Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015

4. eaukce

2015-05-24

Soubor známek Obecná kuchyně - 40 Haléř, Pečeně, Maso, Malý oběd (trojúheníková a obdélníková známka), Celý oběd, bronz a zinek, různé tvary, všechny lakované_6 ks 6351. Účelové známky Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6351

Vyvolávací cena: 1 100 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Český Těšín - Výkonný policejní orgán, č. 27, bromz, smalty, 40 mm 6352. Odznaky Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6352

Vyvolávací cena: 15 000 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Chrudim - Studující střední hospodářské školy, zlac. bronz, smalty, 37x33 mm 6353. Odznaky Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6353

Vyvolávací cena: 850 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Králíky - Řehoty - Hospodářská čtenářská beseda, značeno KARNET KYSELÝ ŽIŽKOV, zlac. bronz, smalty, 31x31 mm 6354. Odznaky Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6354

Vyvolávací cena: 650 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Libice nad Doubravou - Hospodářská čtenářská beseda, značeno KARNET KYSELÝ ŽIŽKOV, zlac. bronz, smalty, 32x32 mm 6355. Odznaky Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6355

4. eaukce

2015-05-24

Opočno - Spolek absolventů zimní hospodářské školy, bronz, smalty, 31x29 mm 6356. Odznaky Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6356

Vyvolávací cena: 800 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Praha - VIII. tenisový turnaj v Praze 1901, postř, bronz, smalty, 42x35 mm 6357. Odznaky Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6357

Vyvolávací cena: 800 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Praha - Sdružení hostinských a výčepníků Praha - XIX., postř, bronz, smalty, 36x30 mm 6358. Odznaky Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6358

Vyvolávací cena: 500 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Myslivecký odznak s erbem Jiřího Haase von Hasenfels (1841 - 1914), po roce 1899, stříbro, neznačeno, nepuncováno 6359. Odznaky Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6359

Vyvolávací cena: 2 400 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Myslivecký odznak s erbem knížete Klementa Václava Metternicha (1773 - 1859), stříbro, neznačeno, nepuncováno 6360. Odznaky Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6360

Vyvolávací cena: 2 800 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Pečeť císařského veřejného notáře Kašpara Ignaze Kuchinky z Brixenu, konec 18. stol., Fe 34x32 mm 6361. Různé Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6361

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 6 000 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Cach František: Nejstarší české mince, I. - IV. díl, Praha 1970 - 1982, 4 svazky, celkem 361 stran, 77 tab., vázané (IV. díl brožovaný), chybí přebal u II. dílu 6362. Knihy Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6362

Vyvolávací cena: 2 200 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Čermák K., Skrbek B.: Mince království Českého za panování rodu habsburského od roku 1526, Pardubice 1891 - 1913, 1128 str., 198 tab., 3 díly, vázané v červeném plátně 6363. Knihy Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6363

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Halačka Ivo: Mince zemí koruny české, I. - III. díl, ČNS Kroměříž 1987 - 1988, celkem 999 stran, vázané, Mrštík Josef: Mince zemí koruny české, Vládní početní groše a peníze 1551 -1662, Kroměříž 2004_4 ks 6364. Knihy Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6364

Vyvolávací cena: 850 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Janovský Hubert: České vládní mince, kartotéka novověku (1526-1856), NSČs. 1948 6365. Knihy Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6365

Vyvolávací cena: 5 500 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Setana Ilja, Jakymenková Valentýna: Mince a medaile hrabat Šliků XVII. - XXI. století, Cheb 2014, 348 str., vázané 6366. Knihy Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6366

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 1 200 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Smolík Josef : Pražské groše a jejich díly (1300 - 1547), Praha 1894, reprint 1971, 134 stran, 7 tab., vázané, chybí papírový přebal 6367. Knihy Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6367

Vyvolávací cena: 400 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Turnwald Kristian: České a moravské denáry a brakteáty, ČSPDP Praha 1949, 151 str., 44 tab., vázané 6368. Knihy Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6368

Vyvolávací cena: 440 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Vojenský záslužný kříž, III. třída, stříbro, smalty, značeno "KF", puncováno, Marko.134f, poškoz. smalty a opravován středový medailón na Rv. 6369. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6369

4. eaukce

2015-05-24

Vojenský záslužný kříž, III. třída s válečnou dekorací, pozlacený a postříbřený bronz, značeno "*", Marko.136m 6370. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6370

4. eaukce

2015-05-24

Vojenský záslužný kříž, III. třída s válečnou dekorací a meči, stříbro, stříbro zlacené, smalty, značeno "VM" (Vincenc Mayer), puncováno, Marko.136 6371. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6371

Vyvolávací cena: 3 200 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Vojenský záslužný kříž, III. třída s válečnou dekorací s meči a bez mečů, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno, Marko.136, různí výrobci_2 ks 6372. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6372

Vyvolávací cena: 5 000 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Záslužný kříž, zlatý s korunou na vojenské stuze, bronz zlacený, Záslužný kříž stříbrný bez koruny, stříbro, různí výrobci_3ks 6373. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6373

Vyvolávací cena: 6 000 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Záslužný kříž, stříbrný na civilní stuze, stříbro, smalty, značeno WILHELM KUNZ WIEN X a "WK", puncováno, Marko.141b 6374. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6374

