Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017

10. eaukce

2017-04-02

Crown 1935, KM.842, dr. rysky 1351. Velká Británie, George V., 1910 - 1936 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1351

Vyvolávací cena: 750 CZK CZK - Vydraženo: 600 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

AE Plaketa 1948 - Kroměříž, kostel sv. Jana Křtitele. Pohled na kostel v městské zástavbě, znak, nápisy. Patinovaný bronz 93x84 mm 1352. Babka Karel, 1880 - 1953 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1352

Vyvolávací cena: 500 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

AR Medaile 1932 - 100 let narození Miroslava Tyrše. Portrét v sokolské čapce zleva, opis / Sokol v letu, nápis. Sign., Ag 42 mm (30,09 g) 1353. Brůha Jaroslav, 1889 - 1976 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1353

Vyvolávací cena: 4 600 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

AE Medaile 1932 - 100 let narození Miroslava Tyrše. Portrét v sokolské čapce zleva, opis / Sokol v letu, nápis. Sign., Br 42 mm 1354. Brůha Jaroslav, 1889 - 1976 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1354

Vyvolávací cena: 2 600 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

Fe Medaile 1935 - Dr. Edvard Beneš, president ČSR, portrét vlavo, opis. Na mramorovém těžítku připevněna litinová medaile 71 mm 1355. Brůha Jaroslav, 1889 - 1976 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1355

Vyvolávací cena: 950 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

AE Medaile b.l. - Na paměť Miroslava Tyrše. Portrét v sokolské čapce zleva, opis / Sokol u stromu, nápis. Sign., patinovaný bronz 50 mm 1356. Brůha Jaroslav, 1889 - 1976 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1356

Vyvolávací cena: 5 500 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

AE Plaketa 1906 - Motiv svatého Václava na koni jedoucí doleva, opis. Sign., jednostranný bronz 85 x 66 mm, dr. rysky, skvrny oxidace 1357. Bušek Konstatntin Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1357

Vyvolávací cena: 480 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

AE Medaile 1921 - T. G. Masaryk, na paměť uzdravení. Portrét vpravo, opis / 5-řádkový nápis, lipové ratolesti. Bronz 31 mm 1358. Čejka Jan, 1878 - 1925 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1358

Vyvolávací cena: 1 400 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

AE Medaile 1805 - Kalendářní. Kalendář složený do tvaru kříže, ve středu tabulka s textem / kalendářní tabulka, na okraji znamení zvěrokruhu. Cu 49 mm, Pol.153, skvrny oxidace, dr. hr. 1359. Guillemard Antonín, 1747 - 1812 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1359

Vyvolávací cena: 2 200 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

AE pražská Salvátorská medaile b.l. - Kristus zprava, opis / svatý Antonín Paduánský, opis. Sign., Cu 41 mm, Pol.193, hrany 1360. Guillemard Antonín, 1747 - 1812 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1360

Vyvolávací cena: 1 100 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

AE Medaile 1934/R 1971 - K oživení kremnického baníctva. Klečící sv. Kateřina, znak Karla Roberta z Anjou, opis / Důl, znak, opis. Odražek desetidukátu, Pozlac. bronz 41 mm, dr. oxidace 1361. Hám Antonín, 1899 - 1965 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1361

Vyvolávací cena: 3 600 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

AE Medaile 1934/R 1971 - K oživení kremnického baníctva. Klečící sv. Kateřina, znak Karla Roberta z Anjou, opis / Důl, znak, opis. Odražek pětidukátu, Pozlac. bronz 34 mm 1362. Hám Antonín, 1899 - 1965 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1362

Vyvolávací cena: 1 200 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

AE Medaile 1934 - K oživení kremnického baníctva. Klečící sv. Kateřina, znak Karla Roberta z Anjou, opis / Důl, znak, opis. Odražek dvoudukátu Mosaz 25 mm 1363. Hám Antonín, 1899 - 1965 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1363

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

AE Medaile 1934 - K oživení kremnického baníctva. Klečící sv. Kateřina, znak Karla Roberta z Anjou, opis / Důl, znak, opis. Odražek dvoudukátu Zlacený bronz 25 mm 1364. Hám Antonín, 1899 - 1965 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1364

Vyvolávací cena: 850 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

AE Medaile 1934/R 1971 - K oživení kremnického baníctva. Klečící sv. Kateřina, znak Karla Roberta z Anjou, opis / Důl, znak, opis. Odražek dvoudukátu, Bílý kov 25 mm 1365. Hám Antonín, 1899 - 1965 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1365

Vyvolávací cena: 950 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

AE Medaile 1969 - 100. výročí narození J. E. Purkyně. Zlacený bronz 34 mm, oxidace 1366. Harcuba Jiří, 1928 - 2013 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1366

