Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017

13. eaukce

2017-12-03

Myslivecký odznak s erbem knížete Klementa Václava Metternicha (1773 - 1859), stříbro, neznačeno, nepuncováno 6855. Odznaky Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6855

Vyvolávací cena: 3 400 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Náhrdelní šperk tvořený bavorským tolarem Maximiliana Josefa z roku 1770, okolo stříbrná montáž s ověsy a 9 ks českých granátů, dále dva menší šperky tvořené 6 Krejcary 1848 se stříbrnou montáží, okolo 2x 4 české granáty_3 ks 6856. Různé Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6856

Vyvolávací cena: 1 000 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Frühwald Winfried : Die Münzen des Kaisertums Österrech 1806 - 1918. Barevný katalog mincí, korunovačních medailí a žetonů, všechny ražba oceněny ve třech zachovalostech, cenové záznamy v eurech, mince kvalitně barevně vyobrazeny, text německy. Salzburg 2015, 2. rozšířené vydání, 220 barevných stran formátu A4, vázané 6857. Knihy Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6857

Vyvolávací cena: 750 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Halačka Ivo: Mince zemí koruny české, I. - III. díl, ČNS Kroměříž 1987 - 1988, celkem 999 stran, vázané_3 ks 6858. Knihy Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6858

Vyvolávací cena: 650 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Richter Rudolf : Papiergeld Österrech 1759 - 2010, specialkatalog. Barevný katalog státovek, bankovek, lokálních, okupačních a dalších vydání. Dále obsahuje formuláře, nevydané bankovky, tiskové zkoušky atd. Cenové záznamy v eurech, platidla kvalitně barevně vyobrazeny, text německy. Doporučená prodejní cena 59 euro! Salzburg 2011, 464 barevných stran formátu A4, vázané, dosud nevybaleno z fólie 6859. Knihy…

Vyvolávací cena: 1 300 CZK CZK - Vydraženo: 700 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Saurma - Jeltsch, Hugo von : Schlesische Münzen und Medaillen, Breslau 1885 - reprint Olomouc 1991, 79 stran, 55 tab., plátěná vazba 6860. Knihy Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6860

Vyvolávací cena: 240 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Sejbal Jiří: Moravská mince doby husitské, Brno 1965, 353 stran, 36 tab., mnoho vyobrazení v textu, vázané 6861. Knihy Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6861

Vyvolávací cena: 850 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Smolík Josef : Pražské groše a jejich díly (1300 - 1547), Praha 1894, reprint 1971, 134 stran, 7 tab., vázané 6862. Knihy Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 6862

Vyvolávací cena: 600 CZK CZK - Vydraženo: 100 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Starší mincovnice vnějšího rozměru š. 34cm, v. 48cm, h. 39cm, obsahující 21 plat (zásuvek) s přihrádkami na mince různých rozměrů. Celkově průměrná zachovalost, drobnější poškození od používání, polepena stítky. Uzamykatelná na zámek s klíči. Vyzvednutí vydražené mincovnice je možné pouze osobně v Praze, v obchodě !!! Nezasíláme !!! 6863. Různé Aurea Numismatika 13. eaukce 3.…

Vyvolávací cena: 4 000 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Starší mincovnice vnějšího rozměru š. 34cm, v. 48cm, h. 39cm, obsahující 21 plat (zásuvek) s přihrádkami na mince různých rozměrů. Celkově průměrná zachovalost, drobnější poškození od používání, polepena stítky. Uzamykatelná na zámek s klíči. Vyzvednutí vydražené mincovnice je možné pouze osobně v Praze, v obchodě !!! Nezasíláme !!! 6864. Různé Aurea Numismatika 13. eaukce 3.…

Vyvolávací cena: 3 800 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Záslužný kříž, zlatý na vojenské stuze, bronz zlacený, smalty, značeno WILH. KUNZ WIEN X., značeno "*", Marko.139d 7501. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7501

Vyvolávací cena: 3 600 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Záslužný kříž, stříbrný na vojenské stuze, stříbro, smalty, značeno WILHELM KUNZ WIEN X a "WK", puncováno, Marko.141b, drobné poškození smaltu 7502. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7502

