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6757

Vyvolávací cena: 650 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Sn Medaile 1867 (Borrel) - Výstava v Paříži. Portrét vlevo, opis / Pohled na palác, nápisy. Sn 50 mm 6758. Španělsko Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6758

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

AE Medaile - král Gustav Adolf . Bronz 33 mm a cín 35 mm_2 ks 6759. Švédsko Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6759

13. eaukce

2017-12-03

AE Medaile 1863 (Jackle-Schneider) - Svýcarská zemská výstava v Zurychu. Cín 45 mm 6760. Švýcarsko Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6760

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

AR Medaile - Hudební slavnosti, festivaly apod. ve Švýcarsku 1957, 1960, 1966, 1969 Čtyři různé medaile Ag 33 mm 0,900 (celkem 60,16 g)_4 ks 6761. Švýcarsko Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6761

Vyvolávací cena: 550 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

AE Medaile - sestava starších odlitků medailí, různá zachovalost_8 ks 6762. Vatikán Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6762

Vyvolávací cena: 1 000 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

AE Medaile - sestava starších odlitků medailí, různá zachovalost_8 ks 6763. Vatikán Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6763

Vyvolávací cena: 700 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

AE Medaile - sestava pozdějších odražků medailí, cca 19. století_4 ks 6764. Vatikán Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6764

Vyvolávací cena: 1 200 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

AE Medaile - sestava pozdějších odražků medailí, cca 19. století_4 ks 6765. Vatikán Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6765

Vyvolávací cena: 1 300 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

AE Medaile - sestava pozdějších odražků medailí, cca 19. století_4 ks 6766. Vatikán Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6766

Vyvolávací cena: 800 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

AE Medaile - sestava pozdějších odražků medailí, cca 19. století_4 ks 6767. Vatikán Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6767

Vyvolávací cena: 1 600 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

AE Medaile - sestava pozdějších odražků medailí, cca 19. století_4 ks 6768. Vatikán Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6768

Vyvolávací cena: 1 800 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

AE Medaile - sestava pozdějších odražků medailí, cca 19. století_4 ks 6769. Vatikán Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6769

13. eaukce

2017-12-03

AE Medaile - sestava pozdějších odražků medailí, cca 19. století_4 ks 6770. Vatikán Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6770

Vyvolávací cena: 1 500 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

AE Medaile - sestava pozdějších odražků medailí, cca 19. století_5 ks 6771. Vatikán Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6771

Vyvolávací cena: 2 600 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

AE Medaile 1960 (Mistruzzi) - Portrét papeže vpravo, opis / církevní výjev, opis. Bronz 44 mm, patina, původní etue se znakem papeže 6772. Vatikán, Jan XXIII., 1958 - 1963 Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6772

Vyvolávací cena: 600 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Sn Medaile b.l. - Julius I., Marcus, Melchiades, Evsebius, Marcellus, oxidace, lakované_5 ks 6773. Vatikán - životopisné medaile Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6773

Vyvolávací cena: 650 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Sn Medaile b.l. - Caius, Euthychian, Dionysius, Sixtus II., Stephanus I., oxidace, lakované_5 ks 6774. Vatikán - životopisné medaile Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6774

Vyvolávací cena: 900 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Sn Medaile b.l. - Lucius I., Fabianus, Anterus, Siricius, Pontianus, oxidace, lakované_5 ks 6775. Vatikán - životopisné medaile Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6775

Vyvolávací cena: 950 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Sn Medaile b.l. - Urbanus I., Calixtus I., Zephyrin, Victor I., Soter, oxidace, lakované_5 ks 6776. Vatikán - životopisné medaile Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6776

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Sn Medaile b.l. - Anicetus, Hyginus, Telesphorus, Alexander I., Clemens I., oxidace, lakované_5 ks 6777. Vatikán - životopisné medaile Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6777

Vyvolávací cena: 420 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Sn Medaile b.l. - Anacletus, Cletus, Vigilius, Silverius, Agapetus, oxidace, lakované_5 ks 6778. Vatikán - životopisné medaile Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6778

13. eaukce

2017-12-03

Sn Medaile b.l. - Joh II., Bonifacius II., Felix IV., Hormisda, Symmachus, oxidace, lakované_5 ks 6779. Vatikán - životopisné medaile, cca 18. století Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6779

13. eaukce

2017-12-03

Sn Medaile b.l. - Joh II., Bonifacius II., Felix IV., Hormisda, Symmachus, oxidace, lakované_5 ks 6780. Vatikán - životopisné medaile, cca 18. století Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6780

Vyvolávací cena: 480 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Sn Medaile b.l. - Anastasius II., Gelasius, Simplicius, Pelagius I., Leo, oxidace, lakované_5 ks 6781. Vatikán - životopisné medaile, cca 18. století Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6781

13. eaukce

2017-12-03

Sn Medaile b.l. - Anastasius, Liberius, Kristus, Johannes III., Gregorius, oxidace, lakované_5 ks 6782. Vatikán - životopisné medaile, cca 18. století Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6782

13. eaukce

2017-12-03

Sn Medaile b.l. - Benedictus I., Pelagius II., Sabinianus, Bonifacius III., Bonifacius IV., oxidace, lakované_5 ks 6783. Vatikán - životopisné medaile, cca 18. století Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6783

13. eaukce

2017-12-03

Sn Medaile b.l. - Deusdedit, Bonifacius V., Honorius I., Severinus I., Johannes IV., oxidace, lakované_5 ks 6784. Vatikán - životopisné medaile, cca 18. století Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6784