Vyvolávací cena: 380 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

AE Medaile 1969 - 100. výročí narození J. E. Purkyně. Postříbřený bronz 34 mm, oxidace 1367. Harcuba Jiří, 1928 - 2013 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1367

Vyvolávací cena: 400 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

AE Medaile 1977 - Václav Měřička, úmrtní medaile. Patin. bronz 50 mm, nep. oxid. 1368. Harcuba Jiří, 1928 - 2013 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1368

Vyvolávací cena: 650 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

AR Medaile 1978 - ČSPDP, portrét Karla IV., motiv nepřijatého návrhu pro ražbu dukátu, Raženo 100 kusů. Ag 0,900, 38 mm (29,96 g), nep. oxid. 1369. Harcuba Jiří, 1928 - 2013 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1369

Vyvolávací cena: 4 400 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

AR Medaile 1978 - Přemysl Otakar II., český král. Korunovaná hlava čelně, opis / Pečeť s jedoucím králem na koni zleva, opis, vydala ČNS Plzeň. Ag 0,900, 40 mm (30,59 g) 1370. Harcuba Jiří, 1928 - 2013 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1370

Vyvolávací cena: 1 700 CZK CZK - Vydraženo: 600 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

AE Medaile 1978 - ČSPDP, Karlova unverzita, motiv nepřijatého návrhu pro ražbu 5 dukátu. Raženo 210 kusů. Patinovaný bronz, 38 mm, nep. skvrnky 1371. Harcuba Jiří, 1928 - 2013 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1371

Vyvolávací cena: 1 200 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

AE Medaile 1978 - ČSPDP, stylizovaná Praha, motiv nepřijatého návrhu pro ražbu 10 dukátu. Raženo 210 kusů. Patinovaný bronz, 38 mm 1372. Harcuba Jiří, 1928 - 2013 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1372

Vyvolávací cena: 2 000 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

AE Medaile 1981 - ČSPDP, 100. výročí národního divadla. Triga, dvojitý opis / Pohled na budovy divadla, opis. Patinovaný bronz 38 mm, nep. oxid. 1373. Harcuba Jiří, 1928 - 2013 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1373

Vyvolávací cena: 400 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

AE Medaile 1978 - ČSPDP, na paměť stavitele Matyáše z Arrasu. Raženo 210 kusů. Patinovaný bronz, 38 mm 1374. Harcuba Jiří, 1928 - 2013 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1374

Vyvolávací cena: 650 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

AE Medaile 1978 - ČSPDP, na paměť stavitele Petra Parléře. Raženo 210 kusů. Patinovaný bronz, 38 mm, nep. oxid. 1375. Harcuba Jiří, 1928 - 2013 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1375

Vyvolávací cena: 550 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

AE Medaile 1983 - 150 let karlovarského symfonického orchestru. Žena u vřídla, opis / Znak města, opis. Patinovaný bronz 70 mm, nep. rysky 1376. Harcuba Jiří, 1928 - 2013 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1376

10. eaukce

2017-04-02

AE Medaile 1988 - 200 let Vysokého zemědělského učení v Čechách. Postava se zvířaty a rostlinami, opis / Kukuřice a další plodiny, opis. Bronz 60x45 mm 1377. Harcuba Jiří, 1928 - 2013 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1377

Vyvolávací cena: 1 500 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

AE Plaketa 1919 - Ludwig van Beethoven. Br 70x61 mm, dr. oxidace, úhoz na hr. 1378. Hartig Arnold, 1878 - 1972 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1378

Vyvolávací cena: 500 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

AR Medaile b.l. - Záslužná medaile Ministerstva zemědělství Republiky československé, Ag 0,987, 50 mm (52,39 g), etue 1379. Jiříkovský Josef, 1892 - 1950 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1379

Vyvolávací cena: 1 600 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

Zn Medaile 1917 - Dr. Karel Kramář. Jednostranný zinek 54 mm, dr. koroze 1380. Kafka Bohumil, 1878 - 1942 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1380

Vyvolávací cena: 440 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

AE Medaile 1970 - Odražek dukátu k 100. výročí narození V. I. Lenina. Zlac. bronz 20 mm 1381. Kolářský Zdeněk, 1931 - Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1381

Vyvolávací cena: 1 500 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

AE Medaile 1970 - Odražek dukátu k 100. výročí narození V. I. Lenina. Bronz 20 mm, ned._2 ks 1382. Kolářský Zdeněk, 1931 - Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1382

Vyvolávací cena: 500 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

AE Medaile 1970 - Odražek dukátu k 100. výročí narození V. I. Lenina. Bronz 20 mm, oxid. 1383. Kolářský Zdeněk, 1931 - Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1383

Vyvolávací cena: 400 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

AE Medaile 1972 - Albrecht z Valdštejna. Bronz 40 mm, oxidace 1384. Kolářský Zdeněk, 1931 - Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1384

