Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017

10. eaukce

2017-04-02

Schreckenberger b.l., SaM.4423, ned. 1001. Sasko, Friedrich III., Johann a Georg, 1507 - 1525 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1001

Vyvolávací cena: 1 900 CZK CZK - Vydraženo: 700 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

Schreckenberger zinsgroschen b.l., SaM.4426 podob., ned. 1002. Sasko, Friedrich III., Johann a Georg, 1507 - 1525 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1002

Vyvolávací cena: 900 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

1/4 Tolar 1562 HB, SaM.jako 4495, nep. ned. 1003. Sasko, August I., 1553 - 1586 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1003

Vyvolávací cena: 3 000 CZK CZK - Vydraženo: 700 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

Tolar 1607 HR, Dresden, Dav.7566, KM.24, Keilitz/Kahnt.228, hlazený, m.o. 1004. Sasko, Christian II., Johann Georg I. a August, 1591 - 1611 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1004

Vyvolávací cena: 3 400 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

1/4 Tolar 1629 HI, Chemnitz, KM.388, m.o. 1005. Sasko, Johann Georg I., 1615 - 1656 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1005

Vyvolávací cena: 2 600 CZK CZK - Vydraženo: 700 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

Dreier 1627 HI, SaM.4595 pod., Kahnt 217, ned. 1006. Sasko, Johann Georg I., 1615 - 1656 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1006

Vyvolávací cena: 480 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

Tolar 1787 IEC, Dav.2695, KM.992.2 1007. Sasko, Friedrich August III./I., 1763 - 1827 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1007

Vyvolávací cena: 1 900 CZK CZK - Vydraženo: 1 800 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

2/3 Tolar 1766 EDC, KM.981 1008. Sasko, Friedrich August III./I., 1763 - 1827 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1008

Vyvolávací cena: 750 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

2/3 Tolar 1768 EDC, KM.981 1009. Sasko, Friedrich August III./I., 1763 - 1827 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1009

Vyvolávací cena: 1 300 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

2/3 Tolar 1775 EDC, KM.981 1010. Sasko, Friedrich August III./I., 1763 - 1827 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1010

Vyvolávací cena: 600 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

1/3 Tolar 1785 IEC, KM.1024, 1/2 Tolar 1791 IEC_2 ks 1011. Sasko, Friedrich August III./I., 1763 - 1827 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1011

Vyvolávací cena: 800 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

Tolar 1842 G, Dav.875, KM.1148, v etui Anacs označeno EF 45 1012. Sasko, Friedrich August II., 1836 - 1854 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1012

Vyvolávací cena: 1 600 CZK CZK - Vydraženo: 1 600 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

1/6 Tolar 1861 B, KM.1205 1013. Sasko, Johann, 1854 - 1873 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1013

Vyvolávací cena: 360 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

1/6 Tolar 1866 B, KM.1205 1014. Sasko, Johann, 1854 - 1873 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1014

Vyvolávací cena: 440 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

1/6 Tolar 1870 B, KM.1205 1015. Sasko, Johann, 1854 - 1873 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1015

Vyvolávací cena: 500 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

1/6 Tolar 1856 F, KM.1186 + 1/6 Tolar 1864 B 1016. Sasko, Johann, 1854 - 1873 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1016

Vyvolávací cena: 550 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

Gulden 1843, KM.574 1017. Württemberg, Wilhelm I., 1816 - 1864 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1017

10. eaukce

2017-04-02

1/2 Gulden 1868, KM.616 1018. Württemberg, Karl, 1864 - 1891 Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1018

Vyvolávací cena: 1 000 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

Augsburg a Oldenburg, lot drobných Ag a Cu mincí, z 18. - 19. století_5 ks 1019. Loty - staroněmecké státy Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1019

10. eaukce

2017-04-02

Baden, lot drobných Cu mincí, většina 19. století, 1x dírka_21 ks 1020. Loty - staroněmecké státy Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1020

Vyvolávací cena: 800 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

Baden, lot drobných Ag mincí, z 18. - 19. století_8 ks 1021. Loty - staroněmecké státy Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1021

10. eaukce

2017-04-02

Bavorsko, lot 10 Krejcarů (6x) a 20 Krejcarů (5x) z 18. století (1x m.o.)_11 ks 1022. Loty - staroněmecké státy Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1022

Vyvolávací cena: 1 300 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

Bavorsko, lot 20 Krejcarů s madonou z let 1779 - 86 (6x) a 1/2 tolar 1754, 2x stopa_7 ks 1023. Loty - staroněmecké státy Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1023

Vyvolávací cena: 1 400 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

Bavorsko, lot drobných převážně Ag mincí cca 15.-18. století, 1x dírka_10 ks 1024. Loty - staroněmecké státy Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1024

