Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016

70. aukce

Řád Leopolda II., I. třída, velkokříž, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno, hvězda, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno, pův. etue značená H. WAWRAVENS & CIE BRUXELLES 951. Belgie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 951

Vyvolávací cena: 18 000 CZK CZK - Vydraženo: 18 000 CZK CZK

70. aukce

Řád Jižního kříže, II. typ, komandér, stříbro, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno 952. Brazílie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 952

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 6 000 CZK CZK

70. aukce

Vyznamenání za 20 let vzorné služby, Borisova emise, bronz, smalty, pův. neznačená etue 953. Bulharsko Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 953

Vyvolávací cena: 3 000 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

70. aukce

Danilův řád, V. třída, rytíř, vydání 1893 - 1918, stříbro, smalty, puncováno, značeno "VM" (V. Mayer), VM.6e1, Pog.8c 954. Černá Hora Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 954

Vyvolávací cena: 9 000 CZK CZK - Vydraženo: 9 000 CZK CZK

70. aukce

Danilův řád, V. třída, rytíř, vydání 1893 - 1918, stříbro, smalty, puncováno, neznačeno, puncováno, VM.6e1, Pog.8c 955. Černá Hora Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 955

Vyvolávací cena: 7 500 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK

70. aukce

Pamětní medaile za osvobození a nezávislost, bronz zlacený, VM.10c, Pog.18 956. Černá Hora Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 956

70. aukce

Pamětní medaile na první balkánskou válku z roku 1913, náhradní vydání, měď, VM. - , Pog. - 957. Černá Hora Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 957

Vyvolávací cena: 32 000 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK

70. aukce

Medaile přátelství (1949 - 1973), stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno, orig. etue neznačená, legitimace v čínském a českém jazyce na jméno J. Bělonožnik 958. Čína Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 958

Vyvolávací cena: 18 000 CZK CZK - Vydraženo: 12 000 CZK CZK

70. aukce

Odznak estonských dělostřeleckých sil, bronz stříbřený, smalty, neznačeno, na matici ROMAN TAVAST TALLINN 959. Estonsko Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 959

70. aukce

Řád Čestné legie, III. republika, komandér, zlato, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, puncováno, dekret na jméno gen. Alois Podhajský, udělen 18. 6. 1923, k tomu životopisná kniha Generál Podhajský od Josefa Fučíka, vydala Paseka 2009 960. Francie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 960

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 20 000 CZK CZK

70. aukce

Pamětní medaile mexické expedice 1862 - 1863, stříbro, pův. stuha 961. Francie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 961

Vyvolávací cena: 3 400 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK

70. aukce

Pamětní medaile 53. záhřebského pěšího pluku barona Franze von der Trencka (Pandurenregiment), bronz, pův. stuha, vzácné 962. Chorvatsko Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 962

Vyvolávací cena: 4 000 CZK CZK - Vydraženo: 4 000 CZK CZK

70. aukce

Řád sv. Mořice a Lazara, V. třída, rytíř, stříbro zlacené, neznačeno, nepuncováno, miniatura, klopová stužka, pův. neznačená etue 963. Itálie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 963

Vyvolávací cena: 8 500 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK

70. aukce

Řád Italské koruny, IV. třída, důstojník, zlato, smalty, neznačeno, nepuncováno, 2x miniatura, orig. etue s monogramem Vittoria Emanuela značená Cesare Sorrentino 964. Itálie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 964

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 4 000 CZK CZK

70. aukce

Řád Italské koruny, V. třída, rytíř, zlato, smalty, neznačeno, nepuncováno, orig. etue s monogramem Vittoria Emanuela značená CRAVANZOLA ROMA 965. Itálie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 965

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

70. aukce

Řád jugoslávské koruny, II. třída, velkokomandér, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno, hvězda, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno, orig. etue značená HUGUENIN FRÉRES & Co LE LOCLE, z pozůstalosti brig. gen. Josefa Brauna (2. 3. 1884 - 31. 11. 1945) 966. Jugoslávie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 966

Vyvolávací cena: 19 000 CZK CZK - Vydraženo: 10 000 CZK CZK

70. aukce

Řád bratrství a jednoty se stříbrným věncem, číslo 216, stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno, Mar.134, pův. etue 967. Jugoslávie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 967

