Aukce ČSN pobočka Šumperk 28. listopadu 2020

2020-11-28

Početní žeton b.l., znak s klenotem v perlovci, opis / znak s klenotem a iniciálami R - P a A - P, opis Cu 26 mm, Pol.186, Do.3666, MN.324 R!

Vyvolávací cena: 2600,- CZK - Vydraženo: --.-

2020-11-28

I.M.Scharff - medaile na italská vítězství, 1848-1849 Poprsí zprava, opis / Victoria zpředu s vavřínovým věncem, opis, Sign., Cu 57 mm, BPM.335, M.2650 dr.škrce v av. a rev.

Vyvolávací cena: 1800,- CZK - Vydraženo: --.-

2020-11-28

Krejcar 1765 S.R., Norimberk, mincm.Scholz a Riedner Do.3881, Pol.128 RR!

Vyvolávací cena: 1400,- CZK - Vydraženo: --.-

2020-11-28

Tolar 1767, Praha-Erdmann a Stőhr, Don.3848, BPM.507, Pol.197 poslední šlikovská tolarová ražba

Vyvolávací cena: 26000,- CZK - Vydraženo: 40000,-

2020-11-28

Stříbrná lovecká medaile, 1723 Vidění sv.Huberta / orel sedící na lovecké trubce, opis Nesign., Nepunc., Ag 28,5 mm, 7,99 g, Sborník HK 1977, str.40, č.2

Vyvolávací cena: 7000,- CZK - Vydraženo: 7000,-

2020-11-28

AR Denár b.l., De Witte.III/3668, Wi.2535 č.ned., dr.okr. R!

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 550,-

2020-11-28

Fenik b.l., Sa.- R!

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 180,-

2020-11-28

Groš 1603 s tit.Rudolfa II., Sa.4001/2154 R!

Vyvolávací cena: 180,- CZK - Vydraženo: 440,-

2020-11-28

3 Krejcar 1619 HP, S.-V.22 (D2/D1) č.ned.

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 4800,-

2020-11-28

XV Krejcar 1661, zn.špice, SV.137-B1/B1 2x dr.hr.

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 1600,-

2020-11-28

Krejcar 1650, SV.105-B1/A2,A1, opis: OLOMVC.PRINCIP. R!

Vyvolávací cena: 2800,- CZK - Vydraženo: --.-

2020-11-28

Krejcar 1652, SV.109-B8/C1, opis: OLOMVC:PRIN: R!

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: --.-

2020-11-28

Krejcar 1652, SV.109-B8/C2, opis: OLOMVC:PRIN: R!

Vyvolávací cena: 360,- CZK - Vydraženo: --.-

2020-11-28

Krejcar 1654, SV.111-B7/A1 okr.raž.

2020-11-28

Krejcar 1654, SV.111-B7/A4

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: --.-

2020-11-28

Krejcar 1658, SV.114-D1/E R!

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: --.-

2020-11-28

Krejcar 1659, SV.115-D2/E č.ned. RR!

2020-11-28

3 Krejcar 1668, S-V.320-F1/B4

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 800,-

2020-11-28

3 Krejcar 1693, S-V.3331-H2/G dr.v.stř. v av. RR!

Vyvolávací cena: 1800,- CZK - Vydraženo: 5500,-

2020-11-28

1/2 Krejcar 1694 var.*S1/2S*, S-V.305-B/- RR!

Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: --.-

2020-11-28

3 Krejcar 1706, S-V.542-B4/B3

Vyvolávací cena: 3400,- CZK - Vydraženo: 7500,-

2020-11-28

Krejcar 1701, S-V.503-A4/A3

Vyvolávací cena: 260,- CZK - Vydraženo: 460,-

2020-11-28

Tolar 1735, S-V.763-S/T tém.

Vyvolávací cena: 26000,- CZK - Vydraženo: 32000,-

2020-11-28

Lang - intronizační medaile, 17.dubna 1831 Kristus jako pastýř, opis / znak, dvojitý opis Sign., Bronz 34 mm, Do.4667, Přib.501, Gr.12 dr.hry

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 800,-

2020-11-28

Sarkofág svatého Jana Nepomuckého / 6řádk.německý nápis, 1829, Pozlac.bronz 43 mm, Př.579, Gr.69 (Bronz)

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 260,-

2020-11-28

Friesašský fenik b.l. skup.Eriacensis ( z let 1170 - 1200) minc.Friesach, Bonh.2127, Wi.1370, CNA.1.E.09b, tab.28 R!

Vyvolávací cena: 900,- CZK - Vydraženo: 1200,-

2020-11-28

4 Krejcar 1731, ŠM.55-C-14

Vyvolávací cena: 220,- CZK - Vydraženo: 600,-

2020-11-28

Tolar 1761, ŠM.61-B-7, Dav.1247, KM.370 R!

Vyvolávací cena: 15000,- CZK - Vydraženo: 15000,-

2020-11-28

1 Krejcar 1760 ŠM.62-A-16

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: 320,-

2020-11-28

1 Krejcar 1756, ŠM.61-B-17

Vyvolávací cena: 160,- CZK - Vydraženo: 380,-

2020-11-28

Jeton na 1200.výročí kláštera, 1782 Portrét zprava, opis / pohled na chrám, 3řádk.nápis v úseči, opis Sign.F.Matzenkopf, Ag 25 mm, 3,78 g, Šm.66-D-3 n.st. na hr.

