Aukce České společnosti přátel drobné plastiky 31. října 2015

2015-10-31

Pam. odznak RU kurýrní pošty v vál. letech 1914-1917, Br 22x40, špendlík

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Odznak 13. honvédského pluku Bratislava, sign., vál. kov 30 x 53, špendlík

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1000,-

2015-10-31

Pam. odznak polního pluku myslivců, velitel generálporučík Dückemann, 1914 - 1916, signováno , válečný kov 37 x 33, špendlík

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 1200,-

2015-10-31

Odznak "Těžké dělostřelectvo na všech frontách", MS 50x32,opravovaný šp.

Vyvolávací cena: 1800,- CZK - Vydraženo: 1800,-

2015-10-31

Pam. odznak "Pancéřový vlak a letadlo", maďar. opis, 35x42, vál. kov, špendl.

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Pam. odznak "LDST pluk č. 1, Těšín 31", vál. kov 28x44, špendlík

Vyvolávací cena: 2500,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Pam. odznak "Isonzo - Armee, 1915", BK 29x44, špendlík

Vyvolávací cena: 2200,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Odznak "25 let" nového přístavu města Brémy, část zlac., BK, smalt, špendlík

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Pam. odznak města Wilhemshaven, Br, smalt 30, špendlík

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 360,-

2015-10-31

Klopový odznak spolku "L.D.G.B.", Br, smalt 23 x 35

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Medaile "Za zásluhy o vlast", Hannoverské království, Ag 36, opis na hr,

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2200,-

2015-10-31

Medaile "Za věrné služby", velkovévodství Hessenské, Ag 33,

Vyvolávací cena: 1800,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Pamětní medaile na 50. výročí vítězství ve Velké válce, 1968, postříbřený BK 50, původní krabička

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Pamětní medaile na 50. výročí Banque du Congo Belge, 1959, Br 70

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Pamětní odznak 75 mm polní dělo, opis "Journee du 75, 1914 - 1915", bronzový plech s ouškem 31mm

2015-10-31

Pamětní medaile města Charleroi, Br 70, neudělená, sign.,původní krabička

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 800,-

2015-10-31

Hvězda kříže 1. třídy "Za zásluhy", Br, smalt, výrobce Reitterer Wien, etuje

Vyvolávací cena: 3500,- CZK - Vydraženo: 3500,-

2015-10-31

Pam.plaketa "Franz Zoglmann, nar. 12.8.1855", Br 60x70, sign. A.Henke

2015-10-31

Pam. medaile na 50. výročí úmrtí hudebního skladatele J. Strausse, vydaná 8. června 1949, Br 70

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 600,-

2015-10-31

Řád Ježíše Krista, 5. třída, Ag, část. Au, smalt, původní stuha

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Drobná plastika, ročníky 1964-1991, 7 svazků, vázané, Sběratelské zprávy, ročníky 1946-1951, 1 svazek, vázané, 8ks, vše téměř

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Sběratelské zprávy - ročníky 1990-1992, kompletní včetně příloh, vázané

2015-10-31

Nechanický - Mincovnictví Leopolda I., 232 str., 47 obrazových tabulí, brož.

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Josef Cejnek - Rakouské, maďarské, české a slezské ražby 1519-1705, celkový soupis ražeb, minc.značky, varianty atp., 2 díly, 145+94 stran

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 300,-

2015-10-31

Rentzmann,1) Erby na mincích,2) Opisy na mincích, Schlickeysen+Pallman, 3) Zkratky používané na mincích moderní doby, středověku a starověku, Berlín 1865-1896, 3 svazky, reprint, (perfektní pomůcka k určování), vázané

2015-10-31

Skrbek - Mince království Českého za panování rodu Habsburského od 1526 obrazová příloha, 198 tabulí, mincovní značky + 1654 mincí, vázané, téměř

2015-10-31

Kaminski, Kopicki - Polské mince 1764-1864, 254 stran + vyobrazení, brož. Morawiecki - Propaganda na mincích Římské republiky, 108 stran, 63 obr.

