Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015

4. eaukce

2015-05-24

Pamětní Albánská medaile 1920, Pamětní medaile na osvobození a sjednocení ve válce 1914 - 1918_2 ks 6501. Jugoslávie Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6501

Vyvolávací cena: 950 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Odznak Pilot, bronz stříbřený, špendlíková miniatura 6502. Jugoslávie Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6502

Vyvolávací cena: 220 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Válečná záslužná medaile, vydání 1873 - 1918, stříbro, Nim.1894 6503. Německo - Prusko Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6503

Vyvolávací cena: 650 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Železný kříž I. třídy, vydání 1914, plochá forma, železo lakované, stříbro, značeno "WILM", Nim.1908, dlouhá stuha 6504. Německo - císařství Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6504

Vyvolávací cena: 1 300 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Železný kříž II. třídy, vydání 1914, železo lakované a stříbřené, neznačeno, Nim.1909, trojúhelníková stuha 6505. Německo - císařství Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6505

Vyvolávací cena: 3 000 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Německá válečná záslužná medaile, bronz, Niemann.2.02.18a, Čestný kříž pro frontové bojovníky s meči 1914 - 1918_2 ks 6506. Německo - císařství Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6506

Vyvolávací cena: 420 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Odznak za zranění černý, lakovaný plech, Niemann.1.01.17-c-1, Nim.3293 6507. Německo - císařství Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6507

Vyvolávací cena: 400 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Čestný kříž pro frontové bojovníky (Hindenburgův kříž) 1914 - 1918, s meči a bez mečů_2 ks 6508. Německo - císařství Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6508

4. eaukce

2015-05-24

Pamětní medaile na 1. březen 1938, 2. typ, bronz stříbřený, Niemann.6.02.26b 6509. Německo - III. říše Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6509

Vyvolávací cena: 850 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Pamětní medaile na 1. říjen 1938 (Sudety), bronz, Niemann.6.02.27a 6510. Německo - III. říše Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6510

Vyvolávací cena: 700 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Pamětní medaile na 1. říjen 1938 (Sudety), bronz, Niemann.6.02.27a 6511. Německo - III. říše Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6511

Vyvolávací cena: 460 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Pamětní medaile na 1. říjen 1938 (Sudety), bronz, Niemann.6.02.27aa, na stuze chybí štítek Hradčany 6512. Německo - III. říše Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6512

4. eaukce

2015-05-24

Čestný kříž německých matek, II. typ, I. stupeň ve zlatě, II. stupeň ve stříbře, III. stupeň v bronzu_3 ks 6513. Německo - III. říše Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6513

Vyvolávací cena: 2 800 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Medaile Německé národní péče, bronz stříbřený, Niemann.6.02.32h, bez stuhy 6514. Německo - III. říše Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6514

Vyvolávací cena: 800 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Medaile za službu u policie, 3. třída, bronz stříbřený, Niemann.6.03.02.f 6515. Německo - III. říše Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6515

Vyvolávací cena: 3 000 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Čestné vyznamenání za věrnou službu, 1. stupeň, bronz zlacená, smalty, Niemann.6.03.03-c, Nim.3522 6516. Německo - III. říše Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6516

4. eaukce

2015-05-24

Čestné vyznamenání za věrnou službu, 2. stupeň, bronz stříbřený, smalty, na stuze odznak policejního cvičení v roce 1942, Niemann.6.03.03-d, Nim.3524 6517. Německo - III. říše Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6517

Vyvolávací cena: 1 900 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Říšský sportovní odznak DRL, 2. model s hákovým křížem, stříbrný odznak, bronz stříbřený, značeno WERNSTEIN JENA D R G M 35269, Niemann.6.06.04-b-1 6518. Německo - III. říše Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6518

Vyvolávací cena: 1 100 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Říšský sportovní odznak DRL, 2. model s hákovým křížem, bronzový odznak, bronz, značeno WERNSTEIN JENA D R G M 35269, Niemann.6.06.04-c-1 6519. Německo - III. říše Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6519

Vyvolávací cena: 650 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Odznak za obranu SA, stříbrný odznak, 1. typ, lakované železo, značeno W. REDO SAARLAUTERN, Niemann.6.06.30-b-1 6520. Německo - III. říše Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6520

4. eaukce

2015-05-24

Sportovní výkonnostní odznak SA, bronzový odznak, 2. typ, číslo 97530, bronz, značeno BONNER KUNSTABZ. BEDARF BONN a/RH, Niemann.6.06.31-c-2 6521. Německo - III. říše Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6521

Vyvolávací cena: 2 400 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Železný kříž II. třídy, železo lakované, neznačeno, Niemann.7.03.11-c1 6522. Německo - III. říše Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6522

Vyvolávací cena: 1 800 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Železný kříž II. třídy, železo lakované, značeno na kroužku "27", Niemann.7.03.11-c-2, Nim.3824 6523. Německo - III. říše Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6523

Vyvolávací cena: 2 000 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Válečný záslužný kříž I. třídy, obecný kov stříbřený, neznačeno, Niemann.7.04.04-1 6524. Německo - III. říše Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6524