2020-11-28

10 Krejcar 1793 M, ŠM.68-E-12, KM.464 tém.

Vyvolávací cena: 1400,- CZK - Vydraženo: 1700,-

2020-11-28

1/2 Batzen (2 Krejcar) 1591 s titulem Rudolfa II., Sa.1950/957 z 1/7 ned.

Vyvolávací cena: 140,- CZK - Vydraženo: 300,-

2020-11-28

3 Krejcar 162(?), jako SJ.110/33, jako Kop.6803 z 1/7 ned.

Vyvolávací cena: 260,- CZK - Vydraženo: 500,-

2020-11-28

Krejcar 1681 LP-H, mincm.zn. u orlice, SJ.183/70, Kop.6907

Vyvolávací cena: 140,- CZK - Vydraženo: 360,-

2020-11-28

Krejcar 1681 LP-H, mincm.zn. u orlice, SJ.183/70, Kop.6908 var.: nominál v aversu i reversu RR!

Vyvolávací cena: 2200,- CZK - Vydraženo: --.-

2020-11-28

1/2 Krejcar 1681 LP-H, Sa.185/71, Kop.6904, Fr.2721 č.ned.

Vyvolávací cena: 130,- CZK - Vydraženo: 440,-

2020-11-28

Instalační jeton, 1782 Dva znaky pod mitrou, letopočet / 9-řádkový nápis, Nesign., Nepunc., Ag 23 mm, 2,71 g, Don.4693, M.3286, Gr.177 dr.ned.

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2800,-

2020-11-28

Nesign. - bronzová instalační medaile 2.II.1859 Pohled na Vyšehrad, opis / Madona, znak kapituly, opisy Bronz 42 mm, 34,89 g, Přib.697, Gr.185 dr.hry RR!

Vyvolávací cena: 2200,- CZK - Vydraženo: 2400,-

2020-11-28

Dominikus Schnitzer - medaile k 50.výr. kněžství 1731 - 1781 Dvě postavy pod Božím okem, opis / široký znakm opis Sign.F.M. (Matzenkopf), Sn 35 mm, 20,22 g tém.

Vyvolávací cena: 950,- CZK - Vydraženo: --.-

2020-11-28

Poslední večeře Páně 1546 / Poslední soud - žehnající Kristus Pozlac.Ag 54 mm, 35,15 g, Ka.345 tab.XLVIII/5, Enz.159, Kill.5784 R!

Vyvolávací cena: 13000,- CZK - Vydraženo: 16500,-

2020-11-28

Svatý Jan křtí Krista v řece Jordánu, opis Sn 48 mm, Ka.389 av., Enz.181 av., Gross.1023 (tento kus) jednostranná

Vyvolávací cena: 440,- CZK - Vydraženo: 440,-

2020-11-28

Jonáš a velryba / vzkříšení Krista, b.l. Ag 37 mm, 18,76 g, Katz.435 tab.LVI/6, Enz.220

Vyvolávací cena: 8000,- CZK - Vydraženo: 8000,-

2020-11-28

První hřích - Zvěstování, b.l. Adam a Eva - první hřích / ukřižování a zvěstování, Ag ražená medaile 50 mm, 33,80 g, Katz.165 tab.XXI/4 Enz.77, Kill.5754 R!

Vyvolávací cena: 18000,- CZK - Vydraženo: 19000,-

2020-11-28

Svatý Pavel píše dopis Korintským / Šavlovo obrácení z r.1552 Litá pozlac.med. 44 mm, 23,93 g, Katz.372 tab.LVII/3, Enz.175 dr.hr.

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 3000,-

2020-11-28

Klanění Svatých tří králů - Klanění pastýřů z r.1545 Sign.CW, Ag 40 mm, 20,39 g, Katz.231 tab.XXXIII/1, Enz.101 Kill.5769, Do.4324 R!

Vyvolávací cena: 8000,- CZK - Vydraženo: 9000,-

2020-11-28

Praha 1575/1880 - klečící Jan Nepomucký před Pannou Marií, opis / stojící blahoslavený Edmund Kampian, český opis Nesign., Ag 29x33 mm, 12,23 g, Gr.1286 orig.raž.ouško

2020-11-28

Husův tolar, b.l. Poprsí zprava, nápis a opis / Hus na hranici, nápis a dvojitý opis, Ag 42 mm, 21.82g, Ka.71-X-5, Don.3445, Enz.28

Vyvolávací cena: 6500,- CZK - Vydraženo: 8500,-

2020-11-28

Kristus předává klíče Sv.Petrovi, opis / kaple převýšená božími paprsky, opis - svatý rok 1776, Sign.R., Sn (s čepem) 34 mm, 12,81 g

Vyvolávací cena: 440,- CZK - Vydraženo: --.-

2020-11-28

3 Krejcar 1611, SJ.103/26, Sa.376/162, Kop.5910

Vyvolávací cena: 2200,- CZK - Vydraženo: 2600,-