Vyvolávací cena: 1 200 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Záslužný kříž, železný na vojenské stuze, železo patinované, Marko.143a, různí výrobci_4 ks 6375. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6375

Vyvolávací cena: 1 800 CZK CZK - Vydraženo: 600 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Záslužný kříž, železný s korunou a bez koruny na vojenské stuze, železo patinované_3 ks 6376. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6376

Vyvolávací cena: 1 700 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Vojenská záslužná medaile Signum Laudis, stříbrná medaile Fr. Josefa I. na vojenské stříbro, neznačeno, nepuncováno, Marko.146a 6377. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6377

4. eaukce

2015-05-24

Vojenská záslužná medaile Signum Laudis, Karlova stříbrná medaile na vojenské stuze s meči, stříbro, puncováno na hraně "A", Marko.147a 6378. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6378

Vyvolávací cena: 2 800 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Vojenská záslužná medaile Signum Laudis, bronzová medaile Fr. Josefa I. na vojenské stuze, bronz zlacený, Marko.148b 6379. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6379

Vyvolávací cena: 1 100 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Vojenská záslužná medaile Signum Laudis, Karlova bronzová medaile na vojenské stuze s meči, bronz zlacený, puncováno na hraně BRONZE, Marko.149a 6380. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6380

Vyvolávací cena: 1 500 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Vojenská záslužná medaile Signum Laudis, stříbrná a bronzová medaile Fr. Josefa I. a Karla I._4 ks 6381. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6381

Vyvolávací cena: 4 000 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Válečný kříž za civilní zásluhy, II. třída, stříbro zlacené, smalty, značeno "F&R", puncováno, 1x "A", Marko.152a, zlacení část. setřeno 6382. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6382

Vyvolávací cena: 4 400 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Válečný kříž za civilní zásluhy, IV. třída, bronz zlacená, neznačeno, Marko.154 6383. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6383

Vyvolávací cena: 1 900 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž, II. třída s válečnou dekorací, stříbro, smalty, značeno "G.A.S." (G. A. Scheid), puncováno, Marko.161a 6384. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6384

Vyvolávací cena: 3 000 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž, II. třída s válečnou dekorací, stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno, chybí stuhy_2 ks 6385. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6385

Vyvolávací cena: 3 400 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž, stříbrná medaile, stříbro, smalty, značeno (R. Souval), puncováno (Diana) a "A", Marko.162 6386. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6386

Vyvolávací cena: 4 600 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž, stříbrná medaile s válečnou dekorací, stříbro, smalty, značeno "V.M" (Vincenc Mayer), puncováno, Marko.163a 6387. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6387

Vyvolávací cena: 1 800 CZK CZK - Vydraženo: 700 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž, II. třída s válečnou, stříbrná a bronzová medaile s válečnou dekorací_3 ks 6388. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6388

4. eaukce

2015-05-24

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, I. třída 3x udělená, VII. vydání 1866 - 1914, František Josef I., stříbro, signováno LEISEK, pásky na stuze neznačeny, Marko.227a+A10a 6389. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6389

Vyvolávací cena: 1 700 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, I. a II. třída, bronzová medaile, VIII. vydání 1914 - 1917, František Josef I._3 ks 6390. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6390

Vyvolávací cena: 2 600 CZK CZK - Vydraženo: 900 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, I. třída, IX. vydání 1917 - 1918, Karel, stříbro, signováno KAUTSCH, nepuncováno, Marko.234a 6391. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6391

Vyvolávací cena: 1 300 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, I. a II. třída, bronzová medaile, IX. vydání 1917 - - 1918, Karel_3 ks 6392. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6392

Vyvolávací cena: 1 700 CZK CZK - Vydraženo: 900 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, II. třída, František Josef I. a Karel, stříbrné medaile a z náhradního kovu_6 ks 6393. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6393

4. eaukce

2015-05-24

Armádní kříž z let 1813 - 1814 (dělový), bronzový kříž, bronz zlacený, zelený lak setřen, Marko.357a 6394. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6394

Vyvolávací cena: 2 200 CZK CZK - Vydraženo: 600 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Válečná medaile 1873, bronz, různé varianty, Marko.364_4 ks 6395. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6395

Vyvolávací cena: 1 500 CZK CZK - Vydraženo: 600 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Válečná medaile 1873, bronz zlacený, bronz, zinek, různé varianty, Marko364_4 ks 6396. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6396

Vyvolávací cena: 1 600 CZK CZK - Vydraženo: 600 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Vojenský služební odznak pro poddůstojníky a mužstvo, kříž II. a III. za 12, 10 a 6 let služby, různé typy a výrobci_6 ks 6397. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6397

Vyvolávací cena: 6 500 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Čestná medaile za čtyřicetileté věrné služby na civilní stuze, bronz zlacený, bronz, Marko.382a, b_2 ks 6398. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6398

Vyvolávací cena: 1 800 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Čestná medaile za mnohaleté členství v domobraneckých sborech, medaile za 25 let, bronz, neznačeno, Marko.385, chybí stuha. lakované 6399. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6399

Vyvolávací cena: 1 400 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Čestná medaile za dvacetipětiletou záslužnou činnost na poli hasičském a záchranářském, Jubilejní pamětní medaile 1898 (různé varianty)_4 ks 6400. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6400

Vyvolávací cena: 1 700 CZK CZK - Vydraženo: 600 CZK CZK