Aukce České společnosti přátel drobné plastiky 31. října 2015

2015-10-31

Soutěž požárních družstev 1972, Br57x63 zlac.na bílé stuze v původní etuji

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Cedule s nápisem Pojistila hasičská vzájemná pojišťovna , a.s.

2015-10-31

Dr.V.Libenský V., kardiolog 1979 - Poprsí zpředu, lat.opis/styliz.člověk, srdce, lat.opis, sign.Housa. Br60 v etuji

2015-10-31

Česká lékařská společnost, jubilejní Za zásluhy, BL - Hlava J.E.Purkyně zleva, opis, letop., sign.Prošek/Aeskulap.hůl s hadem, nápis, opis. Br70

Vyvolávací cena: 160,- CZK - Vydraženo: 160,-

2015-10-31

Nejlepší pracovník ve zdravotnictví, odznak Bk27x33 se zav.špendl.v etuji

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Zasloužilý lékař, odznak Bk27x33 se zav.špedl.v etuji

2015-10-31

Bedřich Smetana, 100.výročí narození, 1824-1924, JS - Poprsí zprava, vavřín. ratolesti, faksimile podpisu. Br97x145

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 260,-

2015-10-31

70 let československé kinematografie 1898-1968, JS, NN Postava nahé dívky, opis, letopočty. Br66

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 50,-

2015-10-31

Národní divadlo, znovuotevření po rekonstrukci 1983 - Část budovy, opis, sign.Knobloch/růže a nápis. Br80 v etuji s uděl.dekretem Františku Soukupovi, průkaz č.788

Vyvolávací cena: 110,- CZK - Vydraženo: 110,-

2015-10-31

Stavovské divadlo, 1783-1991 - Pohled na divadlo , opis, sign.Knobloch/ obličej dívky zleva, 2 řád nápis "Patriae et musis". Br42 v etuji

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: 95,-

2015-10-31

Toman Ladislav- VII.všesokolský slet 1920, slavnostní. Br37x50 s bílomodročervenou stužkou, Vej.II.A.I.-47, No.VII.02, špendlík poškozen

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

XI.Všesokolský slet Praha 1948, JS - Sokol s rozepjatými křídly, cvičenci. sign.V.David 47, Br160x242

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

I.jub.župní sjezd XVI.župy Baráčnické K.Havlíčka Borovského ve Vysočanech, 1933-1938, NN, JS - Poprsí KHB zleva, 6. řád.nápis. Br69x49

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 100,-

2015-10-31

Hynek Palla, hudební skladatel. Nehynoucí památce 1.náčelníka Sokola a sbormistra Hlaholu v Plzni, 1937 - Poprsí zpředu, opis/lyra, opis. Br40

2015-10-31

DSO Sokol. I.celostátní spartakiáda 1955, NN - Cvičenec zvedá cvičenku, opis/2 řád.nápis. Br40x39 s raž.ouš., Vej.str.170, č.5 (1/2) + Celopražská spartakiáda, 1985 - Logo spartakiády, opis. Žk31 se zav.špendl. (0/-) + Pražská tělocvičná jednota Sokol 1862-2002. Br27 s jehlicí, dr.skvrnky

Vyvolávací cena: 55,- CZK - Vydraženo: 55,-

2015-10-31

II. 100y, S.K.Dvůr Král. 1925, NN, JS . Vavř.ratolest, 4 řád.nápis. Br59x38 v pův.pouzdru

2015-10-31

S.K.Slavia. II. místo na 25 km 4,5,1910 - Sportovec, sign.Lauer a Nürnberg. Cu33x33 s pův.ouškem (1/1) + S.K.Slavia. II.místo na 2 km chůze 12.6.1910- Běžící sportovec, sign., Br38 s pův.ouš.(2/2)

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: 60,-

2015-10-31

Skok vysoký, JS, na reversu doryto "I./22.V.1941", Br47x37 (K.Otáhal) + IV.veřej.cvičení 14.okr.v Praze VIII 28.5.1922. Br plech 17x24 s jehl., dr.kor.

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

30.ročník cyklistic.závodu WBP, 1977 - Žk 40x33mm se zavír.špendl.

2015-10-31

2015-10-31

John Cup 2012. Nejlepší golman. Bk 85x115x45

Vyvolávací cena: 130,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Nejlepší střelkyně FK Dukla Praha 2011/2012 pro Evu Podroužkovou,16 gólů. Kopačka, míč. Žk78x76

Vyvolávací cena: 110,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Sign.MJ - Bohemians Praha, 90.výročí založení 1887/1977 - Klokan, opis, letopočty/anatomie člověka podle L. da Vinchi. Al 95 bronz.patin. (0/0) + SŽF 1933. Kopový odznak Br10x15 smalt (1/-)

2015-10-31

II.celostátní spartakiáda 1960. Za zásluhy. Oznak Br28x35se zav.špendl.v etuji

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Jezdecký klub, 2.11.1919 - Odznak ve tvaru podkovy Br35x37 s červenobílou stužkou, s jehlicí

2015-10-31

DFC (Deutscher fussball club)(Praha ?), II.cena, Ag ? 40 v etuji

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 1200,-

2015-10-31

XXX.Běchovice Č.K.S.Karlín 15.V.1927, Br42x35 zlac.se stužkou v etuji

2015-10-31

Krajský přebor Ústí nad Labem 1956 - Sportovec s pochodní/3 řád.nápis. Br43

2015-10-31

Federace dělnických tělovýchovných jednot čs. Praha 1923. Kulturní výstava. Br plech 36x49 se zavír.špendlíkem + Odznak Za zásluhy ČSTV, Žk20x25 se zavír.špendlíkem, v etuji, s udělovacím dekretem pro Ing.Oldřicha Hulce TJ Slavia IPS Praha v r.1976 2 kusy

2015-10-31

Odznak PPOV - Br30x35, smalt se šroubem a maticí

2015-10-31

III.ženské světové hry Praha 1930, NN - Běžící atletka s vavř.ratolestí, 2 řád. nápis/4 řád.nápis. Br70x67 zlacen, v pův.etuji

2015-10-31

Dorost do 18 let. Klubový pětiboj Bohemia 1944, II.cena. Medailon z Bk47 na mramor podstavci. DRAŽBA JEN NA SÁLE !!!

2015-10-31

Týden golfu II.místo Bechyně 2003,Medailon s postavou golfisty Žk50 na mramor.podložce

Vyvolávací cena: 75,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Volejbalista na nerez plechu s nápisem "Mistr dvojic 1941 S.K.Pragobanky", to vše lakovaném dřevu s ouškem pro zavěšení

2015-10-31

ČKT - Mezinárodní týden turistiky na Valašsku Vsetín 1994, NN. Pohled na zámel, znak města/styliz.rozcestník, opis. Žk50 + Odznak Valašsko, Žk20 s jehlou

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Český svaz tělesné výchovy. Medaile za práci ve prospěch tělovýchovy a sportu uděluje Výkonný výbor ČSTV za celoživotní práci a výjimečný přínos pro rozvoj tělovýchovy a sportu. Br60 v pův.etuji s uděl.štítkem pro Miroslava Tauchmanna - 2006

2015-10-31

Dívky 16-17 let II.cena DZ BZ 53 - Medaile J.Fučíka od Bergmana Br50 v etuji s mosaz.štítkem

2015-10-31

Sportovní plaketa, JS, BL - Mužská postava s vavř.ratolestí protrhává pásku, sign., Bk 38x53 v etuji

2015-10-31

Evropský pohár Bruno Zauli, Praha 1983 - Stylizovaný diskobolos, opis/Karlův most a Malostr.mostecké věže, opis, sign.V.Housa, Br70 v etuji

2015-10-31

Pius XI., papež 1922-1931, JS. Poprsí zpředu, opis, sign.JŠ (Šimonovský), litý Br63 černě patin.

Vyvolávací cena: 70,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Pri príležitosti výstavby kostola vo Svite R.P.1990-91 - Kostel, opis, 2 řád.nápis, sign.HŠ/Sv.Jozef, opis. Br60, stř.patin., v etuji + Jan Pavel II., Praha-Bratislava -Velehrad, 21.-22.IV.1990 - Poprsí zprava, opis, postavy světců, opis. Br22 2 kusy

Vyvolávací cena: 55,- CZK - Vydraženo: --.-

2015-10-31

Milénium sv.Vojtěcha, 997-1997 - Hlava část.zleva, 4 řád.nápis, sign./ žehnající ruka , hůl, znak, opis. Br60

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 70,-

2015-10-31

Pražské Jezulátko. Zn plech 200x280. DRAŽBA JEN NA SÁLE !!!

2015-10-31

Španiel O. - Masaryk T.G. – 85.výr.narození 1935 Poprsí vpravo, opis, sign./7 řád.nápis. Br60 v etuji, Floss 45a,

2015-10-31

TGM, odzn.Br21 s jehlou + Dr.Edvard Beneš, odzn.Br12x14 s jehlou + President osvoboditel - Poprsí TGM zpředu, opis. Odzn.černý plast 23 s jehl. + President osvoboditel T.G.Masaryk 1850-1937, Br18 s jehlicí + TGM, týden osvěty, odznak Žk17x25 se zav.špendl. 5 kusů

2015-10-31

Stavba mládeže. Průkopník. Odznak Al 29x40 se zav.špendl.

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 300,-

2015-10-31

Stavba mládeže. Průkopník. Odznak Br25x35, smalt, se zav.špendl.

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 200,-

2015-10-31

Budovatel staveb mládeže. Krajská stavba. Br, smalt, se zav.špendl.

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 150,-

2015-10-31

Vzorný absolvent SOU (Střední odborné učiliště), odznak Br22x36 se zavír. špendl. + dtto 14x23 s jehlou

2015-10-31

Vítkovice. Zasloužilý zlepšovatel. Žk35x49 se zav.špen. + dtto 15x20 s jehlou

Vyvolávací cena: 90,- CZK - Vydraženo: 120,-