13. eaukce

2017-12-03

Sn Medaile b.l. - Theodorus I., Eugenius I., Vitalianus, Adeodatus, Donus, oxidace, lakované_5 ks 6785. Vatikán - životopisné medaile, cca 18. století Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6785

Vyvolávací cena: 1 100 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Sn Medaile b.l. - Agatho, Leo II., Benedictus II., Johann V., Conon, oxidace, lakované, hr._5 ks 6786. Vatikán - životopisné medaile, cca 18. století Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6786

13. eaukce

2017-12-03

Sn Medaile b.l. - Sergius, Johann VI., Johann VII., Constant I., Gregorius III., oxidace, lakované, hr._5 ks 6787. Vatikán - životopisné medaile, cca 18. století Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6787

Vyvolávací cena: 1 300 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Sn Medaile b.l. - Gregorius II., Zacharias I., Stephanus II., Stephanus III., Paulus I., oxidace, lakované, hr._5 ks 6788. Vatikán - životopisné medaile, cca 18. století Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6788

Vyvolávací cena: 1 200 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Sn Medaile b.l. - Stephanus IV., Hadrianus I., Leo III., Stephanus V., Paschalis I., oxidace, lakované_5 ks 6789. Vatikán - životopisné medaile, cca 18. století Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6789

Vyvolávací cena: 800 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Sn Medaile b.l. - Eugenius II., Valentinus I., Gregorius IV., Sergius II., Leo IV., oxidace, lakované_5 ks 6790. Vatikán - životopisné medaile, cca 18. století Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6790

13. eaukce

2017-12-03

Sn Medaile b.l. - Benedictus III., Nicolaus I., Hadrianus II., Christophorus I., Leo V., oxidace, lakované, hr._5 ks 6791. Vatikán - životopisné medaile, cca 18. století Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6791

Vyvolávací cena: 550 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Sn Medaile b.l. - Benedictus IV., Johannes IX., Theodorus II., Stephanus VII., Bonifacius V., oxidace, lakované, hr._5 ks 6792. Vatikán - životopisné medaile, cca 18. století Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6792

13. eaukce

2017-12-03

Sn Medaile b.l. - Formosus, Stephanus VI., Marinus I., Johannes VIII., Benedictus VIII., oxidace, lakované, hr._5 ks 6793. Vatikán - životopisné medaile, cca 18. století Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6793

Vyvolávací cena: 460 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Sn Medaile b.l. - Sergius IV., Joannes XVIII., Joan XVII., Silvester II., Gregorius V., oxidace, lakované_5 ks 6794. Vatikán - životopisné medaile, cca 18. století Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6794

13. eaukce

2017-12-03

Sn Medaile b.l. - Johannes XVI., Johannes XV., Johannes XIV., Benedictus VII., Benedistus VI., oxidace, lakované, hr._5 ks 6795. Vatikán - životopisné medaile, cca 18. století Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6795

13. eaukce

2017-12-03

Sn Medaile b.l. - Donus II., Johannes XIII., Johannes XII., Benedictus V., Marinus II., oxidace, lakované, hr._5 ks 6796. Vatikán - životopisné medaile, cca 18. století Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6796

Vyvolávací cena: 1 900 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Sn Medaile b.l. - Alexandr II., Stephanus IX., Nicolaus II., Stephanus X., Victor II., oxidace, lakované, hr._5 ks 6797. Vatikán - životopisné medaile, cca 18. století Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6797

13. eaukce

2017-12-03

Sn Medaile b.l. - Leo VII., Damasus II., Johannes XI., Clemens II., Gregorius VI., oxidace, lakované, hr._5 ks 6798. Vatikán - životopisné medaile, cca 18. století Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6798

13. eaukce

2017-12-03

Sn Medaile b.l. - Benedictus IX., Stephanus VIII., Joannes XIX., Leo VI., Lando I., oxidace, lakované, hr._5 ks 6799. Vatikán - životopisné medaile, cca 18. století Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6799

13. eaukce

2017-12-03

Sn Medaile b.l. - Anastasius III., Gregorius VII., Victor III., Urbanus II., Paschalis II., oxidace, lakované, hr._5 ks 6800. Vatikán - životopisné medaile, cca 18. století Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6800

13. eaukce

2017-12-03

Sn Medaile b.l. - Callistus II., Coelestinus II., Lucius II., Hadrianus IV., Anastasius IV., oxidace, lakované, hr._5 ks 6801. Vatikán - životopisné medaile, cca 18. století Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6801

Vyvolávací cena: 750 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Sn Medaile b.l. - Eugenius III., Hadrianus III., Alexander III., Lucius III., Urbanus III., oxidace, lakované, hr._5 ks 6802. Vatikán - životopisné medaile, cca 18. století Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6802

13. eaukce

2017-12-03

Sn Medaile b.l. - Gregorius VIII., Clemens III., Coelestinus III., Innocens III., Honorius III., oxidace, lakované, hr._5 ks 6803. Vatikán - životopisné medaile, cca 18. století Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6803

Vyvolávací cena: 500 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Sn Medaile b.l. - Gregorius IX., Coelestinus IV., Innocent IV., Alexander IV., Urbanus IV., oxidace, lakované, hr._5 ks 6804. Vatikán - životopisné medaile, cca 18. století Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6804