2015-10-31

K.Čermák - O českých penězích do roku 1526, text + perokresby, vázané

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 380,-

2015-10-31

Hlinka - Peníze v našich dějinách, 290 str., text, popis + vyobrazení, váz.

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Katz - O chronologii denárů Boleslava I. a II., 124 str., 8 tabulí vyobrazení

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 150,-

2015-10-31

E.Fiala + kolektiv - Medaile v zemích českých, výstava 1924, 71 str,text, 20 tabulí vyobrazení, poloplátěná vazba

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 600,-

2015-10-31

Novák - Korunovace a korunovační ražby 1526 - 1918, III.díl, brožované

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 460,-

2015-10-31

Hásková - Pražské groše 1300-1526, 282 str., vyobrazení + popis, vázané

2015-10-31

Saurma - Slezské mince a medaile, 80 str., popis, 55 tabulí vyobrazení, váz.

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Pilát R., 70.výročí narození 1875-1945. Poprsí zleva, opis, sign./ruce s mincí a lupou, písmo, Br50, BK.1/3

Vyvolávací cena: 70,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Mestské muzeum Bratislava 1868-1988 Klíč na budově muzea, opis/znak města, opis, sign., Br60 postř.

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 70,-

2015-10-31

Pokušení, BL (1917)- Nahá mladá dívka, starý otylý muž s penězi, sign.JS. Br60x56, Krem.12

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

2015-10-31

Machar J.S., České slovo vídeňské svému zakladateli, BL - Hlava zprava, opis/ antický hrdina u hoříc.oltáře, opis, sign., Zn60, MZČ.226.6

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

750.výročí založení města Opavy, 1224-1974 - Radniční věž, opis, letopočty, sign./znak města, opis. Br60

2015-10-31

Barrande J., 1978 - Poprsí zprava, opis, sign./negat.otisk trilobita, 4 řád.nápis, sign., Br69 (Nár.Muzeum Praha)

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 150,-

2015-10-31

Abondio Antonio, 1980 - Poprsí zleva, opis, sign.,/salamandr, opis QUI DURAT, VINCIT. Br69 - BK.30/4

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: 70,-

2015-10-31

Jan Amos Komenský, BL, JS J.A.K. sedící za stolem, v ruce Labyrint světa, sign., Zn140x190, dr.škrce

Vyvolávací cena: 65,- CZK - Vydraženo: 65,-

2015-10-31

Praha, JS, BL - Historické stavby, sign., Br60 v etuji

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: 60,-

2015-10-31

Ing.Jan Perner. Výzkumný ústav železniční Praha, BL - Polopostava J.P., opis, sign./kolejnice s želez.kolem, opis. Br70 v etuji

Vyvolávací cena: 160,- CZK - Vydraženo: 160,-

2015-10-31

Ústřední odznak předsedů NV, BL (po r.1961) - Znak ČSSR, po obvodě lipové lístky/lip.ratolest, nápis, Br78 na trikolor.stuze v pův.etuji, téměř

Vyvolávací cena: 420,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

DCr.Alois Rašín, 1917 - Poprsí zprava, 3 řád.nápis, sign. Ag54, punc Plaketa zasazena do koženého rámečku

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 2600,-

2015-10-31

Fiala Eduard, 50.výročí úmrtí 1924-1974 - Hlava zpředu, opis, sign./středověk. razič zleva, písmo, sign., Br70, BK.1/11, téměř

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 50,-

2015-10-31

Palacký František, 100.výročí úmrtí, BL(1976) - Hlava část.vlevo, 2 řád.nápis, sign./praporec husitů, slunce, brko, 3 řád.nápis. Br75

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: 80,-

2015-10-31

Karel IV., 600.výročí úmrtí 1978 - Trůnící Karel IV.zpředu, opis, nápis, sign./ gotická výzdoba, znaky, opis, sign. Ag40 - 0,900 punc. - 31g - BK.1/14

Vyvolávací cena: 350,- CZK - Vydraženo: 500,-

2015-10-31

Národní divadlo, znovuotevření po rekonstrukci 1983 Část budovy, písmo, sign./růže a nápis. Br40 v etuji