Aukce České společnosti přátel drobné plastiky 31. října 2015

2015-10-31

Odznak "Nejlepší pracovník autobusové dopravy", Ag 900, punc, matr.č.106, šroub, hmotnost 15,23 gr.

Vyvolávací cena: 550,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Čestný odznak "Zasloužilý cvičitel", 3 různá provedení, 3 ks, Su 187

Vyvolávací cena: 140,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Odznak ČSTV "Za zásluhy o rozvoj čs. tělesné výchovy a sportu" + minat, et.

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Odznak "Za zásluhy o rozvoj Svazarmu ČSR", matr.č. 6611, pozlacený, závěs

2015-10-31

Odznak SVAZARM "Za aktivní činnost", zlacený, špendlík

Vyvolávací cena: 40,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Odznak "Za zásluhy o socialistickou myslivost", závěs se špendlíkem

Vyvolávací cena: 40,- CZK - Vydraženo: 40,-

2015-10-31

Čestná stužka "Mateřství 1. stupně", s nevyplněným dekretem, PU31, etue

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Čestná stužka "Mateřství 2. stupně", s nevyplněným dekretem, PU31, etue

Vyvolávací cena: 110,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Čestná stužka "Mateřství 3. stupně", s nevyplněným dekretem, PU31, etue

Vyvolávací cena: 70,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Bronzový a stříbrný odznak BSP s průkazy, vydanými v r. 1985 a 1989 Vojenským výzkumným ústavem 010 ve Vyškovu, celkem 4 kusy

2015-10-31

Pamětní medaile "Odborového svazu pracovníků v zemědělství k 35. výročí osvobození", zlacená medaile na závěsu, jehla

2015-10-31

Kolekce 7 kusů pamětních medailí, vydaných k 90. výročí muzejnictví v Kremnicí, postříbřený Br, oboustr. medaile, Kremnica, o 50, JS medaile s městskými znaky měst Banská Belá, Banská Bystrica, Pukanec, Lubietová, Banská Štiavnica, a Nová Baňa, o 40, autor L.Bódi, v kazetě, PROOF

Vyvolávací cena: 190,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Kolekce 4 med. "Giganti Májů" :o 70, hmotnost 137 g,pozlacená měď,vydáno 5128 edic, kolekce je uložena v reprezentační dřevěné kazetě, proof medaile : - THE MAYAN CALENDAR, certifikát č. 0535 - GIGANT - HUNAB KU, certifikát č. 0373 - GIGANT - WACAH CHAN, certifikát č. 0065

Vyvolávací cena: 590,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Medaile z kolekce Giganti Májů "Hunab Ku", o 70, hmotnost 130 gr., pozlacená Cu, bez certifikátu

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Odznak "ČKD - závod Lokomotivka Praha", Br, smalt, špendlík

Vyvolávací cena: 250,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Vojenské odznaky VÚ 010 (2 ks), Armády ČSSR a Výzk.ústavu TUPV - 4 ks

2015-10-31

Medaile "25 let místní vojenské správy - Za obětavou práci a budování ČSLA" o51, zlacený Al,

2015-10-31

Pam. plaketa velitele VÚ 4443 Ostrava, věnovaná k 30. výročí Žaškovského vojenského útvaru, lak.Al,dekret 1973,etuje+odznak Žaškovský voj. útvar 2 ks

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 100,-

2015-10-31

Vojenský odznak specialisty zbraně "Mistr", tombak, smalt, šroub, Kru 21

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: 60,-

2015-10-31

Plaketa "25. výročí SVAZARM", Br, šestihran, etuje + zlacený, zapich. odznak

2015-10-31

Odznak Absolvent Vojenské akademie, BK, poškozený lak, šroub, zn.MK

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 50,-

2015-10-31

Odznak Absolvent Vojenské akademie, Ag, punc, šroub, zn.ZUKOV

Vyvolávací cena: 250,- CZK - Vydraženo: 360,-

2015-10-31

Odznak Čs. armády ve Velké Británii za 2. sv. války: nahoře opis WE MARCH ON FAITHFUL TO OURSELVES FAITHFUL TO BRITAIN, 28.IX. 1940, dole CZECHOSLOVAK ARMY (My sami věrně pochodujeme věrni Británii),ve středu velký čs. lev, na oslavu svátku sv. Václava,Br,mořená, vzadu chybí jeden úchyt, 30 x 48,

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Medaile "Československá lidová armáda", rev.: rakety, Br, o 60