Vyvolávací cena: 5 000 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

AR Medaile 1978 - 600. výročí úmrtí Karla IV. Poprsí Karla IV. v poloprofilu zleva, znaky a opis / Karel IV. zakládá universitu, opis. Ag 0,900, 38 mm (24,57 g) 1385. Kolářský Zdeněk, 1931 - Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1385

Vyvolávací cena: 2 600 CZK CZK - Vydraženo: 700 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

AR Medaile 1978 - 600. výročí úmrtí Karla IV. Poprsí Karla IV. v poloprofilu zleva, znaky a opis / Karel IV. zakládá universitu, opis. Ag 0,900, 38 mm (24,63 g), dr. oxid. 1386. Kolářský Zdeněk, 1931 - Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1386

Vyvolávací cena: 1 800 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

AR Medaile 1978 - Společný let SSSR - ČSSR. Dva státní znaky, opis / Raketa obýhající kolem zeměkoule, opis. Nepunc. Ag(?) 40 mm (26,17 g) 1387. Kolářský Zdeněk, 1931 - Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1387

Vyvolávací cena: 1 300 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

Zn Medaile b.l. - I.B.R.A. jednota písmáků. Kniha, propletené ruce, opis / anděl držící knihu, opis. Zinek 55 mm, oxidace 1388. Kužel Miroslav, 1907 - 1985 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1388

Vyvolávací cena: 280 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

AG Medaile (2014) - Novoroční medaile pro rok 2014. Motiv atentátu v Sarajevu, opis / PF, kolem jména vydavatelů a opis. Sign., 30 mm, nepunc. Ag(14,45 g) 1389. Oppl Vladimír, 1953 - Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1389

Vyvolávací cena: 300 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

AE Medaile 1981 - Otakar Španiel, 100. výročí narození. Vydalo muzeum mincí a medailí v Kremnici. Portrét, opis / Tvorba modelu pamětní mince, 3-řádkový nápis, opis. Postříbřený bronz 50 mm, vlas. rysky 1390. Peter Andrej, 1912 - 2003 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1390

Vyvolávací cena: 340 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

J. F. Chaloupecký b.l. - Jednostranná medaile, portrét doleva, letopočty. Sign., patinovaný bronz 58 mm 1391. Prádler Jiří, 1929 - 1993 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1391

10. eaukce

2017-04-02

AE Plaketa b.l. - Portrét starého muže vpravo. Sign. bronz 55x65 mm odbor. Alegorický výjev, opis / Moravská orlice ve věnci. Cu 51 mm 1392. Prinz Josef, 1876 - 1960 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1392

10. eaukce

2017-04-02

AE Medaile 1859 - Prémie krasoumné jednoty v Čechách. Hlava maršála Radeckého zleva, opis / Pomník, po stranách nápisy, opis. Br 80 mm, Mareš.34, dr. úhozy, dr. hranky 1393. Seidan Václav, 1817 - 1870 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1393

Vyvolávací cena: 850 CZK CZK - Vydraženo: 600 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

AE Plaketa b.l. - Umělec kráčející s můzou držící pochodeň. Sign. bronz 47x71 mm 1394. Schwartz Stephan, 1851 - 1924 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1394

Vyvolávací cena: 1 400 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

AE Medaile 1949 - Karlovy Vary - ME v amatérském společenském tanci. Stojící postava s ratolestmi, opis / Znak, vavřín, udělení, letopočet. Zlacený bronz 50 mm, popsaná etue 1395. Stehlík Josef, první pol. 20. stol. Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1395

Vyvolávací cena: 220 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

AE Medaile1926 - Josef Jiří Švec, plukovník armády. Portrét vlevo, opis / městský znak, opis. Bronz 22 mm, Bo.092c, nep stopa na hr. 1396. Šejnost Josef, 1878 - 1941 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1396

Vyvolávací cena: 8 000 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

AE Odznak 1926 - VIII. všesokolský slet v Praze. Sokol nad mapou republiky, nápis. Sign. bronz 31x26 mm se stužkou, Bo.202a 1397. Šejnost Josef, 1878 - 1941 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1397

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

AE Odznak 1934 - Festival pěvecké obce Československé. Poprsí Smetana + Dvořák, nápis, opis. Výroba Pichl Praha, sign. bronz 30 mm, vodorovný zavírací špendlík 1398. Šejnost Josef, 1878 - 1941 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1398

10. eaukce

2017-04-02

AE Medaile 1935 - Josef Scheiner, starosta čs. obce sokolské. Poprsí vlevo, opis. Jednostranný patinovaný bronz 70 mm, Bo.072a, nep. oxid., pěkná nepův. etue 1399. Šejnost Josef, 1878 - 1941 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1399

Vyvolávací cena: 2 400 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

AE Medaile 1965 - Dante - Liblice a Praha, Bronz 70 mm 1400. Šindelář Lumír, 1925 - Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1400