Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016

70. aukce

Významný Řád svatého Michala a svatého Jiřího (The Most Distinguished Order of St. Michael and St. George), přítel - rytíř (Companion), zlato, smalty, neznačeno, nepuncováno, MY.6, pův etue značená SPINK & SOHN LTD. LONDON 1001. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1001

Vyvolávací cena: 40 000 CZK CZK - Vydraženo: 40 000 CZK CZK

70. aukce

Vysoký řád Hvězdy Indie 1861 - 1947 (The Most Exalted Order of The Star of India), miniatura, pozlac. stříbro, Kou.A7, MY.7 1002. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1002

Vyvolávací cena: 3 000 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK

70. aukce

Královský Viktoriin řád (The Royal Victorian Order), V. třída pro muže, číslo 42, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno 1003. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1003

Vyvolávací cena: 6 000 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK

70. aukce

Řád Britského impéria (The Most Excellent Order of British Empire), komandér, I. typ, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno, orig. neznačená etue 1004. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1004

Vyvolávací cena: 11 000 CZK CZK - Vydraženo: 7 000 CZK CZK

70. aukce

Řád Britského impéria (The Most Excellent Order of British Empire), důstojník, zlacené stříbro, značeno SG, puncováno, Kou.A14-4, MY.16 1005. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1005

Vyvolávací cena: 2 600 CZK CZK - Vydraženo: 2 600 CZK CZK

70. aukce

Řád Britského impéria (The Most Excellent Order of British Empire), IV. třída, II. typ, civilní skupina, stříbro zlacené, neznačeno, nepuncováno, orig. etue značená ROYAL MINT 1006. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1006

Vyvolávací cena: 4 600 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK

70. aukce

Řád Britského impéria (The Most Excellent Order of British Empire), IV. třída, II. typ, vojenská skupina, stříbro zlacené, neznačeno, nepuncováno, orig. etue značená ROYAL MINT 1007. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1007

70. aukce

Řád Britského impéria (The Most Excellent Order of British Empire), V. třída, I. typ, vojenská skupina, stříbro, značeno "SG", puncováno, orig. etue značená GARRARD & Co Ltd. (etue mírně poškozená) 1008. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1008

70. aukce

Řád Britského impéria (The Most Excellent Order of British Empire), V. třída, II. typ, civilní skupina, stříbro, neznačeno, nepuncováno, orig. etue značená ROYAL MINT 1009. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1009

Vyvolávací cena: 2 000 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK

70. aukce

Medaile řádu Britského impéria (British Empire Medal), Jiří VI., vojenský typ, stříbro, Kou.A15, MY.19, na hraně THOMAS JOHN DAVIES 1010. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1010

70. aukce

Řád sv. Jana Jeruzalémského (The Order of St, John), důstojník, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno, MY.23 1011. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1011

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

70. aukce

Řád za službu Britskému impériu (Imperial Service Order), Edward VII., stříbro, zlato, Kou.A20, MY.28 1012. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1012

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK

70. aukce

Řád za službu Britskému impériu (Imperial Service Order), Jiří V., stříbro, Kou.A20, MY.28, na Rv. EDWARD A. O. HARDING, pův. etue značená ELKINGTON & Co Ld, 22 Regent St. S. W. 1013. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1013

70. aukce

Medaile za službu impériu Jiří V. 1920 - 1931 (Imperial Service Medal), stříbro, Kou.A21, MY.29, na hraně EVAN DAVID GRIFFITHS 1014. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1014

Vyvolávací cena: 750 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

70. aukce

Medaile za službu impériu Jiří VI. 1938 - 1948 (Imperial Service Medal), stříbro, Kou.A21, MY.29, na hraně DONALD CHRISHOLM. 1015. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1015

Vyvolávací cena: 850 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

70. aukce

Medaile za službu impériu Jiří VI. 1949 - 1952 (Imperial Service Medal), stříbro, Kou.A21, MY.29, na hraně ANN PEARSON, pův. etue 1016. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1016

Vyvolávací cena: 850 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

70. aukce

Medaile za službu impériu Alžběta II. po 1955 (Imperial Service Medal), stříbro, Kou.A21, MY.29, na hraně ARTHUR ALFRED WOOD 1017. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1017

70. aukce

Medaile za službu impériu Alžběta II. po 1955 (Imperial Service Medal), stříbro, Kou.A21, MY.29, na hraně HARRY EDWARD GEORGE HAYWORD, pův. etue 1018. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1018

Vyvolávací cena: 800 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

70. aukce

Medaile za výtečné chování v poli Jiří V. (Distinguished Conduct Medal), stříbro, Kou.B8, MY.41 1019. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1019