2015-10-31

Medaile "Československá lidová armáda", rev.: protilet. raketa, Br, o 60

2015-10-31

Záslužná medaile Vysoké školy Národní bezpečnosti "Ve službách lidu", Br 69

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 110,-

2015-10-31

Medaile Sboru nápravné výchovy ČSR - 1984, malá stužka, etuje

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Medaile Sboru nápravné výchovy ČSR - 1989, I.stupeň, 2 malé stužky, etuje

2015-10-31

Medaile Sboru nápravné výchovy ČSR - 1989, II.stupeň, 2 malé stužky, etuje

2015-10-31

Pamětní medaile ÚV ČSTV "Za zásluhy o uspořádání XII. Mistrovství světa v házené mužů 1990", udělená Dr.J.Snášelovi, BK, o 60+plaketa, dekret, etue

2015-10-31

Medaile Bratislava, Chemické závody J.Dimitrova, BL - Dominantní stavby města, opis, sign./znak, opis. Br, šestihr.65 x 75, signována M. Ronai, etue

Vyvolávací cena: 35,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Klopový odznak pro účastníky Paraolympojských her, italská výroba R!

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 200,-

2015-10-31

Medaile "Za zásluhy o ČSLA" I. stupeň, malá stužka, etue

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Medaile "Za zásluhy o ČSLA" II. stupeň

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Pamětní medaile Svazu letců ČSFR na 50. výročí Bity o Británii 1990, postříbřený BK, o30

2015-10-31

Čestný pamětní odznak AČR za službu v misi IFOR

2015-10-31

Čestný pamětní odznak AČR za službu v misi SFOR

2015-10-31

Medaile Armády ČR III. stupně (za 5 let služby), miniatura, etuje

Vyvolávací cena: 90,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Medaile Armády ČR II. stupně (za 10 let služby), miniatura, etuje

2015-10-31

Medaile NATO za účast v mírové misi Jugoslávie 1998, malá stužka + etue + dekret pro kapitána Jana Andráško

Vyvolávací cena: 350,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Soubor 4 pam. medailí "A. Mucha - Čtvero ročních dob", postříbřené Cu, o 70, certifikáty, vlastnická listina, leštěná kazta

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: 700,-

2015-10-31

Soubor 4 pam. medailí "Zakladatelé Československa", Masaryk, Štefánik, Beneš, postříbřené Cu, o 70, certifikáty, vlastnická listina, leštěná kazta

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: 900,-

2015-10-31

Soubor 6 pam. medailí "Největší Čech I.", Masaryk, Karel IV., Jan Žižka, A.Dvořák, Jan Hus, J.A.Komenský, zlacené Cu, o 40, certifikáty, papír .etuje

2015-10-31

Soubor 6 pam. medailí "Největší Čech II.", Smetana, Palacký, B.Němcová, Jiří z Poděbrad, Anežka Č., Havel, zlacené Cu, o 40, certifikáty, papír. etuje

2015-10-31

Soubor 6 pam. medailí "Panovníci v Čechách I.", Svatopluk, Svatý Václav, Přemysl Otakar, Karel IV., Rudolf II., Marie Terezie, stříbřené a zlacené Cu, o 40, certifikáty, papírová etuje

2015-10-31

Soubor 6 pam. medailí "Panovníci v Čechách II.", Václav II.,Jan Lucemburk, Jiří z Poděbrad, Vlad. Jagellonský, Josef II., František Josef I., stříbřené a zlacené Cu, o 40, certifikáty, papírová etuje

2015-10-31

Soubor 10 pam. medailí "Čeští panovníci", 2 papír. etuje I. díl: praotec Čech, Sv. Václav, Karel IV., Přemysl Otakar I., Vladislav II., Bořivoj I., II. díl : Rudolf II., Václav II., Přemysl Oráč, Jan Lucemburský - pozlacený obecný kov, av. mince 20 Kč, rev. barevný obraz, o 26

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Soubor 6 pam. medailí "1150 let od příchodu slovanských věrozvěstů na Velkou Moravu", stříbřené a zlacené Cu, o 40, certifikáty, papírová etuje

2015-10-31

Soubor 4 pamětních medailí "Zlatí Euro Giganti", postříbřené a pozlacené Cu, o 70, certifikáty, vlastnická listina, leštěná kazeta

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Soubor 6 pam.medailí "Rudolfinské Čechy" : Rudolf II., Jan Kepler, rabi Jehuda Löw, Zlatá ulička, Tycho de Brahe, Tadeáš Hájek z Hájku a církevní motiv, pozlacená Cu, o 40, certifikáty, vlastnická listina, papírová etuje