Vyvolávací cena: 2 000 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK

70. aukce

Řád velkoknížete Gediminase, druhé vydání 1930, III. třída, stříbro, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, neuncováno, Kaval. tab. XXIII/3, orig. etue značená HUGENIN FRÉRES 968. Litva Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 968

Vyvolávací cena: 18 000 CZK CZK - Vydraženo: 10 000 CZK CZK

70. aukce

Hrdina Mongolské lidové republiky, II. typ 1946, číslo 40, zlato, 5x briliant 0,25 ct, značeno na matici MONĚTNYJ DVOR, nepuncováno, hmotnost 39,76 g, Sběratelská kopie (Collector's copy) 969. Mongolsko Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 969

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 26 000 CZK CZK

70. aukce

Za zásluhy, číslo 241, stříbro zlacené, neznačeno, nepuncováno, Sběratelská kopie (Collector's copy) 970. Mongolsko Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 970

70. aukce

Odznak Úderník, číslo 4571, stříbro, smalty, značeno na matici ŠMZ NKPS, nepuncováno 971. Mongolsko Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 971

Vyvolávací cena: 1 700 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK

70. aukce

Odznak Zasloužilý pastevec, číslo 149, obecný kov zlacený, smalty, neznačeno 972. Mongolsko Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 972

Vyvolávací cena: 2 400 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

70. aukce

Spojka 3 ks vyznamenání, Bavorský záslužný kříž zdravotníka, na stuze štítek 1914, Pruská Medaile za zásluhy o červený kříž III. třídy, , Bavorská Pamětní medaile červeného kříže_3 ks 973. Německo Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 973

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 8 000 CZK CZK

70. aukce

Spojka 4 ks vyznamenání, Medaile spolku německého námořnictva, Pamětní medaile 1914 - 1918, Bavorský Vojenský záslužný řád IV. třídy s meči, Železný kříž II. třídy 1914 _4 ks 974. Německo Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 974

70. aukce

Spojka 7 ks vyznamenání, Železný kříž II. třídy 1914, Hamburk - Hanzovní kříž 1915 - 1918, Württemberg - Fridrichův řád, rytířský kříž II. třídy s meči 18970 - 1918, Rakouská pamětní medaile, Maďarská pamětní medaile, Bulharská pamětní medaile_7 ks 975. Německo Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 975

70. aukce

Spojka 6 ks vyznamenání, Sasko - Služební medaile zeměbrany II. třídy 1913 - 1918, Císařství - Vojenský záslužný kříž 1914 - 1918, blíže neurčený kříž FA 1914, Sasko - Albrechtův řád, rytířský kříž II. třídy s meči, Vojenský řád sv. Jindřicha, rytíř, Císařství - Železný kříž II. třídy 1914_6 ks 976. Německo Aurea Numismatika 70.…

Vyvolávací cena: 24 000 CZK CZK - Vydraženo: 10 000 CZK CZK

70. aukce

404 - Nenalezeno Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 977

Vyvolávací cena: CZK - Vydraženo: nevydraženo

70. aukce

Řád Slunce, I. třída, hvězda velkokříže, stříbro zlacené smalty, značeno LEMAITRE A PARiS 978. Peru Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 978

Vyvolávací cena: 5 500 CZK CZK - Vydraženo: 4 800 CZK CZK

70. aukce

Řád Za obrození Polska, III. třída, komandér, typ 1944, bronz zlacený, WB.94-III 979. Polsko Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 979

70. aukce

Řád Za obrození Polska, IV. třída, důstojník, typ 1944, bronz zlacená, WB.94-IV 980. Polsko Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 980

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK

70. aukce

Řád Virtuti militari PRL, I. třída, velkokříž, typ po roce 1952, bronz zlacený, smalty, neznačeno, hvězda, bronz zlacený a stříbřený, neznačeno, soukromá výroba 70. - 80. léta 20. stol. 981. Polsko Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 981

70. aukce

Řád Virtuti militari, V. třída, typ 1918 - 1939, stříbrný kříž, stříbro, smalty, značeno S.O, puncováno 982. Polsko Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 982

Vyvolávací cena: 10 000 CZK CZK - Vydraženo: 4 000 CZK CZK

70. aukce

Řád Naší milé Paní z Villa Vicosy, komandér, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, puncováno 983. Portugalsko Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 983