Vyvolávací cena: 5 500 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK

70. aukce

Vojenská medaile Za statečnost Jiří V. (Military Medal), stříbro, Kou.B13, MY.55 1020. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1020

Vyvolávací cena: 4 800 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK

70. aukce

Indická vojenská medaile 1803 - 1826 (Army of India Medal), stříbro, na stuze štítek BHURTPOOR, MY.104, na hraně LIEUT. WM. HUNTER. 15th. N. I. 1021. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1021

Vyvolávací cena: 19 000 CZK CZK - Vydraženo: 15 000 CZK CZK

70. aukce

Jihoafrická medaile 1834 - 1853 (South Africa Medal), stříbro, Kou.C1, MY.115 na hraně R. ROSE. CSPE MD. RIFFLEMEN 1022. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1022

Vyvolávací cena: 6 000 CZK CZK - Vydraženo: 6 000 CZK CZK

70. aukce

Indická všeobecná služební medaile 1854 - 1895 (India General Service Medal), stříbro, na stuze štítek BURMA 1885 - 7, Kou.C2, MY.117, na hraně A. WORKMAN, CARP. CREW, H. M. S. MARINER. 1023. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1023

Vyvolávací cena: 5 500 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

70. aukce

Indická všeobecná služební medaile 1954 - 1895 (India General Service Medal), stříbro, na stuze štítek HAZARA, Kou.C2, MY.117, na hraně Pte. Barry 2d. Bn. R. Suss. 1024. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1024

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 4 000 CZK CZK

70. aukce

Baltická medaile 1854 - 1855 (Baltic Medal), stříbro, Kou.C3, MY.118 1025. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1025

Vyvolávací cena: 4 400 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

70. aukce

Krymská medaile 1854 - 1856 (Crimea Medal), stříbro, na stuze štítek SEBASTOPOL, Kou.C4, MY.119 ex H. D. Rauch, Ordensauktion 2008, pol. 681 1026. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1026

Vyvolávací cena: 4 800 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

70. aukce

Krymská medaile 1854 - 1856 (Crimea Medal), stříbro, na stuze štítky SEBASTOPOL, KINNBURN, MER D´AZOFF, Koun.C4, MY.119 1027. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1027

Vyvolávací cena: 4 200 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

70. aukce

Medaile za indickou vzpouru 1857 - 1858 (Indian Mutiny Medal), stříbro, Kou.C5, MY.121, na hraně JOHN ATKEN. 74th. HIGHLANDERS. 1028. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1028

70. aukce

Druhá čínská válečná medaile 1857 - 1860 (Second China War Medal), stříbro, na stuze pásek FATSHAN 1857, Kou.C6, MY.122 1029. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1029

Vyvolávací cena: 6 500 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

70. aukce

Kanadská všeobecná služební medaile 1866 - 1870 (Canada General Service Medal), stříbro, na stuze štítek FENIAN RAID 1866, Kou.C9, MY.125 na hraně 49, PTE. G. SMITH. 1/25. K. O. Bds. 1030. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1030

Vyvolávací cena: 8 500 CZK CZK - Vydraženo: 4 000 CZK CZK

70. aukce

Jihoafrická medaile 1877 - 1879 (South Africa Medal), stříbro, Kou.C11, MY.127 nápis na hraně vybroušen 1031. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1031

70. aukce

Afghánská medaile 1878 - 1880 (Afghanistan Medal), stříbro, Kou.C12, MY.128 na hraně Sepoy Goormook Singh 15th Regt. N. J. 1032. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1032

Vyvolávací cena: 3 000 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK

70. aukce

Kábulská a Kandahárská hvězda 1878 -1880 (Kabul to Kandahar Star), bronz, Kou.C13, MY.129, na Rv. 58B/586 PRIVE M. Mc INTYRE 72nd HIGHLANDERS 1033. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1033

Vyvolávací cena: 7 000 CZK CZK - Vydraženo: 4 000 CZK CZK

70. aukce

Královská Viktoriánská medaile (Royal Victorian Medal), Edwarda VII., bronz, MY.13 1034. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1034

Vyvolávací cena: 2 400 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK

70. aukce

Královská Viktoriánská medaile (Royal Victorian Medal), Jiří V., postř. bronz, MY.13 1035. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1035

70. aukce

Všeobecná služební medaile Mysu Dobré naděje 1880 - 1897 (Cape of Good Hope General Service Medal), stříbro, na stuze štítek BECHUNALAND, Kou.C14, MY.130, na hraně CORPL. R. D. JOHNSON P. A. V. GUARD 1036. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1036

Vyvolávací cena: 4 200 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK

70. aukce

Egyptská medaile 1882 - 1889 (Egypt Medal), stříbro, na stuze štítek THE NILE 1884 - 85, Kou.C15, MY.131, na hraně 5339, Pte. W. BODDINGTON, M. S. CORPS. 1037. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1037

Vyvolávací cena: 6 500 CZK CZK - Vydraženo: 4 000 CZK CZK

70. aukce

Kalifova Egyptská hvězda 1882 - 1891 (Khedive´s Star), bronz, Kou.C16, MY.132 1038. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1038

Vyvolávací cena: 3 000 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

70. aukce

Severozápadní Kanadská medaile 1885 (North West Canada Medal). stříbro, Kou.C17, MY.134 1039. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1039

Vyvolávací cena: 7 500 CZK CZK - Vydraženo: 6 000 CZK CZK

70. aukce

Východo- a Západoafrická medaile 1887 - 1900 (East and West Africa Medal), stříbro, na stuze štítek GAMBIA 1894, Kou.C20, MY.137, na hraně ST. COMMR. W. J. N. BAIRD R. N., H. M. S. ALECTO., lakovaná 1040. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1040

Vyvolávací cena: 4 600 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

70. aukce

Východo- a Západoafrická medaile 1887 - 1900 (East and West Africa Medal), stříbro, na stuze štítek 1897 - 98, Kou.C22, MY.137, na hraně 358 PTE. AWUDU RIMI. 2. LAGOS HAUSA FORCE 1041. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1041

Vyvolávací cena: 3 000 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

70. aukce

Medaile Britské Jihoafrické společnosti 1890 - 1897 - Rhodesia 1896 (British South Africa Company´s Medal), stříbro, Kou.C21, MY.138, na hraně TRPR. C. WALKER. "F." TROOP. B. F. F. 1042. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1042

Vyvolávací cena: 5 000 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK

70. aukce

Indická medaile 1895 - 1905 (India Medal), stříbro, na stuze štítek RELIEF OF CHITRAL 1895, Kou.C23, MY.142, na hraně 3711 Naoh Ganda Sihngh 4th Sikh Inf. 4 1043. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1043

70. aukce

Indická medaile 1895 - 1905 (India Medal), stříbro, na stuze štítek PUNJAB FRONTIER 1899 - 98, Kou.C23, MY.142, na hraně 2097 Naick Cheta 21st 10jb. Inf. 1044. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1044

70. aukce

Spojka 5 kusů medailí udělená nadporučíku H. A. Cameronovi, 1) Královnina Súdánská medaile (Queen´s Sudan Medal), 2) Britská válečná medaile 1914 - 1920 (British War Medal), 3) Medaile Vítězství (Victory Medal), 4) Medaile Delhi Durbar 1911 (Delhi Durbar Medal), 5) Kalífova Súdánská medaile 1896 - 1908 (Khedive´s Sudan Medal), čtyři medaile s vyrytým jménem nositele…

Vyvolávací cena: 8 500 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

70. aukce

Kalifova Súdánská medaile 1896 - 1908 (Khedive´s Sudan Medal), stříbro, na stuze štítek THE ATBARA, Kou.C25, MY.146 1046. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1046

70. aukce

Medaile Společnosti Britského severního Bornea 1897 - 1916 (British North Borneo Company´s Medal), stříbro, na stuze štítek PUNITIVE EXPEDITION, Kou.C27, MY.148 1047. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1047

Vyvolávací cena: 8 000 CZK CZK - Vydraženo: 4 000 CZK CZK

70. aukce

Medaile Společnosti Britského severního Bornea 1897 - 1916 (British North Borneo Company´s Medal), bronz, na stuze štítek PUNITIVE EXPEDITIONS, Kou.C27, MY.148, na hraně SPECIMEN 1048. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1048

Vyvolávací cena: 2 200 CZK CZK - Vydraženo: 600 CZK CZK

70. aukce

Královnina Jihoafrická medaile (Queen´s South Africa Medal), stříbro, na stuze štítky WITTEBERGEN, TRANSVAAL, CAPE COLONY, Kou.C28, MY.150 na hraně 842 PTE. D. HUNTER. I: CAM. N:HDRS: 1049. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1049

70. aukce

Královská Jihoafrická medaile (King´s South Africa Medal), stříbro, na stuze štítky South Africa 1902, South Africa 1901, Kou.C30, MY.152, na hraně 4424 PTE A. TYE. SUFFOLK REGI 1050. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1050