Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015

4. eaukce

2015-05-24

Řád rudé hvězdy, číslo 1155284 (1945), stříbro, smalty, značeno MONETNYJ DVOJ, nepuncováno 3651. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3651

Vyvolávací cena: 1 000 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Řád rudé hvězdy, číslo 2664223 (1945), stříbro, smalty, značeno MONETNYJ DVOJ, nepuncováno 3652. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3652

4. eaukce

2015-05-24

Řád cti, číslo 346381 (1957 - 1960), stříbro, stříbro zlacené, smalty, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno 3653. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3653

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Řád slávy, III. stupeň, číslo 267777, stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno 3654. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3654

Vyvolávací cena: 1 400 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Řád slávy, III. stupeň, číslo 717785, stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno, na stužce na Rv. doryto 19 Maja 1945 3655. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3655

4. eaukce

2015-05-24

Řád pracovní slávy, III. stupeň, var. 1, číslo 16925 (1974 - 1975), stříbro, smalty, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno 3656. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3656

4. eaukce

2015-05-24

Řád Mateřské slávy, I. třída, číslo 557004, stříbro, zlacené, stříbro, smalty, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno 3657. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3657

Vyvolávací cena: 500 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Řád Mateřské slávy, II. třída, číslo 1124246, stříbro, smalty, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno 3658. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3658

4. eaukce

2015-05-24

Řád Mateřské slávy, III. třída, číslo 15665, stříbro, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno 3659. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3659

Vyvolávací cena: 1 400 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Spojka vyznamenání - Řád rudého praporu práce, Řád cti, Řád pracovní slávy III. třídy, Medaile Za statečnou práci, Medaile Veterán práce, Medaile Za statečnou práci ve Velké vlastenecké válce, Jubilejní medaile 30 let vítězství ve Velké vlastenecké válce_7 ks 3660. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3660

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Medaile Za odvahu, typ 1c, číslo 379432 (1943), stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno 3661. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3661

Vyvolávací cena: 2 600 CZK CZK - Vydraženo: 600 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Medaile Za odvahu, typ 1c, číslo 797506 (1944), stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno 3662. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3662

Vyvolávací cena: 1 700 CZK CZK - Vydraženo: 600 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Medaile Za odvahu, typ 2, číslo 1350850 (1944), stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno 3663. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3663

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Medaile Za odvahu, typ 2, číslo 1026347 (1944), stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno 3664. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3664

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 600 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Medaile Za statečnou práci, typ 3, bez čísla (po roce 1949), stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno 3665. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3665

4. eaukce

2015-05-24

Medaile Za výtečnou práci, typ 1, číslo 0920 (1939), stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno 3666. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3666

Vyvolávací cena: 5 000 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Medaile Za výtečnou práci, typ 3, bez čísla (po roce 1949), stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno 3667. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3667

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Medaile Za výtečnou práci, typ 3, bez čísla (po roce 1949), stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno 3668. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3668

Vyvolávací cena: 320 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Medaile Partyzán vlastenecké války, II. stupeň, bronz 3669. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3669

Vyvolávací cena: 3 800 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Medaile Za zásluhy o obranu státních hranic SSSR, stříbro, nepuncováno 3670. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3670

Vyvolávací cena: 4 400 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Medaile Za výtečnou službu při ochraně veřejného pořádku, stříbro, nepuncováno 3671. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3671

Vyvolávací cena: 3 400 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Medaile Za odvahu při požáru, stříbro, nepuncováno 3672. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3672

Vyvolávací cena: 2 800 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Medaile Za obranu Oděsy, bronz 3673. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3673

4. eaukce

2015-05-24

Medaile Za obranu Sevastopolu, bronz 3674. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3674

Vyvolávací cena: 3 600 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Medaile Za obranu Stalingradu, bronz 3675. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3675

Vyvolávací cena: 300 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Medaile Za obranu Stalingradu, Za obranu Moskvy, Za obranu Kavkazu, bronz_3 ks 3676. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3676

Vyvolávací cena: 750 CZK CZK - Vydraženo: 600 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Medaile Za vítězství nad Německem, Jubilejní medaile 20. výročí Vlastenecké války, Jubilejní medaile 300 let sovětského vojska a námořnictva_3 ks 3677. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3677

4. eaukce

2015-05-24

Jubilejní medaile 50 let ozbrojených sil, 50 let sovětských milicí, 250 let Leningradu, 30 let vítězství ve Vlastenecké válce_4 ks 3678. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3678

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Medaile Na paměť 1500 let Kieva, Medaile Mateřství II. třídy, Medaile Georgij Žukov_3 ks 3679. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3679

4. eaukce

2015-05-24

Medaile Za bezúhonnou službu za 20, 15 a 10 let_4 ks 3680. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3680

Vyvolávací cena: 400 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

Soubor odznaků Vzorný traktorista, dělostřelec, požárník, Medaile Vojínu-internacionalistu a další dva blíže neurčené odznaky_6 ks 3681. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3681

Vyvolávací cena: 1 200 CZK CZK - Vydraženo: 600 CZK CZK

4. eaukce

2015-05-24

404 - Nenalezeno Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3682

Vyvolávací cena: CZK - Vydraženo: nevydraženo

4. eaukce

2015-05-24

404 - Nenalezeno Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3683

4. eaukce

2015-05-24

404 - Nenalezeno Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3684

4. eaukce

2015-05-24

404 - Nenalezeno Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3685

4. eaukce

2015-05-24

404 - Nenalezeno Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3686

4. eaukce

2015-05-24

404 - Nenalezeno Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3687

4. eaukce

2015-05-24

404 - Nenalezeno Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3688

4. eaukce

2015-05-24

404 - Nenalezeno Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3689

4. eaukce

2015-05-24

404 - Nenalezeno Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3690

4. eaukce

2015-05-24

404 - Nenalezeno Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3691

4. eaukce

2015-05-24

404 - Nenalezeno Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3692

4. eaukce

2015-05-24

404 - Nenalezeno Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3693

4. eaukce

2015-05-24

404 - Nenalezeno Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3694

4. eaukce

2015-05-24

404 - Nenalezeno Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3695

4. eaukce

2015-05-24

404 - Nenalezeno Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3696

4. eaukce

2015-05-24

404 - Nenalezeno Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3697

4. eaukce

2015-05-24

404 - Nenalezeno Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3698

4. eaukce

2015-05-24

404 - Nenalezeno Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3699

4. eaukce

2015-05-24

404 - Nenalezeno Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3700