Vyvolávací cena: 2 800 CZK CZK - Vydraženo: 800 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Záslužný kříž (Fe), medaile Za statečnost Ag + Cu (FJI), Jubilejní kříž 1908, vše bez stuhy_4 ks 7503. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7503

Vyvolávací cena: 1 100 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž, bronzová medaile, bronz, smalty, neznačeno, orig. etue (poškozená), Marko.164a 7504. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7504

Vyvolávací cena: 3 000 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, II. třída, VII. vydání 1866 - 1914, František Josef I., stříbro, signováno TAUTENHAYN, nepuncováno; Bronzová medaile, IX. vydání, Karel I., páska za druhé udělení_2 ks 7505. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7505

Vyvolávací cena: 750 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, I. třída, VIII. vydání 1914 -1917, František Josef I., stříbro, signováno LEISEK, puncováno "A", Marko.230a 7506. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7506

Vyvolávací cena: 1 100 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Vojenský služební odznak pro důstojníky, kříž I. třídy za 25 let služby, vydání 1849 - 1867, bronz zlacený, stříbro, neznačeno, Marko.365a 7507. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7507

Vyvolávací cena: 1 600 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Vojenský služební odznak pro poddůstojníky a mužstvo, kříž I. třídy za 20 let služby, vydání 1913 - 1918, bronz zlacená a stříbřená, neznačeno, Marko.379c 7508. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7508

Vyvolávací cena: 2 000 CZK CZK - Vydraženo: 600 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Jubilejní pamětní medaile z roku 1898, vojenský veteránský kříž za 26 let služby?_2 ks 7509. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7509

Vyvolávací cena: 2 600 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Pamětní kříž z let 1912 - 1913, letopočet pozitivní, medaile 2. December 1873, Jubilejní medaile 1908_3 ks 7510. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7510

Vyvolávací cena: 1 200 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Pamětní kříž z let 1912 - 1913, letopočet pozitivní, Karlův vojenský kříž, Kříž za 6 let služby, Maďarská válečná medaile_4 ks 7511. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7511

Vyvolávací cena: 1 300 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Soubor vyznamenání - Medaile Signum memoriae (2x), medaile "Laeso militi", kříž za 12 let služby, Karel I. Cu medaile Fortitudini, 4 kusy bez stuhy_5 ks 7512. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7512

13. eaukce

2017-12-03

Odznak R-U leteckého spolku(?). Bronz 43 x 30 mm, smalt, zavírací špendlík 7513. Rakousko - Uhersko - Vojenské odznaky Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7513

Vyvolávací cena: 3 000 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Miniatura R-U leteckého spolku(?). Bronz 20 x 15 mm, svislá jehla, nalomený 7514. Rakousko - Uhersko - Vojenské odznaky Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7514

13. eaukce

2017-12-03

Čepicový odznak ostrostřelecké gardy. Zlacený bronz 32 mm, lepený svislý špendlík 7515. Rakousko - Uhersko - Čepicové odznaky a odznaky vlasteneckých spolků Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7515

Vyvolávací cena: 500 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Patriotika - medaile a přívěsky na spojenectví R-U a Německa (3x obecný kov, 1x Ag)_4 ks 7516. Rakousko - Uhersko - Čepicové odznaky a odznaky vlasteneckých spolků Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7516

Vyvolávací cena: 1 000 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Patriotika - Ag medaile a přívěsky na spojenectví R-U a Německa nebo truchlící FJI_3 ks 7517. Rakousko - Uhersko - Čepicové odznaky a odznaky vlasteneckých spolků Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7517

Vyvolávací cena: 550 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Odznak s rakouským znakem, zlacený plech 49 mm, neznačeno 7518. Rakousko - Uhersko - Různé Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7518

Vyvolávací cena: 2 200 CZK CZK - Vydraženo: 800 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Medaile na Vánoce 1915 - Rezervní nemocnice Nr.1 Ag 27 mm, původní ražené ouško, hr. 7519. Rakousko - Uhersko - Různé Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7519