Vyvolávací cena: 700 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

Bavorsko, lot billonových 1 krejcarů z 19. století_14 ks 1025. Loty - staroněmecké státy Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1025

Vyvolávací cena: 1 100 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

Bavorsko, lot drobných Ag mincí, z 18. - 19. století, m.o._13 ks 1026. Loty - staroněmecké státy Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1026

Vyvolávací cena: 400 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

Bavorsko, lot drobných Ag mincí, z 18. - 19. století_8 ks 1027. Loty - staroněmecké státy Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1027

Vyvolávací cena: 850 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

Bavorsko, lot drobných Cu mincí, z 18. - 19. století (1x dírka)_15 ks 1028. Loty - staroněmecké státy Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1028

Vyvolávací cena: 420 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

Bavorsko, lot drobných převážně Ag mincí cca 15.-17. století, Obsahuje převážně 1/2 Batzeny a 3 Krejcary např. Bavorsko, Montfort, Sasko, Stolberg... 1x dírka_10 ks 1029. Loty - staroněmecké státy Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1029

Vyvolávací cena: 1 900 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

Brandenburg, lot 20 Krejcarů z let 1750 - 1774_6 ks 1030. Loty - staroněmecké státy Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1030

10. eaukce

2017-04-02

Brémy, lot drobných Ag a Cu mincí, z 18. - 19. století_3 ks 1031. Loty - staroněmecké státy Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1031

10. eaukce

2017-04-02

Brunswick, lot drobných Ag mincí, z 18. - 19. století_7 ks 1032. Loty - staroněmecké státy Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1032

Vyvolávací cena: 1 400 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

Frankfurt, lot drobných Ag a Cu mincí, z 18. - 19. století_13 ks 1033. Loty - staroněmecké státy Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1033

10. eaukce

2017-04-02

Hamburg, lot drobných Ag mincí, z 18. - 19. století_8 ks 1034. Loty - staroněmecké státy Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1034

10. eaukce

2017-04-02

Hannover, lot Ag mincí z 19. století_9 ks 1035. Loty - staroněmecké státy Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1035

10. eaukce

2017-04-02

Hanau, 3 Krejcar 1597, 1600 + 2x další_4 ks 1036. Loty - staroněmecké státy Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1036

Vyvolávací cena: 600 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

Hessen, lot Ag mincí z 18. - 19. století_7 ks 1037. Loty - staroněmecké státy Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1037

10. eaukce

2017-04-02

Chur - Pfalz, lot drobných mincí, z 18. století_6 ks 1038. Loty - staroněmecké státy Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1038

10. eaukce

2017-04-02

Nassau, lot Ag a Cu mincí z 19. století_6 ks 1039. Loty - staroněmecké státy Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1039

Vyvolávací cena: 650 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

Norimberk, lot Ag mincí, 20 Krejcar 1762, 1764, 1768, XV. Krejcar 1622_4 ks 1040. Loty - staroněmecké státy Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1040

Vyvolávací cena: 1 200 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

Prusko (převážně), lot drobných Ag mincí, z 18. - 19. století_11 ks 1041. Loty - staroněmecké státy Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1041

Vyvolávací cena: 800 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

Prusko, lot drobných Ag mincí, z 18. - 19. století_6 ks 1042. Loty - staroněmecké státy Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1042

Vyvolávací cena: 1 500 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

Prusko, lot drobných Cu mincí, z převážně 19. století_57 ks 1043. Loty - staroněmecké státy Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1043

Vyvolávací cena: 1 700 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

Prusko, 1/3 Tolaru 1787 A, 1790 A, 1800 A, 1801 A, 1802 A_5 ks 1044. Loty - staroněmecké státy Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1044

Vyvolávací cena: 2 400 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

Prusko, 1/3 Tolaru 1772 A, 1773 B, 1/6 Tolaru 1812 A, 1816 B_4 ks 1045. Loty - staroněmecké státy Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1045

10. eaukce

2017-04-02

Prusko, 4 Groš 1797 A, 1799 A, 1801 A, 1803 A, 1805 A_5 ks 1046. Loty - staroněmecké státy Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1046

Vyvolávací cena: 1 000 CZK CZK - Vydraženo: 200 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

Prusko, 1/6 Tolaru 1822 A, 1823 A, 1849 A, 1856 A_4 ks 1047. Loty - staroněmecké státy Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1047

Vyvolávací cena: 2 000 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

Prusko, sestava drobných Ag mincí z 18. a 19. století_10 ks 1048. Loty - staroněmecké státy Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1048

Vyvolávací cena: 1 300 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

Prusko, sestava drobných Ag mincí z 19. století_31 ks 1049. Loty - staroněmecké státy Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1049

Vyvolávací cena: 2 800 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

10. eaukce

2017-04-02

Řezno, lot drobných Ag a Cu mincí, z 18. století_3 ks 1050. Loty - staroněmecké státy Aurea Numismatika 10. eaukce 2. 4. 2017 1050