Vyvolávací cena: 3 800 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Válečný záslužný kříž II. třídy, bronz, neznačeno, Niemann.7.04.07, Nim.3836 6525. Německo - III. říše Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6525

4. eaukce

2015-05-24

Válečný záslužný kříž II. třídy s meči, válečný kov, neznačeno, Niemann.7.04.08-1, různí výrobci_2 ks 6526. Německo - III. říše Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6526

4. eaukce

2015-05-24

Válečný záslužný kříž II. třídy, bez mečů a s meči, zinek, bronz, Niemann.7.04.07, 7.04.08.2, Medaile k válečnému záslužnému kříži, bronz, Niemann.7.04.09_3 ks 6527. Německo - III. říše Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6527

Vyvolávací cena: 1 300 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Medaile k válečnému záslužnému kříži, bronz, Niemann.7.04.09, Nim.3837_3 ks 6528. Německo - III. říše Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6528

Vyvolávací cena: 750 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Odznak za zranění zlatý a černý, obecný kov pokovený a lakovaný_2 ks 6529. Německo - III. říše Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6529

Vyvolávací cena: 4 400 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Odznak za zranění zlatý a černý, obecný kov pokovený a lakovaný_2 ks 6530. Německo - III. říše Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6530

Vyvolávací cena: 2 400 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Medaile za zimní boje na východě 1941 - 1942, zinek, Niemann.7.04.20 6531. Německo - III. říše Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6531

4. eaukce

2015-05-24

Služební vyznamenání Wehrmachtu 4. třídy za 4 roky služby v letectvu, stříbřené železo, Niemann.7.04.25b 6532. Německo - III. říše Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6532

4. eaukce

2015-05-24

Záslužná medaile pro příslušníky východních národů, 2. třída ve stříbře, stříbřený zinek, Niemann.7.10.02-d, Nim.4063 6533. Německo - III. říše Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6533

Vyvolávací cena: 2 200 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Medaile za 25 let dobrovolné služby v oblasti veřejné ochrany, stříbro, neznačeno, nepunc. 6534. Norsko Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6534

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Medaile k 10. výročí nezávislosti, bronz, Vojenská medaile_2 ks 6535. Polsko Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6535

Vyvolávací cena: 320 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Pamětní medaile na balkánskou válku 1913, Medaile Za tažení proti komunismu 1941_2 ks 6536. Rumunsko Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6536

4. eaukce

2015-05-24

Stříbrná medaile Za chrabrost 1912, bílý kov, signováno BJ 1912, Mar.39 6537. Srbsko Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6537

4. eaukce

2015-05-24

Zlatá pamětní medaile Kosovo 1912, Zlatá a stříbrná medaile Za chrabrost Miloše Obiliče, 36 mm, chybí stuhy_3 ks 6538. Srbsko Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6538

Vyvolávací cena: 950 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Pamětní kříž 1913, bronz zlacený, Mar.57 6539. Srbsko Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6539

4. eaukce

2015-05-24

Zlatá medaile Za chrabrost Miloše Obiliče 1913, bronz zlacená, 30 mm, Mar.45, vybledlá stuha 6540. Srbsko Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6540

Vyvolávací cena: 600 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Medaile za boje v letech 1936 - 1939, bronz zlacený a mořený 6541. Španělsko Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6541

Vyvolávací cena: 1 500 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Khedive´s Star 1884 - 86, Kalifova egyptská hvězda, bronz, MY.132-2, miniatura 6542. Velká Británie Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6542

Vyvolávací cena: 1 100 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Africká všeobecná služební medaile, štítek ARO 1901 - 1902, stříbro, MY.161, miniatura 6543. Velká Británie Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6543

4. eaukce

2015-05-24

Britská válečná medaile 1914 - 1918, stříbro, MY.168, opis na hraně 1215 PTE. G. WALKER. R.SCOTS 6544. Velká Británie Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6544

Vyvolávací cena: 850 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Britská válečná medaile 1914 - 1918, stříbro, MY.168, na hraně nápis T - 165 DVR. A. B. WALKER. A. S. C., chybná stuha 6545. Velká Británie Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6545

4. eaukce

2015-05-24

Britská válečná medaile 1914 - 1918, stříbro, MY.168, miniatura 6546. Velká Británie Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6546

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Medaile za všeobecnou službu, Jiří V., štítek IRAQ, stříbro, MY.174-III, miniatura 6547. Velká Británie Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6547

4. eaukce

2015-05-24

Indická všeobecná služební medaile, štítek NORTH WEST FRONTIER 1936 - 37, stříbro, MY.175-I, miniatura 6548. Velká Británie Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6548

4. eaukce

2015-05-24

Hvězda 1939 - 1945, bronz, MY.177, miniatura 6549. Velká Británie Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6549

Vyvolávací cena: 200 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Medaile obrany 1939 - 1945, mědinikl, MY.185-I 6550. Velká Británie Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6550

Vyvolávací cena: 500 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK