Aukce České společnosti přátel drobné plastiky 31. října 2015

2015-10-31

3x číslované hornické známky + 2 známky - neurčeno, Al a Br, 5ks

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 110,-

2015-10-31

Itálie - papež Jan XXIII./J.F. a Robert Kennedy, medaile s ouškem, Br32

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Rusko - 2 Putinki 2005, Monětnyj Dvor, žeton na slané pečivo, ŽK23

2015-10-31

Washington - J.F.Kennedy,opis/budova Center for Performing Arts, ŽK29

2015-10-31

USA - 100 let sochy Svobody 1886-1986, dolarová medaile v etui, Br39

2015-10-31

100 let ŠKODA AUTO 1895-1995, stříbř.Br30 v pův.etui

2015-10-31

STÁTY USA - 1/4 Dollar 1999 - 2009, zlacené orig.mince, celkem 56 ks, mince jsou uloženy v deskách 26x28cm, přiloženy certifikáty + vlast.list

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 400,-

2015-10-31

STÁTY USA - desky na 5x12ks 1/4 Dollar, roky 2010-2021, 26x28cm

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: 60,-

2015-10-31

Album na mince, 12x17cm, 8 listů (černý)

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 50,-

2015-10-31

Album na mince, 21x24cm, 10 listů (zelený)

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 120,-

2015-10-31

Album na mince, 21x24cm, 11 listů (červený)

Vyvolávací cena: 130,- CZK - Vydraženo: 130,-

2015-10-31

Album na mince, 21x24cm, 13 listů (červený)

Vyvolávací cena: 130,- CZK - Vydraženo: 170,-

2015-10-31

Volné listy do albumů na mince, 17 ks

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 100,-

2015-10-31

Albumy na známky A4, 8 a 8 listů, plast. a karton. desky, 2ks

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: 80,-

2015-10-31

POKLAD - plaketa s vysokým reliéfem, cca 1895, truchlící žena, nápis, dole-dítě hrající si s pokladem, Fe 162x586mm patinované na bronz, secesní rám 445x850mm, mírně poškozený, Rv.: reklamní nálepka F.Topič-obrazy

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 3600,-

2015-10-31

Praotec Čech - jednostranná plaketa b.l. (1900) - hlava zprava, zlatá bronz 53x55mm,

Vyvolávací cena: 1600,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Václav Klofáč, poprsí zleva, nápis, Sign.1923, litá Br plaketa 256x340mm

Vyvolávací cena: 900,- CZK - Vydraženo: 900,-

2015-10-31

100 rokov Martinskej nemocnice 1888-1988, postříbř. BK59

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

"Za zásluhy o rozvoj okresu Hodonín - 25 let od osvobození ČSR, ZN, o 70

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Medaile "Spolku pro rozšiřování zemědělských znalostí", vydaná 20.4.1894 při otevření Mezinárodní výstavy potravin, zásobování a dopravy ve Vídni, zlacený Br57, sign. Zimeler, Wien

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 3000,-

2015-10-31

Mezinárodní výstava Wien 1873, zlacený Br, o 70, sign. K. Schwenzer

Vyvolávací cena: 1800,- CZK - Vydraženo: 1800,-

2015-10-31

100 let od založení Privilegované národní banky Wien (1.6.1816), 1916, Br, o 65, sign. St. Schwartz, původní etuje

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 1200,-

2015-10-31

750 let města Rothenburg (1922), BK, o 46, sign. L. Chrilader

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 200,-

2015-10-31

Nezávislý řád Dobrých templářů, zlacený Br32, na trikol. stužce,nedatován

Vyvolávací cena: 250,- CZK - Vydraženo: 250,-

2015-10-31

Záslužná medaile spolku vědců a lycea města Lille, (založ. 3.6.1857), neudělená, Br78, datování medaile 1858, bez signatury

Vyvolávací cena: 1700,- CZK - Vydraženo: 1700,-

2015-10-31

Pam. medaile na krále Ludvíka Velikého (XIV.), Br82, sign. F. Varín

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2000,-

2015-10-31

Alegorická medaile na narození římského krále r.1811,av. sign. Andrieu Fecit, rev. - hlava římského krále (vévoda Zákupský - nemanželský syn Napoleona Bonaparta "Orlík"), sign. D. Denon, Br68

2015-10-31

Pam. medaile na Galerii historických fondů, založenou Ludvíkem Filipem ve Versailles 10.6.1837, Br57, bez signatury

2015-10-31

Školní cena "14. července" XIII. okresu města Paříže, pro "Gastona Vindta" 1899, Br47

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

2015-10-31

Pam. medaile města Saint Denis na otevření nové radnice 21.11.1883, Br41

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 300,-

2015-10-31

Pam. medaile Společnosti sv. Vincenta de Paul na 50. výročí 1833 - 1883, Br51, sign. C. Trotin

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 600,-

2015-10-31

Závaží na zlatý prach v podobě ptáka na podstavci, 31 gr., Br výška 33mm

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 1000,-

2015-10-31

Závaží na zlatý prach v podobě ženy s dítětem, rýžující zlatý prach, Br 56mm

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1200,-

2015-10-31

Závaží na zlatý prach v podobě ženy, drtící obilí, Br 88 mm

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 1200,-

2015-10-31

Závaží na zlatý prach v podobě muže - kováře, Br 72 mm

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 1300,-

2015-10-31

Pamětní medaile čs. armády v zahraničí, londýnské vyd.1943, MV 14a, etuje

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 1000,-

2015-10-31

Plaketa Československé Yachtové asociace "Závody oplachtěných kanoí a kajaků, Praha", JS, Br 50 x 75

2015-10-31

Raznice pro suchou pečeť Pamětní medaili "Pěšího pluku č. 37 vévody Albrechta Württemberského", Br 45

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Pamětní odznak pro Hornorakouské vdovy a sirotky, Br, smalt, špendlík

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Odznak pro Vojenské lékaře, postříbřený Br 25x31, smalt, bez zn., špendlík

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Vlastenecký odznak RU země Steiermark (Štýrsko), opis "Gott mit uns 1916", ve středu štýrský pardál, BK 36x39, svislý špendlík

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Odznak Uherského království "Národní sbírka obětavosti pro válečnou podporu", opis v maďarštině, Br a smalt 25x47, špendlík

2015-10-31

Odznak "XII. setkání Spolku vojenských úředníků-certifikátistů 1901" , zlacený Br, smalt, špendlík

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Přívěšek Vojenská podpora 2.12.1914, Ag, punc, 10,14 g, kroužek, 19x34 a stejný přívěsek, Br, kroužek - 2 kusy

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1000,-

2015-10-31

Patriotický odznak ",Meč, obtočený stuhou s nápisem SIEG !", postř. BK, šp.

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Klopový odznak RU podpůrného spolku, zlac. Br, smalt,

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 380,-

2015-10-31

Válečný odznak "Pomocná akce pro obstarání obuvi pro armádu, Vídeň", válečný kov, střené postříbření, 21x32, špendlík

2015-10-31

Pam. odznak na nasazení RU 3. armády (Bělehrad), 3.10.1915,vál.kov, šp.

2015-10-31

Pam. odznak 6. pluku "Vánoce v poli 1915", válečný kov, špendlík

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: 800,-

2015-10-31

Odznak generálplukovník Kövess von Kövessháza 1914 - 1916, vál.kov, šp.