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 10 000 CZK CZK

70. aukce

Řád rumunské hvězdy, II. typ (1932), II. třída, velkokomandér, stříbro zlacené, smalty, značeno HW, puncováno, hvězda, stříbro, stříbro zlacené, značeno HEINRICH WEISS BUCAREST, na jehle HW, 479 - 36, puncováno, etue značená Joseph Resch Fii Bucarest luxusní zachovalost, z pozůstalosti brig. gen. Josefa Brauna (2. 3. 1884 - 31. 11. 1945) 984. Rumunsko Aurea Numismatika…

Vyvolávací cena: 20 000 CZK CZK - Vydraženo: 10 000 CZK CZK

70. aukce

Řád rumunské koruny, I. typ (1881), IV. třída, důstojník, stříbro zlacené, smalty, značeno IRF ARG, nepuncováno 985. Rumunsko Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 985

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 2 400 CZK CZK

70. aukce

Suverénní řád Maltézských rytířů, velkokříž, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno 986. Rytířské řády Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 986

Vyvolávací cena: 13 000 CZK CZK - Vydraženo: 12 000 CZK CZK

70. aukce

Suverénní řád Maltézských rytířů, Záslužný řád, komandér, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno 987. Rytířské řády Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 987

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK

70. aukce

Suverénní vojenský Řád Jeruzalémského chrámu (Ordre Souverain et Militaire du Temple de Jérusalem), komandér, zlacený bronz, smalty, orig. neznačená etue, miniatura 988. Rytířské řády Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 988

Vyvolávací cena: 5 000 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK

70. aukce

Řád Fénixe, I. třída, stříbro zlacené, smalty, neznačeno C76, nepuncováno, hvězda, stříbro, stříbro zlacené, značeno SPINK & SOHN LONDON, nepuncováno 989. Řecko Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 989

Vyvolávací cena: 16 000 CZK CZK - Vydraženo: 15 000 CZK CZK

70. aukce

Odznak Královské srbské vojenské akademie Srbů, Chorvatů a Slovinců, stříbro, značeno SORLINI VARAŽDIN, nepuncováno 990. Srbsko Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 990

Vyvolávací cena: 16 000 CZK CZK - Vydraženo: 6 000 CZK CZK

70. aukce

Řád Isabely Katolické, III. třída, rytíř, stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno, orig. etue značená JOVERIA CRJALVO MADRID 991. Španělsko Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 991

70. aukce

Řád Isabely Katolické, III. třída na dámské stuze, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno, orig. etue značená CEJALVO MADRID 992. Španělsko Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 992

70. aukce

Řádkrálovny Marie Louisy, III. třída na dámské stuze, stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno 993. Španělsko Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 993

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 13 000 CZK CZK

70. aukce

Řád Za civilní zásluhy, III. třída, komandér, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno, orig. etue značená Cejalvo Madrid 994. Španělsko Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 994

Vyvolávací cena: 6 500 CZK CZK - Vydraženo: 6 000 CZK CZK

70. aukce

Řád Medžidie, III. třída, komandér, zlato, stříbro, smalty, značeno, nepuncováno 995. Turecko Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 995

Vyvolávací cena: 13 000 CZK CZK - Vydraženo: 6 000 CZK CZK

70. aukce

Řád svatého Silvestra, hvězda velkokříže, stříbro, stříbro zlacené, smalty, značeno TANFANI BERTARELLI, orig. etue značená TANFANI & BERTARELLI ROMA 996. Vatikán Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 996

Vyvolávací cena: 13 000 CZK CZK - Vydraženo: 13 000 CZK CZK

70. aukce

Řád svatého Silvestra, komandér, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno, 997. Vatikán Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 997

70. aukce

Záslužná medaile Lea XIII., stříbro, nepuncováno 998. Vatikán Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 998

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

70. aukce

Papežský Lateránský kříž (Pontificia Croce Lateranense), stříbro zlacené, značeno "IL", puncováno "800" 999. Vatikán Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 999

Vyvolávací cena: 2 400 CZK CZK - Vydraženo: 2 400 CZK CZK

70. aukce

Vznešený Podvazkový řád (The Most Noble Order of The Garter), nášivná hvězda na řádový plášť, Kou.A1, MY.1 1000. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1000

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 15 000 CZK CZK