Vyvolávací cena: 800 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Československý válečný kříž z roku 1914 - 1918, I. vydání 1918 - 1920, na stuze lipová ratolest za udělení kolektivní pochvaly, VM.5-I-1 7520. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7520

Vyvolávací cena: 1 700 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Československý válečný kříž z roku 1914 - 1918, I. vydání 1918 - 1920, na stuze 2x lipová ratolest za opakované udělení kolektivní pochvaly, VM.5-I-1, malá stužka 7521. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7521

Vyvolávací cena: 1 300 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Československý válečný kříž z roku 1914 - 1918, I. vydání 1918 - 1920, na stuze bronzová hvězdička za udělení individuální pochvaly, VM.5-I-4 7522. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7522

13. eaukce

2017-12-03

Československý válečný kříž z roku 1914 - 1918, II. vydání 1920 - 1938, typ B, VM.5-II-A, malá stužka 7523. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7523

Vyvolávací cena: 600 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Československý válečný kříž z roku 1914 - 1918, III. vydání 1945 - 1946, VM.5-III, na stuze lipová ratolest za udělení kolektivní pochvaly a štítek PIAVE 7524. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7524

Vyvolávací cena: 1 700 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Československá revoluční medaile, těžký typ s podpisem medailéra, světlý bronz, VM.6-B, malá stužka 7525. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7525

Vyvolávací cena: 440 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Československá revoluční medaile, těžký typ s podpisem medailéra, světlý bronz, na stuze štítek s číslem pluku 39, VM.6-B-9 7526. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7526

Vyvolávací cena: 600 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Československá revoluční medaile, těžký typ s podpisem medailéra, tmavší bronz, VM.6-C, malá stužka 7527. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7527

13. eaukce

2017-12-03

Československá revoluční medaile, lehký typ bez podpisu medailéra, VM.6-D 7528. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7528

Vyvolávací cena: 550 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Československá medaile Za vítězství - Mezispojenecká vítězná medaile, s podpisem medailéra, tmavý bronz, VM.7-A 7529. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7529

Vyvolávací cena: 850 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Československá medaile Za vítězství - Mezispojenecká vítězná medaile, bez podpisu medailéra, VM.7-B 7530. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7530

Vyvolávací cena: 850 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Mezispojenecká medaile Za vítězství, Belgie, neznačeno 7531. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7531

Vyvolávací cena: 300 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Československá medaile Za vítězství - Mezispojenecká vítězná medaile, s podpisem medailéra, světlý bronz, VM.7-A var. 7532. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7532

Vyvolávací cena: 900 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Pamětní odznak československého dobrovolce z let 1918 - 1919, typ A, VM.8-A 7533. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7533

Vyvolávací cena: 320 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Pamětní odznak československého dobrovolce z let 1918 - 1919, typ A, VM.8-A, špendlíková miniatura, malá stužka_3 ks 7534. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7534

13. eaukce

2017-12-03

Pamětní odznak československého dobrovolce z let 1918 - 1919, typ B, VM.8-B 7535. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7535

Vyvolávací cena: 340 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Československý válečný kříž z roku 1939, I. vydání Praha 1945, VM.11-B, malá stužka 7536. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7536

13. eaukce

2017-12-03

Československý válečný kříž z roku 1939, I. vydání Praha 1945, VM.11-B, pův. etue 7537. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7537

Vyvolávací cena: 1 400 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Československý válečný kříž z roku 1939, I. vydání Praha 1945, VM.11-B, na stuze lipová ratolest za udělení kolektivní pochvaly, špendlíková miniatura 7538. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7538

Vyvolávací cena: 1 700 CZK CZK - Vydraženo: 600 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Československý válečný kříž z roku 1939, II. vydání Praha 1945 - 1946, barva kříže s nádechem do měděna, VM.11-D 7539. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7539

Vyvolávací cena: 950 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

13. eaukce

2017-12-03

Československá medaile Za chrabrost před nepřítelem, vydání Praha 1945, VM.12-B 7540. Československo Aurea Numismatika 13. eaukce 3. 12. 2017 7540